• Ново
Свежи маслото домот цвеќиња жакард ткаенина мода жакард brocade ткаенина јасни грб комбинација ткаенина ткаенина

Свежи маслото домот цвеќиња жакард ткаенина мода жакард brocade ткаенина јасни грб комбинација ткаенина ткаенина

Оценка на клиентот:
DEN 3024.00

Износ
Залиха

modname=ckeditor

Карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
145cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Стил:
Жакард
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Nonwoven Техника:
no
Тежина:
570g / m

Производи во категоријата

Restock white/black супер тешки beaded beaded магија sequins свадба/вечер фустан од чипка ткаенина 51 ширина од дворот

DEN 2856.00

Цена : Цената е за 1yard.1 двор=120cm широк*91cm должинадоколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали во едно парче најдолг е 15 метри.ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме.Материјал : полиестер,монистра,камењаФиксна Широк : 120cm или 47 инчи.боја : Црна бојаFucsiaИсклучување white&MagicЗелена бојаАко сакате да се види други бои, посетете ја нашата продавница, или контактирајте со нас слободно.Превозот : превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.и ако од 5yards или мор ткаенина од мојата продавница, јас ќе брод од Fed EX,UPSот,DHL, или ЕМС(НЕКОИ ЗЕМЈИ НЕМА да БИДЕ)Користат заФустан,облека и некои другиАко сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до : Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd...

половина двор увоз памук, лен цртан филм симпатична куче печатење на ткаенина, рачно изработени DIY quilting облека устата злато пакет крпа CR-A304

403.20 -9 % DEN 367.00

Материјал : 100% памук, ленПакетот Вклучува : 1pc =половина двор = x 45cm 110cm / 17.5"X43"Ако купувате 2 парчиња или повеќе, ние ќе не го сечеме на ткаенина, ткаенина ќе биде континуирано.Дизајн : 4 бои да се избереТежина : 1 двор е околу 200gУпотреба : Тоа е погодна за рачно изработени DIY, апарати, облека, торба, устата пакет злато, итн.метар дворот дворПлаќање1...

Лето монистра Крпа везови врвот луксузна Комбинација Bodycon Крпа Секојдневен Везови чипка фустан скапи плус големина дама Облека

13279.68 -49 % DEN 6773.00

Бесплатен Превозот африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка трговија на големо и на мало со нов стил 1 САД$ 68.00 / многу5 метри / многуБесплатен Превозот кадрава лак африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина, француска чипка на големо и мало лист цвет многу5 метри / многу Бесплатен Превозот од DHL Везови Африкански Чипка Ткаенина / Organza Чипка Ткаенина со sequins трговија на Големо & Мало свадба,швајцарската voile многу5 метри / многу Бесплатен Превозот 5 метри африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина, француска чипка на големо и мало лист цвет трговија на големо многу5 метри / многуНето shawl,Стилски shawl,Везови shawl,Везови пребивање долго шамија,Бренд свила шамија,Свила печатење шамија,lyc3004 многу5 метри / многу Бесплатен Превозот африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка цвет блескави нови 5meter многу5 метри / многу Бесплатен превозот 5meter / многу 135cm widthe трговија на големо цвет стапови златниот со вез НЕТО предиво чипка ткаенина парче специјална цена Луксузни Ткаенини Стил 4 материјал работи кожа фокс вистинско крзно евтини добар квалитет Облека, Текстилни додатоци за слободни брод парчедворот дворот дворот дворот 67.53 / дворот дворГолемина XS долго : 82 смрамо широчината : 34 cmбиста : 82 смполовината : 66 смдолжина на ракав : 31 cmS Size долго : 82 смрамо широчината : 35 смбиста : 84 смполовината : 68 cmдолжина на ракав : 32 смM Size долго : 83 cmрамо широчината : 36биста : 88половината : 72должина на ракав : 33L Size долго : 84 смрамо широчината : 37биста : 92половината : 76должина на ракав : 34XL Големинадолго : 85 cmрамо широчината : 38биста : 96половината : 80должина на ракав : 35XXL Големинадолго : 85 cmрамо широчината : 39биста : 98половината : 82должина на ракав : 36(Единица е CM...

Teramila Памук Poplin Ткаенина Висок Квалитет Сина Печатени Цветаат Цвеќиња Дизајн Quilting се Облекуваат Децата Кукла Декорација Tela

56.64 -51 % DEN 28.00

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно изработени памук лента како подарок...

2017 БЛОК EMF Топла продаваат производи Заштитен Материјал со лепило налепници

DEN 24720.00

2017 БЛОК EMF Топла продаваат производи Заштитен Материјал со лепило налепници Карактеристики : Име на производ : Заштитен Материјал со лепило налепнициПроизвод Бр...

19momme тешка свила водат дигитално печатење тешки предиво предиво водат сатен ткаенина свила mulberry свила cheongsam Кинески облека

2544.00 -12 % DEN 2239.00

Име на производ : Европа фан carnation ткаенина 22 реални дигитално печатење тешка свила водат сатен ткаенина свила свила cheongsam Hanfu крпа Состав : 97% свила +3% spandex Портата ширина : 108 CM (прирачник за мерење, грешки опсег 1~5cm) G тежина : 95g / метри (околу 22 momme или така), се Намали стапката на помалку од 8% , ве молиме правилно да се разгледа структурата на јачината на звукот Ткаенина својства : Kawoon Sabu gambieredguangdongsilk и gambiered Guangdong, копија на стариот Шангај кожна јакна, во Пекинг тоа е наречено Кинески gambiered Guangdong газа, е на античките рачно изработени растенијата боење ткаенини, има една илјада години на историјата, бидејќи на својот единствен процес на производство, бројот на ретки, со што за долго време, барањата на високо квалификувани, облечен е мазна, кул, стерилизација, insecticide, има карактеристики на здравјето на кожата, познат како меки злато, само семејството може да уживаат...

Висок крајот прилагодување Нов Замок печатење задебелување втиснување жакард дигитални позиционирање ткаенина ткаенина прилагоди DIY грб clo

698.88 -18 % DEN 573.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичностШирина : 142cmТежина : 310g / mСостав : Полиестер влакнатежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.https : / / item.taobao.com / item.htm?spm=a1z10.5cs.w400214482386352.40.1a6f5e4a Dcy DCD&id=537506957361

170x50cm1pc Добра Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина за Шиење Материјал Diy Дома Текстил Грб Јака Зима Faux Крзно Ткаенина

1295.52 -10 % DEN 1166.00

100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и Tilda Ткаенина&100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памучна Ткаенина&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и Tilda Ткаенина&100% памук Ткаенини&Telas Комбинација &Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памучна Ткаенина&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и 100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини&Tilda Ткаенина&Чувствува&мобилни и Telas Комбинација&100% памук Ткаенини& Ширина и должина : 170x50cm прибл,рака намали,pls дозволете грешка големина од 12cm точка : Faux Крзно Ткаенина Зајакот Сива Faux Крзно Ткаенина Материјал : 100% ES Влакна крзно ткаенина Боја : бела стил : Дебела Топла И Мека faux крзно тежина : околу 0.38 kg за 170cm x 50cm должина од крзно : околу 1.5 cm во Пакување : 1 buc , ако цел повеќе од 2cs, сите компјутери се постојано заедно Функција : Моден стил,идеален за DIY жени човек, облека ,крзно јака, капа,шамија, 10cm*50cm 1pcs Нови Текстилни Ткаенини 100% памук комбинација ткаенина симпатична Мала черепот печатени quilting дом за бебе шиење.

3 боја ленти имитира свила сатен ткаенина рака инструментално вратоврска cheongsam униформи/100cm*120cm

DEN 528.00

2747404679919513 ТОПЛА метар метар метар метар метар метар метар метар метар метар метар метар120cm ширинаЕмулација свила, сатен ткаенина имаат свила сјај ...

Chainho,8pcs/многу,Солидна Боја Серија,Печатени Twill Памучна Ткаенина,Крпеница Крпа,DIY Шиење & Quilting Материјал За Бебе&Деца

481.92 -20 % DEN 385.00

Chainho,8pcs / многу,Солидна Боја Серија,Печатени Twill Памучна Ткаенина,Крпеница Крпа,DIY Шиење&Quilting Материјал За Бебе&ДецаКоличина : 8 парчиња / торба (Оваа Цена е за 8 парчиња / торба, Секој Deisgn едно парче)Големина на единица : 40cmx50cmAnswer : ___________________________ Note : ние снабдување на оваа ткаенина пакетСите ткаенини и филц се скрати со рака.Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 12cm отстапување.Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Како ние се намали ткаенини : Пакетот е пресече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.Техника : ТкаениМодел : ПечатениФункција : ЕкоПријателскиТип На Производ : Други ТкаениниПлетени Тип : НикојВелур Ткаенина Тип : НикојДизајн : Солидна Боја СеријаГустина : 133x72Стил : 8 Дизајн Жолта Боја серијаФункција : Дише & ЕкоПријателскиМатеријал : ПамукТип : Памук ТкаениниСтил : TwillNonwoven Техника : НикојМатеријал : Памук ТкаениниПредиво : 30 еДимензии : 40cm*50cm / парчеТежина : 1lot =8pcs=180gУпотреба : Quilting КрпеницаУпотреба : Занаети Воздушните Кеси Перница Престилка Лист Перница ИграчкиЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве молиме кликнете на следниот линкВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чувствува ткаенинаВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памучна ткаенина комбинација quilting пакетВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук ткаениниВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук, лен ткаениниВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за рачно боени памук, лен ткаениниВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за poplin памук ткаениниВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чипка лентаВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за копчетоВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за панделкаЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линкЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линкПРОСТОР

2017 нов стил жолта вечер фустан модни темперамент дама крпа светлина точка жакард ткаенини

1332.00 -18 % DEN 1092.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичностШирина : 133cmТежина : 332 g / mСостојки : хемиски влакнатежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел...

Бесплатен превозот! Бесплатен превозот! Врвот висока меки три-димензионални боја плоча линија кашмир волна ткаенини есенски и зимски капут ву

2160.00 -11 % DEN 1922.00

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 145 CM; 460 g / MНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Времето ќе добиете парцела=Обработка на време+време на Испорака...

Полна боја 140cm широк 14mm свила лен 8 боја свила лен лето здолниште облека помеша ткаенина

1344.00 -12 % DEN 1183.00

modname=ckeditorНашата продавница трговија на големо и на мало со дигитални печатени свила ткаенини, со висок квалитет, цена концесии, различни заврши!Производ предност : 1, дом на свила, со висок квалитет!2, го прифати одобрението за промет на големо и обичај, цената на преференцијален beneНие добредојдовте на големо и обичај,ако цел повеќе од 5meters, ве молиме контактирајте со нас прилагодување на цената.Answer : ___________________________ Note : Прво : примање на време = производство и обработка на време (36days) + доби пакет за време на испорака (во зависност од начинот на кој ќе се изрази).Второ : за боја разлика, ние се обидуваме се потрудиме да се покаже вистинска ткаенина боја, бојата може да биде предизвикана од многу причини, како што се светло, боја на позадината, слики, итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.