• Ново
Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол Поставите 1002326-41

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол Поставите 1002326-41

Оценка на клиентот:
DEN 1871.52
DEN 1591.00 -15 %

Износ
Залиха

Ликови : оваа машина Без напојување исто така, може да биде вклучен во на работа, можете да се движите работа 1, Нов дизајн, лесно да се контролира. Најпопуларниот тетоважа шминка машина. 2, Брзина : 15000 - 35000/m. Високи перформанси. Долго работно време и нема да се кандидира топло. Висок квалитет на палубата механизам. 3, Влезен напон бес : 100-240 V 50/60 Hz 0.3 Еден Излез : 6 V 750ma. На располагање за користење во светот со вграден полнач. 4, Одличен за eyeline,веѓа,усна лагер. 5, Мала звук, силна моќ, погодно. 6, Соодветни големини : 1 RL/3 RL/5 RL/3 F. 7, Брзината може да се контролира .

Карактеристики

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
1002326-41
Бренд Име:
YILONG

Производи во категоријата

Biomaser P300 Ажурирани Трајна Шминка Тетоважа Машина колекции Професионални Дигитални Тетоважа Машина Веѓа Усна Пенкало Машина Поставува

5935.20 -21 % DEN 4689.00

Функција : 1) P300 Biomaser трајна шминка машина уред е deveopled од Biomaser R&D оддел 2) Овој уред лансиран на пазарот во 2017 и Тоа подобрена според клиенти кои се бара светлина и компактен дизајн...

Biomaser P100 Тетоважа Пиштоли Трајна Шминка Ротари Машина Веѓа Тетоважа Колекции Професионални Пенкало За Веѓа Eyeliner Усна

6599.04 -20 % DEN 5279.00

Функција : P100 трајна шминка уредот за полнење 1 4 мултифункционален PMK машина : За усна, веѓа eyeliner и кожата управување...

Бесплатен Превозот Тетоважа комплет тетоважа машина висок квалитет 35000R/M Професија Трајна Шминка машина веѓа усни пенкало 2600335-1

2111.52 -15 % DEN 1795.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m Високи перформанси...

Aryclice Тетоважа Машина за Трајна шминка Комплет Професионални Веѓа Тетоважа Пенкало Машина Сет со Biomaser Catridges Игли

6075.84 -21 % DEN 4800.00

1 Мултифункција усна и веѓа тетоважа на машина со LCD напојување, совршен крива дизајн и рака допрете тон на екранот...

Biomaser 8 Крем Пигмент Microblading Колекции за Трајна Шминка 3D Веѓа Тетоважа Стартер Колекции со Microblading Penna Владетел

8913.60 -27 % DEN 6507.00

Веѓа Везови Microblading Комплет3 D microblading колекции вклучувајќи подолу предмети : 1* алуминиумска microblading пенкало 1*веѓа молив 1*празна пракса кожата 8*Biomaser microblading пигмент 10*7 CF microblading игли 10*14 U microblading игли 10*пластични прстен inkcups ​

Нова Трајна Шминка Тетоважа Машина Веѓа Тетоважа На Напојување Дигитално Тетоважа Машина Веѓа Усна Пенкало Машина Поставува

2617.92 -20 % DEN 2094.00

Функција : 1.Работа Со Кертриџ Игли2.Прилагодливи Брзина 1153.АнтиSlipery Desgin4.Помалку Vabaration и Постабилна.5.Погоден за сите тетоважа и веѓа усна тетоважа машини.6.Лесна употреба, добра за тетоважа почетник да се практикуваат.7.Моторот на машина пенкало е многу висок квалитет и може да се користи многу долго време без треска.Големина На Единица : 12.5x6.5 X1.5cmПакет листата : 1pcs шминка машина пен1pcs висок квалитет panel1pcs адаптер1pcs кабел10x Кертриџ Игли1pcs Микро иглички Ние секогаш се нудат различни приклучоци по локација на нашите клиенти...

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол Поставите 1002328-3

1007.52 -15 % DEN 856.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m...

Дигитални Шминка Тетоважа Напојување LCD Интелигентни Трајна Шминка Веѓа Microblading Ротари Тетоважа Машина Колекции Додатоци

DEN 4169.28

modname=ckeditorДигитални Шминка Тетоважа Напојување LCD Интелигентни Трајна Шминка Веѓа Усна Microblading Ротари Тетоважа Машина Колекции Тетоважа Снабдување на ДодатоциЗа Други професионални тетоважа напојување , ве Молиме кликнете на сликата подолуОпис На Производот : Работен напон : 100240 V,погоден за глобална употребаНоминална Работи Моќ : 015 VИзлезен напон : 012 VИзлезна моќност : 150wИзлез тип на : слободенЕлектрична енергија : 03.5Со Течни Кристали може автоматски да се прикаже моќта.Карактеристики : Нов Дизајн, лесно да се контролира и лесен за носење.Голема користи за веѓа усна eyeliner трајна шминка или телото уметност.Совршено за тетоважа почетници или professioanl тетоважа уметници.Мора да се алатка за тетоважа работници.Употреба на Тајван Чип плоча, не гори по долго време користење, и да ја направат напојување имаат долг живот.Тетоважа напојување е безбеден и сигурен за користење.Работното време може да се прилагоди по волја да ја користат веројатноста големина, погоден за сите видови на делови и кожата.Тоа може да се префрлате помеѓу две машини во исто време, го прави работењето поефикасно .Пакување Листа : 1 x Шминка Тетоважа Напојување1 x Тетоважа Моќ Приклучок1 x Footpedal Префрлате1 x Клип КабелотLCD Тетоважа Напојување Покаже : 1) Сите предмети се дадени на светот од страна на : TNT ,DHL ,Кина пост, Alixpress, Fed Ex, E пакет ,SPSR,ЕМС .2) Превозот од Кина пост воздух mail (тежина е под 2kg) е бесплатно, обично тоа треба цела 1030 дена да пристигнат...

Професионални 1pcs Тетоважа Комплет Тетоважа Мини Напојување Подножјето на Возилото Флексибилни Клип Кабли Со Европскиот стандард Моќ Кабел снабдувач

1055.52 -31 % DEN 728.00

Опис Сосема нов и висок квалитет на Компактен и лесен за носење на Метал домување Прекрасен изглед и одличната изработка Прецизни напон поставување на Вграден во конвертор (110 V~220 V, универзална) Погоден за сите видови на тетоважа машина Идеален избор на Tattooists Пакетот Вклучува Тетоважа Напојување x1+ Флексибилни Клип Кабелот за напојување x1+Тетоважа Подножјето на Возилото x1+ Моќ ord x1 ве МОЛИМЕ да ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : нашата напојување приклучете ќе бидат испратени како што се вашата земја.Услови на продажба : 1...

Трајна шминка комплет со Дигитални напојување и врвот шминка пенкало Игли Совети За Трајна Шминка Веѓа усна комплет Снабдување

3839.52 -12 % DEN 3379.00

Трајна шминка комплет со Дигитални напојување и врвот шминка пенкало Игли Совети За Трајна Шминка Веѓа усна комплет СнабдувањеТрајна Шминка Веѓа усна комплет вклучува : 1 Pcs Сина Боја Дигитални Трајна Шминка Напојување со вашата земја приклучок(220v / 110v)1 Pc Сребро Трајна шминка Машина со поврзете кабелот1 Pc Сребро СлучајТрајна шминка игли : 1,2,3,5,7 рл,5,7 f 20pcs секоја големинатрајна шминка мастило прстен мали димензии 10pcsтрајна шминка совети бела или црна боја(боја ќе не се исти обично) : 1,3,5,7 R,5,7 F 20pcs секоја големинабела гума прст ракавици 10pcs

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.