• Ново
(3RL+3RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

(3RL+3RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

Оценка на клиентот:
DEN 518.40
DEN 467.00 -10 %

Износ
Залиха

Спецификации : 1. Модел : 50pcs/3 RL 50pca/3 RT Карактеристики : 1. Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење на 2. Професионални Тетоважа Игли се безопасни, sterilized, од не ' рѓосувачки челик за лагер и shader 3. Тоа е задолжително за сегашните или идните игла 4. Внимателно дизајнирани, одлична за употреба,многу convinient 5. За оптимална безбедност и квалитет, може да се потпирај се на овие тетоважа игли кои се sterilized 6. Совршен за сите видови на тетоважа машини 7. Погоден за професионална употреба или домашна употреба

Карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
MIXPIN
Број На Модел На:
3RL+3RT

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Постојан Sterilized Шминка Игли 5R За 500pcs Веѓа Пенкало Машина

1500.00 -20 % DEN 1200.00

Бесплатен Превозот Постојан Sterilized Шминка Игли 5 R За 500pcs Веѓа Пенкало Машинаголемина : 5 R(0.35*500mm)Quantily : 500pcsМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликВнимание : надвор пакет хартија во боја ќе се промени обично,ве молиме потврдете го.Плаќање : Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Пакет : ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор .Превозот : 1.ние ќе брод на стоките во рок од 5 дена најмногу по вашата исплата потврда.Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Политика На Враќање1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

40Pcs Игла R19 Веѓа Тетоважа Игли 19 Круг Microblading Игли за Прирачник Пенкало Полу Трајна Шминка Прирачник за Магла Пен

DEN 564.48

40 Pcs 19 Круг Microblading Игли за Прирачник Пенкало Полу Трајна Шминка Прирачник за Магла Пенкало Игла R19 Веѓа Тетоважа ИглиФункција : Лагер Microblading иглаИгла Игли : R19Засенчување иглаФлексибилни покритие за контрола на Microblading потезиприрачник игли за магла веѓаПакет : 40 КОМПЈУТЕРИ * R19 Microblading игла( Внимание : оваа игла доаѓа со различни бои од надвор заврши(случајно испраќаат),исти игли,исто употреба,без грижи,драг пријател, )1,сите големини се мерат со рака,не може да биде 12 см се исклучи.2,боја може да изгледаат различно на различни прикажува3,нешто се случува,нешто на сите,обратете се кај мене,секогаш тука за вас.Превозот услови1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр.2.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" за повеќето дестинација земји...

Расположливиот Тетоважа Игли Снабдување 50 компјутери 1207RS Круг Shader Dragonhawk високо-одделение Сребро Стандардните Игли Тетоважа Машини

757.44 -10 % DEN 682.00

Расположливиот Тетоважа Игли Снабдување 50 компјутери 1207 RS Круг Shader Dragonhawk високоодделение Сребро Стандардните Иглиигли : стан Тин лемење, парична казна занает, висококвалитетен челик, уредно совет аранжман висококвалитетни тетоважа игли се избран под висок зголемување микроскоп , секој имаат висок квалитет...

10 КОМПЈУТЕРИ Детали за 3D Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Игли Microblading 6 x 3 18 Иглички Круг Ножеви

186.72 -10 % DEN 168.00

Игла Информации : (1) со Врвен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.(2) Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.(3) Игла е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик.(4) Одлична стабилност, помалку вибрации.(5) За еднократна употреба само.(6) Поединечно спакувана.(7) 6pcs 3 Пина Круг се Комбинираат Ножеви, тоа е подобро за употреба Пакет се вклучени : 10 x Фантастична Тетоважа Нож(6x3 18pins)

19 Круг игли за прирачник пенкало трајна шминка прирачник за магла пенкало игла 19 Bevel Круг Игли магла веѓа пенкало игли

960.00 -49 % DEN 490.00

Трајна Шминка Веѓа Tattoo19 Bevel Круг Иглички Microblading Игла 3 DВеѓа Везови 19 Магла Круг Игла НОВИПакет се вклучени : 30 парчињаЗа производите1...

Трговија На Големо Спакувани Aiguilles Џет Франција Висок Степен На Професионален Лабава Тетоважа Игли 0.20X31 mm 1 кутија/многу

172.80 -5 % DEN 164.00

Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе ПродавницаСе меша Многу 1000pcs / кутија Спакувани Aiguilles Џет Франција Висок Степен на Професионален Лабава Тетоважа Игли 0.20 X31 mmОпис : Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКоличина : 1000 PCSПакет Се Вклучени : 1 Кутии Лабава ИглиГолемина : 0.20*0.31 mmпластични(кутија) Пакување : 1000pcs / кутија се Покаже Слика

50pcs 15M1 Вистинска Ѕвезда Магнум Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот За Бесплатен Превозот

524.16 -25 % DEN 393.00

Предsterilized со еднакви можности за Гас, На БарПоединечно Блистер Пакуваат50 Тетоважа Игли По КутијаПечат Со Стерилизација Истекот Датум

Нови 0.18 мм дијаметар 14 pin microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 14 Pontas Flex веѓата tatoo

5280.00 -45 % DEN 2904.00

Нови 0.18 мм дијаметар 14 pin microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 14 Pontas Flex веѓата tatooF eature : игли сечилото одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесниПакување Предмет : тетоважа игли × 500pcs

Промоција!500 U Изберете Стерилни Тетоважа Mahcine Игли за Еднократна употреба Избрани Игли За тетоважа машина пиштол зафат совет

3292.32 -5 % DEN 3128.00

Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност ПродавницаПромоција!500 U Изберете Стерилни Тетоважа Mahcine Игли за Еднократна употреба Избрани Игли За тетоважа машина пиштол зафат советОпис На Производот : 1...

Тетоважа Игли 50Pcs 14Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Прирачник Пенкало Sterilized за Еднократна употреба

DEN 623.52

modname=ckeditorТетоважа Игли Ножеви 50 Pcs 14 Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Тетоважа Прирачник Пенкало Sterilized за Еднократна употреба Снабдување на ДодатоциАко сакате да се купи други тетоважа игли и тетоважа прирачник пенкало, ве молиме кликнете на сликите подолу : Тетоважа Игли Ножеви Веѓа Трајна Шминка Тетоважа Microblading Везови Тетоважа Прирачник Пенкало Sterilized За Еднократна Употреба СнабдувањеОпис На Производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет, трајни доволно.Тетоважата игли се sterilized со Гама Зраци.ISO9002 и CE означени.Во согласност со Владата Стерилизација Упатства.За да игли се совршено за сите видови на рачно тетоважа пенкала.Карактеристики : Совршено се користи на магла веѓа трајна шминка.Тетоважата ножеви се одговараат за сите прирачник тетоважа пенкало.Тетоважата игли имаат одлична стабилност и помалку вибрации.Нема потреба тешки тетоважа машина и тетоважа напојување, обезбедување на вас погодност.Тетоважата ножеви обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност.Тетоважата се остри игли, може да се намали на кожата пункција повреда и да се обезбеди совршена боја и природен ефект.Индивидуално спакувани и запечатени, повеќе безбедна и чиста.За една употреба.Пакување Листа : 50 Pcs 14 Pin Шминка Тетоважа ИглиШминка Тетоважа Игли Покаже :

YILONG (7RL+7RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

519.36 -15 % DEN 442.00

Вовед : Тетоважата игли се незаменливи алатки за tattooing Тие се изработени од високо квалитетен материјал, безопасни за човечкото здравје...

20pcs 17 Круг Microblading Игли за Прирачник Пенкало Полу Трајна Шминка Прирачник за Магла Пенкало Тетоважа Игла R17 Магла Веѓа Пенкало Ножеви

300.96 -29 % DEN 214.00

20pcs 17 Круг Microblading Игли за Прирачник Пенкало Полу Трајна Шминка Прирачник за Магла Пенкало Тетоважа Игла R17 Магла Веѓа Пенкало НожевиФункција : Microblading иглаИгла Игли : R17Засенчување иглаФлексибилни покритие за контрола на Microblading потезиприрачник игли за магла веѓаПакет : 20 КОМПЈУТЕРИ * R17 Microblading игла1,сите големини се мерат со рака,не може да биде 12 см се исклучи.2,боја може да изгледаат различно на различни прикажува3,нешто се случува,нешто на сите,обратете се кај мене,секогаш тука за вас.Превозот услови1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр.2.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" за повеќето дестинација земји...

YILONG (1RL+3RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

494.40 -15 % DEN 420.00

Вовед : Тетоважата игли се незаменливи алатки за tattooing Тие се изработени од високо квалитетен материјал, безопасни за човечкото здравје...

Needle10PCS 5F за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машина Рамен Игли Совети за Веѓа усна Microblading материјали

610.56 -35 % DEN 397.00

Игли Тетоважа Најновите 10piece 5 F Кертриџ Игли за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машина Рамен Игли Совети Понуда за Веѓа усна1 : Кертриџ игла совет и едно време conjoined дизајн ,лесна употреба.2 : Тетоважа игла Независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност.3 : Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик needlepoint челик цврстина и добра боја брзо;4 : за Еднократна употреба тетоважа игли, лесен за употреба и да го замени.;5 : Bbuiltво 316 пролет скалабилност е силен;6 : Вграденво фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат;7 : Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничена8 : Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно;9 : Со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија;10 : Ова е нашата компанија различни игли веѓа тетоважа машина.Имаме игли за трајна шминка тип : Кертриџ Круг Лагер (РЛ),Патрон круг shader (РС),Патрон Рамен Shader (F),Патрон Еден Оџакот Магнум(M1,РМ),Патрон Microneedle,Патрон наклон(SF)Тетоважа Игли Пакет10pcs*5 F трајна шминка иглиИзвестување(За руски купувачот само) Како Русија политика се менува, pls информирате вашето полно име за испорака кога ќе го поставите цел...

100pcs Фабрика Цена Тетоважа Игли 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS Ножеви Со Бесплатен Превозот

DEN 902.40

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

12 Pin Рамен microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 12 Flex За 3D Веѓа Tatoo Прирачник Пен

864.00 -49 % DEN 441.00

50pcs 12 РАМЕН Microblading Игли Трајна Шминка Прирачник Веѓа Сечилото12Ф Рамен Засенчување Ножеви Опис : Microblading игла Засенчување Игла 12 F Сечилото Поединечни ќеси и DisposablПакет : 50 компјутери* 12Ф Рамен Blading Ножеви

50PCS Професионални Тетоважа Игли 9RS Круг Шејдерите Стерилизирате Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Превозот

379.20 -15 % DEN 323.00

Бренд Име : YILONG Тип : Тетоважа Игла Број на Модел : Количина : 50 PCS Игла Тип : 9 RS Игли Тип : изборен Круг Лагер Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик Кутија Големина : 17x9x4.0 cm Conditaion : Нов Бренд Карактеристики : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.