• Ново
(7RL+7RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

(7RL+7RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

Оценка на клиентот:
DEN 518.40
DEN 467.00 -10 %

Износ
Залиха

Спецификации : 1. Модел : 50pcs/7 RL 50pca/7 RT Карактеристики : 1. Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење на 2. Професионални Тетоважа Игли се безопасни, sterilized, од не ' рѓосувачки челик за лагер и shader 3. Тоа е задолжително за сегашните или идните игла 4. Внимателно дизајнирани, одлична за употреба,многу convinient 5. За оптимална безбедност и квалитет, може да се потпирај се на овие тетоважа игли кои се sterilized 6. Совршен за сите видови на тетоважа машини 7. Погоден за професионална употреба или домашна употреба

Карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
MIXPIN
Број На Модел На:
7RL+7RT

Производи во категоријата

Расположливиот Тетоважа Игли Снабдување 50 компјутери 1207RS Круг Shader Dragonhawk високо-одделение Сребро Стандардните Игли Тетоважа Машини

757.44 -10 % DEN 682.00

Расположливиот Тетоважа Игли Снабдување 50 компјутери 1207 RS Круг Shader Dragonhawk високоодделение Сребро Стандардните Иглиигли : стан Тин лемење, парична казна занает, висококвалитетен челик, уредно совет аранжман висококвалитетни тетоважа игли се избран под висок зголемување микроскоп , секој имаат висок квалитет...

50 компјутери PCD 21 Pin У Облик Постојан Веѓа Шминка Ножеви Тетоважа Рачни Игла За Microblading Везови Пен

DEN 696.00

Веѓа Прирачник Пенкало Ножеви Тетоважа Игли За 3 D Трајна Шминка Веѓа Прирачник Tattooing МатеријалиСтерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација УпатстваСупериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барањаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.По сечилото имаат 21 игли.Дијаметар на секоја игла : 0.2 мм.Дебелина : 0.63 mm.

YILONG (1RL+3RT) 50 КОМПЈУТЕРИ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игла+50PCS Сина Расположливиот Тетоважа совети Бесплатен превозот тетоважа игла производ

494.40 -15 % DEN 420.00

Вовед : Тетоважата игли се незаменливи алатки за tattooing Тие се изработени од високо квалитетен материјал, безопасни за човечкото здравје...

Бесплатен Превозот Постојан Sterilized Шминка Игли 5R За 500pcs Веѓа Пенкало Машина

1500.00 -20 % DEN 1200.00

Бесплатен Превозот Постојан Sterilized Шминка Игли 5 R За 500pcs Веѓа Пенкало Машинаголемина : 5 R(0.35*500mm)Quantily : 500pcsМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликВнимание : надвор пакет хартија во боја ќе се промени обично,ве молиме потврдете го.Плаќање : Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Пакет : ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор .Превозот : 1.ние ќе брод на стоките во рок од 5 дена најмногу по вашата исплата потврда.Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Политика На Враќање1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

Тетоважа Игли 50Pcs 14Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Прирачник Пенкало Sterilized за Еднократна употреба

DEN 623.52

modname=ckeditorТетоважа Игли Ножеви 50 Pcs 14 Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Тетоважа Прирачник Пенкало Sterilized за Еднократна употреба Снабдување на ДодатоциАко сакате да се купи други тетоважа игли и тетоважа прирачник пенкало, ве молиме кликнете на сликите подолу : Тетоважа Игли Ножеви Веѓа Трајна Шминка Тетоважа Microblading Везови Тетоважа Прирачник Пенкало Sterilized За Еднократна Употреба СнабдувањеОпис На Производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет, трајни доволно.Тетоважата игли се sterilized со Гама Зраци.ISO9002 и CE означени.Во согласност со Владата Стерилизација Упатства.За да игли се совршено за сите видови на рачно тетоважа пенкала.Карактеристики : Совршено се користи на магла веѓа трајна шминка.Тетоважата ножеви се одговараат за сите прирачник тетоважа пенкало.Тетоважата игли имаат одлична стабилност и помалку вибрации.Нема потреба тешки тетоважа машина и тетоважа напојување, обезбедување на вас погодност.Тетоважата ножеви обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност.Тетоважата се остри игли, може да се намали на кожата пункција повреда и да се обезбеди совршена боја и природен ефект.Индивидуално спакувани и запечатени, повеќе безбедна и чиста.За една употреба.Пакување Листа : 50 Pcs 14 Pin Шминка Тетоважа ИглиШминка Тетоважа Игли Покаже :

Тетоважа Игла 10pcs 4FlatL Трајна Шминка Кертриџ Игла, Веѓа Тетоважа Игла, Трајна Шминка Игла

587.04 -39 % DEN 358.00

Тетоважа Игла 10pcs 4 Flat Трајна Шминка Кертриџ Игла, Веѓа Тетоважа Игла, Трајна Шминка ИглаСтоковните Информации : Достапни големина на : micro1 R,1 R,2 R,3Р,5 R,7 R, 3 F,5 F,7 F,4 F, нано метар чипови, кожата иглаОпис : 1) Одлична стабилност, помалку вибрации.2) Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.3)Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.4) Индивидуално спакувани.5) за Еднократна употреба, за еднократна употреба само.Трајна шминка иглиОва е патент дизајн од страна на нашата компанија, игли употреба 316 L не ' рѓосувачки челик, E...

100pcs Фабрика Цена Тетоважа Игли 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS Ножеви Со Бесплатен Превозот

DEN 902.40

Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали...

10Pcs 19Pin 3D Везови Sterilized Нерѓосувачки Челик Трајна Шминка Игли За Веѓа Усна Везови Microblading Материјали

311.04 -30 % DEN 218.00

10 Pcs 19 Pin 3 D Везови Sterilized Нерѓосувачки Челик Трајна Шминка Игли За Веѓа Усна Везови Microblading МатеријалиОпис : Поединечно спакувана,за еднократна употреба самоодговараат на прирачникот тетоважа пенкало и тоа е ножотСечилото е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челикСтерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација УпатстваСупериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барањаИгли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.Опис1...

Трговија На Големо Спакувани Aiguilles Џет Франција Висок Степен На Професионален Лабава Тетоважа Игли 0.20X31 mm 1 кутија/многу

172.80 -5 % DEN 164.00

Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе ПродавницаСе меша Многу 1000pcs / кутија Спакувани Aiguilles Џет Франција Висок Степен на Професионален Лабава Тетоважа Игли 0.20 X31 mmОпис : Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКоличина : 1000 PCSПакет Се Вклучени : 1 Кутии Лабава ИглиГолемина : 0.20*0.31 mmпластични(кутија) Пакување : 1000pcs / кутија се Покаже Слика

50PCS/Многу Расположливиот 3RS 5RS 7RS 9RS 11RS 13RS 15RS Sterilized Криви Круг Тетоважа Игли Тетоважа Набавка На Машина Пиштол Зафат

292.80 -10 % DEN 264.00

50 PCS / Многу Расположливиот 3 RS 5 RS 7 RS 9 RS 11 RS 13 RS 15 RS Sterilized Криви Круг Тетоважа Игли Тетоважа Набавка На Машина Пиштол Зафат1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Направени од 316 L не ' рѓосувачки челик 3) Секоја игла е престерилни со E...

Professhional 100pcs 19R Веѓа Тетоважа Пенкало Игла Тетоважа Ножеви Круг 19 Игли за Полу Постојан Око Веѓата Шминка Додатоци

1066.08 -30 % DEN 746.00

Professhional 100pcs 19 R Веѓа Тетоважа Пенкало Игла Тетоважа Ножеви Круг 19 Игли за Полу Постојан Око Веѓата Шминка ДодатоциКарактеристики : Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ.Добро спакувани и со поединечни ќеси.Безбедно и издржливи.Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава.Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.По Игла have19 игли.Дијаметар на секоја игла : 0.25 mm.Пакет : 1 x 100 КОМПЈУТЕРИ Прирачник Веѓа Тетоважа Bevel Blades19 Игли

100Pcs 1R игли За Трајна Шминка Добар Квалитет Традиционалните Тетоважа Игли

157.92 -5 % DEN 150.00

100 Pcs 1 R игли За Трајна Шминка Добар Квалитет Традиционалните Тетоважа ИглиВисок Квалитет на Постојан sterilized Шминка Тетоважа ИглиСе користи за : трајна шминка / козметичкиГолемина : Традиција 1 R иглиКоличина : 100pcs иглиПојавување На Машина Модели : Традиционалната Шминка МашинаДолжина на Игли : 50mmДијаметар на Игли : 0.35 mmброд од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет,не мора следење на информации.ако не ви се допаѓа овој начин,ве молиме изберете e Packet,ви благодариме!ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Пакет : ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надворПревозот : 1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврдаАко вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Политика На Враќање1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина...

20pcs 17 Круг Microblading Игли за Прирачник Пенкало Полу Трајна Шминка Прирачник за Магла Пенкало Тетоважа Игла R17 Магла Веѓа Пенкало Ножеви

300.96 -29 % DEN 214.00

20pcs 17 Круг Microblading Игли за Прирачник Пенкало Полу Трајна Шминка Прирачник за Магла Пенкало Тетоважа Игла R17 Магла Веѓа Пенкало НожевиФункција : Microblading иглаИгла Игли : R17Засенчување иглаФлексибилни покритие за контрола на Microblading потезиприрачник игли за магла веѓаПакет : 20 КОМПЈУТЕРИ * R17 Microblading игла1,сите големини се мерат со рака,не може да биде 12 см се исклучи.2,боја може да изгледаат различно на различни прикажува3,нешто се случува,нешто на сите,обратете се кај мене,секогаш тука за вас.Превозот услови1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр.2.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" за повеќето дестинација земји...

(15M1) 50PCS Професионални Тетоважа Игли Еден Магнум Стерилизирате Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Превозот

479.52 -15 % DEN 408.00

1 Модел : 15 M1 игли (50 PCS / КУТИЈА) 2 Материјал : не ' Рѓосувачки челик 3 Изработени од нерѓосувачки челик со професионален стандард должина.

Бесплатен Превозот 3Р (Игли +Совети Секоја 50pcs ) Професионална Трајна Шминка Машински Игли Капи За Веѓа Усни-А5

292.32 -10 % DEN 263.00

Бесплатен Превозот 3Р (Игли +Совети Секоја 50pcs ) Професионална Трајна Шминка Машински Игли Капи За Веѓа УсниГолемина : 3 RL 3 RT Количина : (Игли +Капи секој 50pcs) Игли Пакет : Црвена / Зелена / Сина Игли дијаметар големина : 0.35*50 MM Совети дијаметар големина : 5 MM Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.