• Ново
DLS-240 Електрична енергија опрема контакт фитинзи Двојно Дупка Поврзување Алуминиум Терминали,Кабел на Гкл

DLS-240 Електрична енергија опрема контакт фитинзи Двојно Дупка Поврзување Алуминиум Терминали,Кабел на Гкл

Оценка на клиентот:
DEN 52.32

Износ
Залиха


DLS-240 Електрична енергија опрема контакт фитинзи Двојно Дупка Поврзување Алуминиум Терминали,Кабел на Гкл

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DLS-240
Тип:
Splice

Производи во категоријата

20 компјутери нов KF2EDG Push-pull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm Осум & 8Pins штекер Женски Зелена боја

907.20 -5 % DEN 862.00

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).Опис : Сосема нов !KF2 EDG Pushpull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm 8 Pin штекер ЖенскиКОЛИЧИНА : 20pcs = ( 1 pack) МЕХАНИЧКИ Температура опсег : 40 ºC ~ + 105 ºC MAX лемење : + 250 ºC за 5 дик вртежен момент : 0.5 Nm (4.4 lb.во) Лента должина : 78 мм ЕЛЕКТРИЧНИ Оценет напон : 300 V Номинална струја : IEC : 15 A УЛ : 10 A да издржи напон : AC 1500 V / 1 Min Жица опсег : 2812 A WG33 МАТЕРИЈАЛ Теренот : 5.08 mm Столбови : 8 Pin Контакт : phosphor бронза Ni позлатен Жица кафез : Месинг Ni позлатен или Челик Цинк позлатен Домување : ...

15A 600V Двоен Ред Бариера Завртка Терминал Блок Wire Конектор TB Серија 3 4 5 6 8 10 12 16 20 Позиции Начини Фабрика трговија на Големо

34.08 -0 % DEN 34.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал

4 Парчиња 600V 35A 4-Позиција Завртка Електрични Бариера Терминал Блок Кабел Конектор

DEN 469.92

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал , Пластика Номинална Вредност 600 V 35 A Столбови 4 P (Двоен Ред) Големина 6.7 x 3 x 2cm / 2.6" x 1.2" x 0.79" (L*W*H) Боја Црна , Бронза на Ѕвонење, Јасно

20A 660V 10 Позиција Алуминиум DIN Железнички База Завртка Терминал Конектори

DEN 429.12

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал, Пластика, Алуминиум Номинална Вредност 20 A 660 V Столбови 10 P (Двоен Ред) Големина 140 x 28 x 40mm / 5.5" x 1" x 1.5" (L*W*T) Боја Црна, Јасно, Тон Сребро.

1pc DT-400 400mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Обложени тин Тон за 21mmDia Гром Електрична енергија фитинг Националниот Стандард

DEN 415.20

1piece DT400 400 MM2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 21mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот СтандардЕден Вид DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаНекој ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевка Внатрешна Кол.Цевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.5162.35.29306322ДТ168.5162.56.210326627ДТ258.5182.87.211357032ДТ3510.520.538.512377841ДТ5010.5233.59.714418562ДТ7012.5263.811.516459382ДТ9512.5284.513.51849104115ДТ12014.530515.12051112146ДТ15014.5345.416.52254117190ДТ18517375.818.52558125252ДТ24017406.520.72760135320ДТ3002146823.23068155461ДТ4002150826.23474165632ДТ5002160829.53875190985ДТ630никој781034.545852201700Б Тип DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаБ ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевки со дијаметарЦевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.514.51.85.28285815ДТ168.514.526.29306017ДТ258.5162.47.210306523ДТ3510.5182.68.511327027ДТ5010.520.539.713357543ДТ7012.5233.111.515408557ДТ9512.5263.413.517419177ДТ12014.5283.715.1194496100ДТ15014.530416.52146100126ДТ18517334.218.52450110173ДТ24017354.520.72655120212ДТ30021425.523.22962138321ДТ4002150826.23474163576ДТ5002155829.53873175890ДТ63021601034.545802051350

1000Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена

DEN 240.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал1000 Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

10/50/100pcs SC 25-6 Гром Дупка Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали 25мм жица

DEN 181.92

10 / 50 / 100pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC256Одговара на Болт Дупка Големина : 6.5 mm / 0.24"Поврзете Кабел Дупка Кол : 7.2 mm / 0.28"Одговара Кабел Големина : 25 mm2Големина : 34 x 13.5 x 9.0 mm / (L*L1*D)Боја : Сребрена На ЅвонењеМатеријал : Метал

100Pcs E10-18 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 10MM2 7AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 288.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E1018 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 10 MM2 7 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

100Pcs E2508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5MM2 14AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 30.72

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E2508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5 MM2 14 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

100PCS тип двојна цевка изолирани ладно притиснете терминал Игла крајот Multicolor факултативна TE0508

DEN 52.32

100 PCS TE0508 Crewel цевка предизолациони терминалМатеријал : БакарИзолациони материјали : најлонИмаме терминал на различни бои во акцијата, можете да изберете боја ви се допаѓа!МоделДиригент(mm 2 )Димензија(mm)ПакетСLWБDφCφ1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs500pcs200pcs200pcs

10 Пар 5mm EC5 Куршум Конектор Машки + Женски Приклучоци Адаптери За РК Батеријата Losi Стил

DEN 633.60

Спецификација : Клучни карактеристики на EC5 вклучуваат : Способни 120 континуирано засилувачи w / 10 awg жица 5 MM куршум конектори Ергономски пријатен и лесен за контрола Заштитени за да се избегне shorting и обратна поларитетот Супериорна технологија одговара на денешните напредни апликации Дизајнирани со удобност и сигурност на ум Боја : Сина Тежина : 11g Пакет се вклучени : 100% Сосема Нов 1 x Пара 1 мажи / 1 жени куќишта 2 x Женски злато позлатен иглички 2 x Машки злато позлатен иглички

2 Парчиња 600V 25A 12-Позиција Завртка Електрични Бариера Терминал Блок Кабел Конектор

DEN 480.48

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал, Пластика Номинална Вредност 600 V 25 A Столбови 12 P (Двоен Ред) Големина 165 x 30 x 18mm / 6.5" x 1.2" x 0.7" (L*W*T) Боја Црна, Јасно

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.