• Ново
1piece DT-95 95mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард

1piece DT-95 95mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард

Оценка на клиентот:
DEN 63.84

Износ
Залиха


1piece DT-95 95mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард
Еден Вид DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) Листа
Некој Тип
Завртка дупка
Плоча
ширина
Плоча
дебелина
Цевка Внатрешна Кол.
Цевка Надворешни Кол.
Провира длабочина
Должина
Тежина
Бакар
Бакар калај
Спецификации
Φ
W
S
d
D
L1
L
G
Кликнете на цена за да се купи
ДТ-10
8.5
16
2.3
5.2
9
30
63
22
ДТ-16
8.5
16
2.5
6.2
10
32
66
27
ДТ-25
8.5
18
2.8
7.2
11
35
70
32
ДТ-35
10.5
20.5
3
8.5
12
37
78
41
ДТ-50
10.5
23
3.5
9.7
14
41
85
62
ДТ-70
12.5
26
3.8
11.5
16
45
93
82
ДТ-95
12.5
28
4.5
13.5
18
49
104
115
ДТ-120
14.5
30
5
15.1
20
51
112
146
ДТ-150
14.5
34
5.4
16.5
22
54
117
190
ДТ-185
17
37
5.8
18.5
25
58
125
252
ДТ-240
17
40
6.5
20.7
27
60
135
320
ДТ-300
21
46
8
23.2
30
68
155
461
ДТ-400
21
50
8
26.2
34
74
165
632
ДТ-500
21
60
8
29.5
38
75
190
985
ДТ-630
никој
78
10
34.5
45
85
220
1700
Б Тип DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) Листа
Б Тип
Завртка дупка
Плоча
ширина
Плоча
дебелина
Цевки со дијаметар
Цевка Надворешни Кол.
Провира длабочина
Должина
Тежина
Бакар
Бакар калај
Спецификации
Φ
W
S
d
D
L1
L
G
Кликнете на цена за да се купи
ДТ-10
8.5
14.5
1.8
5.2
8
28
58
15
ДТ-16
8.5
14.5
2
6.2
9
30
60
17
ДТ-25
8.5
16
2.4
7.2
10
30
65
23
ДТ-35
10.5
18
2.6
8.5
11
32
70
27
ДТ-50
10.5
20.5
3
9.7
13
35
75
43
ДТ-70
12.5
23
3.1
11.5
15
40
85
57
ДТ-95
12.5
26
3.4
13.5
17
41
91
77
ДТ-120
14.5
28
3.7
15.1
19
44
96
100
ДТ-150
14.5
30
4
16.5
21
46
100
126
ДТ-185
17
33
4.2
18.5
24
50
110
173
ДТ-240
17
35
4.5
20.7
26
55
120
212
ДТ-300
21
42
5.5
23.2
29
62
138
321
ДТ-400
21
50
8
26.2
34
74
163
576
ДТ-500
21
55
8
29.5
38
73
175
890
ДТ-630
21
60
10
34.5
45
80
205
1350

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ДТ-95
Тип:
Splice
Користење на:
Поврзете жицата со Електрична опрема
Тип:
конектор терминали

Производи во категоријата

(500PCS BHT1.25 22-18AWG) Изолирани водоотпорен Топлина се Смалуваат Цевката од Пушката терминал Жица Заеднички Splice Електрични Crimp конектор за полнење

1188.00 -16 % DEN 998.00

1 Вметнете одземени жица.Задник Splice Конектор2 Crimp конектор 3.Се применуваат топлина рамномерно низ ракавот до намалување е завршена...

15A 600V Двоен Ред Бариера Завртка Терминал Блок Wire Конектор TB Серија 3 4 5 6 8 10 12 16 20 Позиции Начини Фабрика трговија на Големо

34.08 -0 % DEN 34.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ RNBL1.25-3.5 ладно притисок терминал конектори за кабелот за повлечи

DEN 813.60

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ RNBL1.253.5 ладно притисок терминал конектори за кабелот за повлечи Производ податоци име на Производ тип на Производ RNB ТИП на Кабел големина 0.56mm2 Материјал црвено бакарна Боја црвена,сина,жолта количество 1000pcsDimenionsФото шоу

2 Парчиња 600V 25A 12-Позиција Завртка Електрични Бариера Терминал Блок Кабел Конектор

DEN 480.48

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал, Пластика Номинална Вредност 600 V 25 A Столбови 12 P (Двоен Ред) Големина 165 x 30 x 18mm / 6.5" x 1.2" x 0.7" (L*W*T) Боја Црна, Јасно

100pcs 3.2 круг на гкл ладно делница терминал бакар отворање на носот О круг голи крајот

228.96 -5 % DEN 217.00

100pcs 3.2 круг на гкл ладно делница терминал бакар отворање на носот О круг голи крајотГолемина на : внатрешниот круг 3.2 мм, надворешната обемот 6mm, Материјал : месинг, конзервирани на површината Дебелина : 0.3 mm Притисок линија опсег : 0.31 плоштадот милиметри

10pcs Автомобил осигурување кутија жици од бакар терминал tinplate автомобил терминал блок автомобил инструмент терминал

191.52 -5 % DEN 182.00

10pcs Автомобил осигурување кутија жици од бакар терминал tinplate автомобил терминал блок автомобил инструмент терминал H : висина W : ширина L : должина, Големина на (mm) H : 4.2 W : 5.0 L : 21.0 Материјал : сите бакар калај Погоден за жици : 2,5 mm плоштадот Производи :

20A 660V 10 Позиција Алуминиум DIN Железнички База Завртка Терминал Конектори

DEN 429.12

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал, Пластика, Алуминиум Номинална Вредност 20 A 660 V Столбови 10 P (Двоен Ред) Големина 140 x 28 x 40mm / 5.5" x 1" x 1.5" (L*W*T) Боја Црна, Јасно, Тон Сребро.

TD-3010 10 Позиција 660V 30A DIN Железнички Планината Бариера Завртка Терминал Лента

DEN 442.56

Име на производ Бариера Терминал Лента Модел ТД3010 Оценка 660 V 30 A Столбови 10 Позиција, Двоен Ред Секој Шраф Терминал Ширина 12mm / 0.47" DIN Железнички Тип 25mm C Дел Железнички Големина175 x 43 x 42mm / 6.9" x 1.7" x 1.7"(L*W*H) Материјал Метал, Пластика, Алуминиум Боја Црна, Јасно

Црвено E1008 PVC Изолација Bootlace Ferrules 8мм на Pin Должина На 1.0 mm 2, 18 AWG Жица

312.00 -15 % DEN 265.00

1 Име на Производ : PVC Изолација Bootlace Ferrules2 Точка Бр : E1008Жолта3 Материјал на Тело : Чист Бакар4 Површина : КалајОбложено5 Материјал на Изолација : ПВЦ6 Боја на Изолација : Жолта7 Должина на Чист Бакар : 8.0 mm8 Жица Големина : 1.0mm29 AWG : 18Модел Големина на(mm) Кабел Големина компјутери / пакет Цена F L W D C AWG (mm2) 只 / 包 E0506 6 12 2.6 1.3 1 #22 0.5 1000 E0508 8 14 E0510 10 16 Кликни Тука за да се Купи E0512 12 18 E7506 6 12 2.8 1.5 1.2 #20 0.75 1000 Кликни Тука за да се Купи E7508 8 15 E7510 10 16 E7512 12 18 Кликни Тука за да се Купи E1006 6 12 3 1.7 1.4 #18 1 1000 Кликни Тука за да се Купи E1008 8 15 E1010 10 16 Кликни Тука за да се Купи E1012 12 18 E1508 8 15 3.5 2 1.7 #16 1.5 1000 E1510 10 16 E1512 12 18 E2508 8 15 4 2.6 2.3 #14 2.5 1000 E2510 10 17 E2512 12 19 E4009 9 17 4.4 3.2 2.8 #12 4 1000 E4012 12 20 Кликни Тука за да се Купи E6012 12 20 E1012 12 22 7.6 4.9 4.5 #7 10 1000 E1612 12 22 8.8 6.2 5.8 #5 16 500 E2516 16 29 11 7.9 7.5 #4 25 200 E3516 16 30 13 8.7 8.3 #2 35 200 E5020 20 36 15 11 10 #1 50 100 E0308 : E0306 : E1518 : E2518 : E4018 : E6010 : E1618 : E1018 : E2522 : E3525 : E5025 :

1000 КОМПЈУТЕРИ/многу E7508 20AWG(0.75mm2) кабел конектор splice изолирани кабелот терминал блок комплет wire кабел ferrules 7 боја

326.40 -0 % DEN 326.00

Производи име : Мозок крајот терминалПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, црна,портокалова,бела 7 боја за вашата изберете,pls изберете боја пред цел3 : Големини : E07084 Одговараат на кабел : 20 AWG(0.75mm2)5 : Количина : 1000pcs6 : Материјал : Месинг7 : Изолација : ПВЦ8 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(1000pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Size x должина x боја )1000pcs x E7508x црвена, жолта, сина, зелена, Црна,портокалова,бела боја за вашата изберете, pls изберете боја пред цел.Производи слика : Производи каталог :

10/50/100pcs SC 25-6 Гром Дупка Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали 25мм жица

DEN 181.92

10 / 50 / 100pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC256Одговара на Болт Дупка Големина : 6.5 mm / 0.24"Поврзете Кабел Дупка Кол : 7.2 mm / 0.28"Одговара Кабел Големина : 25 mm2Големина : 34 x 13.5 x 9.0 mm / (L*L1*D)Боја : Сребрена На ЅвонењеМатеријал : Метал

100Pcs E0506 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 20.16

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E0506 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.