• Ново
1piece DT-70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард

1piece DT-70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард

Оценка на клиентот:
DEN 45.60

Износ
Залиха


1piece DT-70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард
Еден Вид DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) Листа
Некој Тип
Завртка дупка
Плоча
ширина
Плоча
дебелина
Цевка Внатрешна Кол.
Цевка Надворешни Кол.
Провира длабочина
Должина
Тежина
Бакар
Бакар калај
Спецификации
Φ
W
S
d
D
L1
L
G
Кликнете на цена за да се купи
ДТ-10
8.5
16
2.3
5.2
9
30
63
22
ДТ-16
8.5
16
2.5
6.2
10
32
66
27
ДТ-25
8.5
18
2.8
7.2
11
35
70
32
ДТ-35
10.5
20.5
3
8.5
12
37
78
41
ДТ-50
10.5
23
3.5
9.7
14
41
85
62
ДТ-70
12.5
26
3.8
11.5
16
45
93
82
ДТ-95
12.5
28
4.5
13.5
18
49
104
115
ДТ-120
14.5
30
5
15.1
20
51
112
146
ДТ-150
14.5
34
5.4
16.5
22
54
117
190
ДТ-185
17
37
5.8
18.5
25
58
125
252
ДТ-240
17
40
6.5
20.7
27
60
135
320
ДТ-300
21
46
8
23.2
30
68
155
461
ДТ-400
21
50
8
26.2
34
74
165
632
ДТ-500
21
60
8
29.5
38
75
190
985
ДТ-630
никој
78
10
34.5
45
85
220
1700
Б Тип DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) Листа
Б Тип
Завртка дупка
Плоча
ширина
Плоча
дебелина
Цевки со дијаметар
Цевка Надворешни Кол.
Провира длабочина
Должина
Тежина
Бакар
Бакар калај
Спецификации
Φ
W
S
d
D
L1
L
G
Кликнете на цена за да се купи
ДТ-10
8.5
14.5
1.8
5.2
8
28
58
15
ДТ-16
8.5
14.5
2
6.2
9
30
60
17
ДТ-25
8.5
16
2.4
7.2
10
30
65
23
ДТ-35
10.5
18
2.6
8.5
11
32
70
27
ДТ-50
10.5
20.5
3
9.7
13
35
75
43
ДТ-70
12.5
23
3.1
11.5
15
40
85
57
ДТ-95
12.5
26
3.4
13.5
17
41
91
77
ДТ-120
14.5
28
3.7
15.1
19
44
96
100
ДТ-150
14.5
30
4
16.5
21
46
100
126
ДТ-185
17
33
4.2
18.5
24
50
110
173
ДТ-240
17
35
4.5
20.7
26
55
120
212
ДТ-300
21
42
5.5
23.2
29
62
138
321
ДТ-400
21
50
8
26.2
34
74
163
576
ДТ-500
21
55
8
29.5
38
73
175
890
ДТ-630
21
60
10
34.5
45
80
205
1350

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ДТ-70
Тип:
Splice
Користење на:
Поврзете жицата со Електрична опрема
Тип:
конектор терминали

Производи во категоријата

100Pcs E10-18 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 10MM2 7AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 288.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E1018 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 10 MM2 7 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

500PCS Злато позлатен RJ45 Нето Мрежа Модуларен Приклучок Cat5 CAT5e Конектор 8P8C utp Unshielded Модуларен Rj45 Приклучок Терминали Имаат

792.96 -19 % DEN 642.00

100% сосема нов и висок квалитет на RJ45 8 Пина Мрежен Кабел Глави / Приклучоци RJ45 8 P8 C Приклучокот, За употреба со Заробени / Солидна Cat5 / Cat5e кабли Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот J45 модуларен приклучок ...

електрична жица connectors5 пар сина Куршум Тип Женски/Машки Жица Splice Crimp Терминал Приклучок Конектор For16-14AWG 1.5-2.5 Жица

62.40 -5 % DEN 59.00

s is_customized : Да Број на Модел : BHT2 Тип : Crimp Терминал AWG (Американски Жица Колосек) : 14 16 Диригент АДС (Крст Пресек Област) : 1.52.5mm2 Оценет Amp : 15 AкурвакрајотПакување Детали : 5pairs / торба Забелешка : Ако цел помалку од $7we ќе обезбеди патеката број кој само да се следи во кина,или да плаќаат екстра $1.37 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака(ако износот на вашата нарачка над $7 ние нема да наплаќаат $1.37 од вас)ви благодариме за разбирањето.

(60PCS/КУТИЈА) Гром Дупка Конзервирани Кабел гкл Батеријата Терминали поставите SC Увид бакар носот Wire конектор

DEN 181.92

Карактеристики : На производи вклучуваат : SC258 5pcsSC256 5pcsSC168 5pcsSC166 5pcsSC108 10pcsSC106 10pcsSC68 10pcsSC66 10pcsУслови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

100Pcs E0506 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 20.16

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E0506 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

1000Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена

DEN 240.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал1000 Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

100pcs 3.2 круг на гкл ладно делница терминал бакар отворање на носот О круг голи крајот

228.96 -5 % DEN 217.00

100pcs 3.2 круг на гкл ладно делница терминал бакар отворање на носот О круг голи крајотГолемина на : внатрешниот круг 3.2 мм, надворешната обемот 6mm, Материјал : месинг, конзервирани на површината Дебелина : 0.3 mm Притисок линија опсег : 0.31 плоштадот милиметри

000979151E 2.8 mm 1241388-1 crimp Женски терминали (копчиња) за ФОЛКСВАГЕН Tyco ТЕ автомобил автомобилската водоотпорен конектор ФОЛКСВАГЕН Седиште, шкода

DEN 528.00

Добредојдовте на нашата Продавница Acquiesces да испратите лабава крај, ако сакате да купите синџир терминали,ве молам оставете ме порака, ве Молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за клиентите ако сакате да знаете повеќе информации! Додека ние нудиме жици се подигнат обработка на услуги со некои специфични должина! Може да го оставите вашето барање порака тука на Вниманието на : Радост ЈуАли Trademanager : cn1500124555Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.