• Ново
DL-50 терминал Електрична енергија опрема контакт фитинзи Алуминиум терминали Националниот Стандард

DL-50 терминал Електрична енергија опрема контакт фитинзи Алуминиум терминали Националниот Стандард

Оценка на клиентот:
DEN 10.08

Износ
Залиха


DL-50 терминал Електрична енергија опрема контакт фитинзи Алуминиум терминали Националниот Стандард

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DL-50
Тип:
Splice

Производи во категоријата

100Pcs E0506 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 20.16

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E0506 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

20 компјутери нов KF2EDG Push-pull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm Осум & 8Pins штекер Женски Зелена боја

907.20 -5 % DEN 862.00

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).Опис : Сосема нов !KF2 EDG Pushpull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm 8 Pin штекер ЖенскиКОЛИЧИНА : 20pcs = ( 1 pack) МЕХАНИЧКИ Температура опсег : 40 ºC ~ + 105 ºC MAX лемење : + 250 ºC за 5 дик вртежен момент : 0.5 Nm (4.4 lb.во) Лента должина : 78 мм ЕЛЕКТРИЧНИ Оценет напон : 300 V Номинална струја : IEC : 15 A УЛ : 10 A да издржи напон : AC 1500 V / 1 Min Жица опсег : 2812 A WG33 МАТЕРИЈАЛ Теренот : 5.08 mm Столбови : 8 Pin Контакт : phosphor бронза Ni позлатен Жица кафез : Месинг Ni позлатен или Челик Цинк позлатен Домување : ...

50pcs Висок Квалитет на AWG Топлина се Смалуваат Crimp Задник Терминал Поставите 30Red + 20Blue Електрична Жица Splice Конектори Водоотпорен Mayitr

256.80 -20 % DEN 205.00

EA0001888Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, намалување сооднос 3 : 1Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конекториЗагарантирана да се одржи на силна crimpsДвојно ѕидови дизајн, Одлична водат и механички оштетувања на корозија, висока еластичност држи стабиленперформансиИдеален проѕирен обезбедува затегнувачка цврстина, овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и предвидениводоотпорен печатСпецификација : Количина : 50pcs (30 Red + 20 Blue)Големина на : 30pcs Црвено конектор : Одговара на кабел / жица димензии 0.51.0 mm⊃2; ( А...

100Pcs E2508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5MM2 14AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 30.72

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E2508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5 MM2 14 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

TD-3010 10 Позиција 660V 30A DIN Железнички Планината Бариера Завртка Терминал Лента

DEN 442.56

Име на производ Бариера Терминал Лента Модел ТД3010 Оценка 660 V 30 A Столбови 10 Позиција, Двоен Ред Секој Шраф Терминал Ширина 12mm / 0.47" DIN Железнички Тип 25mm C Дел Железнички Големина175 x 43 x 42mm / 6.9" x 1.7" x 1.7"(L*W*H) Материјал Метал, Пластика, Алуминиум Боја Црна, Јасно

20A 660V 10 Позиција Алуминиум DIN Железнички База Завртка Терминал Конектори

DEN 429.12

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал, Пластика, Алуминиум Номинална Вредност 20 A 660 V Столбови 10 P (Двоен Ред) Големина 140 x 28 x 40mm / 5.5" x 1" x 1.5" (L*W*T) Боја Црна, Јасно, Тон Сребро.

10/50/100pcs SC 25-6 Гром Дупка Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали 25мм жица

DEN 181.92

10 / 50 / 100pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC256Одговара на Болт Дупка Големина : 6.5 mm / 0.24"Поврзете Кабел Дупка Кол : 7.2 mm / 0.28"Одговара Кабел Големина : 25 mm2Големина : 34 x 13.5 x 9.0 mm / (L*L1*D)Боја : Сребрена На ЅвонењеМатеријал : Метал

10pcs Автомобил осигурување кутија жици од бакар терминал tinplate автомобил терминал блок автомобил инструмент терминал

191.52 -5 % DEN 182.00

10pcs Автомобил осигурување кутија жици од бакар терминал tinplate автомобил терминал блок автомобил инструмент терминал H : висина W : ширина L : должина, Големина на (mm) H : 4.2 W : 5.0 L : 21.0 Материјал : сите бакар калај Погоден за жици : 2,5 mm плоштадот Производи :

15A 600V Двоен Ред Бариера Завртка Терминал Блок Wire Конектор TB Серија 3 4 5 6 8 10 12 16 20 Позиции Начини Фабрика трговија на Големо

34.08 -0 % DEN 34.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал

1piece DT-70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард

DEN 45.60

1piece DT70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот СтандардЕден Вид DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаНекој ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевка Внатрешна Кол.Цевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.5162.35.29306322ДТ168.5162.56.210326627ДТ258.5182.87.211357032ДТ3510.520.538.512377841ДТ5010.5233.59.714418562ДТ7012.5263.811.516459382ДТ9512.5284.513.51849104115ДТ12014.530515.12051112146ДТ15014.5345.416.52254117190ДТ18517375.818.52558125252ДТ24017406.520.72760135320ДТ3002146823.23068155461ДТ4002150826.23474165632ДТ5002160829.53875190985ДТ630никој781034.545852201700Б Тип DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаБ ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевки со дијаметарЦевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.514.51.85.28285815ДТ168.514.526.29306017ДТ258.5162.47.210306523ДТ3510.5182.68.511327027ДТ5010.520.539.713357543ДТ7012.5233.111.515408557ДТ9512.5263.413.517419177ДТ12014.5283.715.1194496100ДТ15014.530416.52146100126ДТ18517334.218.52450110173ДТ24017354.520.72655120212ДТ30021425.523.22962138321ДТ4002150826.23474163576ДТ5002155829.53873175890ДТ63021601034.545802051350

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.