• Ново
Бесплатен превозот 50pcs/пакет KF2510 KF2510-9 9Pin (plug права) pitch2.54mm plug права игла терминал

Бесплатен превозот 50pcs/пакет KF2510 KF2510-9 9Pin (plug права) pitch2.54mm plug права игла терминал

Оценка на клиентот:
DEN 301.92

Износ
Залиха


Бесплатен превозот 50pcs kf2510 9 Pin (plug права) 2.54 mm приклучок директно игла терминал

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KF2510-9
Тип:
-

Производи во категоријата

15A 600V Двоен Ред Бариера Завртка Терминал Блок Wire Конектор TB Серија 3 4 5 6 8 10 12 16 20 Позиции Начини Фабрика трговија на Големо

34.08 -0 % DEN 34.00

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал

10/50/100pcs SC 25-6 Гром Дупка Конзервирани Бакар Кабел гкл Батеријата Терминали 25мм жица

DEN 181.92

10 / 50 / 100pcs x Повлечи Кабел Конектор ТерминалМодел : SC256Одговара на Болт Дупка Големина : 6.5 mm / 0.24"Поврзете Кабел Дупка Кол : 7.2 mm / 0.28"Одговара Кабел Големина : 25 mm2Големина : 34 x 13.5 x 9.0 mm / (L*L1*D)Боја : Сребрена На ЅвонењеМатеријал : Метал

1000 КОМПЈУТЕРИ/многу E0508 22AWG(0.5mm2) кабел конектор splice изолирани кабелот терминал блок комплет wire кабел ferrules 7 боја

DEN 312.00

Производи име : Мозок крајот терминалПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, црна,портокалова,бела 7 боја за вашата изберете,pls изберете боја пред цел3 : Големини : E05084 Одговараат на кабел : 22 AWG(0.5mm2)5 : Количина : 1000pcs6 : Материјал : Месинг7 : Изолација : ПВЦ8 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(1000pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Size x должина x боја )1000pcs x E0508x црвена, жолта, сина, зелена, Црна,портокалова,бела ,сива 8 боја за вашата изберете, pls изберете боја пред цел.Производи слика : Производи каталог :

TD-3010 10 Позиција 660V 30A DIN Железнички Планината Бариера Завртка Терминал Лента

DEN 442.56

Име на производ Бариера Терминал Лента Модел ТД3010 Оценка 660 V 30 A Столбови 10 Позиција, Двоен Ред Секој Шраф Терминал Ширина 12mm / 0.47" DIN Железнички Тип 25mm C Дел Железнички Големина175 x 43 x 42mm / 6.9" x 1.7" x 1.7"(L*W*H) Материјал Метал, Пластика, Алуминиум Боја Црна, Јасно

50pcs Висок Квалитет на AWG Топлина се Смалуваат Crimp Задник Терминал Поставите 30Red + 20Blue Електрична Жица Splice Конектори Водоотпорен Mayitr

256.80 -20 % DEN 205.00

EA0001888Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, намалување сооднос 3 : 1Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конекториЗагарантирана да се одржи на силна crimpsДвојно ѕидови дизајн, Одлична водат и механички оштетувања на корозија, висока еластичност држи стабиленперформансиИдеален проѕирен обезбедува затегнувачка цврстина, овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и предвидениводоотпорен печатСпецификација : Количина : 50pcs (30 Red + 20 Blue)Големина на : 30pcs Црвено конектор : Одговара на кабел / жица димензии 0.51.0 mm⊃2; ( А...

20 компјутери нов KF2EDG Push-pull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm Осум & 8Pins штекер Женски Зелена боја

907.20 -5 % DEN 862.00

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја).Опис : Сосема нов !KF2 EDG Pushpull Терминал Блок Жица plug Конектори Теренот 5.08 mm 8 Pin штекер ЖенскиКОЛИЧИНА : 20pcs = ( 1 pack) МЕХАНИЧКИ Температура опсег : 40 ºC ~ + 105 ºC MAX лемење : + 250 ºC за 5 дик вртежен момент : 0.5 Nm (4.4 lb.во) Лента должина : 78 мм ЕЛЕКТРИЧНИ Оценет напон : 300 V Номинална струја : IEC : 15 A УЛ : 10 A да издржи напон : AC 1500 V / 1 Min Жица опсег : 2812 A WG33 МАТЕРИЈАЛ Теренот : 5.08 mm Столбови : 8 Pin Контакт : phosphor бронза Ni позлатен Жица кафез : Месинг Ni позлатен или Челик Цинк позлатен Домување : ...

E6018 Bootlace Ferrules жица crimp терминал конектори За 6.0 mm AWG12

DEN 768.00

Почитувани Клиенти На Indusman е продавница за кабел додатоци и други електрични производи , електрични делови ,се надеваме дека ќе може да се најде на производи од нашата продавница , ако имате некој предлог или предлог ,pls контакт со нас преку епошта или по trademanger, ние ќе го онлајн услуга за вас!!!!E6018 ПредИзолациони pin crimp Терминали : Crimp Терминали за електрични кабли...

електрична жица connectors5 пар сина Куршум Тип Женски/Машки Жица Splice Crimp Терминал Приклучок Конектор For16-14AWG 1.5-2.5 Жица

62.40 -5 % DEN 59.00

s is_customized : Да Број на Модел : BHT2 Тип : Crimp Терминал AWG (Американски Жица Колосек) : 14 16 Диригент АДС (Крст Пресек Област) : 1.52.5mm2 Оценет Amp : 15 AкурвакрајотПакување Детали : 5pairs / торба Забелешка : Ако цел помалку од $7we ќе обезбеди патеката број кој само да се следи во кина,или да плаќаат екстра $1.37 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака(ако износот на вашата нарачка над $7 ние нема да наплаќаат $1.37 од вас)ви благодариме за разбирањето.

10 Пар 5mm EC5 Куршум Конектор Машки + Женски Приклучоци Адаптери За РК Батеријата Losi Стил

DEN 633.60

Спецификација : Клучни карактеристики на EC5 вклучуваат : Способни 120 континуирано засилувачи w / 10 awg жица 5 MM куршум конектори Ергономски пријатен и лесен за контрола Заштитени за да се избегне shorting и обратна поларитетот Супериорна технологија одговара на денешните напредни апликации Дизајнирани со удобност и сигурност на ум Боја : Сина Тежина : 11g Пакет се вклучени : 100% Сосема Нов 1 x Пара 1 мажи / 1 жени куќишта 2 x Женски злато позлатен иглички 2 x Машки злато позлатен иглички

1piece DT-70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот Стандард

DEN 45.60

1piece DT70 70mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 12.5 mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот СтандардЕден Вид DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаНекој ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевка Внатрешна Кол.Цевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.5162.35.29306322ДТ168.5162.56.210326627ДТ258.5182.87.211357032ДТ3510.520.538.512377841ДТ5010.5233.59.714418562ДТ7012.5263.811.516459382ДТ9512.5284.513.51849104115ДТ12014.530515.12051112146ДТ15014.5345.416.52254117190ДТ18517375.818.52558125252ДТ24017406.520.72760135320ДТ3002146823.23068155461ДТ4002150826.23474165632ДТ5002160829.53875190985ДТ630никој781034.545852201700Б Тип DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаБ ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевки со дијаметарЦевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.514.51.85.28285815ДТ168.514.526.29306017ДТ258.5162.47.210306523ДТ3510.5182.68.511327027ДТ5010.520.539.713357543ДТ7012.5233.111.515408557ДТ9512.5263.413.517419177ДТ12014.5283.715.1194496100ДТ15014.530416.52146100126ДТ18517334.218.52450110173ДТ24017354.520.72655120212ДТ30021425.523.22962138321ДТ4002150826.23474163576ДТ5002155829.53873175890ДТ63021601034.545802051350

100PCS тип двојна цевка изолирани ладно притиснете терминал Игла крајот Multicolor факултативна TE0508

DEN 52.32

100 PCS TE0508 Crewel цевка предизолациони терминалМатеријал : БакарИзолациони материјали : најлонИмаме терминал на различни бои во акцијата, можете да изберете боја ви се допаѓа!МоделДиригент(mm 2 )Димензија(mm)ПакетСLWБDφCφ1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs1000pcs500pcs200pcs200pcs

000979151E 2.8 mm 1241388-1 crimp Женски терминали (копчиња) за ФОЛКСВАГЕН Tyco ТЕ автомобил автомобилската водоотпорен конектор ФОЛКСВАГЕН Седиште, шкода

DEN 528.00

Добредојдовте на нашата Продавница Acquiesces да испратите лабава крај, ако сакате да купите синџир терминали,ве молам оставете ме порака, ве Молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за клиентите ако сакате да знаете повеќе информации! Додека ние нудиме жици се подигнат обработка на услуги со некои специфични должина! Може да го оставите вашето барање порака тука на Вниманието на : Радост ЈуАли Trademanager : cn1500124555Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

2 Парчиња 600V 25A 12-Позиција Завртка Електрични Бариера Терминал Блок Кабел Конектор

DEN 480.48

Име на производ Бариера Терминал Блок Материјал Метал, Пластика Номинална Вредност 600 V 25 A Столбови 12 P (Двоен Ред) Големина 165 x 30 x 18mm / 6.5" x 1.2" x 0.7" (L*W*T) Боја Црна, Јасно

1pc DT-400 400mm2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Обложени тин Тон за 21mmDia Гром Електрична енергија фитинг Националниот Стандард

DEN 415.20

1piece DT400 400 MM2 Кабел Повлечи Терминал Конектори Бакар Ѕвонење за 21mm Кол Гром Електрични приклучоци Националниот СтандардЕден Вид DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаНекој ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевка Внатрешна Кол.Цевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.5162.35.29306322ДТ168.5162.56.210326627ДТ258.5182.87.211357032ДТ3510.520.538.512377841ДТ5010.5233.59.714418562ДТ7012.5263.811.516459382ДТ9512.5284.513.51849104115ДТ12014.530515.12051112146ДТ15014.5345.416.52254117190ДТ18517375.818.52558125252ДТ24017406.520.72760135320ДТ3002146823.23068155461ДТ4002150826.23474165632ДТ5002160829.53875190985ДТ630никој781034.545852201700Б Тип DT Бакар Тон Spec&Цена (1piece) ЛистаБ ТипЗавртка дупкаПлочаширинаПлочадебелинаЦевки со дијаметарЦевка Надворешни Кол.Провира длабочинаДолжинаТежинаБакарБакар калајСпецификацииΦWSdDL1LGКликнете на цена за да се купиДТ108.514.51.85.28285815ДТ168.514.526.29306017ДТ258.5162.47.210306523ДТ3510.5182.68.511327027ДТ5010.520.539.713357543ДТ7012.5233.111.515408557ДТ9512.5263.413.517419177ДТ12014.5283.715.1194496100ДТ15014.530416.52146100126ДТ18517334.218.52450110173ДТ24017354.520.72655120212ДТ30021425.523.22962138321ДТ4002150826.23474163576ДТ5002155829.53873175890ДТ63021601034.545802051350

100Pcs E2508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5MM2 14AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена

DEN 30.72

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал100 Pcs E2508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 2.5 MM2 14 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена ЗеленаАко ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.