• Ново
40*60см Розова Леопард Бања Душеци Против Пролизгување Килими Корални Руно Тепих За Бања Спалната соба Doormat Онлајн

40*60см Розова Леопард Бања Душеци Против Пролизгување Килими Корални Руно Тепих За Бања Спалната соба Doormat Онлајн

Оценка на клиентот:
DEN 719.52
DEN 561.00 -22 %

Износ
Залиха

Сосема нов и висок квалитет. Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна соба, ходникот, спална соба, студија, купатило, ходник, лоби, простории за состаноци Материјал : Корални руно Назад : Не се лизга на Дното Димензии : 40cm*60см/15.7*23.6" Количина : 1 x тепих

Карактеристики

Големина:
400mm x 600mm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Машина Направени
Материјал:
руно ткаенина
Измијте Стил:
Рака Мие
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Молитва,Декоративни,Бања,Тоалет
Место:
дневна соба
Обликот:
правоаголник
дизајн:
Monder

Производи во категоријата

бесплатен превозот 60*120cm/23.62*47.24 инчен фрли тепих за дневна соба Механички миење бушава килим за дневна соба

1011.36 -35 % DEN 658.00

Опис На ПроизводотМатеријал : Куп Површина : Микрофибер 100% полиестер;Средниот : сунѓеротПоддршка : антилизга неплетени ткаениниДебелина : 4.5 cmКуп Тежина : Околу 700gsmБоја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, синаГолемина : 60x120cm(23.64x47.28inch)Пакување Метод : Секое парче валани се спакуваат во силна транспарентен ЈП торбаколичина : 1pcsanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

1PC 40X60CM Тепих Област Килим За Спалната соба Livingroom Тепих Кујна Вани Мат Вратата Мат Против Пролизгување Дома Декорација ОУ 106

DEN 239.52

Опис : Член име : ТепихМатеријал : Корални РуноC olor : како прилогГолемина : 40 X60 CMW осум : прибл 135 G / PCПакет се вклучени : 1 XCarpetAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација

DEN 9552.00

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими 100% Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорацијаСтавка Опис* Волнени Needlepoint килим* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Бесплатен превозот 8'X8' Круг француски Aubusson Рози Волна Круг Aubusson килим за тркалезни маси

DEN 56688.00

Бесплатен превозот 8'X8' Круг француски Aubusson Рози Волна Нова Продавница Openning ГОЛЕМОПРОДАЖНИТЕ ЦЕНИСтавка Опис* Needlepoint килим* Точно мерење : 8'x8' (243x243cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

1PC Бања Производи Мемориска Пена, Матс Хоризонтални Ленти Килим Не се лизга Дома Бања Спалната соба Тепих Мат ОУ 101

DEN 223.68

Опис : Член име : ТепихМатеријал : Корални РуноC olor : како прилогГолемина : 40 X60 CMW осум : прибл 135 G / PCПакет се вклучени : 1 XCarpetAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен Превозот Чиста Бела-Евтини Свадба Aisle VIP Тепих Тркач За Црквата Фаза Сала Свадба Тепих Aisle Тркач Душеци Многу Боја

863.04 -5 % DEN 820.00

БЕЛЕШКИ : 80см Х 5 M не е во парк Ве молиме НЕ се КУПУВА!!!! Другите е avaliable!!!1 Ако треба да се купи свадба ставка и изберете го Изразат испорака, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 2 недели однапред да го фати партија датум;Ако времето е итна, ве молиме потврдете го со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.2...

MUZZI faux крзно Овча Стол Покрие Седиште Подлога Мек Тепих Влакнести Обична Кожа, Крзно Килими Спалната соба тепих Мат 4colors 001

DEN 1008.00

рунда материјал : не, навистина овча, тоа е faux крзно Со цел да се заштити животни, ние треба да се поддржи faux крзно.За губење на косата : тој производ себе не губење на косата, но бидејќи сечење, тоа ќе губење лебдечки на косата, ако не е варијабилна коса, ве молиме да се тресат ќебиња.

Нордиските стил Дневна соба и ходникот Тепих геометриски Индискиот Килим plaid шарени Модерен Салон црно бел дизајн Kilim Бохемија

DEN 2879.52

ИЗВЕСТУВАЊЕОВА Е 100% квалитетот најлоннашите ексклузивен дизајн​висок квалитетизвоз во европска земјаголемина : 400x1200mm

Извртени енкрипција дебели Европската стил дневна соба троседот големи тепих спалната соба ноќни кафе душеци

DEN 2544.00

Извртени енкрипција дебели Европската стил дневна соба троседот големи тепих спалната соба ноќни кафе душециЗабелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број и име и презиме може да ве контактираат...

бесплатен превозот 4.5 cm дебелина 40*60см Мода Живеење Јадење Спалната соба Автомобил Flokati Бушава слонова коска Килим Анти-пропадна Тепих Seatmat

DEN 451.20

ГОЛЕМИНА : 400*600mm 44.5 cm питаБоја : (а) (кафе ) (бела)(жолт)( Сребрена сива боја) ( овошје) (зелено)(каки) ве молиме оставете порака за боја ...

Бесплатен превозот 3'X3'Aubusson Tapestry ,Aubusson волнени tapestry, рачно изработени tapestry

DEN 23952.00

100% Волнени Aubusson Tapestry Дома декорација тепих 100% рачно ткаениРачно Изработени Волнени TapestryБрза испорака преку DHL 35 Дена пристигнување до дестинацијатаГолемина : 3 'X3' (91x91cm)Европски СтилМногу висок стандард и висок квалитетОбјектот СликаРачно Ткаени Vs Машина Ткаени Таписерии На рачно ткаени таписерии се исткаени од страна на квалификувани занаетчии едно по едно време...

Simanfei Влакнести Тепих Овча Стол Подлога Обична Кожа, Крзно Обичен Меки Спалната Соба Faux Мат Перат Вештачки Текстил Област Килими

1055.04 -41 % DEN 623.00

Повеќе Производи Карактеристики : Доколку купите 3 еез, ние ќе ви понуди 5% попуст Материјал : Вештачка Волна Боја : Бела, Црвена Роза, Сива, Виолетова Големина : 60*90cm 75*105cm 75*120cm 75*155cm 75*200cm 80*135cm 80*180cm Пакет се вклучени : 1 buc Овча Килим Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет...

160CM Дијаметар Круг Билијард Doormat Черги И Килими За дневната Соба И Спалната соба Ходникот Област Килим Компјутер Стол Кат Мат

1103.52 -10 % DEN 993.00

【160 CM Дијаметар Круг Билијард Doormat Черги И Килими За дневната Соба И Спалната соба Ходникот Област Килим Компјутер Стол Кат Мат】 Име : Круг Ретро Билијард Тепих Големина : 80см, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm Тоа Е Погоден За Дневна Соба, Спална соба, Cloakroom, Ходникот, Чаир

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.