• Ново
Нова Долга Коса Мемориска Пена Област Килими Деца Детска Игра Мат Мека Комбинација Тепих Магија Сложувалка Splice Загатка Качување Бебе Килими

Нова Долга Коса Мемориска Пена Област Килими Деца Детска Игра Мат Мека Комбинација Тепих Магија Сложувалка Splice Загатка Качување Бебе Килими

Оценка на клиентот:
DEN 373.92
DEN 262.00 -30 %

Износ
Залиха

Опис : Материјал : Полиестер Мат : 30cm*30cm , 35cm*35cm ,40cm *40cm ,45*45см,50*50cm, 60*60см, 80*80см ,100*100cm Дебелина : 1 cm Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната. EPMC : Не-токсични Лизга Отпор : Водоотпорен и Dustproof ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга ПВЦ Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0.5 инчи во мерењето . Ако најдете големината на производите не ви одговара.можете директно да един - такт нас . Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Карактеристики

Големина:
30X30CM, 35X35CM, 40X40CM, 45X45CM, 50X50CM, 60X60CM, 80X80CM, 100X100CM
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Модерна
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Молитва,Дома,Спална Соба,Декоративни,Отворено
Број На Модел На:
DZ-023
Стил:
Модерна
Место:
дневна соба
Обликот:
Плоштад
Измијте Стил:
Рака Мие
Бренд Име:
SHIERJU
Начини на Продажба:
промет на големо и промет на мало со
дизајн:
Ориентален

Производи во категоријата

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитерански стил sf08v2gc131kilimyg4

3692.16 -0 % DEN 3692.00

рачно изработени од волна kilim килими дневна соба килим bedroon ноќни ќебе коридор Медитерански стил sf08v2gc131kilimyg4 ue...

3 парче Црна Cowhide килим црна кравата печатени тепих за дома faux кожа, Имитација на Кожа Природната Форма Cowskin деца образование Мат

10464.00 -30 % DEN 7325.00

3 парче Црна Cowhide килим црна кравата печатени тепих за дома faux кожа, Имитација на Кожа Природната Форма Cowskin деца образование МатBelowings се други стил на животните тепих : Применливи погоден за место опсег : 1...

Бесплатен превозот 3'X5' 160 Линија персискиот тепих, Рака заврзана персискиот килим, волна и свила, мешани обоена предиво

DEN 34032.00

Бесплатен превозот 160 Line 3'X5' персискиот тепих волна и свила, рачно изработени, рака заврзана килим / тепих за домашна декорацијаСтавка ОписПрекрасни персискиот килим раказаврзана во Кина...

Бесплатен Превозот Божиќ Порибување Sock Needlepoint Дедо Мраз чорапи за Подароци Кучиња Дизајн 2 28X43CM

DEN 1872.00

Божиќ Порибување Sock Needlepoint Дедо Мраз Играчки Претставува Кучиња Design1Големина : 28 X43 CMОбјектот СликаБожиќ Порибување Sock Needlepoint Дедо Мраз Играчки Претставува Кучиња Дизајн ...

Simanfei Влакнести Тепих Овча Стол Подлога Обична Кожа, Крзно Обичен Меки Спалната Соба Faux Мат Перат Вештачки Текстил Област Килими

1055.04 -41 % DEN 623.00

Повеќе Производи Карактеристики : Доколку купите 3 еез, ние ќе ви понуди 5% попуст Материјал : Вештачка Волна Боја : Бела, Црвена Роза, Сива, Виолетова Големина : 60*90cm 75*105cm 75*120cm 75*155cm 75*200cm 80*135cm 80*180cm Пакет се вклучени : 1 buc Овча Килим Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет...

Античкиот Дрво Дрво Годишен Прстен Круг 3D Животната средина Тепих за Дневна Соба и Спалната соба Студија Соба Tapis Не се лизга Стол Килим

873.60 -5 % DEN 830.00

Материјал : Полиестер Дебелина : 1cmФункција : Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Еколошки Бои, Веќе Се Мијат СтабилностМека и skidproof, лесен за чистење;Погоден за кревет, заливот прозорец, дневна соба, постелнина соба.

Дебела Круг Сомот Тепих Шатори Подлога Ратан Мат Подлога Кошница подлога Јога Подлога Doormats Подот За дневна Соба Kilim Aera Килими Деца Килими

DEN 248.64

start Isv Module Wrap12015end Isv Module Wrap12015Дебела Круг Сомот Тепих Шатори Подлога Ратан Мат Подлога Кошница подлога Јога Подлога Doormats Подот За дневна Соба Kilim Aera Килими Деца КилимиВнимание : Бидејќи на воздушниот транспорт стандард, може да не превоз повеќе од 60 CM објекти, па ние ќе се свитка тепих, ве молиме да се разбере, ако умот, ве молиме внимателно да ги купи, ви благодариме!100% сосема нов и висок квалитет Погодна за спалната соба и дневна соба, итн...

Бесплатен превозот 3x4meters Европската aubusson теписи за домашна декорација, француски abusson рака ткаат килим

DEN 127536.00

Бесплатен превозот 300x400mm француски Aubusson килими Беж medallian волнени aubusson теписи за домашна декорација bedrooom килимиСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 300x400cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

1PC Бања Производи Мемориска Пена, Матс Хоризонтални Ленти Килим Не се лизга Дома Бања Спалната соба Тепих Мат ОУ 101

DEN 223.68

Опис : Член име : ТепихМатеријал : Корални РуноC olor : како прилогГолемина : 40 X60 CMW осум : прибл 135 G / PCПакет се вклучени : 1 XCarpetAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација

DEN 9552.00

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими 100% Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорацијаСтавка Опис* Волнени Needlepoint килим* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

160CM Дијаметар Круг Билијард Doormat Черги И Килими За дневната Соба И Спалната соба Ходникот Област Килим Компјутер Стол Кат Мат

1103.52 -10 % DEN 993.00

【160 CM Дијаметар Круг Билијард Doormat Черги И Килими За дневната Соба И Спалната соба Ходникот Област Килим Компјутер Стол Кат Мат】 Име : Круг Ретро Билијард Тепих Големина : 80см, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm Тоа Е Погоден За Дневна Соба, Спална соба, Cloakroom, Ходникот, Чаир

Бесплатен превозот 2.5'x4' рачно изработени needlepoint волнени килими, рачно изработени Нов Зеланд волнени теписи

DEN 7632.00

Бесплатен превозот 2.5'x4' рачно изработени needlepoint волнени килими,100% рачно изработени Нов Зеланд волнени теписиСтавка Опис* Волнени Needlepoint килим* Големина : 2.5 "x 4' (76cm x 121cm)* Ракаstitched со 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Бесплатен превозот 5'X5' Круг француски Aubusson Волнени теписи Нова Продавница Openning со големопродажните цени за сите акции килими

DEN 33552.00

Бесплатен превозот 5'X5' Круг француски Aubusson Рози ВолнаНова Продавница Openning ГОЛЕМОПРОДАЖНИТЕ ЦЕНИСтавка Опис* Needlepoint килим* Точно мерење : 5'x5' (152x152cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

бесплатен превозот 60*120cm/23.62*47.24 инчен фрли тепих за дневна соба Механички миење бушава килим за дневна соба

1011.36 -35 % DEN 658.00

Опис На ПроизводотМатеријал : Куп Површина : Микрофибер 100% полиестер;Средниот : сунѓеротПоддршка : антилизга неплетени ткаениниДебелина : 4.5 cmКуп Тежина : Околу 700gsmБоја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, синаГолемина : 60x120cm(23.64x47.28inch)Пакување Метод : Секое парче валани се спакуваат во силна транспарентен ЈП торбаколичина : 1pcsanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Нордиските стил Дневна соба и ходникот Тепих геометриски Индискиот Килим plaid шарени Модерен Салон црно бел дизајн Kilim Бохемија

DEN 2879.52

ИЗВЕСТУВАЊЕОВА Е 100% квалитетот најлоннашите ексклузивен дизајн​висок квалитетизвоз во европска земјаголемина : 400x1200mm

Бесплатен Превозот Чиста Бела-Евтини Свадба Aisle VIP Тепих Тркач За Црквата Фаза Сала Свадба Тепих Aisle Тркач Душеци Многу Боја

863.04 -5 % DEN 820.00

БЕЛЕШКИ : 80см Х 5 M не е во парк Ве молиме НЕ се КУПУВА!!!! Другите е avaliable!!!1 Ако треба да се купи свадба ставка и изберете го Изразат испорака, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 2 недели однапред да го фати партија датум;Ако времето е итна, ве молиме потврдете го со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.2...

НОВИ Антички Дрво Дрво Годишен Прстен Круг Тепих За Дневна Соба и Спалната соба Студија Стол Мат Кадифен Килим 60/80/90/100CM Дијаметар

1057.92 -33 % DEN 709.00

ние се фокусира на понудата ќе севишниотquillity дома decrations за вашето семејство На врвот стапка на домашен текстил што е предвидено во повеќето конкурентни цени,ние сме секогаш се обидува да ги импресионира вас, нашите професионални услуги,и ние правиме се допаѓа ова! Дојде кај нас, ќе силно го чувствуваат тоа! Опис : Материјал : Фланелен боксери+сунѓерот+против пролизгување пластични точка на задната Големина : 60x60cm,80 x80cm,9 0 x90cm,10 0 x100cm Употреба : Doormat,Бања Мат,Тепих,Ноќни мат, Тоалет,Veranda Функција : Не pilling,не исчезнува! Супер меки,голема handfeel! Трајни,antislip! Силна апсорпција ! Answer : ___________________________ Note : 1.Станува збор за слики на вистинската работа,но поради осветлување и да ги следат,ќе има некои боја разлика...

1PC 40X60CM Тепих Област Килим За Спалната соба Livingroom Тепих Кујна Вани Мат Вратата Мат Против Пролизгување Дома Декорација ОУ 106

DEN 239.52

Опис : Член име : ТепихМатеријал : Корални РуноC olor : како прилогГолемина : 40 X60 CMW осум : прибл 135 G / PCПакет се вклучени : 1 XCarpetAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Романтични сино море свадба тепих , луксузни волна содржина рачно изработени дневна соба земјата мат 200*300cm, дома декорација тепих

DEN 33552.00

Име : волна тепихМатеријал : волна мешаГолемина : 160cm*230cm 200*300cmБоја : На купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Бесплатен превозот 8'X8' Круг француски Aubusson Рози Волна Круг Aubusson килим за тркалезни маси

DEN 56688.00

Бесплатен превозот 8'X8' Круг француски Aubusson Рози Волна Нова Продавница Openning ГОЛЕМОПРОДАЖНИТЕ ЦЕНИСтавка Опис* Needlepoint килим* Точно мерење : 8'x8' (243x243cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Бесплатен превозот 3'X3'Aubusson Tapestry ,Aubusson волнени tapestry, рачно изработени tapestry

DEN 23952.00

100% Волнени Aubusson Tapestry Дома декорација тепих 100% рачно ткаениРачно Изработени Волнени TapestryБрза испорака преку DHL 35 Дена пристигнување до дестинацијатаГолемина : 3 'X3' (91x91cm)Европски СтилМногу висок стандард и висок квалитетОбјектот СликаРачно Ткаени Vs Машина Ткаени Таписерии На рачно ткаени таписерии се исткаени од страна на квалификувани занаетчии едно по едно време...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.