• Ново
47.24*78.74 инчен Механички миење бренд теписи и килими анти лизга дома тепих килим мат Бесплатен Превозот

47.24*78.74 инчен Механички миење бренд теписи и килими анти лизга дома тепих килим мат Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 3180.48
DEN 2226.00 -30 %

Износ
Залиха


Опис На Производот
Материјал : Хемиски влакна полиестер
големина на : 120*200*4.5 cm/47.28*78.8*1.77 инч
Боја : црвена
Облик : правоаголник
Други големини може да се прилагоди
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Карактеристики

Големина:
120x200cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Дома
Техника:
Nonwoven
Стил:
Обична
Декорација Стил:
Модел
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цврста
Место:
Салон
Број На Модел На:
160522009
Начини на Продажба:
1pcs
Материјал:
Други
дизајн:
Други

Производи во категоријата

40*60см Розова Леопард Бања Душеци Против Пролизгување Килими Корални Руно Тепих За Бања Спалната соба Doormat Онлајн

719.52 -22 % DEN 561.00

Сосема нов и висок квалитет Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна соба, ходникот, спална соба, студија, купатило, ходник, лоби, простории за состаноци Материјал : Корални руно Назад : Не се лизга на Дното Димензии : 40cm60см / 15.723.6" Количина : 1 x тепих

1PC 40X60CM Тепих Област Килим За Спалната соба Livingroom Тепих Кујна Вани Мат Вратата Мат Против Пролизгување Дома Декорација ОУ 106

DEN 239.52

Опис : Член име : ТепихМатеријал : Корални РуноC olor : како прилогГолемина : 40 X60 CMW осум : прибл 135 G / PCПакет се вклучени : 1 XCarpetAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Извртени енкрипција дебели Европската стил дневна соба троседот големи тепих спалната соба ноќни кафе душеци

DEN 2544.00

Извртени енкрипција дебели Европската стил дневна соба троседот големи тепих спалната соба ноќни кафе душециЗабелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број и име и презиме може да ве контактираат...

531 камила 8x10 А+++ Дизајн Убава Камила Црвена Роза француски Земја Aubusson Килим gc8aubyg13

DEN 57600.00

>Традиционалните упатството процесот француски исклучителна модели комбинација од источна и западна традиционалната култура на уметнички дела како штСтавка Опис531 камила 8x10 А+++ Дизајн Убава Камила Црвена Роза француски Земја Aubusson Килим gc8aubyg13Француски Aubusson килимРачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века100% Нов Зеланд ВолнаПамук фондацијатаВолната материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживањеСтанот куп...

3 парче Црна Cowhide килим црна кравата печатени тепих за дома faux кожа, Имитација на Кожа Природната Форма Cowskin деца образование Мат

10464.00 -30 % DEN 7325.00

3 парче Црна Cowhide килим црна кравата печатени тепих за дома faux кожа, Имитација на Кожа Природната Форма Cowskin деца образование МатBelowings се други стил на животните тепих : Применливи погоден за место опсег : 1...

90x300CM Биг мека есен зима memoryfoam бавниот раст се лизга отпорни на вода-апсорбирање на руно тепих и килим за дневна соба, мат

10080.00 -30 % DEN 7056.00

1 големина е 90 X300 CM, ТЕЖИНА APPRXO 3.7 КГ, па продавачот ќе брод со DHL ИЛИ КИНА ИЗРАЗАТ ЕМС.бидете сигурни дека вашата земја и адреса може да прифати DHL ИЛИ КИНА ИЗРАЗАТ ЕМС пратката, ако DHL ИЛИ КИНА ИЗРАЗАТ ЕМС може да не испорака до ваша адреса, ве молиме да не го купите, да се откажете од цел ве молиме.2...

Европа стил Фабрика цвеќиња теписи,област килим за дневна соба,Дома Декорација ќебе,80cmX120cm

2524.32 -7 % DEN 2348.00

Материјали : 50%Акрил 40%Полиестер 10% памукГолемина : 80cm X120cm; Дебелина : околу 1cmТежина : 1200g / еезФункција : мека, топла килим за вашиот дом, спална собаКако резултат на тоа, различни бои на мониторот отстапување, објектот веројатно може да имаат повеќе или помалку варијација.Пакување : 1 PCS / многуние, исто така, имаат и други големина на овој тепих,Ако сакате другите големина на овој дизајн тепих,контактирајте со Линда ве молам .Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам...

Голема големина флорални пастирски ноќни тепих,едноставен стил правоаголник земјата мат , класични дома декорација тепих

6042.72 -10 % DEN 5438.00

Име : персиски тепихМатеријал : жанила ткаениниГолемина : 140cm*200cm 160cm*230cm 200cm*250cmБоја : како на сликатаНа купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Античкиот Дрво Дрво Годишен Прстен Круг 3D Животната средина Тепих за Дневна Соба и Спалната соба Студија Соба Tapis Не се лизга Стол Килим

873.60 -5 % DEN 830.00

Материјал : Полиестер Дебелина : 1cmФункција : Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Еколошки Бои, Веќе Се Мијат СтабилностМека и skidproof, лесен за чистење;Погоден за кревет, заливот прозорец, дневна соба, постелнина соба.

Бесплатен превозот 3'X3'Aubusson Tapestry ,Aubusson волнени tapestry, рачно изработени tapestry

DEN 23952.00

100% Волнени Aubusson Tapestry Дома декорација тепих 100% рачно ткаениРачно Изработени Волнени TapestryБрза испорака преку DHL 35 Дена пристигнување до дестинацијатаГолемина : 3 'X3' (91x91cm)Европски СтилМногу висок стандард и висок квалитетОбјектот СликаРачно Ткаени Vs Машина Ткаени Таписерии На рачно ткаени таписерии се исткаени од страна на квалификувани занаетчии едно по едно време...

Пастирски Овална Теписи За Дневна Соба Дома Спалната Соба Черги И Килими Кафе На Маса Област Килим Студија Соба Кат Мат Ресторан Тепих

6509.28 -14 % DEN 5598.00

САД$ 111.72 Тепих материјал : 50% Акрил + 40% Полиестер + 10% памук Тепих дебелина : средината на околу 6 MM, на работ од околу 11 MM...

бесплатен превозот 60*120cm/23.62*47.24 инчен фрли тепих за дневна соба Механички миење бушава килим за дневна соба

1011.36 -35 % DEN 658.00

Опис На ПроизводотМатеријал : Куп Површина : Микрофибер 100% полиестер;Средниот : сунѓеротПоддршка : антилизга неплетени ткаениниДебелина : 4.5 cmКуп Тежина : Околу 700gsmБоја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, синаГолемина : 60x120cm(23.64x47.28inch)Пакување Метод : Секое парче валани се спакуваат во силна транспарентен ЈП торбаколичина : 1pcsanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиПревозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Бесплатен превозот 10'x14' Aubusson килими Флорални дизајн за современ дом декорација

DEN 122832.00

Бесплатен превозот 10'x14' Aubusson килими рачно изработени волнени теписи Стара Шик теписи за дневна соба bedrooom килими Висок КвалитетСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 10'x14' (304x426cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

1PC Бања Производи Мемориска Пена, Матс Хоризонтални Ленти Килим Не се лизга Дома Бања Спалната соба Тепих Мат ОУ 101

DEN 223.68

Опис : Член име : ТепихМатеријал : Корални РуноC olor : како прилогГолемина : 40 X60 CMW осум : прибл 135 G / PCПакет се вклучени : 1 XCarpetAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

MUZZI faux крзно Овча Стол Покрие Седиште Подлога Мек Тепих Влакнести Обична Кожа, Крзно Килими Спалната соба тепих Мат 4colors 001

DEN 1008.00

рунда материјал : не, навистина овча, тоа е faux крзно Со цел да се заштити животни, ние треба да се поддржи faux крзно.За губење на косата : тој производ себе не губење на косата, но бидејќи сечење, тоа ќе губење лебдечки на косата, ако не е варијабилна коса, ве молиме да се тресат ќебиња.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.