• Ново
Тренди папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher 14G 316L хируршки челик бар Никел-бесплатно

Тренди папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher 14G 316L хируршки челик бар Никел-бесплатно

Оценка на клиентот:
DEN 57.60
DEN 49.00 -15 %

Износ
Залиха

Тренди папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher 14 G 316 L хируршки челик бар Никел-бесплатно

1. Ние обично брод објект во рамките на 3-7 дена по уплатата избришани.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3. Ве молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
4. Бесплатен превозот од Кина Пост(што е потребно за 15-28 работни денови за да пристигне)
5. Ако ви треба брз начин , ве молиме изберете со DHL или FEDEX(потребни се околу 3-7 работни денови за да пристигне) ,тоа само оди на назначениот земји .ако тоа треба да одат во други земји ,превозот цена треба да преговараат.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,
Western union,Money gram и други како што е подолу.
1. во секое време , 24hours во онлајн
2. Ве молиме Али-express порака само.
3. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние сме телото пирсинг накит производство,ние се специјализираат мода накит,
имаме долгогодишно искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет,
поволни цени и стилски дизајн,добредојдени за да нè посети,добредојдовте истрага.

Карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NORDVEST
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
no
Големина:
14g
боја:
Пинк

Производи во категоријата

1Set=9pcs мешани 9 мерачи уво пирсинг проширувач акрилик мулти бои светат во темница уво коси УБАВО

DEN 105.12

*Детали1.meterials : УВ акрилик2.пакување : 1 set / многу3.стил : светат во темница4.Тип : уво коси ,уво приклучокот, уво проширувач, уво носила,пирсинг на тело накит5.цена : фабрика цена6.парична казна или мода : мода и казна7.одговараат : унисекс8.големина : 1.6 mm 2mm 2,5 mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 1pcs / големина9.облик : коси10.боја : pls се погледне на слики11.Место на Потекло : Кина (Копно)12.испорака време : 730days.13 .Голем за да може да се прифати* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Лето Секси Рачно Изработени Половината Синџир Буци Boho Гем Кристал Шарм Долго Тело Синџир Изјава Стомак Тело Накит Femme

180.96 -36 % DEN 116.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : Злато ChianГолемина : Одговара на повеќето луѓеСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc x Тело Синџир (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Жешка Мода 2 парчиња Природни Мачка Очи Камен Уво Приклучок и Тунели Еден Разгореа Earring Уво Пирсинг Мерачи за Полнење Проширувач Тело Накит

84.00 -15 % DEN 71.00

Жешка Мода 2 парчиња Природни Мачка Очи Камен Уво Приклучок и Тунели Еден Разгореа Earring Уво Пирсинг Мерачи за Полнење Проширувач Тело Накит1...

Нов Производ Мода Крв Тунели Приклучоци Уво Акрилик Течна Крв Свет Носила Тунелот Plug Коси микс цел трговија на големо

DEN 2760.00

акрилик уво plug тунелотСкенирање тоа да се спаси нашата продавница, добредојдовте на купување на вашиот Мобилен телефон !

1 Пар 316L не ' Рѓосувачки Челик Лажни Измамник Mens Уво Plug Earring Студ Носила Папокот Пирсинг папокот Накит

83.04 -31 % DEN 57.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаГолемина : Style6 : Круг Кол : 6mm, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style8 : Круг Кол : 8мм, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style10 : Круг Кол : 10мм, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style12 : Круг Кол : 12mm, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style14 : Круг Кол : 14mm, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Стил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, ШопингПакет се вклучени : 1 Пар x Тело Накит1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Класичните Хируршки Челик Кружни Потковица Носот во Увото Септумот Усна Прстени Веѓа Брадавица Прстени BCR Жени Мажи Пирсинг Накит 6-12mm

84.00 -20 % DEN 67.00

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов, Одлична ЗанаетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликМатеријал Боја : Златна, Сребрена, ЦрнаДебелина : 1.2 mm Внатрешна големина : 6mm 8мм 10мм 12mm(1.2 mm=16g)Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)Испорача : 1430 денаЦел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 715 дена

Нерѓосувачки Челик 1 Пар Уво Приклучоци Тунели Тело Накит Носилки Уво Пирсинг Мерачи Сребро Злато Црна Приклучоци И Тунели

97.44 -10 % DEN 88.00

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

1pcs Нови Пристигнување Був Пирсинг Папокот папокот Прстени Остава Телото Накит Пирсинг Парфеми За Жените Violetta Готски Unhas

288.00 -10 % DEN 259.00

ОписИме : 1pcs Нови Пристигнување Був Пирсинг Папокот папокот Прстени Остава Телото Накит Пирсинг Парфеми За Жените Violetta Готски UnhasБар должина : околу 10мм (0.397 инчи) Бар дијаметар : за 1.6 mm (14 Мерач) Материјал : 316 L хируршки челик +кристал Точка Законик : DLDQ100411 Тежина : 4 G Количина : 1 парче Боја : како на сликата Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x папокот Прстен Производ сликаКомпанијаDuolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис...

120pcs трговија на големо тело пирсинг накит 3мм-10мм акрилик печати зебра леопард ѕвезда черепот директно уво tapers колекции plug носила

DEN 1775.52

180pcs уво коси plug колекции тело пирсинг накит поставите 14 G00 G микс големини уво носила проширувач мерачи фабрика за промет на големо со многу многупарчиња / многу180pcs тело пирсинг накит топла Уво Протега Комплет Акрилик Гума OПрстени уво коси носилки проширувач plug фабрика трговија на големо многупарчиња / многу1.6 mm10мм 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит многупарчиња / многу2014 нова жешка ѕвезда холивуд популарни микс 65 бои заврзана бенд еластични влакна се врзуваат јаже рака прстен додатоци wristbands многупарчиња / многу2014 топла нова мода трговија на големо 24 парови бисер ABS позлатен двојно двострано носи двојно се соочуваат бисер студ сребро обетки црното злато многупарчиња / многу35pairs 2014 популарни нова жешка двојно двострано носењето бисер обетки трговија на големо бонбони желе обоени двојно се соочуваат бисер студ обетки многупарчиња / многу20 пара 2014 Топла нови популарниот корејски посебен бисер обетки двојно двострано матирано бонбони двојно се соочуваат топката бисер студ обетки многупарчиња / многу65 парови 2014 Посебни еднострани Топла темперамент двојно се соочуваат бисер студ pearl earing обетки бонбони обоени солидна боја multicolor многупарчиња / многу100pcs микс многу Големо Пирсинг на Тело Накит 8мм Различен Дизајн на Логото Слика Лажни Уво Tapers Проширувач Илузија Обетки многупарчиња / многу120pcs печати седло уво приклучоци двојно одблесокот уво мерачи носила проширувач зебра ѕвезда черепот леопард лист логото слика микс многу многупарчиња / многу44pcs трговија на Големо Тело Накит Pierceing Мода Зелен Мермер Дизајн Лажни Измамник Уво Приклучоци Мерач 8мм Илузија Обетки многупарчиња / многуМикс Боја 160pcs трговија на Големо Тело Накит Pierceing Мода Мермер Дизајн Лажни Измамник Уво Приклучоци Мерач 8мм Илузија Обетки многупарчиња / многуМикс 160pcs трговија на Големо Тело Накит Pierceing Мода Проѕирен Акрил Лажни Измамник Уво Приклучоци Мерач 8мм Илузија Обетки многупарчиња / многу160pcs трговија на Големо Тело Накит Pierceing Мода Солидна Микс 8 Бои Акрилик Лажни Измамник Уво Приклучоци Мерач 8мм Илузија Обетки многупарчиња / многуБИСЕР на ув акрилик мешавина боја 80pcs змеј специјален дизајн лажни спирала уво tapers plug трговија на големо тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 23.80 / многупарчиња / многуСкапоцен камен 3мм8мм ув акрилик полна боја був спирала уво tapers plug носила на големо се меша многу тело пирсинг jewelrys бесплатен превозот САД$ 23.95 / многупарчиња / многуБесплатен превозот на големо 280 компјутери / многу микс 8 боја 14 големина акрилик тело накит пирсинг завртка уво plug месо тунелот уво мерачи многу280 парчиња / многу160pcs евтини завртки уво приклучоци пирсинг тунелот тело пирсинг накит меша многу мерачи за уво бесплатен превозот 212mm многу160 парчиња / многукупи 3 добиете 4 слободни уво коси и plug се протега колекции тело пирсинг накит евтини цена 9 бои за избор

12pcs Црна Месо Тунелот Тело Пирсинг Накит Акрилик Спирала Коси Уво Носила Приклучоци Expanders Капка Брод уво приклучоци 2-20mm

527.52 -19 % DEN 427.00

100% Нов рачно изработени модни накит Материјал : Акрилна Боја : Црна Пакет : 12pcs Големина : 2mm(1pcs) 3мм(1pcs) 4mm(1pcs) 5mm(1pcs) 6mm(1pcs) 8мм(1pcs) 10мм(1pcs) 12mm(1pcs) 14mm(1pcs) 16mm(1pcs) 18mm(1pcs) 20mm(1pcs) Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби...

10PCS/МНОГУ 18G /1.0 mm Мешана Боја Веѓа Око Криви Барови Обетки Тело Пирсинг

60.00 -13 % DEN 52.00

Опис100% Сосема Нов и Висок Квалитет1 )Стил : Тело Пирсинг Накит2)Материјал : Акрилик3)Матични Мерач / кол : 18g / 1.0 mm,Матични должина : 8мм(+)1mm,Топката големина : 4mm4)Пакет Содржина : 10 PCS x Тело Пирсинг Накит,во polybagЗа Плаќање1...

Нови Носот Прстени и Studs Лажни Пирсинг Лето Стил Кристал Носот Обрачот Лажен Нос Прстени&Studs Уво Синџир Жените Тело Накит

201.12 -41 % DEN 119.00

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Носот прстенМатеријал : АлуминиумскиБоја : Злато, Сребро.Големина : Одговара на повеќето луѓеПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 компјутер(Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

SHEEGIOR Секси Лето Плажа Тело Накит Љубов Fishbone/Страна Pendant Долг Ѓердан Жените Злато/Сребрена боја Бикини Тело Синџири Подарок

191.52 -40 % DEN 115.00

Точка БР : S0014 A / S0020 A / S0026 A / S0043 Тело Ѓердани боја : Злато olor, Сребрена боја, Пиштол црна боја Додатоци Материјал : Z inc легури, Кристал Додатоци Позлата : Злато / S ilver / Црна цинк позлатен Животната средина Standar : Никел, Олово, Кадмиум слободни , Z inc легури, Кристал Тело Накит тежина : 1 парче тело синџир тежина за 20g40g Долги низи големина : Тело Синџир должина околу 50cm100cm Други прашања : Цел на повеќе од $10, има мал подарок (стохастички) Повод : Годишнина, Подароци, Партија, и Други Накит пакет : OPP вреќа Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)​

Ayliss Врвот Продажба 10pcs 14G(1.6 ММ) Multicolor Челик Заробеништво Круг Круг Обрачот Носот Прстен Септумот Тело Прстени Studs Накит Пирсинг

210.72 -13 % DEN 183.00

Име На Производ : Тело Пирсинг НакитБоја : СликаПол : УнисексМерач : 14 G(1.6 ММ) ; Ball : 4mm ;Дијаметар : Внатрешна : 8mm ; Надвор : 11mm ;Материјал : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 10pcsПогоден : За TragПрстен / Спирала ' Рскавица Студ / Носот ПрстенНие Обезбедуваме Пад На Превозот, Брза Пратка!!98% Цел Shiped Во Рок Од 2 Работни Дена По Уплатата.Малициозни Сиромашните Повратни Информации Ќе Влијаат На Вашиот Дополнително Купување На Платформата!Лошо Повратни Информации Давателот Ангажиран Од Страна Конкурент Ќе Биде Пријавено.Ние сме Среќни Да се Реши Проблемот и да Понуди Разумни По продажба на Услуги,За Проблемот со Цел, Ние Може да се Дел Пари Назад / Целосна Наплата / Реиспратете Производ...

Бела тиркизна Уво Приклучоци Месо Тунелот Камен Коси Stetcher Двојно Одблесокот Opalite Полу Скапоцени Тело Пирсинг Накит хип хоп

1728.00 -5 % DEN 1642.00

Информација За Производот : Стил : Месо тунелот,Уво ПриклучоциМатеријал : Бела тиркизнаБоја : БелаГолемини : 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mmКоличина : 48pcs / многу

6-16mm Монистра Уво Носилки Приклучоци И Тунели Пурпурна Нерѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 10мм Проширувач Уво Мерачи Tunel Пирсинг

159.36 -25 % DEN 120.00

616mm Монистра Уво Носилки Приклучоци И Тунели Пурпурна Нерѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 10мм Проширувач Уво Мерачи Tunel Пирсинг

2017 мода 2pc черепот дизајн earplugs тунелот приклучоци тело накит уво продолжување ножеви се продаваат 6-20mm

90.72 -10 % DEN 82.00

1.316 L Уво Plug Пирсинг Месо Тунели 2.Направен од висок квалитет на 316 L хируршки челик 3.ODM се на располагање 4.Големина : 6mm, (2 колосек), 8мм(0 колосек), 10мм(00 колосек), 12mm(1 / 2 Инчи), 14mm(9 / 16 Инчен), 16mm(5 / 8 Инчи), 18mm(11 / 16 Инчен), 20mm(3 / 4 Инчи) 5.Екопријателски ,нема штети на телото 6.Голема количина ,попуст е достапен 7.Високи полски Материјал : ion позлатен 316 L хируршки челик Забелешка : (ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)

16G Блескав Топката CZ Папокот Пирсинг Злато-боја папокот Прстени Ретро Стил Шарени Јасно Кубни Циркони Пирсинг Nombril

DEN 191.04

16 G Блескав Топката CZ Папокот Пирсинг Златобоја папокот Прстени Ретро Стил Шарени Јасно Кубни Циркони Пирсинг Nombril Материјал : 316 L Хируршки Челик,ЦиркониПакет се вклучени : 1 x Pc Папокот ПрстениДОБРЕДОЈДОВТЕ ..Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци...

Секси Ропство Плажа, Кристално Кристал Жените Половината Стомак Бедрото Синџир Накит Кристал Тело Синџир Нога Синџир Хривнија Жартиера

287.52 -20 % DEN 230.00

Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард за Испорака / E Пакет / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $100, слободен превозот преку "Федекс", DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци)...

Метал Уво Тело Папокот Пирсинг Пирс Пиштол со 49 Пар Studs

DEN 395.52

Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст за вас!Материјал на earlamp : железоМатеријал на earplugs : бакарБоја на уво приклучок : сребрен тонДодатоци : парична Казна пластичен пиштолкутија со огледало и означување пенПакет Содржина : 1 x earlamp пиштол1 x означување пен1 x пиштол кутија49 парови x уво приклучок

Продажба на Нови Експлозивни Личност Долги Обетки За Жените Уво проширување Barbell Пирсинг на Тело Накит

48.00 -23 % DEN 37.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетТелото Област : УвоМатеријал : Хируршки Челик8 Стилови за избор : Како фотографија покажуваМерач (Дебелина) : 14g(1.6 мм)Добра декорација за модаПрекрасен подарок за вас и вашите пријателиПакет се вклучени : 1pc x Уво BarbellПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Showlove 40pcs/многу Избрани Боја Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Пирсинг на Нос Обрачот Прстени Тело Накит

DEN 1103.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316l хируршки челик,имплант одделениеТитаниум Елоксирани*Бруто Тежина : 55g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 10мм*Боја : Сребрена, Црна, Златна, Виножито, Избрани боја*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs / set, вклучувајќи 10pc сребро, 10pc злато, 10pc црна, 10pcs виножито*Пакување : 40pcs избрани секоја боја кутија*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.