• Ново
Showlove ПАР се Зголеми Злато Нови Degsin Уво Studs ' Рскавица Обетки Tragus Хеликс Пирсинг 16 Мерачи Уво Studs Усна Прстени Накит

Showlove ПАР се Зголеми Злато Нови Degsin Уво Studs ' Рскавица Обетки Tragus Хеликс Пирсинг 16 Мерачи Уво Studs Усна Прстени Накит

Оценка на клиентот:
DEN 95.52

Износ
Залиха


Опис
*Бренд : Showlove
*Материјал : 316 L Хируршки Челик
Имплант Одделение
*Desgin : Роза Злато Елоксирани
*Бруто Тежина : 10g
*Бар Diamater : 16g/1.2 mm
*Бар Lengh : 6mm
*Челична Топка : 4mm
Топ Големина : Дијамант 10x11.2mm Лист 5.9x8.3мм Триаголник Шупливи 8.2x9.1mm Триаголник 6.6x8.7mm Цвет 10.3 mm
*Пакување : 2 парчиња по собата, со OPP Вреќа
*Гаранција : 12 месеци гаранција
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
A1139
Материјал:
316L Хируршки Челик&Цинк Легура
Стил:
Роуз Злато Уво Studs
Бар Diamater:
1.2 mm
Бар Lengh:
6mm
челик топка:
4mm
многу:
2 парчиња по поставување

Производи во категоријата

нови пристигне 1pair мерачи оригиналното дрво со крстот шема уво проширувач седло бои уво plug ТОПЛА

118.08 -0 % DEN 118.00

*Детали1.meterials : дрво2.пакување : 1 пар / многу3.Тип : уво приклучокот,уво проширувач,уво носила4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.стил : седло ,крст7.големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm 28mm 30мм8.боја : како на сликата покаже засвири !9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 760days11.Голем за да може да се прифати* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

12pcs Црна Месо Тунелот Тело Пирсинг Накит Акрилик Спирала Коси Уво Носила Приклучоци Expanders Капка Брод уво приклучоци 2-20mm

527.52 -19 % DEN 427.00

100% Нов рачно изработени модни накит Материјал : Акрилна Боја : Црна Пакет : 12pcs Големина : 2mm(1pcs) 3мм(1pcs) 4mm(1pcs) 5mm(1pcs) 6mm(1pcs) 8мм(1pcs) 10мм(1pcs) 12mm(1pcs) 14mm(1pcs) 16mm(1pcs) 18mm(1pcs) 20mm(1pcs) Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби...

Showlove 40pcs/многу Избрани Боја Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Пирсинг на Нос Обрачот Прстени Тело Накит

DEN 1103.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316l хируршки челик,имплант одделениеТитаниум Елоксирани*Бруто Тежина : 55g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 10мм*Боја : Сребрена, Црна, Златна, Виножито, Избрани боја*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs / set, вклучувајќи 10pc сребро, 10pc злато, 10pc црна, 10pcs виножито*Пакување : 40pcs избрани секоја боја кутија*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

Топла пирсинг накит реге уво коси 1 set=6pcs мешани 6 мерачи rasta директно уво проширувач

DEN 191.52

*Детали1.meterials : УВ акрилик2.пакување : 1 set / многу3.стил : три бои за печатење4.Тип : уво коси ,уво приклучокот, уво проширувач, уво носила,пирсинг на тело накит5.цена : фабрика цена6.парична казна или мода : мода и казна7.одговараат : унисекс8.големина : 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 1pcs / големина9.облик : коси10.боја : pls се погледне на слики11.Место на Потекло : Кина (Копно)12.испорака време : 730days.13 .Голем за да може да се прифати* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

6-16mm Монистра Уво Носилки Приклучоци И Тунели Пурпурна Нерѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 10мм Проширувач Уво Мерачи Tunel Пирсинг

159.36 -25 % DEN 120.00

616mm Монистра Уво Носилки Приклучоци И Тунели Пурпурна Нерѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 10мм Проширувач Уво Мерачи Tunel Пирсинг

Нов Производ Мода Крв Тунели Приклучоци Уво Акрилик Течна Крв Свет Носила Тунелот Plug Коси микс цел трговија на големо

DEN 2760.00

акрилик уво plug тунелотСкенирање тоа да се спаси нашата продавница, добредојдовте на купување на вашиот Мобилен телефон !

1pcs Нови Пристигнување Був Пирсинг Папокот папокот Прстени Остава Телото Накит Пирсинг Парфеми За Жените Violetta Готски Unhas

288.00 -10 % DEN 259.00

ОписИме : 1pcs Нови Пристигнување Був Пирсинг Папокот папокот Прстени Остава Телото Накит Пирсинг Парфеми За Жените Violetta Готски UnhasБар должина : околу 10мм (0.397 инчи) Бар дијаметар : за 1.6 mm (14 Мерач) Материјал : 316 L хируршки челик +кристал Точка Законик : DLDQ100411 Тежина : 4 G Количина : 1 парче Боја : како на сликата Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x папокот Прстен Производ сликаКомпанијаDuolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис...

Продажба на Нови Експлозивни Личност Долги Обетки За Жените Уво проширување Barbell Пирсинг на Тело Накит

48.00 -23 % DEN 37.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетТелото Област : УвоМатеријал : Хируршки Челик8 Стилови за избор : Како фотографија покажуваМерач (Дебелина) : 14g(1.6 мм)Добра декорација за модаПрекрасен подарок за вас и вашите пријателиПакет се вклучени : 1pc x Уво BarbellПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Бесплатен Превозот БРЕНД трговија на големо 100pcs 16G МЕШАНИ БОИ хируршки Нерѓосувачки Челик ДИРЕКТНО barbell tragus пирсинг EARRING

DEN 767.52

Detial1.metials : хируршки нерѓосувачки челик2 100pcs / многу , бои како сликата да се покаже засвири !3.Тип : tragпирсинг barbell прстен4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : титаниум позлатен бои8.големина на : 1.263 / 3мм 1.264 / 4mm 1.265 / 5mm(16 G)род должина : 6mmтопката големина 3мм , 4mm 5mm9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати12.пакување(најава) : јас) мулти мешани 2 бои(црна, сребрена) , секоја боја 50pcs Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Белешкиве молиме да се чувствуваат слободни да контакт...

SHEEGIOR Секси Лето Плажа Тело Накит Љубов Fishbone/Страна Pendant Долг Ѓердан Жените Злато/Сребрена боја Бикини Тело Синџири Подарок

191.52 -40 % DEN 115.00

Точка БР : S0014 A / S0020 A / S0026 A / S0043 Тело Ѓердани боја : Злато olor, Сребрена боја, Пиштол црна боја Додатоци Материјал : Z inc легури, Кристал Додатоци Позлата : Злато / S ilver / Црна цинк позлатен Животната средина Standar : Никел, Олово, Кадмиум слободни , Z inc легури, Кристал Тело Накит тежина : 1 парче тело синџир тежина за 20g40g Долги низи големина : Тело Синџир должина околу 50cm100cm Други прашања : Цел на повеќе од $10, има мал подарок (стохастички) Повод : Годишнина, Подароци, Партија, и Други Накит пакет : OPP вреќа Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)​

Нерѓосувачки Челик 1 Пар Уво Приклучоци Тунели Тело Накит Носилки Уво Пирсинг Мерачи Сребро Злато Црна Приклучоци И Тунели

97.44 -10 % DEN 88.00

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

1pair УВ Акрилик Лажни Уво Носила Earring Коси Скок Измамник Проширувач Earing Мода Тело Накит

47.04 -6 % DEN 44.00

Опис : Тип : Акрилик Уво НосилаМатеријал : АкриликГолемина : Бар кол*должина на : 1*5mmкол*должина : 6*44mmКоличина : 1pairБоја : U изберете вашиот омиленСостојба : 100% Сосема новЗа Плаќање1...

1Pc Нерѓосувачки Челик 6/10/12mm Nostril Носот Обрачот Студ Прстен Клип На Телото Лажни Пирсинг Накит Додаток

33.60 -11 % DEN 30.00

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : Носот ПрстениМатеријал : АлуминиумскиБоја : Црна / Сребрена / Шарени Количина : 1 Pc Носот Прстени Димензии : Дијаметар : прибл 0.6 cm / 0.23 ", 0.8 cm / 0.31", 1cm / 0.39"Пакет се Вклучени : 1 Pc Носот Прстени Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

Жешка Мода 2 парчиња Природни Мачка Очи Камен Уво Приклучок и Тунели Еден Разгореа Earring Уво Пирсинг Мерачи за Полнење Проширувач Тело Накит

84.00 -15 % DEN 71.00

Жешка Мода 2 парчиња Природни Мачка Очи Камен Уво Приклучок и Тунели Еден Разгореа Earring Уво Пирсинг Мерачи за Полнење Проширувач Тело Накит1...

Се меша 15 Боја 4MM Опал Камен Блузи 316L Хируршки Челик Кожен Сидро Пирсинг на Кожата Нуркач Накит 15pcs/многу

DEN 960.00

Метална боја : silve Бар Должина :2,5 mm Опал Големина:4mmБар дебелина : 14g(1.6 мм) Ако не се примените стоки и квалитетот не е задоволен! Ве молиме контактирајте со нас! 1.Сликите покажуваат само дел од оние, што mayreceive избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !Превозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

Секси Ропство Плажа, Кристално Кристал Жените Половината Стомак Бедрото Синџир Накит Кристал Тело Синџир Нога Синџир Хривнија Жартиера

287.52 -20 % DEN 230.00

Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард за Испорака / E Пакет / Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $100, слободен превозот преку "Федекс", DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци)...

SHUIMEI 50Pcs Bioplast Флексибилни Бременоста папокот Прстен Папокот Барови Barbells Пирсинг на Тело Накит Мода Нови

DEN 503.52

Опис *100% Сосема Нов *Бренд : SHUIMEI *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : 316 L Хируршки Челик Со Циркони *Димензии : 1.6 X25x5 X5 mm,1.6x50x5x5mm *Многу Вклучувајќи 50pcs *Посебно Барање, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете детали цела Година Гаранција, Купи со Доверба!Детали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.