• Ново
Idealway 12Pcs Тело Накит Акрилик Спирала Коси Тунелот Уво Носила Приклучоци Expanders Pircing Накит Црна Уво Приклучоци

Idealway 12Pcs Тело Накит Акрилик Спирала Коси Тунелот Уво Носила Приклучоци Expanders Pircing Накит Црна Уво Приклучоци

Оценка на клиентот:
DEN 156.48
DEN 113.00 -28 %

Износ
Залиха


>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка, Средниот Исток, Африка
Мешани цел
Ако сакате направи mixe d цел ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на еден момент!
КОЛИЧИНА : 1 сет (12 парчиња /set);
Боја : црна,како на сликата шоу;
Големина : како на сликата шоу, 8mm, 6mm, 5mm, 4mm, 3мм, 2mm ;
Материјал : Акрилик ;
Пакет : пп торба ,бесплатно;
Ние Брод на Светот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена.
2. Бесплатен превозот е користење на Кина пост Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,тоа треба да додадете превозот надомест
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-5
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
5.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
Гаранција и Гаранција :
Една година гаранција ! 30 дена за враќање на пари! Купи со доверба!
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови

Карактеристики

Метална боја:
2MM, 3ММ, 4MM, 5MM, 6MM, 8MM
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Јас-0011-2
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
idealway
Материјал:
Акрилик
боја:
Црна
Пол:
жените ,девојка ,дама ,boho ,бохемски ,женски
Occassion:
партија ,плажа ,годишнина ,подароци ,роденден накит
пирсинг:
приклучоци тунели
телото пирсинг топки:
телото пирсинг накит
сребро папокот пирсинг:
папокот пирсинг секси

Производи во категоријата

Бесплатни shippment LOT20pcs 16g Тело Накит Тело Пирсинг -16G CZ Сјајна Усна Labret Прстен Уво Хеликс Бар Усна Пирсинг

815.52 -5 % DEN 775.00

Функција : Моден Тело Накит Тело пирсинг НакитУСНА Labret Бар / Уво Хеликс / Diath Barbells ПИРСИНГ НАКИТDescripting : Материјал : Хируршки Челик 1.2 X8 X3 MM(CZ кристал) Бар Должина : 8 MM...

Бесплатни shippment 50pcs/многу Кристал Камења Топката Замена за Тело пирсинг накит Усна/Веѓа/Уво Хеликс 1.2X4mm Непречено Дизајн

1919.52 -5 % DEN 1824.00

Описи на производи : Телото Пирсинг НакитТОП Замена на Топката16g лабава гем топкаГолемина : 1.2*4mm(50pcs) најдобро за усна / Labret / Веѓа / Уво Хеликс Бар пирсингАко не наведете боја ние ќе мешани бои за вас,Ќе доби 50pcs / многу за 10different бои.Целосна Кристал Камења Лабава Замена на Топката,камења се внатре,на транспарентен опфатени,па камења не се лесно да се падне надолу!Непречено Дизајн!Ние брод на WORDWIDEТоа ќе потрае околу 1015working денови пристигнаа,други земји ќе потрае малку подолго за 2025days,се надевам дека ќе имате трпение да чекаАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!

160pcs 8 големини на Големо Бонбони Боја Уво Проширувач Коси Завртки Месо Тунелот Уво Plug Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит

1386.24 -10 % DEN 1248.00

160 PCS 8 големини на Големо Бонбони Боја Уво Проширувач Коси Завртки Уво Plug Уво Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозотголемина : 2mm 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm 20pcs / големинаиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1835days...

Уво Коси Проширувач Носила Месо Тунелот Earring Приклучоци Пирсинг О Ѕвони 2-8мм 316l не ' Рѓосувачки Челик Бесплатен Превозот Висок Квалитет

1055.52 -5 % DEN 1003.00

Информација за производот : Стил : Мода Уво КосиMaterical : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 26mmНе ' рѓосувачки челик накит карактеристика : антикиселина, антиалкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.Нашите производи се направени 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, ние го донесе во најновата модерен дизајн и може да обезбеди фабрика цена, добредојдовте на клиентите и дома и во странство да редКога имате цел, ве молиме да ни кажете големина што ви треба, што можете да го испратите со право производи за вас.нема крстот инфекцијарасположливиот уво пирсинг единицаНаправен во 100,000 Одделение Чиста Соба Sterilized од страна на еднакви можностиРок на траење : 2yearsНе користите во случај на пакување скршениПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

16G Блескав Топката CZ Папокот Пирсинг Злато-боја папокот Прстени Ретро Стил Шарени Јасно Кубни Циркони Пирсинг Nombril

DEN 191.04

16 G Блескав Топката CZ Папокот Пирсинг Златобоја папокот Прстени Ретро Стил Шарени Јасно Кубни Циркони Пирсинг Nombril Материјал : 316 L Хируршки Челик,ЦиркониПакет се вклучени : 1 x Pc Папокот ПрстениДОБРЕДОЈДОВТЕ ..Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци...

Усна Бар Labret Прстени Студ Помине Вакуум Позлата 316l св 16G Позлатен Мода Тело Пирсинг Накит Топката Барови Бесплатен Превозот

DEN 1296.00

Има повеќе големини во парк.Најновите Носот Прстен Носот Пирсинг 20pcs / кутија Мешана Боја 925 Фунта Sliver 100pcs / многу 1.8 mm Кристал Мода Тело Пирсинг Накит многу100 парчиња / многуУво Протега Tapers Комплет Наместен 14g до 5 / 32"g O Set Прстени Црна Акрилна Мерачи најголемиот Дел Бесплатен Превозот 10sets Месо Тунелот Earring многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот Црна Уво Носилки Tapers Expendars Уво Приклучоци Поставува Накит Со Опрстени 100pcs / многу Фенси Тело Пирсинг Топла Продажба многу100 парчиња / многуНови Пристигнување Дијамант Уво Студ Уво Помине Модата Earring 316 L не ' Рѓосувачки челик Бесплатен Превозот САД$ 13.68 многу100 парчиња / многуНови Пристигнување Дијамант Був Pendant Фенси Pendant Гроздобер Ѓердан Мода Накит, Бронзени 12pcs / многу Бесплатен Превозот САД$ 13.68 многу12 парчиња / многуМешани Логото Јазик Бар Јазик Пирсинг Јазик Прстени Barbell Нерѓосувачки Челик Мешани Големина Фенси Тело Пирсинг Jewellry 14 G Слободни Брод многу100 парчиња / многуУсна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг Усна Студ Мода Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу Висок Квалитет Бесплатен Превозот Мешана Боја 1.2*8ММ многу100 парчиња / многуМоден Полжав Уво Проширувач Печати Earring Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит 72pcs / лот 38мм Бесплатен Превозот се Прикаже Најновите многу72 парчиња / многу

Метал Уво Тело Папокот Пирсинг Пирс Пиштол со 49 Пар Studs

DEN 395.52

Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст за вас!Материјал на earlamp : железоМатеријал на earplugs : бакарБоја на уво приклучок : сребрен тонДодатоци : парична Казна пластичен пиштолкутија со огледало и означување пенПакет Содржина : 1 x earlamp пиштол1 x означување пен1 x пиштол кутија49 парови x уво приклучок

40pcs/кутија Сет G23 Титаниум Опал Камен Кожен Блузи Пирсинг Водител на Главата Додатоци за Внатрешно Навој Тело Пирсинг Накит

2178.72 -15 % DEN 1852.00

14.99 / десетина *Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Стил : Кожен Блузи *Главен Материјал : G23 Титаниум со Опал Камен *Тема : 16g(1.2 mm) Топката Големина : 4mm *Метална Боја : Обична Сребро...

1Pc Нерѓосувачки Челик 6/10/12mm Nostril Носот Обрачот Студ Прстен Клип На Телото Лажни Пирсинг Накит Додаток

33.60 -11 % DEN 30.00

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : Носот ПрстениМатеријал : АлуминиумскиБоја : Црна / Сребрена / Шарени Количина : 1 Pc Носот Прстени Димензии : Дијаметар : прибл 0.6 cm / 0.23 ", 0.8 cm / 0.31", 1cm / 0.39"Пакет се Вклучени : 1 Pc Носот Прстени Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

Лето Секси Рачно Изработени Половината Синџир Буци Boho Гем Кристал Шарм Долго Тело Синџир Изјава Стомак Тело Накит Femme

180.96 -36 % DEN 116.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : Злато ChianГолемина : Одговара на повеќето луѓеСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc x Тело Синџир (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Пирсинг Накит -Кристал Јазик/Брадавица Бар Barbells Прстен Бар Непречено Дизајн 1.6x16x5/7mm

1919.52 -5 % DEN 1824.00

Функција : Моден Тело Накит Тело пирсинг НакитЈазик Прстени БаровиDescripting : 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик со кристално На кристали се во внатрешноста,така што тие не се лесно да се падне надолу...

160pcs Желе шарени различно обоени Уво Проширувач Tapers earring уво plug УВ месо тунелот пирсинг на тело Накит бесплатен превозот

DEN 1392.00

големина : 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8 mm 10мм 12mmGUAGE КОНВЕРЗИИ GUAGE ИНЧИ МИЛИМЕТРИ 18g .040" 1.0 mm 16g .050" 1.2 mm 14g .064" 1.6 mm 12g .082" 2.0 mm 10g .102" 2,5 mm 8g .125" 3.0 mm 6g .162" 4.0 mm 4g .204" 5.0 mm2g.250" 6.0 mm 0g .312" 8.0 mm 00g .375" 10.0 mmПревозот : ние ги испратите на Кина пост,тоа ќе потрае 15 30 дена,се надевам дека ќе можат да го разберат.

Showlove 40pcs/многу Избрани Боја Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Пирсинг на Нос Обрачот Прстени Тело Накит

DEN 1103.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316l хируршки челик,имплант одделениеТитаниум Елоксирани*Бруто Тежина : 55g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 10мм*Боја : Сребрена, Црна, Златна, Виножито, Избрани боја*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs / set, вклучувајќи 10pc сребро, 10pc злато, 10pc црна, 10pcs виножито*Пакување : 40pcs избрани секоја боја кутија*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

10PCS/МНОГУ 18G /1.0 mm Мешана Боја Веѓа Око Криви Барови Обетки Тело Пирсинг

60.00 -13 % DEN 52.00

Опис100% Сосема Нов и Висок Квалитет1 )Стил : Тело Пирсинг Накит2)Материјал : Акрилик3)Матични Мерач / кол : 18g / 1.0 mm,Матични должина : 8мм(+)1mm,Топката големина : 4mm4)Пакет Содржина : 10 PCS x Тело Пирсинг Накит,во polybagЗа Плаќање1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.