• Ново
Mixeds 15 Бои Опал Внатрешно Навој Нерѓосувачки Челик Labret Усна Уво ' Рскавица Хеликс Tragus Студ Тело Пирсинг Накит

Mixeds 15 Бои Опал Внатрешно Навој Нерѓосувачки Челик Labret Усна Уво ' Рскавица Хеликс Tragus Студ Тело Пирсинг Накит

Оценка на клиентот:
DEN 960.00

Износ
Залиха


големина : 16g(1.2 mm)*6*5mm
15pcs/многу Меша 15 бои Секој Бои 1pcs
Материјал објект фотографија
2 Mmeasuremeasurechartbeadssizechart__
1.Сликите покажуваат само дел од оние, можете да ги примите избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.
2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.

Карактеристики

Метална боја:
16gx6x5mm, 16gx8x5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FYZ
Број На Модел На:
M80692
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

1Set=9pcs мешани 9 мерачи уво пирсинг проширувач акрилик мулти бои светат во темница уво коси УБАВО

DEN 105.12

*Детали1.meterials : УВ акрилик2.пакување : 1 set / многу3.стил : светат во темница4.Тип : уво коси ,уво приклучокот, уво проширувач, уво носила,пирсинг на тело накит5.цена : фабрика цена6.парична казна или мода : мода и казна7.одговараат : унисекс8.големина : 1.6 mm 2mm 2,5 mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 1pcs / големина9.облик : коси10.боја : pls се погледне на слики11.Место на Потекло : Кина (Копно)12.испорака време : 730days.13 .Голем за да може да се прифати* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Бесплатни shippment 30pcs/многу Кристал Камења Топката Замена За Јазикот Прстен Бар Тело пирсинг накит 1.6X6mm Непречено Дизајн

1295.52 -5 % DEN 1231.00

Описи на производи : Телото Пирсинг НакитТОП Замена на Топката14g лабава гем топкаГолемина : 1.6*6mm(30pcs)Ако не наведете боја ние ќе мешани бои за вас,Ќе доби 30pcs / многу за 10different бои.Целосна Кристал Камења Лабава Замена на Топката,камења се внатре,на транспарентен опфатени,па камења не се лесно да се падне надолу!Непречено Дизајн!Ние брод на WORDWIDEТоа ќе потрае околу 1015working денови пристигнаа,други земји ќе потрае малку подолго за 2025days,се надевам дека ќе имате трпение да чекаАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!

16G Блескав Топката CZ Папокот Пирсинг Злато-боја папокот Прстени Ретро Стил Шарени Јасно Кубни Циркони Пирсинг Nombril

DEN 191.04

16 G Блескав Топката CZ Папокот Пирсинг Златобоја папокот Прстени Ретро Стил Шарени Јасно Кубни Циркони Пирсинг Nombril Материјал : 316 L Хируршки Челик,ЦиркониПакет се вклучени : 1 x Pc Папокот ПрстениДОБРЕДОЈДОВТЕ ..Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци...

40pcs/кутија Челик Топката Носот Завртка Прстен Пирсинг на Тело Накит Студ 20g

191.52 -15 % DEN 163.00

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Дизајн : Топката Носот Завртка Прстен *Материјал : 316 L не Stainles Челик *Мерач : 20g (0.8 mm) *Должина : 7mm Челик Топка : 2,5 mm *Пакување : 40pcs по кутија *40piece по собата, пакување во слободен подарок кутија *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days

40pcs/кутија Носот Завртка Студ Прстен Пирсинг на Тело Накит Ѕвезда/Срце/Скок/Круг Топката/Месечината 3D Логоа

282.72 -15 % DEN 240.00

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Дизајн : во Облик на Завртка Носот Прстен *Материјал : 316 L не Stainles Челик *Мерач : 20g (0.8 mm) *Должина : 7mm *Пакување : 40pcs по кутија, мешани 5styles во просек *40piece по собата, пакување во слободен подарок кутија *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days

Бесплатни shippment 50pcs/многу Кристал Камења Топката Замена за Тело пирсинг накит Усна/Веѓа/Уво Хеликс 1.2X4mm Непречено Дизајн

1919.52 -5 % DEN 1824.00

Описи на производи : Телото Пирсинг НакитТОП Замена на Топката16g лабава гем топкаГолемина : 1.2*4mm(50pcs) најдобро за усна / Labret / Веѓа / Уво Хеликс Бар пирсингАко не наведете боја ние ќе мешани бои за вас,Ќе доби 50pcs / многу за 10different бои.Целосна Кристал Камења Лабава Замена на Топката,камења се внатре,на транспарентен опфатени,па камења не се лесно да се падне надолу!Непречено Дизајн!Ние брод на WORDWIDEТоа ќе потрае околу 1015working денови пристигнаа,други земји ќе потрае малку подолго за 2025days,се надевам дека ќе имате трпение да чекаАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!

Бесплатни shippment LOT20pcs 16g Тело Накит Тело Пирсинг -16G CZ Сјајна Усна Labret Прстен Уво Хеликс Бар Усна Пирсинг

815.52 -5 % DEN 775.00

Функција : Моден Тело Накит Тело пирсинг НакитУСНА Labret Бар / Уво Хеликс / Diath Barbells ПИРСИНГ НАКИТDescripting : Материјал : Хируршки Челик 1.2 X8 X3 MM(CZ кристал) Бар Должина : 8 MM...

SHEEGIOR Секси Лето Плажа Тело Накит Љубов Fishbone/Страна Pendant Долг Ѓердан Жените Злато/Сребрена боја Бикини Тело Синџири Подарок

191.52 -40 % DEN 115.00

Точка БР : S0014 A / S0020 A / S0026 A / S0043 Тело Ѓердани боја : Злато olor, Сребрена боја, Пиштол црна боја Додатоци Материјал : Z inc легури, Кристал Додатоци Позлата : Злато / S ilver / Црна цинк позлатен Животната средина Standar : Никел, Олово, Кадмиум слободни , Z inc легури, Кристал Тело Накит тежина : 1 парче тело синџир тежина за 20g40g Долги низи големина : Тело Синџир должина околу 50cm100cm Други прашања : Цел на повеќе од $10, има мал подарок (стохастички) Повод : Годишнина, Подароци, Партија, и Други Накит пакет : OPP вреќа Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)​

Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Пирсинг Накит -Кристал Јазик/Брадавица Бар Barbells Прстен Бар Непречено Дизајн 1.6x16x5/7mm

1919.52 -5 % DEN 1824.00

Функција : Моден Тело Накит Тело пирсинг НакитЈазик Прстени БаровиDescripting : 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик со кристално На кристали се во внатрешноста,така што тие не се лесно да се падне надолу...

Уво Проширувач Уво Пирсинг 1 Пар 8-20mm на Дрвени Буда Уво Приклучоци Тунели Мерачи Проширувач Тело Пирсинг Накит

69.60 -35 % DEN 45.00

JA0021495Спецификација : Бренд новиМатеријал : дрвениБоја : како на сликата покажуваМерач : 8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmОдлична објект да се покаже вашата личностПакет се вклучени : 1pair x уво приклучокAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 0.51mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

ново 1 парче панк пеперутка Уво Приклучоци Тунели Месо Expansions Уво Пирсинг Приклучоци Earring Мерачи Уши Expanders Тело Накит

48.00 -4 % DEN 46.00

тоа е продаден од страна на парче ако сакате да се купи еден пар, ве молиме да се купи 2 парчиња! ви благодаримеАко сакате да се купи поголема големина, ве молиме обратете ми се на прво место...

Showlove ПАР се Зголеми Злато Нови Degsin Уво Studs ' Рскавица Обетки Tragus Хеликс Пирсинг 16 Мерачи Уво Studs Усна Прстени Накит

DEN 95.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L Хируршки ЧеликИмплант Одделение*Desgin : Роза Злато Елоксирани*Бруто Тежина : 10g*Бар Diamater : 16g / 1.2 mm*Бар Lengh : 6mm*Челична Топка : 4mmТоп Големина : Дијамант 10x11.2mm Лист 5.9x8.3мм Триаголник Шупливи 8.2x9.1mm Триаголник 6.6x8.7mm Цвет 10.3 mm*Пакување : 2 парчиња по собата, со OPP Вреќа*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

40pcs/кутија Сет G23 Титаниум Опал Камен Кожен Блузи Пирсинг Водител на Главата Додатоци за Внатрешно Навој Тело Пирсинг Накит

2178.72 -15 % DEN 1852.00

14.99 / десетина *Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Стил : Кожен Блузи *Главен Материјал : G23 Титаниум со Опал Камен *Тема : 16g(1.2 mm) Топката Големина : 4mm *Метална Боја : Обична Сребро...

1pair УВ Акрилик Лажни Уво Носила Earring Коси Скок Измамник Проширувач Earing Мода Тело Накит

47.04 -6 % DEN 44.00

Опис : Тип : Акрилик Уво НосилаМатеријал : АкриликГолемина : Бар кол*должина на : 1*5mmкол*должина : 6*44mmКоличина : 1pairБоја : U изберете вашиот омиленСостојба : 100% Сосема новЗа Плаќање1...

1Pc Нерѓосувачки Челик 6/10/12mm Nostril Носот Обрачот Студ Прстен Клип На Телото Лажни Пирсинг Накит Додаток

33.60 -11 % DEN 30.00

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : Носот ПрстениМатеријал : АлуминиумскиБоја : Црна / Сребрена / Шарени Количина : 1 Pc Носот Прстени Димензии : Дијаметар : прибл 0.6 cm / 0.23 ", 0.8 cm / 0.31", 1cm / 0.39"Пакет се Вклучени : 1 Pc Носот Прстени Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

160pcs 8 големини на Големо Бонбони Боја Уво Проширувач Коси Завртки Месо Тунелот Уво Plug Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит

1386.24 -10 % DEN 1248.00

160 PCS 8 големини на Големо Бонбони Боја Уво Проширувач Коси Завртки Уво Plug Уво Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит Бесплатен Превозотголемина : 2mm 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm 20pcs / големинаиспрати од Кина Пост Воздух Mail потребна за 1835days...

Усна Бар Labret Прстени Студ Помине Вакуум Позлата 316l св 16G Позлатен Мода Тело Пирсинг Накит Топката Барови Бесплатен Превозот

DEN 1296.00

Има повеќе големини во парк.Најновите Носот Прстен Носот Пирсинг 20pcs / кутија Мешана Боја 925 Фунта Sliver 100pcs / многу 1.8 mm Кристал Мода Тело Пирсинг Накит многу100 парчиња / многуУво Протега Tapers Комплет Наместен 14g до 5 / 32"g O Set Прстени Црна Акрилна Мерачи најголемиот Дел Бесплатен Превозот 10sets Месо Тунелот Earring многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот Црна Уво Носилки Tapers Expendars Уво Приклучоци Поставува Накит Со Опрстени 100pcs / многу Фенси Тело Пирсинг Топла Продажба многу100 парчиња / многуНови Пристигнување Дијамант Уво Студ Уво Помине Модата Earring 316 L не ' Рѓосувачки челик Бесплатен Превозот САД$ 13.68 многу100 парчиња / многуНови Пристигнување Дијамант Був Pendant Фенси Pendant Гроздобер Ѓердан Мода Накит, Бронзени 12pcs / многу Бесплатен Превозот САД$ 13.68 многу12 парчиња / многуМешани Логото Јазик Бар Јазик Пирсинг Јазик Прстени Barbell Нерѓосувачки Челик Мешани Големина Фенси Тело Пирсинг Jewellry 14 G Слободни Брод многу100 парчиња / многуУсна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг Усна Студ Мода Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу Висок Квалитет Бесплатен Превозот Мешана Боја 1.2*8ММ многу100 парчиња / многуМоден Полжав Уво Проширувач Печати Earring Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит 72pcs / лот 38мм Бесплатен Превозот се Прикаже Најновите многу72 парчиња / многу

Showlove 40pcs/многу Избрани Боја Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Пирсинг на Нос Обрачот Прстени Тело Накит

DEN 1103.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316l хируршки челик,имплант одделениеТитаниум Елоксирани*Бруто Тежина : 55g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 10мм*Боја : Сребрена, Црна, Златна, Виножито, Избрани боја*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs / set, вклучувајќи 10pc сребро, 10pc злато, 10pc црна, 10pcs виножито*Пакување : 40pcs избрани секоја боја кутија*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

година 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик обетки злато уво plug тунелот пирсинг на тело накит еден разгореа уво мерачи на мало

153.12 -0 % DEN 153.00

големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25mm2 парчиња секој пар>>за превозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите земја или e Packet во САД...

50pcs Слободни Shippment Тело Пирсинг накит - 6MM 8ММ 10ММ Црна Измамник Sprical Уво Plug Лажни Уво Plug Уво Проширувач

959.52 -5 % DEN 912.00

316 L не ' Рѓосувачки Челик Тело НакитЛажни Уво ПриклучоциБоја : погледнете како фотографииИзгледа како големина : 6 MM 8ММ 10ММБар Должина : 6mmПакет : 50pcs / МногуАко имате било големини услов само да се чувствуваат слободни да контакт со нас.Ви благодаримеПревозот1 .Кина пост стандардната вредност под $200.002.EMS,DHL,UPSот за вредност над $200.00 време на Испорака38 работни дена од UPSот,DHL812 работни дена од EMS1525 работни дена од кина постВраќањеПолитикаАко сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во состојба звукПакет : Ние ќе pack секоја боја во поли кеси, исто како и слики како што следува : и не треба да се грижите за штетата за време на превозот...

Се меша 15 Боја 4MM Опал Камен Блузи 316L Хируршки Челик Кожен Сидро Пирсинг на Кожата Нуркач Накит 15pcs/многу

DEN 960.00

Метална боја : silve Бар Должина :2,5 mm Опал Големина:4mmБар дебелина : 14g(1.6 мм) Ако не се примените стоки и квалитетот не е задоволен! Ве молиме контактирајте со нас! 1.Сликите покажуваат само дел од оние, што mayreceive избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !Превозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

Продажба на Нови Експлозивни Личност Долги Обетки За Жените Уво проширување Barbell Пирсинг на Тело Накит

48.00 -23 % DEN 37.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетТелото Област : УвоМатеријал : Хируршки Челик8 Стилови за избор : Како фотографија покажуваМерач (Дебелина) : 14g(1.6 мм)Добра декорација за модаПрекрасен подарок за вас и вашите пријателиПакет се вклучени : 1pc x Уво BarbellПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

160pcs Желе шарени различно обоени Уво Проширувач Tapers earring уво plug УВ месо тунелот пирсинг на тело Накит бесплатен превозот

DEN 1392.00

големина : 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8 mm 10мм 12mmGUAGE КОНВЕРЗИИ GUAGE ИНЧИ МИЛИМЕТРИ 18g .040" 1.0 mm 16g .050" 1.2 mm 14g .064" 1.6 mm 12g .082" 2.0 mm 10g .102" 2,5 mm 8g .125" 3.0 mm 6g .162" 4.0 mm 4g .204" 5.0 mm2g.250" 6.0 mm 0g .312" 8.0 mm 00g .375" 10.0 mmПревозот : ние ги испратите на Кина пост,тоа ќе потрае 15 30 дена,се надевам дека ќе можат да го разберат.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.