• Ново
6pcs/многу Тело Накит Носот Прстен Circulars Horseshoes Заробеништво Обрачот Прстени CBR Веѓа Tragus Обетки на Носот Затворање Брадавица Прстен

6pcs/многу Тело Накит Носот Прстен Circulars Horseshoes Заробеништво Обрачот Прстени CBR Веѓа Tragus Обетки на Носот Затворање Брадавица Прстен

Оценка на клиентот:
DEN 75.84
DEN 68.00 -10 %

Износ
Залиха


Микс Боја

Карактеристики

Метална боја:
Сите 6mm Дијаметар, Сите 8мм Дијаметар, Сите 10мм Дијаметар, Микс 3 Големини
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
s
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SaYao
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Метал Уво Тело Папокот Пирсинг Пирс Пиштол со 49 Пар Studs

DEN 395.52

Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст за вас!Материјал на earlamp : железоМатеријал на earplugs : бакарБоја на уво приклучок : сребрен тонДодатоци : парична Казна пластичен пиштолкутија со огледало и означување пенПакет Содржина : 1 x earlamp пиштол1 x означување пен1 x пиштол кутија49 парови x уво приклучок

2 парчиња Светат во темница Пролет Nostril Лажен Нос Обрачот Носот Прстени Клип Усна Пирсинг Прстени, Обетки Уво ' Рскавица Панк Goth Септумот

81.12 -0 % DEN 81.00

2 парчиња Светат во темница Пролет Nostril Лажен Нос Обрачот Носот Прстени Клип Усна Пирсинг Прстени, Обетки Уво ' Рскавица Панк Goth Септумот

Лето Секси Рачно Изработени Половината Синџир Буци Boho Гем Кристал Шарм Долго Тело Синџир Изјава Стомак Тело Накит Femme

180.96 -36 % DEN 116.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : Злато ChianГолемина : Одговара на повеќето луѓеСтил : Модерен,Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc x Тело Синџир (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

10PCS/МНОГУ 18G /1.0 mm Мешана Боја Веѓа Око Криви Барови Обетки Тело Пирсинг

60.00 -13 % DEN 52.00

Опис100% Сосема Нов и Висок Квалитет1 )Стил : Тело Пирсинг Накит2)Материјал : Акрилик3)Матични Мерач / кол : 18g / 1.0 mm,Матични должина : 8мм(+)1mm,Топката големина : 4mm4)Пакет Содржина : 10 PCS x Тело Пирсинг Накит,во polybagЗа Плаќање1...

Тренди папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher 14G 316L хируршки челик бар Никел-бесплатно

57.60 -15 % DEN 49.00

Тренди папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher 14 G 316 L хируршки челик бар Никелбесплатно​1 Ние обично брод објект во рамките на 37 дена по уплатата избришани.2...

1 Пар 316L не ' Рѓосувачки Челик Лажни Измамник Mens Уво Plug Earring Студ Носила Папокот Пирсинг папокот Накит

83.04 -31 % DEN 57.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаГолемина : Style6 : Круг Кол : 6mm, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style8 : Круг Кол : 8мм, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style10 : Круг Кол : 10мм, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style12 : Круг Кол : 12mm, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Style14 : Круг Кол : 14mm, Род Кол : 1mm, Род должина : 56.5 mm Стил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, ШопингПакет се вклучени : 1 Пар x Тело Накит1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Кристал Јазик Усна Топката Earring Ferido Топката Многоцветни Метал во средината смола на површината 14Gauge Висок Квалитет, од Нерѓосувачки

1488.00 -5 % DEN 1414.00

Информација за производот : Стил : Мода Кристална ТопкаMaterical : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 1.6* 6mmНе ' рѓосувачки челик накит карактеристика : антикиселина, антиалкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.Нашите производи се направени 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, ние го донесе во најновата модерен дизајн и може да обезбеди фабрика цена, добредојдовте на клиентите и дома и во странство да редКога имате цел, ве молиме да ни кажете големина што ви треба, што можете да го испратите со право производи за вас.нема крстот инфекцијарасположливиот уво пирсинг единицаНаправен во 100,000 Одделение Чиста Соба Sterilized од страна на еднакви можностиРок на траење : 2yearsНе користите во случај на пакување скршениПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Усна Бар Labret Прстени Студ Помине Вакуум Позлата 316l св 16G Позлатен Мода Тело Пирсинг Накит Топката Барови Бесплатен Превозот

DEN 1296.00

Има повеќе големини во парк.Најновите Носот Прстен Носот Пирсинг 20pcs / кутија Мешана Боја 925 Фунта Sliver 100pcs / многу 1.8 mm Кристал Мода Тело Пирсинг Накит многу100 парчиња / многуУво Протега Tapers Комплет Наместен 14g до 5 / 32"g O Set Прстени Црна Акрилна Мерачи најголемиот Дел Бесплатен Превозот 10sets Месо Тунелот Earring многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот Црна Уво Носилки Tapers Expendars Уво Приклучоци Поставува Накит Со Опрстени 100pcs / многу Фенси Тело Пирсинг Топла Продажба многу100 парчиња / многуНови Пристигнување Дијамант Уво Студ Уво Помине Модата Earring 316 L не ' Рѓосувачки челик Бесплатен Превозот САД$ 13.68 многу100 парчиња / многуНови Пристигнување Дијамант Був Pendant Фенси Pendant Гроздобер Ѓердан Мода Накит, Бронзени 12pcs / многу Бесплатен Превозот САД$ 13.68 многу12 парчиња / многуМешани Логото Јазик Бар Јазик Пирсинг Јазик Прстени Barbell Нерѓосувачки Челик Мешани Големина Фенси Тело Пирсинг Jewellry 14 G Слободни Брод многу100 парчиња / многуУсна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг Усна Студ Мода Тело Пирсинг Накит 50pcs / многу Висок Квалитет Бесплатен Превозот Мешана Боја 1.2*8ММ многу100 парчиња / многуМоден Полжав Уво Проширувач Печати Earring Приклучоци Акрилик Тело Пирсинг Накит 72pcs / лот 38мм Бесплатен Превозот се Прикаже Најновите многу72 парчиња / многу

Класичните Хируршки Челик Кружни Потковица Носот во Увото Септумот Усна Прстени Веѓа Брадавица Прстени BCR Жени Мажи Пирсинг Накит 6-12mm

84.00 -20 % DEN 67.00

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов, Одлична ЗанаетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликМатеријал Боја : Златна, Сребрена, ЦрнаДебелина : 1.2 mm Внатрешна големина : 6mm 8мм 10мм 12mm(1.2 mm=16g)Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)Испорача : 1430 денаЦел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 715 дена

Уво Проширувач Уво Пирсинг 1 Пар 8-20mm на Дрвени Буда Уво Приклучоци Тунели Мерачи Проширувач Тело Пирсинг Накит

69.60 -35 % DEN 45.00

JA0021495Спецификација : Бренд новиМатеријал : дрвениБоја : како на сликата покажуваМерач : 8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mmОдлична објект да се покаже вашата личностПакет се вклучени : 1pair x уво приклучокAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 0.51mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Showlove ПАР се Зголеми Злато Нови Degsin Уво Studs ' Рскавица Обетки Tragus Хеликс Пирсинг 16 Мерачи Уво Studs Усна Прстени Накит

DEN 95.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316 L Хируршки ЧеликИмплант Одделение*Desgin : Роза Злато Елоксирани*Бруто Тежина : 10g*Бар Diamater : 16g / 1.2 mm*Бар Lengh : 6mm*Челична Топка : 4mmТоп Големина : Дијамант 10x11.2mm Лист 5.9x8.3мм Триаголник Шупливи 8.2x9.1mm Триаголник 6.6x8.7mm Цвет 10.3 mm*Пакување : 2 парчиња по собата, со OPP Вреќа*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

16 компјутери/многу Нова Година Трендовски Хируршки 16 Мерач Нерѓосувачки Челик 1.4*11mm Кристал Labret Топки Усна Пирсинг Прстени, Обетки Накит

DEN 191.04

16 компјутери / многу Нова Година Трендовски Хируршки 16 Мерач Нерѓосувачки Челик 1.4*11mm Кристал Labret Топки Усна Пирсинг Прстени, Обетки НакитМатеријал : хируршки челикБоја : 16 Боја ИзборПакет се вклучени : 16 Компјутери x Усна ПирсингДОБРЕДОЈДОВТЕ ..Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци...

316L Хируршки Нерѓосувачки Челик 10 Mirco Отвори Циркон Септумот Clicker Носот Прстен Видови На Септумот Накит

168.00 -30 % DEN 118.00

316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик 10 Mirco Отвори Циркон Септумот Clicker Носот Прстен Видови На Септумот НакитКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Големина : 1.2(16g)*10мм Кристал Боја : како на сликата Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

Бесплатни shippment 30pcs/многу Кристал Камења Топката Замена За Јазикот Прстен Бар Тело пирсинг накит 1.6X6mm Непречено Дизајн

1295.52 -5 % DEN 1231.00

Описи на производи : Телото Пирсинг НакитТОП Замена на Топката14g лабава гем топкаГолемина : 1.6*6mm(30pcs)Ако не наведете боја ние ќе мешани бои за вас,Ќе доби 30pcs / многу за 10different бои.Целосна Кристал Камења Лабава Замена на Топката,камења се внатре,на транспарентен опфатени,па камења не се лесно да се падне надолу!Непречено Дизајн!Ние брод на WORDWIDEТоа ќе потрае околу 1015working денови пристигнаа,други земји ќе потрае малку подолго за 2025days,се надевам дека ќе имате трпение да чекаАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!

Showlove 40pcs/многу Избрани Боја Уво Хеликс Tragus ' Рскавица Пирсинг на Нос Обрачот Прстени Тело Накит

DEN 1103.52

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : 316l хируршки челик,имплант одделениеТитаниум Елоксирани*Бруто Тежина : 55g*Големина : 1.2 mm*Должина на : 10мм*Боја : Сребрена, Црна, Златна, Виножито, Избрани боја*Ова Многу вклучувајќи : 40pcs / set, вклучувајќи 10pc сребро, 10pc злато, 10pc црна, 10pcs виножито*Пакување : 40pcs избрани секоја боја кутија*Гаранција : 12 месеци гаранцијаДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

Бесплатни shippment 50pcs/многу Кристал Камења Топката Замена за Тело пирсинг накит Усна/Веѓа/Уво Хеликс 1.2X4mm Непречено Дизајн

1919.52 -5 % DEN 1824.00

Описи на производи : Телото Пирсинг НакитТОП Замена на Топката16g лабава гем топкаГолемина : 1.2*4mm(50pcs) најдобро за усна / Labret / Веѓа / Уво Хеликс Бар пирсингАко не наведете боја ние ќе мешани бои за вас,Ќе доби 50pcs / многу за 10different бои.Целосна Кристал Камења Лабава Замена на Топката,камења се внатре,на транспарентен опфатени,па камења не се лесно да се падне надолу!Непречено Дизајн!Ние брод на WORDWIDEТоа ќе потрае околу 1015working денови пристигнаа,други земји ќе потрае малку подолго за 2025days,се надевам дека ќе имате трпение да чекаАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.