• Ново
Патент Слушалки 3,5 мм Во Уво Метал Бас Спортски Слушалка Звучници Earbud Музика Слушалки Со Микрофон Kulaklik За Xiaomi MP3

Патент Слушалки 3,5 мм Во Уво Метал Бас Спортски Слушалка Звучници Earbud Музика Слушалки Со Микрофон Kulaklik За Xiaomi MP3

Оценка на клиентот:
DEN 141.60
DEN 106.00 -25 %

Износ
Залиха


3.5 mm Во Уво Метал Патент Бас Слушалки Спортски Музика Жичен Earbud Auriculares Со Микрофон Fone Де Ouvido За i Phone, Samsung
Тип : Слушалки
Слушалки Тип : во уво слушалки
Облечен стилови : уво
Headphone излез аудио : комуникациска Опрема
Приклучокот Дијаметар : 3.5 mm
Приклучок тип : директно тип
Дали безжични слушалки : жичен слушалки
Дали микрофон : Да
Звук принцип : Динамички
Фреквентен опсег : 20-2000 (Hz)
Отпорност : 32 (Ω)
Осетливост : 42 (d B)
Нарушување : 2 (%)
Должина : 1.2 (м)
Говорникот дијаметар : 40 (Φmm)
Earplugs / earmuffs Материјал : Метал
Headphone кабел материјал : патент
Употреба : компјутер слушалки, глас слушалки, професионални обичај, воопшто, мобилен телефон, слушалки, бучава поништување на слушалки, спортски слушалки, глас слушалки, слушалки музика
Тежина : 10 (g)
Пакување листа : ЈП пакување кеси
Боја : бела, розова, жолта, црвена, виолетова, зелена, сина, црна, портокалова
За Плаќање 1. Ние ја прифати Кредитни Картички, Western Union, T/T, ЗАЧУВАМ.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO).
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири на приемот време за вас и следење на пратката да ви даде одговор како е можно поскоро.
6. РУСКАТА пријатели треба да го напишете вашето име и презиме, или ќе не може да ја прими пратката. Враќање & Наплата 1. Ве молиме проверете го квалитетот и квантитетот во време откако сте го добиле на објектот.
2. Ако сакате да се Вратат или замена, ве Молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет во рок од 1 недела од денот е е примена. Ве молиме распрашајте се ни врати адреса. Не бродот назад на адресата на пакетот.
3. Ние ќе ви испратиме нова или ви вратат исплата откако ќе се врати еден. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоците.
4.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и нови услови. Ве молиме мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, вашето име и бројот на нарачката. За Гаранција 1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите Додатоци ќе бидат целосно прегледано пред пратката, и гаранцијата е 1 месец.
2. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
За Повратни информации и Контакт 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
2. Добар фидбек е многу важно за нашата продавница.

Карактеристики

Зачестеност Одговор Опсег:
20-2000Hz
Функција:
За Мобилен Телефон,За Рутински канцелариска Работа,Заеднички приклучок за Слушалки,Микрофон,Поддржува музика,Поништување Бучава
Поддршка СТАН:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.2 m
Vocalism Принцип:
Динамичен
Број На Модел На:
метал патент слушалка
Чувствителност:
42dB
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Безжичен:
No
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Бренд Име:
JRGK
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
категорија:
auriculares
Производот:
kulaklik
Тип:
fone де ouvido
Конектори:
ПОМОШЕН

Производи во категоријата

JOYTOP Жичен Слушалка 3.5 m џек Слушалки со Микрофон, Слушалки Стерео Earbuds Бучава Поништува за iPhone, Android Airpods

229.92 -20 % DEN 184.00

JOYTOP Жичен Слушалка 3.5 m џек Слушалки со Микрофон, Слушалки Стерео Earbuds Бучава Поништува за i Phone, Android AirpodsКарактеристики На Производот : 1.Говорникот, големина : 10мм, 2.Осетливост : 42±2db 3.Отпорност : 16Ω, 4.Зачестеност Одговор : 1820 KHZ, 5.Приклучок Тип : 3.5 мм, 6.Должина на кабелот : за 120cm Со Контрола на Јачина на звук функција...

Општа Намена Слушалки на Уво Кука Слушалка Со Микрофон За Сите Телефонски Слушалки Компатибилен Со Сите Мобилен Телефон fone де ouvid

172.32 -6 % DEN 162.00

Lan S140 P Општа Намена Слушалка за Уво во Кука Слушалки со Микрофон за i Phone, Samsung Xiaomi Сите Мобилен Телефон на Слушалки

Оригинални KZ ЈАДЕЛЕ 3.5 mm Во Уво Стерео Слушалки Спорт Слушалка Супер HIFI Бас Бучава Изолација Со Микрофон Поддршка трговија на големо

669.12 -20 % DEN 535.00

100% Оригинални KZ ЈАДЕЛЕ 3.5 mm Во Уво Стерео Слушалки Спорт Слушалка Супер HIFI Бас Бучава Изолација Со Микрофон Поддршка трговија на големоВе молиме Имајте во предвид : Микрофонот е променет како овојпод сликата

Оригиналниот JBMmj 720 Во Уво Слушалки Одличен Звук Супер Бас Слушалки Со Микрофон Мобилен Телефон 3.5 mm Џек За iPhone Паметни телефони

287.52 -24 % DEN 218.00

Оригиналниот JBMmj 720 Во Уво Слушалки Одличен Звук Супер Бас Слушалки Со Микрофон Мобилен Телефон fone де ouvido 3.5 mm JackОсновни параметри Бренд JBMMJ Модел MJ720 Боја Црна Носи тип Во Уво Функција Микрофон,Одговарање на Телефонски,Бучава Поништување на Слушалки тип Динамична Поврзаност Жичен Поврзување интерфејс 3,5 мм Апликација за Мобилен телефон,Компјутер,Преносни Медија Плеер,DJ Возачот единица 10мм Фреквенција одговор 2020000 Hz Отпорност 16ohms Чувствителност 113d B Пакет тежина 0.175 кг Пакет големина(L*W*H) 20.00 x 12.00 x 3.00 cm Пакет Содржина 1*Слушалки,3*Earplugs(LMS), 1*Жица Носителот, 1*Чување Торба, 1*УпатствоПрименливи доменот : Овој производ е погоден за СРЕДИНАТА / Smart MP3 / MP4 / CD / мобилен телефон / радио / компјутер и други сродни производи со излез на Аудио класа; компатибилен телефон за повици и компјутер, видео и глас.Производот продажба точка : 1.Далечински управувач за повик контрола.2.Енергични, стабилен, богати слоеви на бас3.Компатибилен со : за Blackberry, на HTC, за i Phone, за LG, Motorola, за Sony, за Samsung.Прегледано : Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја...

Слушалки QKZ DM7 специјално Издание Злато Позлатен Домување Слушалки Бучава Изолирање на HD HiFi Слушалка auriculares fone де ouvido

1439.04 -73 % DEN 388.00

Слушалки QKZ DM7 специјално Издание Злато Позлатен Домување Слушалки Бучава Изолирање на HD Hi Fi Слушалка auriculares fone де ouvidoПовратни информации од Купувачот :

MMCX Џек DIY SE215 Слушалка Древните Кинески Црвен Сандаловина Дрво рачно изработени за Shure SE535 Во уво Слушалки Бас HIFI Слушалки

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Древните Кинески Црвен сандаловина дрво рачно изработени рамна глава plug DK10 за Shure se215 MMCX ВоСлушалка за уво во Бас HIFI Слушалкиопис на производот1*DIY ружино дрво рачно изработени,ја Поврати креативноста на дрво, рамна глава, надградба на верзија на слушалки2* Лепило чекор зголемена 0.8 mm, лепак помалку лесно да падне, повеќе цврсти и убави!3*Назад празнина chamfer потребно, па да носат поудобно! Поудобно! Поудобно!4*жица не е лесно рана5*бас! Подобар квалитет, побрзо жетвата, повеќе overtone и микродинамичен!6*Крива е повеќе мазна, пропусен опсег подобрување, густина ДО +7*Топло Совет : Plug и се повлече верзија на линија дупка е рачно редупчење, висок отпад стапка, цена е голема, може да биде мала бела и недостатоци, дрво е случај, не постои начин да се контролира! Белиот дел со секојдневна употреба, ќе полека да стивнаа.параметар1*Универзална табела директно мерење отпор на 36 ohms2*Чувствителност : 108db3*1000hz Отпорност : 16 ohmsAnswer : ___________________________ Note : слушалка имаат три видови, тие се слушалка со Свиткување на кислородfree) бакарна лента линија; слушалка со линија за iphone, Вметнете и се повлече Вослушалка без линија за Shure SE215 SE535 MMCX кабли, може да се погледне на слика следнивеСвиткување на кислородfree) бакарна лента линијаЗа iphone со линија Вослушалка за увоЗамени слушалка без линија за Shure SE215 SE535 MMCX кабли

JBL C100SI Во уво Бас Earplugs мобилен телефон Жица Движење со Микрофон Оригинални Слушалка 3,5 мм Метал Plug Поништување Бучава Слушалки

767.52 -15 % DEN 652.00

Ние сме JBL овластени продавници во Кина, JBL производи се продаваат за да се обезбеди вистинскиJBL C100 SI Во уво Бас Earplugs мобилен телефон Жица Движење со Микрофон Оригинални Слушалка 3,5 мм Метал Plug Поништување Бучава Слушалки

Модерен Накит бисер Ѓердани Слушалки со Микрофон Монистра 3,5 мм Во уво приклучок за Слушалки Поврзете со паметен Телефон на Сите 3.5 mm Аудио Уреди

362.88 -23 % DEN 279.00

Опис:Име : бисер ѓердани приклучок за слушалкиСтил : Благородна / МодаУпотреба : Мобилен ТелефонСтил : Во УвоФункција : ги Поддржува музикаКомуникација : WiredДали да се донесе пченица : ДаПакување : ЈП торбаФреквенција атмосфера : 20 HZ20 KHZОтпорност : 32 ohmsЗвучен притисок : 96d BДиск единица : 9 MMSNR : 104d BБрој На Модел : СлушалкиПогоден Модел : За Iphone / Samsung галакси / LG / HTC / Sony / xiaomi / huawei Андроид ТелефонОблечен во стилот : earbudЖица должина : 1.2 (м)Приклучокот Дијаметар : 3.5 mmУпотреба : HIFI слушалки, слушалки музикаПакет:1 X слушалкиСлика шоу

GutsyMan GM10 Нови Стерео 3,5 мм Џек опрема Слушалка Слушалки За XiaoMI М2 М5 Samsung iPhone 5 6 7 MP3 MP4 Со Далечински И МИКРОФОН

170.40 -45 % DEN 94.00

Gutsy Man GM10 Нови Стерео 3,5 мм Џек опрема Слушалка Слушалки За Xiao MI М2 М5 Samsung i Phone 5 6 7 MP3 MP4 Со Далечински И МИКРОФОН Производ Функција : Супер бас Hifi слушалка трговија на Големо голем попуст поддршка Преносни џеб жичен слушалка Технологија за намалување на ветрот и бучава Компатибилен за Iphone, Samsung Meizu Xiaomi Huawei, LG и други мобилни телефони компјутер, MP3 MP4 Опис на Производот : Бренд : Gutsy Man Модел : GM10 Тежина : 20g Боја : бела,црна Носи тип : Во уво Видови : earplugs Приклучок тип : директно plug Plug Дијаметар : 3.5 mm Фреквентен опсег : 2020000 (Hz) Отпорност : 32 (Ω) Чувствителност : 102 (d B) Кабел должина : 1.1 m Дали wlan : Не Дали микрофон : Да Fuction : музика игра,hifi слушалка,компјутер слушалка Пакет 1*слушалка 1...

KZ ZST Про Арматура Двојна Возачот Слушалка Монтажни Кабел Во Уво Аудио Набљудувачите на Бучава Изолирање на HiFi Музика Спортски Earbuds

1838.40 -55 % DEN 828.00

Јас обидете се да добие секој купувач да го добие добар производ, туку затоа што на транспорт или други причини производот ќе биде оштетен, јас се обезбеди 12 месеци гаранција период, за време на кој производот може да ме контактирате.KZ ZST ПРОПодобрување На Квалитетот На Звукот И Надворешен ПовторноХибридни Технологија,Посебно Арматура И Динамичен Возачот.Посебни Hi Fi Избалансирани Арматура Возачот единицаЗа HD музика резолуција, инструмент и глас врати во уво.Конгенитална Предност,Искуството Е Навистина HIFI!Супер висока движат железо единица со поместување серпентина единица може да не стигне до treble перформанси способност,и деталите на овој висок pitched се широко се користи во подготовката на големината на музиката.Подобрување На Динамичен Бас Драјвер, Бас Е Моќен И ЕластичнаОдлична бас потенцијал, да се подобри општата атмосфера...

Plextone G20 Во Уво Слушалки Гејмерски Слушалки Метал Магнетни Бас Стерео Earbuds Спорт Слушалки со Микрофон за Мобилен Телефон

703.20 -25 % DEN 528.00

Plextone G20 Во Уво Слушалки Гејмерски Слушалки Метал Магнетни Бас Стерео Earbuds Спорт Слушалки со Микрофон за Мобилен Телефон Карактеристики : Plextone G20 Метал Megnetic Спорт Слушалките 1...

3.5 mm Стерео Слушалки Слушалка Микрофон Контрола на Јачина на звук за Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ S5 S4 Забелешка 5 4 3 приклучок за Слушалки Earbud

DEN 81.12

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Со Контрола на Јачина на звук и Микрофон функција Стандарден 3.5 мм аудио џек...

YTOM T9 Про Метал Слушалка HIFI Супер Бас Слушалки earbuds со Микрофон со Двојна Возачот Единица на Бучава-изолирање на слушалки за телефон MP3

527.52 -25 % DEN 396.00

YTOM T9 Про Метал Слушалка HIFI Супер Бас Слушалки earbuds со Микрофон со Двојна Возачот Единица на Бучаваизолирање на слушалки за телефон MP3ние ажурирање на слушалка звучници и слушалка кабел.

Спорт Слушалки Водоотпорни Слушалки Работи Sweatproof Стерео Бас Музика Слушалки Со Микрофон За Сите Мобилен Телефон

239.52 -30 % DEN 168.00

3.5 mm Стерео Lan SQ140p Слушалки на Уво Кука Слушалка За Мобилен Телефон Iphone, Samsung Слушалки Фабрика Цена на Големо

Оригиналниот KZ ZS6 2DD+2BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Monito Работи Спорт Слушалки Earplug Слушалки Earbud Две Бои

2670.24 -20 % DEN 2136.00

Оригиналниот KZ ZS6 2 DD+2 BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Monito Работи Спорт Слушалки Earplug Слушалки Earbud Три БоиОпис На Производот : Име : KZ ZS6Тип : Во УвоВозачот : ХибридSensitivty : 106d BImpendence : 18ohmЗачестеност одговор : 20 Hz 20000 HzКабел Должина : 1.2 mПриклучок Тип : Свиткување LБоја : Црна / Црвена / СиваПакет Содржина : Eartips и Слушалка​

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.