• Ново
Патент Торбичка за Anker SoundCore Мини Супер-Преносни Bluetooth Звучник Преносни Патување Носат Справи со ЕВА тежок Случај Торба Носителот

Патент Торбичка за Anker SoundCore Мини Супер-Преносни Bluetooth Звучник Преносни Патување Носат Справи со ЕВА тежок Случај Торба Носителот

Оценка на клиентот:
DEN 324.96
DEN 309.00 -5 %

Износ
Залиха


Патент Торбичка за Anker Sound Core Мини Супер-Преносни Bluetooth Звучник Преносни Патување Носат Справи со ЕВА тежок Случај Торба Носителот
Опис :
Специјално дизајнирани за Anker Sound Core Мини Bluetooth Звучници, Преносни, мода, светлина и голема заштитна, заштита на звучникот од штрајк и scrape.
Карактеристики : Лесно да се носат Надворешна Заштита на вашиот Anker Sound Core Мини надвор од Гребнатини. Shockproof со Внатрешен ЕВА соочи Лесен пристап до вашите звучници со Патент отворањето Со Carabiner и Рака на Рака,можете да го откажам или пренесувајте го вашиот говорникот лесно Дизајниран со мрежа џеб за кабел и други мали додатоци колекција
Пакување вклучува : 1* Тешко ЕВА случај (говорникот не се вклучени )
1. Ние прифаќаме Alipay. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници) . 2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им се овозможи на купувачите да го примите пакетот и брзо мораше да го промени начинот на испорака . Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) 3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. 4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. 1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање. 3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. 4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. П : дали има некој попуст за крупни цел? A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager. П : Дали сте поддршка пад на превозот? A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети? A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Карактеристики

Бренд Име:
XBERSTAR
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
10*10*10CM
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
дизајн:
Спорт
Компатибилен Бренд:
За Anker SoundCore мини
Објектот:
Преносни Патување Носат Справи со ЕВА Торбичка
Компатибилност:
за Anker SoundCore Мини Супер-Преносни Bluetooth Звучник

Производи во категоријата

Двојно Џебови Кожа Торбичка Појас Кука Јамка Телефон Случај Покрие Торба За Xiaomi Mi Забелешка 3 / Redmi Забелешка 5 /Redmi Забелешка 5 Про

648.48 -23 % DEN 499.00

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Блиску Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти Модел на Телефон ( содржат max телефон големина : 165*85*10мм ) Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет...

Универзална Спорт Половината Појас Торбичка Паричникот Телефон Случај Покрие Торба За Samsung Галакси S8 G9500 / J3 Премиер / Amp Премиер 2 / iMAN Виктор

604.80 -23 % DEN 466.00

Универзална Отворено Спорт Тактички Holster Воена Molle Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случај За најголемиот паметен Телефон Подолу 6 инчен Карактеристики : Мулти џебови внатре со голем капацитет и многу работи може да се стави во...

Запечатени Водоотпорен Торба Торбичка Телефон Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 2 3 4 за xiaomi Про 5 5s Забелешка 2 Торба

205.92 -26 % DEN 152.00

Функција : 100% водоотпорни, dustproof, песокдизајн тип на ЃерданВодоотпорен до 30 метри длабокасе применува за Нуркање плажа, море, бела вода, рафтинг, скиТекстура на материјал : ПВЦ, ABSГолемина : 18x10.5cm / 7.5x4 инчен (Забелешка : мобилни телефони чии димензии се помали од оваа големина, исто така може да се стави во овој водоотпорен перница.)Практични Апликации : ПливањеПловењетоРиболовСкијањеПлажаСпортски НастаниОдморалишта / WaterparksСликарствоВодоводЉУБЕЗНО ВЕ ПОТСЕТАМ : 1...

Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Asus ZenFone Оди ZB500KG/ZenFone 2 Ласерски 5.0 3G ZE500KG ZE500KL 5 инчен

DEN 479.52

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај За AsZenfone Оди ZB500 KL / Zen Fone Оди ZB500 KG / Zen Fone 2 Ласерски 5.0 3 G ZE500 KG ZE500 KL Опис Боја : Црна,Кафеава. Материјал : СТП Кожа.Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см] Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања Додаток Само...

За Asus Zenfone 4 Max Pegasus 4А-ZB500TL 5.0 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покрие Holster

609.60 -31 % DEN 420.00

За AsZenfone 4 Max PegasАZB500 TL 5.0" Луксузни МикрофиберКожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покрие Holster1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна3.внатре , тоа е неплетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Тенок Отворено Кожа Половината Појас Торбичка Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси S9 /S9 Плус за Xiaomi Redmi 5 /Redmi 5 Плус /Redmi 5A

636.48 -25 % DEN 478.00

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти Модел на Телефон ( содржат max телефон големина на : 159*78*8.5 мм ) Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет...

Кука Јамка Кожа Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Случај За HTC Желба 10 Про,ZTE Сечилото V Плус Сечилото V580,ZTE Axon 2,ZTE Grand X 3

527.52 -5 % DEN 501.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Одговара за 4.7~5.1 Телефон Торбичка Случај Половината Торба за Iphone 6 6s 7 Спојувалка за Каиш Торба Мажите Бизнис Паричникот за Samsung Галакси S7 Работ

383.52 -5 % DEN 364.00

Одговара За 4.7~5.1" Телефон Торбичка Случај Половината Торба за Apple Iphone 6 6s 7 Спојувалка за Каиш Торба Мажите Бизнис Паричникот за Samsung Галакси S7 работОпис : 1...

За Leagoo T5 5.5 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покрие Holster За Leagoo T5

609.60 -31 % DEN 420.00

За Leagoo T5 5.5" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав ТорбичкаТелефон Торба Случај Покрие Holster За Leagoo T51.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна3.внатре , тоа е неплетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

За Vernee Тор E/ Аполон X/лајт/ Аполон/ Марс/Марс про Луксузни Caase Камен шема стп Кожа Половината Торба Клип Појас Торбичка Маска

570.24 -10 % DEN 513.00

Компатибилен : За Vernee Тор E / Аполон X / лајт / Аполон / Марс / Марс про​Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава...

Спојувалка за Каиш Човек Вистински Кравја Кожа Мобилен Телефон Случај Торбичка За LG Зраци,К3/K4/K8/K7/K10 (2017),X power2,X мах,X Кожата,X екранот

1055.52 -5 % DEN 1003.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Вистински Кравја Кожа Телефон СлучајСите три тип случаи се направени од 100% вистински кравја кожаСите се дизајнирани со спојувалка за каиш за активности на отворено;Случај големина 17.5x11.2x5cm / 17x10.8x4.5cm / 17.5x11x3.5cm,ве молиме изберете точниот случај со боја опцииСите три случаи се одговара за мобилен телефон големина qual или помала од 15.9x8.8cm.секоја цел ќе биде без мало пакување ,но ќе се спакуваат и без отштета.Пакет се вклучени : Кожа Случај x 1(без мало пакет)

За Ulefone Т1 5.5 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покрие Holster За Ulefone Т1

609.60 -31 % DEN 420.00

За Ulefone Т1 5.5" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав ТорбичкаТелефон Торба Случај Покрие Holster За Ulefone Т11.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна3.внатре , тоа е неплетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Тенок Отворено Кожа Половината Појас Торбичка Телефон Случај Покритие За Blackview О7 Pro / HOMTOM S7 S12 S16 S9 Плус / за ZTE Nubia Z17 Лајт

636.48 -25 % DEN 478.00

Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти Модел на Телефон ( содржат max телефон големина на : 159*78*8.5 мм ) Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет...

Отворено Кожа Половината Појас Телефон Случај Покрие Торба За Blackview О7 Pro / HOMTOM S7 S12 S16 / S9 Плус / за ZTE Nubia Z17 Лајт

636.48 -25 % DEN 478.00

Отворен Спортски Кожен Појас Спојувалка за Каиш Магнетни Блиску Торба Погоден За Мулти Модел на Телефон ( содржат max телефон големина :159*78*8.5 мм ) Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.