• Ново
Исклучителна Чај Поставите Моб Печката,Кунг фу чај во собата за balck чај,Патување Керамички Сет Чај,150ml teapot & 50мл две чаши

Исклучителна Чај Поставите Моб Печката,Кунг фу чај во собата за balck чај,Патување Керамички Сет Чај,150ml teapot & 50мл две чаши

Оценка на клиентот:
DEN 525.60
DEN 499.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Број на Корисници:
2
Бренд Име:
LanBeiJia
Материјал:
Керамички

Производи во категоријата

Керамички Кунг Фу Чај Сет, 8 компјутери Celadon Ракавица TeaPot teaCup во Собата, Отворено Патување Преносни Керамички Сет Чај

937.92 -30 % DEN 657.00

Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!Име На Производ : Патување Чај Сет За НосењеВклучуваат количина : 1 buc покрие сад + 1 buc јавни првенство + 1 buc чај првенство + 1pcs Чај клип+ 6 компјутери чаши Материјал : Керамички Потекло : Кина Dehua Применливи број : 6 Волумен : Покрие сад : 90ml, Чај море : 100ml, Купот : 30ml ниво на Квалитет : AAAAA Висок квалитет, ние ги користиме на пена кутија за пакување е многу безбедно, ве молиме да бидат сигурни да се купи!

Jingdezhen 7Pcs Чај Поставите Сини и Бели Порцелански Двоен Ѕид Првенство Креативни Цвет Змеј Moutain Teapot Кунг фу чај поставите Teaware

2783.52 -36 % DEN 1781.00

Име : 7 Pcs Кунг Фу Сет ЧајПотекло : Jingdezhen,КинаГолемина : СЛ.Боја : СЛ.Занает : ВоПасатМатеријал : ПорцеланскиПакет Листата : 6*Двоен Ѕид чаша Чај и 1 Pc TeapotРачно изработени производи, ќе биде многу мал недостаток.Прирачник мерења, дозволувајќи им на мала грешка.Специфични да добие вид преовладува.

PINNY Кинеската Култура Сино-и-бел Чај Поставува Jingdezhen Кунг Фу Чај Поставите Керамички Чашата И Чинијата, Чај Церемонијата Gaiwan

3686.40 -20 % DEN 2949.00

Име : Кунг Фу Сет ЧајМатеријал : КерамичкиГолемина : Како На СликатаTeapot Капацитет : Како На СликатаПроцесот Тип : Рачно ИзработениПотекло : Dehua КинаПакетот вклучува : 1x Teaset (1x Gaiwan 1x Fair Првенство 1x Tea истекување 6x Cup 1x Cover заградата) се Користи Опсег : применливи за чај, зелен чај, црн чај, миризливи чај, занает чај, овошје, чај пиење пиво и се препорачува од дома чај секојдневна или професионална употреба.Карактеристики : Лесен за користење, лесен.Одличен избор за домашна употреба, патување и kinki.Апликацијата Област : Дневна Соба,Службеници,Чај Соба1...

3pcs поставите 80 prongs бамбус whisk бамбус лажичка matcha сад јапонски чај алатка поставува chasen бамбус

863.04 -5 % DEN 820.00

Matcha чај церемонијата алатка поставува1 сет со 3 алатки : сакура matcha сад ,чај лажица , чај whisk( 80prongs )~На бамбус плоча не е вклучена ~Да се подготви премиум matcha зелен чај во прав треба да има 3 ставки : а matcha сад, а бамбус whisk, и chashaku (бамбус лажица)...

Кунг Фу Чај Постави Висока Температура Отпорни Чаша Чај Првенство Gaiwan Глазура Керамичка Чаша Чај Страна Се Насликани Голема Големина S $

619.68 -5 % DEN 588.00

Кунг Фу Чај Постави Висока Температура Отпорни Чаша Чај Првенство Gaiwan Глазура Керамичка Чаша Чај Страна Се Насликани Голема Големина SТип : кунг фу сет чајИме : стакло керамичка чаша чајГолемина : како на сликатаБоја : како на picutre

С-300 Силикони лежиште, Гума Лежиште, 30cm долго Гумена лента, Чај кеси Топлина sealer елемент, Топлина запечатување машина делови,

DEN 120.00

SF300 Импулс Sealer ДодатоциГолемина : околу 30cm должина,10мм ширинаЧестата употреба на топлина sealer, гума лесно да стареењето, За долго гумена лента може да продолжат да го користат, удобен и практичен!

TANGPIN кафе чај поставува мраз попуштат керамички teapot gaiwan чај купот на кинески кунг фу чај поставува

958.08 -49 % DEN 489.00

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Аргентина, Канада, царинење стапка е многу бавно.3 : Ако сте во можност да ги пратите на пакетот или не сте го добиле вашиот заврши,ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.За промет на големо клиенти : 1.Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало,pls не двоумете се да ме контактирате во секое време,ние може да понуди трговија на големо цена за вас,ви благодариме.2.Трговија на големо клиенти pls контактирајте го на оваа емаил : tangpintea at(@)163.com3.Нашата фабрика нуди прилагодено на вашето лого,тоа е во ред,добредојдени да се одржи редот од нас.4...

TANGPIN јапонски, кинески и керамички teapot литургија teacups преносни патување чај поставува

3838.08 -50 % DEN 1919.00

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Аргентина, Канада, царинење стапка е многу бавно.3 : Ако сте во можност да ги пратите на пакетот или не сте го добиле вашиот заврши,ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.За промет на големо клиенти : 1.Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало,pls не двоумете се да ме контактирате во секое време,ние може да понуди трговија на големо цена за вас,ви благодариме.2.Трговија на големо клиенти pls контактирајте го на оваа емаил : tangpintea at(@)163.com3.Нашата фабрика нуди прилагодено на вашето лого,тоа е во ред,добредојдени да се одржи редот од нас.4...

Бутик Famille Се Зголеми Порцелански Teapot Кинески Кунг Фу Чај Поставите Керамика Рака Резба Цвет Peony Тенџере Креативни Дома Украс Нови

2409.12 -35 % DEN 1566.00

Бренд ZEETOON Материјал Керамички Име Famille се Зголеми Порцелански Teapot Занает рачно изработени Рака Резба Famille се Зголеми Порцелански Големина на СЛ...

5in1 Јапонски Стил Керамички Алкохол Пиете Set-150ml Доброто Шише+4x40ml Чаши Вино

1019.04 -14 % DEN 876.00

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 5in1 Јапонски Стил Керамички Алкохол Пиете Set150ml Доброто Шише+4x40ml Вино, Чаши Вклучуваат : ** 1x 150ml Доброто Шише ** 4x 1.35 fl.оз 40ml Вино, Чаши 1x Јапонски Стил Керамички Алкохол Пиете 150ml Доброто Шише Специфики : ** Материјал : Керамички ** Бои : Цијан ** Капацитет : 5fl.оз 150ml ** Висина : 5inch / 13cm ** Горниот Дијаметар : 1.8 инчен / 4.5 cm ** Дното Дијаметар : 2.2 инчен / 5.5 cm 4x 1.35 fl.оз 40ml Јапонски Стил Керамички Чаши Вино Вклучуваат : ** 4x 1.35 fl.оз 40ml Јапонски Стил Керамички Чаши Вино Специфики : ** Материјал : Керамички ** Капацитет : 1.35 fl.мл / 40ml ** Висина : 1.57 инчен / 4cm ** Горниот Дијаметар : 2.2 инчен / 5.5 cm ** Дното Дијаметар : 1inch / 2.5 cm ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1...

3in1 Креативни Домот Патување Чаша Чај Поставите Изолирани Брз Чај Тенџере , 2 Чаши, Преносни Патување торба за Надворешна трговија на Големо Giftset

2202.24 -9 % DEN 2004.00

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...

6 Компјутери/многу Змеј рачно изработени Керамички Пурпурна Глина Teacup 28ml Zisha Teacups Чај Купот на Кинески Кунг Фу Чаши Кинески Порцелан Подарок

527.52 -23 % DEN 406.00

Име на производ : 6 X Двоен Змеј Teacups Производ вовед : Виолетова глина почвата е посебна природна земја глина содржи железо...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.