• Ново
Бесплатен превозот Моден стил литургија, кујна пиење ware леано железо чај тенџере, 900ml Кинески традиционален teapots

Бесплатен превозот Моден стил литургија, кујна пиење ware леано железо чај тенџере, 900ml Кинески традиционален teapots

Оценка на клиентот:
DEN 1872.00

Износ
Залиха


Моден стил литургија, кујна пиење ware леано железо чај тенџере, 900ml Кинески традиционален teapots
торба

Карактеристики

Капацитет:
801-900ml
Материјал:
Метал

Производи во категоријата

Транспарентен Teapot Отпорни на Топлина Стакло Teapot Со Кинески Infuser Кафе Цвет Чај Лист Билни Мешавина 250ml Трајни Литургија Подарок

DEN 239.52

Транспарентен Teapot Отпорни на Топлина Стакло Teapot Со Кинески Infuser Кафе Цвет Чај Лист Билни Мешавина 250ml Трајни Литургија Подарок Карактеристики : Направен од стакло за супериорен добра цврстина...

PINDEFANG Домот Кристал Teapot Филтрирање отпорни на Топлина Borosilcate Стакло teapot свадба декорација подарок здравје цвет hearbal

1473.12 -9 % DEN 1341.00

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...

Рачно Изработени Qin Право Тенџере Пурпурна Глина Teapot Чај Поставите Teapots Автор Чен Веи 230ml

17568.00 -29 % DEN 12473.00

описРачно изработени Qin право тенџере пурпурна глина teapot Чај поставите teapots Автор Чен веи 230 MLАвтор : Чен веиКапацитет : 230mlДолжина : 13.2 cmМаксимална : 7cmБоксер : виолетова глина[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаYixing Чај тенџере АвторотTeapot Подарок кутија

360cc Автентични Yixing Teapot Среќен Лав Тава Чај Тава Чај сет Чај Создателот Кинески Здраво Виолетова Глина Змеј Крв Песок, Кал

14135.52 -35 % DEN 9188.00

Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Змеј Крв Песок, Кал Име Yixing Teapot Среќен Лав Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина на СЛ...

ONEICE Рачно Изработени Мали Убавина Тенџере Жу Кал Чај Чај Поставите Teapots Автор Hu Yuerong 180ml

4536.00 -29 % DEN 3221.00

описРачно изработени Мали убавина тенџере жу кал чај Чај поставите teapots Автор Hu yuerong 180 MLАвтор : Hu yuerongКапацитет : 180mlДолжина : 11cmМаксимална : 6.5 смБоксер : жу кал[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаYixing Чај тенџере АвторотTeapot Подарок кутија

Автентични Пурпурна Глина Ремек-Дело На Сите Рачно Изработени Бамбус Teapot Yixing Здравје Керамички Кунг Фу Чај Поставено Забрана Yue Жу Јун Тенџере Литургија

4079.52 -36 % DEN 2611.00

Производ Параметри Име : Забрана Yue Жу Јун тенџере Кал : Huanglongshan рудникот Duan калта на Формирање : сите рачно изработени Вода : 7 дупка Капацитет на вода : 100ml Пакување : 1*Teapot (подароци кутија за пакување)

Висок Степен на 14pcs/set Висока Температура Отпорни Стакло Teapot Поставите 1pc 800ml Teapot 1pc Потоплите 6pc Чаши 6pc Чинии J1051

DEN 1535.52

Опис : Член име : 8pcs / set Стакло Teapot Сет(1pc teapot+1pc потоплите+6pcs чаши+6pcs чинии)Материјал : Високо отпорни temerpatureБоја : јасноКапацитет : teapot 800ml,чаша чај 80mlЕдиница тежина : околу 1000g / setAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Господар рачно изработени Бутик 325cc Автентични Yixing Teapot Кинески Здраво Виолетова Глина Ganoderma Gongchun Тава Чај Поставите Teapot Литургија

40281.12 -35 % DEN 26183.00

Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Duan Кал Име Yixing Teapot Ganoderma Gongchun Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина на СЛ...

200ML Кинески чај поставите yixing teapot Пурпурна кал XI ШИ puer чај тенџере Филтер Teapots

1195.20 -20 % DEN 956.00

Материјал : виолетова песок руда Капацитет : 200ml Занает : рачно изработениСовети : Купи било чаша чај или чај додатоци во нашата продавница Ние ќе бидат комплементарни Tieguanyin чај 1 пакети како подарок...

Античкиот керамички teapot Јапонски еден котел труба Кунг Фу чај креативни чај листа 220ML

1728.00 -35 % DEN 1123.00

Античкиот керамички teapot Јапонски еден котел труба Кунг Фу чај креативни чај листа 220 ML Испорака : 1.Во принцип, ние ќе се користи Кина пост , може да биде потребно долго време,но цена е поевтина, треба вашата љубезно трпение...

180ml Автентични стари пурпурна глина тенџере Кинески Прирачник сопствен чај тава поставете Гуштер керамика бамбус дел трупецот zisha teapot Подарок

5280.00 -12 % DEN 4646.00

180ml Автентични стари пурпурна глина тенџере Кинески Прирачник сопствен чај тава поставете Гуштер керамика бамбус дел трупецот zisha teapot ПодарокПРЕВОЗОТ : Ние Брод на светот Бесплатен Превозот од e Packet или Кина Пост Воздух mail .Ние брод на вашиот Aliexpress плаќање адреса САМО...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.