• Ново
Европската Едноставна Дрво Остава Тавански Светилки 3 Светла Ретро Тифани Стил Обоено Стакло Дневна Соба и Спалната соба Осветлување Тела CL266

Европската Едноставна Дрво Остава Тавански Светилки 3 Светла Ретро Тифани Стил Обоено Стакло Дневна Соба и Спалната соба Осветлување Тела CL266

Оценка на клиентот:
DEN 5759.52

Износ
Залиха


Спецификации
Европската Едноставна Дрво Остава Тавански Светилки
Димензии
15.7"D X 4.7"H
Материјал(s)
Метал, Обоено Стакло
Тип На Светилка
E26/E27
Светилки
3 X E26/E27 светилка (Не се вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
CL266

Карактеристики

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
3
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
10-15square метри
Техника:
обложено
Гаранција:
1 година
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
CL266
Карактеристики:
Обоено стакло
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
таванот светла

Производи во категоријата

Модерната Кристал Синџир ЛЕД Арт Деко, Таванот Светилка Елипса Јајце Форма Злато Луксузни 7 Бои E14 Светлина Сала Sittingroom Спалната соба Светилка

29789.76 -17 % DEN 24725.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Модерната Едноставни Креативни LED Таванот Светла Дрвени Таванот Светилка Ресторан Спалната соба Шарени Кафе Продавница Алуминиум Виси Светилки

DEN 3312.00

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

Модерни прстени LED Таванот Светла За Дневна соба и Спалната соба трпезарија Led Сјај Бела Лустерот Таванот Светилка Осветлување Fixutres

5087.52 -29 % DEN 3612.00

Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетна светилка за вас, со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.Превозот1...

Детска соба осветлување таванот светилка деца соба Спална соба Дневна соба luminaria led модерна Акрилик таванот светла за деца соба

5591.04 -39 % DEN 3410.00

Детска соба осветлување таванот светилка деца соба Спална соба Дневна соба luminaria led модерна Акрилик таванот светла за деца соба

Max40W таванот светлина , Модерна/Современа Electroplated Функција за Кристал Метал Спалната соба / менза / Ходникот таванот светилка

3840.00 -5 % DEN 3648.00

Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Функција Стил Заврши Светлина Насока Предложи Соба Одговара , , Предложи Соба Големина Димензии Тела Висина (CM) 18 CM(7.02 инчи ) Тела Ширина (СМ) 40 CM(15.6 инчен) Тела Должина (CM) 40 CM(15.6 инчен) Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Не Прилагодливи Сијалица Информации Сијалица Тип Блескаво Број на Сијалица 3 Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Max40 W Сијалица Вклучени или Не Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал за Декорација Материјал Кристал Боја Тела Боја ТранспарентенАко имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас во прв пат...

LED Нордиските Железо, Алуминиум Акрилик Минимализам LED Светилка.LED Светло.Таванот Светла.LED Таванот Светлина.Таванот Светилка За Foyer Спална Соба

7152.00 -7 % DEN 6651.00

Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V 2 Боја на абажур : бела 3 Светла Боја : Бела / Топло / dimmable со далечински управувач 4...

Модерната Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Лустерот Осветлување Затворен Осветлување Lamparas

7675.20 -15 % DEN 6524.00

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Лустерот Осветлување Затворен Осветлување Lamparas ;Pls имајте на ум дека топлата светлина и бела светлина, не дојде со далечински управувач...

6 Глави Нордиските Посмодерна Оригиналност Магија Живеење Кревет Соба Таванот Светилка Едноставен Модерен Стакло Круг Топката Молекула LED Лустерот

9528.00 -16 % DEN 8004.00

6 Глави Нордиските Посмодерна Оригиналност Магија Живеење Кревет Соба Таванот Светилка Едноставен Модерен Стакло Круг Топката Молекула LED Лустерот (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Злато (3) Светлосен Извор : LED G4*6 (4) Големина : L90*W58*H26cm (5) Тежина : 3.5 kg (6) за Апликација : Wc, Кујна, Дневна Соба, Спална соба, Ресторан, Балкон

Долго Спирала Кристал Таванот Светлина Тела сјај кристал на светлина фитинг за Ходниците, скалите, по скали, foyer Големи Кристал Светилка

47808.00 -45 % DEN 26294.00

Подолу Производи се во акции, ние можеме да брод од 3 дена~Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

Кинески стил таванот светилка топол и романтичен круг соба, спална соба, ПРЕДВОДЕНА ресторан антички студија таванот светлина светилки ZA81520

DEN 17184.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + ткаенина[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Применливо] : дневна соба, спална соба, хотелот и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Различни регионални транспорт пати може да варираат.

(EICEO) 2017 Модерната LED Таванот Светилка Светлина дневната Соба Ресторан Студија Спалната соба Светилки 45см 57cm AC185-265V Бесплатен Превозот светла

10368.00 -25 % DEN 7776.00

Electrodeless затемнување Electrodeless затемнување е да ја прилагодите светлината и боја температура на светилка, Electrodeless затемнување е континуирана промена, не скокаат или поддатотека, е падина, а не чекор тип...

Macaron ултра-тенок Модерната LED таванот светла Розова/Жолта/Зелена Тело таванот Светилка За дневна соба и спалната соба lamparas де techo

2880.00 -20 % DEN 2304.00

започнетекрајотШопинг водич 1.Далечинскиот Затемнување објектот не само светлината е dimmable но, исто така, емитуваат боја е прилагодлив! топло бела(30003500 K) природата белата(40004500 K), кул бело(60006500 K) (со 2.4 g RF controler) 2...

L90cm W70cm LED AC 96W Топла Продажба Месечината Стил на Дизајн Led Кристал Таванот Светилка Сјај Далечински LED Кристал Осветлување Бесплатен Превозот

25718.40 -5 % DEN 24432.00

L90cm W70cm LED AC 96 W Топла Продажба Месечината Стил на Дизајн Led Кристал Таванот Светилка Сјај Далечински LED Кристал Осветлување Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

луксузна E14 LED кристал на светлина таванот, кристал на светлина ламба за дневна соба и спалната соба круг LED lamparas де techo со далечински управувач

9597.60 -12 % DEN 8446.00

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!луксузна E14 LED кристал на светлина таванот, кристал на светлина светилка Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.луксузна E14 LED кристал на светлина таванот, кристал на светлина светилка параметри : Влезен Напон : AC90265 VФрекфенција : 50 / 60 HZМатеријал : кристал + нерѓосувачки челикИзвор на енергија : Дијаметар 50 CM + LED далечински управувач , со дијаметар од 65 CM + LED далечински управувач , со дијаметар од 80СМ + LED далечински управувач (W)Гаранција : две годинилуксузна E14 LED кристал на светлина таванот, кристал на светлина светилка за апликација : хотел, livingroom, спална соба, вилалуксузна E14 LED кристал на светлина таванот, кристал на светлина светилка Слика како подолу : Апликацијата Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.