• Ново
Железо Ролери Таванот Светла Лофт Гроздобер Индустриски Таванот Светилка Тела Дома Осветлување Бар Кафе Lamparas Де Techo Avize

Железо Ролери Таванот Светла Лофт Гроздобер Индустриски Таванот Светилка Тела Дома Осветлување Бар Кафе Lamparas Де Techo Avize

Оценка на клиентот:
DEN 5039.52

Износ
Залиха

Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Модерна/Современа Заврши Electroplated Предложи Соба се Вклопи во Ходникот, трпезарија, Спална соба Предложи Соба Големина 10-20 М*2 Димензии Тела Висина Како што се слики ги покажуваат Тела Ширина Како што сликите покажуваат Тела Должина Како што сликите покажуваат Сијалица Информации Сијалица База E27 Wattage по Сијалица МАКС 40 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метална Боја Сијалица Боја Топло Бела Тежина Нето Тежина(kg) 1.6 KG
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,EMC,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
IWHD1984
Осветлување Област:
10-15square метри
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
90-260V
Карактеристики:
лофт гроздобер
Стил:
Гроздобер
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Бродови Од:
КИНА УМ

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот AC110/220V Вдлабнати Тавански Светилки 3W LED Топло Бела/Ладно Бела/Црвена/Зелена/Блу/Жолта/Виолетова

888.00 -30 % DEN 622.00

Производот Не TH030310 Напон AC110 V / 220 V, 50 / 60 Hz Моќ 3x1 W LED Ефикасност 100110 lm / W Димензија Дијаметар 100mm Намали Дупка со Дијаметар од (6090)mm Школка Материјал Алуминиум Оптичка Леќа 170° Амбиентниот Влажност 10%~90% R...

Детска соба осветлување таванот светилка деца соба Спална соба Дневна соба luminaria led модерна Акрилик таванот светла за деца соба

5591.04 -39 % DEN 3410.00

Детска соба осветлување таванот светилка деца соба Спална соба Дневна соба luminaria led модерна Акрилик таванот светла за деца соба

LED Облак детска соба осветлување деца таванот светилка Бебе таванот светлина, со жолта сина црвена бела за момчиња и девојки спална соба тела

7344.00 -49 % DEN 3745.00

LED Облак детска соба осветлување деца таванот светилка Бебе таванот светлина, со жолта сина црвена бела боја за момчиња и девојки спална соба тела 1...

Спалната соба Таванот Светилка за Осветлување Тела Таванот Светлина Едноставна детска Соба Таванот Светла Дневна Соба Декорација Модерна Светилка

7584.00 -12 % DEN 6674.00

Материјал : полиран метал база+ акрилик lampshades*Големина / димензија : погледнете ја сликата за детали*Lightsource & сијалица носителот : LED лента 28w OR36wБоја : црвена,сина,зелена,портокаловавиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка

Таванот Светилка LED Осветлување Плоча Висока Осветленост 5730 220V 18W 24W 36W Лесен за Инсталација

DEN 393.60

Таванот Светилка LED Осветлување Плоча Висока Осветленост 5730 220 V 18 W 24 W 36 W Лесен за Инсталација Описи : Моќност : 18 W 24 W 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : SMD5730 Влезен Напон : AC180260 V Температура на Бојата : Белата(6000 K6500 K) Боја Redering Индекс : >90 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 120 Агол Живот : 50000 часа Пакување содржи : 1 * LED Светло Плоча 1 * копче за Возачот

Модерната Едноставни Креативни LED Таванот Светла Дрвени Таванот Светилка Ресторан Спалната соба Шарени Кафе Продавница Алуминиум Виси Светилки

DEN 3312.00

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација...

(EICEO) Модерен Минималистички LED Светилки на Таванот Ултра Тенок Купола Светлина Ветерници Дневна Соба и Спалната соба Нови Идеи Светилка Светла за Осветлување

3264.00 -25 % DEN 2448.00

Electrodeless затемнувањеElectrodeless затемнување е да ја прилагодите светлината и боја температура на светилка, Electrodeless затемнување е континуирана промена, не скокаат или поддатотека, е падина, а не чекор тип...

Max40W таванот светлина , Модерна/Современа Electroplated Функција за Кристал Метал Спалната соба / менза / Ходникот таванот светилка

3840.00 -5 % DEN 3648.00

Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Функција Стил Заврши Светлина Насока Предложи Соба Одговара , , Предложи Соба Големина Димензии Тела Висина (CM) 18 CM(7.02 инчи ) Тела Ширина (СМ) 40 CM(15.6 инчен) Тела Должина (CM) 40 CM(15.6 инчен) Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Не Прилагодливи Сијалица Информации Сијалица Тип Блескаво Број на Сијалица 3 Светилки Сијалица База Wattage по Сијалица (W) Max40 W Сијалица Вклучени или Не Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал за Декорација Материјал Кристал Боја Тела Боја ТранспарентенАко имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас во прв пат...

Најдобра Цена Модерна Едноставност LED K9 Кристал Светла Меур Кристал Колона Светилка Дневна Соба Кристал Таванот Светлото во Спалната соба Светилка

12288.00 -8 % DEN 11305.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Macaron ултра-тенок Модерната LED таванот светла Розова/Жолта/Зелена Тело таванот Светилка За дневна соба и спалната соба lamparas де techo

2880.00 -20 % DEN 2304.00

започнетекрајотШопинг водич 1.Далечинскиот Затемнување објектот не само светлината е dimmable но, исто така, емитуваат боја е прилагодлив! топло бела(30003500 K) природата белата(40004500 K), кул бело(60006500 K) (со 2.4 g RF controler) 2...

Едноставен модерен КРИСТАЛ таванот светлина соба светлата правоаголна кристал светилка LED таванот светилка спалната соба осветлување SJ6 светлина ya74

DEN 7104.00

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : како што е прикажано.[главен материјал] : нерѓосувачки челик, кристал.[занает] : електрични удирање (шасија со мали LED боја сијалица)[извор на светлина] : E27 (шасија со мали LED боја сијалица)[соба] : дневна соба, студија, спална соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : на следниот дијаграмДобредојдовте на нашиот ресторан!

Модерната Кристал Синџир ЛЕД Арт Деко, Таванот Светилка Елипса Јајце Форма Злато Луксузни 7 Бои E14 Светлина Сала Sittingroom Спалната соба Светилка

29789.76 -17 % DEN 24725.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Најдобра Цена K9 Кристал LED Таванот Светла Нерѓосувачки Челик Кружни Кристал Светилка Дневна Соба и Спалната соба Светилка за Осветлување Тела

13344.00 -8 % DEN 12276.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Современиот Кинески круг акрилик солидна Таванот Светла дрво спалната соба атмосфера светилки антички led ресторан осветлување LU620 ZL498

DEN 8064.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоАбажур главен материјал : ПВЦИзвор на светлина тип : LEDИзвор на светлина : со извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Дијаметар 46 / 56 / 66 / 86 CM избор

Цртан филм за Деца Соба Acryl LED Таванот Светилка Apple Форма Далечински Управувач Двојна Боја Сегментација Светло Око-заштитна Светилка

9520.80 -17 % DEN 7902.00

Цртан филм за Деца Соба Acryl LED Таванот светилка Apple Форма Далечински Управувач Двојна Боја Сегментација Светло Окозаштитна Светилка Бесплатен Превозоткога ќе го купите производи, ве молиме погледнете ги деталите за првата : Двојна боја сегментација и далечински контролирани таванот светилка.Материјал : Железо,драги мој.Големина : Length58cm, Width55cm, Height9cmСовети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : 1.Одличен квалитет со конкурентна цена...

Модерни прстени LED Таванот Светла За Дневна соба и Спалната соба трпезарија Led Сјај Бела Лустерот Таванот Светилка Осветлување Fixutres

5087.52 -29 % DEN 3612.00

Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетна светилка за вас, со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.Превозот1...

LED Нордиските Железо, Алуминиум Акрилик Минимализам LED Светилка.LED Светло.Таванот Светла.LED Таванот Светлина.Таванот Светилка За Foyer Спална Соба

7152.00 -7 % DEN 6651.00

Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V 2 Боја на абажур : бела 3 Светла Боја : Бела / Топло / dimmable со далечински управувач 4...

Далечински Модерна Таванот Светла Тела За Дневна Соба и Спалната соба Светилка Плоштадот Акрилик Абажур Сјај AC85-265V Lamparas Де Techo

7449.60 -35 % DEN 4842.00

OKUDO ДОМА ОСВЕТЛУВАЊЕНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Зошто не можете да изберете OKUDO осветлување ?A : OKUDO е професионална производство за домашна светла,Ние ги користиме на подобро суровини и LED извор на светлина,Во иднина,се надеваме дека секое семејство ќе го избере OKUDO осветлување.П : Кој ќе биде си дозволи царинската такса?A : Обично на поштата ќе направи царинење, но ако пратката е заглавен на царинската,Тоа ќе биде вас / купувачот кои се одговорни за царинење и да ја плати потребната такса, Сите интернет продавници дали на ист начин, ве Молиме контактирајте со нас слободно ако ви треба било детали или се потребни никакви други вредност се прикажува на фактурата...

2017 Шарени Модерната Led Таванот Светла За Дома Декоративни RGB Светлина Тела Затворен Осветлување абажур Со Далечински Управувач

3806.40 -50 % DEN 1903.00

големина : 38x38cm РК Цветен 18 W (18 W Ладно бела+18w Топло бела+RGB Боја) 45x45cm РК Цветен 24 W (24 W Ладно бела+24w Топло бела+RGB Боја) 53x53cm РК Цветен 30 W (30 W Ладно бела+30w Топло бела+RGB Боја) 65x42cm РК Цветен 36 W (36 W Ладно бела+36w Топло бела+RGB Боја) 65x65cm РК Цветен 54 W (54 W Ладно бела+54w Топло бела+RGB Боја) 93x65cm РК Цветен 72 W (72 W Ладно бела+72w Топло бела+RGB Боја) Цветен : Топло белоПриродата белаЛадно белаRGB Бои.(контрола од страна 2.4 g RF controler) Пакување : Clourful : 1pcs контролер и 1pcs на таванот светлаКул бело или Топло бела : Само 1pcs на таванот светла Карактеристики : 1...

Удирање дијамант таванот светилка Европски стил ретро бронза aisle светилка Нордиските водоотпорен отворен Таванот светилка Светла LO7127

DEN 3359.52

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиенти.Опис : (1)Големина : D18 / 20 / 25*H25 / 40 / 50cm.(2) Материјал : Алуминиумски+Стаклениот(3) Боја : црна+ античка бакарна боја(4)Светло buld : E27 (Не се Вклучени)(5)Напон : 90 V260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,такси превозот време и може да биде различен.

Модерната LED Таванот светилка светла затворен таванот светилка осветлување ПВЦ живеење спалната соба продавница лиење во калапи печат dustproof hardlights

DEN 4752.00

start Isv Module Wrap11257end Isv Module Wrap11257Услови & Услови 1 : За сијалицаПовеќето од светилки содржи сијалица како фотографијата е прикажано...

Нордиските Дрвени Модерната LED таванот Светлина За дома Дневна Соба и Спалната соба на Таванот Светилка Luminaire Lampara Techo AC 85-265V E27

3120.00 -25 % DEN 2340.00

Вклучени LED светилки 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Лустери Главен Материјал : Железо & Дрво извор на Светлина : E27 ( вклучени се и LED светилки ) Број на извори на светло : 3 / 5 / 8 Предложи Соба Одговара : трпезарија, Спална соба, Дневна Соба,Хотелско Лоби и Предложи Соба Големина : 1530 метри Квадратни Напон : 90265 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји) Царинската Декларација & Данок ве Молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно...

Американската Бакар Plafon Ретро Гроздобер таванот Светлина За Дома Осветлување Дневна Соба LED Таванот Светилка Luminaire Plafonnier

3626.88 -17 % DEN 3010.00

Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Стилот на Модерна / Современа / Нордиска Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина Слика покажува Тела Ширина слика покажува Тела Должина слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База e27 Wattage по Сијалица Макс 6 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Нето Тежина(kg) 2Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.