• Ново
IWHD Lumiled Лофт Стил Железо Гроздобер Таванот Светлина Тела Индустриски Тавански Светилки Антички Дома Осветлување Lustres Де Sala

IWHD Lumiled Лофт Стил Железо Гроздобер Таванот Светлина Тела Индустриски Тавански Светилки Антички Дома Осветлување Lustres Де Sala

Оценка на клиентот:
DEN 2880.00

Износ
Залиха

Спецификации Светлината Информации Тип Тавански Светилки Рустикален Стил/Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока
Надолна Димензии вкупна Висина од 26 cm вкупна Ширина 6.5 см Целокупната Длабочина 6.5 см Сијалица Информации Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна Сенка Црна Боја Декорација Боја Црна Тежина Нето Тежина(kg) за 0,7 КГ
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Карактеристики:
Лофт Lumiled
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
таванот осветлување
База Тип:
E27
Примена:
Студија
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Напон:
90-260V
Стил:
Традиционалната
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Производи во категоријата

Едноставен модерен КРИСТАЛ таванот светлина соба светлата правоаголна кристал светилка LED таванот светилка спалната соба осветлување SJ6 светлина ya74

DEN 7104.00

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : како што е прикажано.[главен материјал] : нерѓосувачки челик, кристал.[занает] : електрични удирање (шасија со мали LED боја сијалица)[извор на светлина] : E27 (шасија со мали LED боја сијалица)[соба] : дневна соба, студија, спална соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : на следниот дијаграмДобредојдовте на нашиот ресторан!

Најдобра Цена K9 Кристал LED Таванот Светла Нерѓосувачки Челик Кружни Кристал Светилка Дневна Соба и Спалната соба Светилка за Осветлување Тела

13344.00 -8 % DEN 12276.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Железо Ролери Таванот Светла Лофт Гроздобер Индустриски Таванот Светилка Тела Дома Осветлување Бар Кафе Lamparas Де Techo Avize

DEN 5039.52

Спецификации Светлината Информации Тип Флеш Планината Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Модерна / Современа Заврши Electroplated Предложи Соба се Вклопи во Ходникот, трпезарија, Спална соба Предложи Соба Големина 1020 М*2 Димензии Тела Висина Како што се слики ги покажуваат Тела Ширина Како што сликите покажуваат Тела Должина Како што сликите покажуваат Сијалица Информации Сијалица База E27 Wattage по Сијалица МАКС 40 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метална Боја Сијалица Боја Топло Бела Тежина Нето Тежина(kg) 1.6 KGПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Американската спалната соба светилка круг таванот светилка Европската ретро железо село руралните господар спалната соба на децата соба светлата ЗА ZL482

DEN 10320.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + стакло абажур[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : боја[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : S потреба 3 глави E27L треба 5 глави E27[size] : види подолу

LED Облак детска соба осветлување деца таванот светилка Бебе таванот светлина, со жолта сина црвена бела за момчиња и девојки спална соба тела

7344.00 -49 % DEN 3745.00

LED Облак детска соба осветлување деца таванот светилка Бебе таванот светлина, со жолта сина црвена бела боја за момчиња и девојки спална соба тела 1...

2017 Шарени Модерната Led Таванот Светла За Дома Декоративни RGB Светлина Тела Затворен Осветлување абажур Со Далечински Управувач

3806.40 -50 % DEN 1903.00

големина : 38x38cm РК Цветен 18 W (18 W Ладно бела+18w Топло бела+RGB Боја) 45x45cm РК Цветен 24 W (24 W Ладно бела+24w Топло бела+RGB Боја) 53x53cm РК Цветен 30 W (30 W Ладно бела+30w Топло бела+RGB Боја) 65x42cm РК Цветен 36 W (36 W Ладно бела+36w Топло бела+RGB Боја) 65x65cm РК Цветен 54 W (54 W Ладно бела+54w Топло бела+RGB Боја) 93x65cm РК Цветен 72 W (72 W Ладно бела+72w Топло бела+RGB Боја) Цветен : Топло белоПриродата белаЛадно белаRGB Бои.(контрола од страна 2.4 g RF controler) Пакување : Clourful : 1pcs контролер и 1pcs на таванот светлаКул бело или Топло бела : Само 1pcs на таванот светла Карактеристики : 1...

Модерната LED Таванот светилка светла затворен таванот светилка осветлување ПВЦ живеење спалната соба продавница лиење во калапи печат dustproof hardlights

DEN 4752.00

start Isv Module Wrap11257end Isv Module Wrap11257Услови & Услови 1 : За сијалицаПовеќето од светилки содржи сијалица како фотографијата е прикажано...

Удирање дијамант таванот светилка Европски стил ретро бронза aisle светилка Нордиските водоотпорен отворен Таванот светилка Светла LO7127

DEN 3359.52

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиенти.Опис : (1)Големина : D18 / 20 / 25*H25 / 40 / 50cm.(2) Материјал : Алуминиумски+Стаклениот(3) Боја : црна+ античка бакарна боја(4)Светло buld : E27 (Не се Вклучени)(5)Напон : 90 V260 V ние ќе брод во согласност со вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,такси превозот време и може да биде различен.

Macaron ултра-тенок Модерната LED таванот светла Розова/Жолта/Зелена Тело таванот Светилка За дневна соба и спалната соба lamparas де techo

2880.00 -20 % DEN 2304.00

започнетекрајотШопинг водич 1.Далечинскиот Затемнување објектот не само светлината е dimmable но, исто така, емитуваат боја е прилагодлив! топло бела(30003500 K) природата белата(40004500 K), кул бело(60006500 K) (со 2.4 g RF controler) 2...

Далечински Модерна Таванот Светла Тела За Дневна Соба и Спалната соба Светилка Плоштадот Акрилик Абажур Сјај AC85-265V Lamparas Де Techo

7449.60 -35 % DEN 4842.00

OKUDO ДОМА ОСВЕТЛУВАЊЕНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Зошто не можете да изберете OKUDO осветлување ?A : OKUDO е професионална производство за домашна светла,Ние ги користиме на подобро суровини и LED извор на светлина,Во иднина,се надеваме дека секое семејство ќе го избере OKUDO осветлување.П : Кој ќе биде си дозволи царинската такса?A : Обично на поштата ќе направи царинење, но ако пратката е заглавен на царинската,Тоа ќе биде вас / купувачот кои се одговорни за царинење и да ја плати потребната такса, Сите интернет продавници дали на ист начин, ве Молиме контактирајте со нас слободно ако ви треба било детали или се потребни никакви други вредност се прикажува на фактурата...

Модерната Кристал Синџир ЛЕД Арт Деко, Таванот Светилка Елипса Јајце Форма Злато Луксузни 7 Бои E14 Светлина Сала Sittingroom Спалната соба Светилка

29789.76 -17 % DEN 24725.00

Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!За драги купувачот1.Добредојдовте на нашиот магазин~Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

Таванот Светилка LED Осветлување Плоча Висока Осветленост 5730 220V 18W 24W 36W Лесен за Инсталација

DEN 393.60

Таванот Светилка LED Осветлување Плоча Висока Осветленост 5730 220 V 18 W 24 W 36 W Лесен за Инсталација Описи : Моќност : 18 W 24 W 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : SMD5730 Влезен Напон : AC180260 V Температура на Бојата : Белата(6000 K6500 K) Боја Redering Индекс : >90 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 120 Агол Живот : 50000 часа Пакување содржи : 1 * LED Светло Плоча 1 * копче за Возачот

Модерната Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Лустерот Осветлување Затворен Осветлување Lamparas

7675.20 -15 % DEN 6524.00

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Лустерот Осветлување Затворен Осветлување Lamparas ;Pls имајте на ум дека топлата светлина и бела светлина, не дојде со далечински управувач...

Современиот Кинески круг акрилик солидна Таванот Светла дрво спалната соба атмосфера светилки антички led ресторан осветлување LU620 ZL498

DEN 8064.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : ДрвоАбажур главен материјал : ПВЦИзвор на светлина тип : LEDИзвор на светлина : со извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)Дијаметар 46 / 56 / 66 / 86 CM избор

Цртан филм за Деца Соба Acryl LED Таванот Светилка Apple Форма Далечински Управувач Двојна Боја Сегментација Светло Око-заштитна Светилка

9520.80 -17 % DEN 7902.00

Цртан филм за Деца Соба Acryl LED Таванот светилка Apple Форма Далечински Управувач Двојна Боја Сегментација Светло Окозаштитна Светилка Бесплатен Превозоткога ќе го купите производи, ве молиме погледнете ги деталите за првата : Двојна боја сегментација и далечински контролирани таванот светилка.Материјал : Железо,драги мој.Големина : Length58cm, Width55cm, Height9cmСовети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : 1.Одличен квалитет со конкурентна цена...

L90cm W70cm LED AC 96W Топла Продажба Месечината Стил на Дизајн Led Кристал Таванот Светилка Сјај Далечински LED Кристал Осветлување Бесплатен Превозот

25718.40 -5 % DEN 24432.00

L90cm W70cm LED AC 96 W Топла Продажба Месечината Стил на Дизајн Led Кристал Таванот Светилка Сјај Далечински LED Кристал Осветлување Бесплатен ПревозотКупи Упатство1...

Бесплатен Превозот AC110/220V Вдлабнати Тавански Светилки 3W LED Топло Бела/Ладно Бела/Црвена/Зелена/Блу/Жолта/Виолетова

888.00 -30 % DEN 622.00

Производот Не TH030310 Напон AC110 V / 220 V, 50 / 60 Hz Моќ 3x1 W LED Ефикасност 100110 lm / W Димензија Дијаметар 100mm Намали Дупка со Дијаметар од (6090)mm Школка Материјал Алуминиум Оптичка Леќа 170° Амбиентниот Влажност 10%~90% R...

Модерната Бакар Таванот Светлина Луксузни Уметност Таванот Осветлување Европската Живеење Спалната Соба Затворен Таванот Светилка Држачи Luminarias Став Sala

7584.00 -19 % DEN 6143.00

Следните предмети повеќе од 2550% попуст, кликнете на повеќе изненадувања : Европската Бакар Таванот Светла Lamparas Де Techo Сјај Luminaria Abajur Гроздобер Луксузни Дневна Соба E27 Дома Осветлување ТелаГолемина на : A : Дијаметар 31*Висина 23cmБ : Дијаметар 31*Висина 23cm*Висина 50cm(прилагодливи)Бесплатни подароци за да испратите нонстоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.