• Ново
METOO Нула Механички тастатура 87/104 копчиња Црна, Сина, Црвена switch Игри тастатура teclado за Десктоп, Лаптоп руската налепници

METOO Нула Механички тастатура 87/104 копчиња Црна, Сина, Црвена switch Игри тастатура teclado за Десктоп, Лаптоп руската налепници

Оценка на клиентот:
DEN 1846.08
DEN 1292.00 -30 %

Износ
Залиха


METOO Нула Механички тастатура 87/104 копчиња Црна, Сина, Црвена switch Игри тастатура за Лаптоп, Десктоп руската налепници
Опис На Производот :
Бренд Име : Metoo Модел : НУЛА
Верзија : НЕМА СВЕТЛИНА БЕЛА /НЕМА СВЕТЛИНА Црна верзија ,ABS Пластика Панел ,Specificed 29 копчињата Не-конфликт
Микс Светлина Бела 87 копчињата/Микс Светлина Црна 87 копчињата ,се Меша Светлина Бела 104 копчињата/Микс светлина Црна 104 клучеви ,Метал Панел .Целосна копчињата Без конфликт .
Ако треба руската тастатура Налепници,ве молиме оставете mesage .Ние ќе ја испрати руски налепница како подарок за вашата. Сина Прекинувачи : Операција Тип : Став даре ,Кликнете Предизвика притисок : 58.9± 14.7 g Предизвика мозочен удар : 2.0±0.6 mm Операција удар : 4mm Сина Оска претставува механичка оска на вратило оска, без оглед на чувството на став ударни звук, силна механичка смисла е вратило тип на тело, звучни, гласовни јасно, силно чувство на ритам за пишување, пишување и канцелариски забава се исто така силни игра претставата Црна Прекинувачи : Операција Тип : Линеарен Предизвика притисок : за 78,9± 14.7 g Предизвика мозочен удар : 2.0±0.6 mm Операција удар : 4mm
Црна Оска е соодветна оска и за играње игри. Црна вертикална оска. Нема никаква смисла на став, мали глас, и Кинг оска во остар контраст. Активирањето брзо, се врати моќен, е игра на играчот избор
Производ Мултимедијални Функција Серија
о
Се враќа :
A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објект
Б : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата време
C : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.
D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.
Повратни информации :
1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2 .Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации пред ,ве Молиме падна слободни премногу контакт со нас преку информации до нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вашата. ,ве молиме контактирајте со нас се реши тоа и ни веруваат!

Карактеристики

Оската На Телото:
Црна Прекинувач, Сина Прекинувач, Црвена Префрлате
Стил:
Игри,Стандард,Мултифункционални Тастатура,Ергономија,Мултимедијални
Полна Големина тастатура:
Yes
Примена:
Лаптоп,Десктоп
Бренд Име:
МЕНЕ ПРЕМНОГУ
Број На Модел На:
X51/X52
Тип:
Жичен
Пакет:
Yes
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Јазик:
Англиски
Интерфејс Тип:
USB
Тастатура Стандард:
104 клучеви
Работата Стил:
Механички
Оската На Телото Бренд:
Арбитер
Стил:
Механички Тастатура
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Тастатура Стандард:
Механички Тастатура
Имаат мултимедијални копче за функција:
Yes
Механички Тастатура:
Yes
Времето на пазарот:
Март-14
Е водоотпорен:
No

Производи во категоријата

луксузна Metel Ultrathin Прозрачна Bluetooth Тастатура Со Таблет Случај Покрие со Стојат Висок Квалитет За Apple iPad Воздух Тастатура

DEN 2466.72

Висок Квалитет на луксузни Metel Ultrathin Bluetooth Тастатура Случај Покрие со Застане За Apple i Pad 5 i Pad Воздух тастатура Случај 7 боја backlightingdota 2,механички тастатура,безжична тастатура,bluetooth тастатура,игри тастатура,pc гејмер,гејмер,teclado мерење fio,безжична тастатура и глушец,teclado bluetooth,руската верзија,teclado mecanico,computador гејмер,teclado e глувчето за мерење fio,мини тастатура,teclado usb,лаптоп,игри тастатура позадинско осветлување,bluetooth тастатура, touchpad,лаптоп компјутер,виртуелна ласерска тастатура,tastiera wireless,ordenador portatil,гејмерски глушец,механичкиkeyboardсина,teclado wireless,kablosuz klavye,ordenador sobremesa,лаптоп компјутер,безжичнаkeyboardзаlgsmartтв,тастатура руски,тастатура bluetooth,usb тастатура,радиоpx,teclado игри,безжична тастатура,виртуелнаlaserтастатура,teclado mecanico гејмер,андроид таблет,руски тастатура,rii мини i8,мини безжична тастатура,лаптоп компјутери со бесплатен превозот,гејмер глувчето,мини teclado,тастатура игри,мини компјутер,teclados гејмер игри,механичкитастатура,безжична тастатура на допир,teclado inalambrico компјутер,механички тастатура клучеви,мини teclado мерење fio,tastiera игри,clavier bluetooth тастатура механички,game keyboard,teclado таблета,безжична тастатура, touchpad,bluetooth тастатура руски,механички,воздух глувчето руската верзија,безжична тастатура хебрејски,teclado numerico,tastiera bluetooth,bluetooth,teclado став computador,usb тастатура,безжичен глушец и тастатура,teclado игра,позадинско осветлување безжична тастатура,руски,безжична тастатура со touchpad,механички игри тастатура,bluetooth глувчето,teclado ordenador,мини безжична тастатура,виткање тастатура,мини безжична тастатура со touchpad,виртуелната тастатура,teclado гејмер mecanico,rii мини i25,компјутерска тастатура,свитлива тастатура,мини,механички тастатура руски,teclado bluetooth таблета,механички тастатура keycaps,игри на тастатурата,bluetooth тастатура глувче,безжична тастатура за андроид,rii мини,mekanik saat,мини bluetooth тастатура,игри тастатура механички,rii мини i8 руски,mekanik klavye,teclado виртуелен,нумеричка тастатура,мини usb тастатура,мини usb тастатура,ласерска тастатура руски,teclado inalámbrico,тастатура за таблет,безжична тастатура, глушец,глувче bluetooth,teclado став таблета,teclado mecánico,numpad,жичен тастатура,андроид мини компјутер,bluetooth тастатура за андроид,безжични,мини teclado bluetooth bluetooth touchpad,безжична тастатура руски,rii мини i7,механичар тастатура тастатура безжичен глушец,тастатура мини,свитлива bluetooth тастатура,draadloos toetsenbord,тв кутија мини компјутер,таблет тастатура,мини тастатура руски,глувчето игри,механички тастатура цреша,teclados inalambricos,мини teclado inalambrico,мини компјутер со android,мини тастатура wireless,bluetooth тастатура со touchpad,bluetooth воздух глувчето,руската верзија мини тастатураКарактеристики : Жица цртање алуминиумска плоча, изграденаВо Безжична Bluetooth 3.0 тастатура.Авионодделение алуминиум со лежиштеразрушен, елоксирани финиш кој одговара на за Samsung е таблет.QWERTY тастатура, Посебен распоред за Apple i Pad Ер / IPad 5Ножици нозе и chicklate keycaps за лесно и удобно внесување...

Metoo позадинско осветлување Игри Оригинални Механички Тастатура Анти-ghosting 87 LED Жичен Тастатура Сино/Црвена/Црна Прекинувачи руската налепница

1907.52 -32 % DEN 1297.00

Ако ви треба руската налепница,ве молиме оставете порака забелешка : микс светлина тастатура има меморија функција која може да се врати вашата последна акцијаВерзија: нема светлина верзија / микс светлина верзијаПроизвод Карактеристики1、 постоечкиот keycap дизајн, стилски2、 оригиналниот водечките Близнаци шприц технологија, keycap знаци никогаш не носат3、600 милиони пати на механички прекинувач за да се обезбеди дека со користење на животот4、 играта професионална чип5、 комбинација FN копчето, можете брзо да се постигне мултимедиа способности6、 кабел со антимешање магнетен прстен, преносот на податоци постабилнаПроизвод параметриКабел должина : 1.5 m ± 0.05 mИнтерфејс : USBПанел Материјал : Нема светлина верзија на ABS пластика, мешани светлина верзија на алуминиумСветлосни ефекти : Нема светлина верзија не ефекти, се меша светлина верзија на 9 видови на светлосни ефектина оска : сина вклучите / црна вклучите / црвена префрлатеброј на копчиња : 87клучни особини : нема светлина верзија е 29 клучеви без конфликт, се меша светлина верзија е полна клуч без конфликтПакување : 1 * Игри Тастатура *******************************************************************************************************************"КАПИ"、"NUM"、"SL"Овие три копчиња на светли и темни во име на тастатурата индикатор,кога ќе притиснете на "КАПИ"、"NUM"、"SL",тие ќе бидат запалени,како на сликата покажува Црна Прекинувач : најочигледниот смисла на став, quietest, и сина оска во остар контраст со директно нагоре и надолу, под притисок од 1,5 мм може да биде предизвикана...

Bluetooth Тастатура За Huawei MediaPad T3 7 8 Таблет КОМПЈУТЕР Т1 7.0 T2 7.0 Про T27.0 Безжична тастатура за Андроид Windows Touch Pad Случај

900.00 -5 % DEN 855.00

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за да одговара на користење на врската, ако таблет уред нема вграден Bluetooth ве молиме не го купиЗа Huawei Media Pad T3、Т1 7.0、T2 7.0 Про、Т1701uМоже да бидат компатибилни со повеќе од Android 5.0 Погоре системи и Windows,, Windows8, Windows10Безжична Bluetooth тастатура покрие , внесување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, СлучајУпотреба метод: 【1】; отворете Bluetooth тастатура [OFF / ON] отвори за да ON, Моќ осветлува 【2】; во исто време да притиснете на тастатурата [Fn+C] копчето, КАПИ светла ќе трепери 【3】; отворете го вашиот уред (Таблет) за да ја отворите Bluetooth функцијата за пребарување, се најде [Bluetooth 3 тастатура], кликнете на врската 【4】; внесете го кодот за верификација [четири бројки], притиснете [Enter] за да се поврзе успешно, ОК добра Тастатура со кратенки на тастатурата : Fn+ space = префрлување на текст метод на Fn+Ctrl= се враќа дома страница копчето Fn+Победи : тесна врска Fn+F11 : јачина на проширување на Допир глувчето функција не може да се користи Универзална Bluetooth тастатура за Андроид и Прозорец таблети.Димензија : 200mmx125mm / 7.87"X4.92"Дебелина : 6.2 mm / 0.24"Материјал : ПластикаБоја : Црна,БелаВреме на полнење : 23 часа( литиум батерија 230 m Ah )Работно Време : во Текот на 7 дена.Bluetooth Верзија : 3.0Лесен, компактен, лесен за носење и да се справи.Работат на растојание до 10 метри.Притиснете FN + A за да се префрлите на Андроид системот, Притиснете FN + S за да се префрлите на Windows систем.Touchpad функција.Answer : ___________________________ Note : Оваа тастатура е мала еден, тоа се вклопува 78 инчен таблети многу добро, но тоа исто така може да работи со 10.1" или поголеми таблета.Компатибилен за Android и Windows таблетиЗголемување на $10 ќе биде дадена поддршка пакет, може да се стави таблета, можете исто така да се стави на тастатура

104 Копчиња Translucidus keycap Транспарентен ABS Празно Keycaps Keycaps За ОЕМ Цреша MX Механички Прекинувачи Игри Тастатура

1199.52 -20 % DEN 960.00

НА ПРОДАЖБА!!! Детали за производот : Keycaps САМО, НЕ тастатури !!! 104копчињата сјај за полагање светлото преку позадинско осветлување keycap...

IKBC C87 TKL механички тастатура tenkeyless C 87 PBT keycap цреша mx switch браун сина брзина не-позадинско осветлување игри тастатура

4592.64 -5 % DEN 4363.00

НА ПРОДАЖБА!!! Детали За Производот : IKBC C87 Неled Механички Тастатура : 1 87копче ANSI изгледот, PBT ласерски keycaps; 2...

1 Компјутер Водоотпорен Dustproof 3-Боја-Назад-Светло 104-Копче за Метал-Panel Жичен Механички Тастатурата за Насловна&Office&Компјутер&Игра

DEN 619.20

Име на производ : 1 Компјутер Трајни Водоотпорен Dustproof Ергономски дизајниран 3БојаНазадСветло 104Копче за МеталPanel Жичен Механички Тастатурата за Насловна & Office & Компјутер & Игра Спецификација : Боја : Црна, Злато Тастатура Големина : 48.5cm X19cm X3.5cm Материјал : ABS Врска : Wired Копче со Број : 104 Копчињата се Префрлите Живот : 20 милиони циклус Порта : USB 2.0 Поддршка Систем : Windows 98se / Me / 2000 / Vista / Windows 7 / Windows 8 и Windows / XP Производ тежина : 900g Производ Функција : Лебди dustproof & водоотпорен копче капа, Метал панел Број на Модел : АК400 Пакет листа : 1 Компјутер од Тастатура Продажни услови & Услови 1) ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите предизвикани за вас...

Bluetooth Тастатура За Huawei MediaPad T3 10 Таблет КОМПЈУТЕР Bluetooth Безжична тастатура MediaPad T3 8.0 T3 7 7.0 М1 8.0 Т1 7.0 Случај

1308.00 -5 % DEN 1243.00

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за да одговара на користење на врската, ако таблет уред нема вграден Bluetooth ве молиме не го купиЗа Huawei Media Pad T3 10、T3、T3 7.0、Т1 7.0、М1 8.0Може да бидат компатибилни со повеќе од Android системи и Windows, Windows8, Windows10 systenm、i OS systenmБезжична Bluetooth тастатура покрие , внесување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Поддршка заградата, СлучајУпотреба метод: 【1】; вклучување на прекинувач на задната страна на тастатурата [OFF / NO] 【2】; Притиснете го копчето за Bluetooth вклучете копчето за назад на тастатурата [Поврзете] 【3】; Погледне во долниот десен агол на Bluetooth тастатура, и Bluetooth индикаторот трепка еднаш 【4】; Потоа отворете го таблет или мобилен телефон, Bluetooth внатре, започнете со пребарување Bluetooth [Bluetooth тастатура] Кликнете на врската, внесете го мрежното prompt password на тастатурата, притиснете на тастатурата [Enter] врска ќе биде успешна Тастатура со кратенки на тастатурата : Shift+ space = Кинески на англиски јазик префрлување Shift + Enter= префрлување на текст метод

Нерѓосувачки Челик Индустриски Тастатура Со 16 Копчиња За Авто Сервис Киоск 2X8 Матрица Метал Солиден Тастатурата

DEN 3916.80

Тип : D : D8908 Големина : 167*53mm(front panel) Специјално дизајнирани за суровата средина, користете го бранеа од нерѓосувачки челик материјал, и посебно вода доказ дизајн, IP 65 заштита ниво, има добри перформанси на вода доказ, прашина доказ и вандализам доказ, кој се направи добар избор за јавна употреба или суровата средина...

Zienstar Безжична Русија Писмо Воздухот Летаат Глувчето Тастатура со 3 Бои позадинско осветлување за ТВ Кутија, Smart TV,Rechargable Литиум батерија

744.00 -9 % DEN 677.00

Zienstar Безжична Русија Писмо Воздухот Летаат Глувчето Тастатура со 3 Бои позадинско осветлување за ТВ Кутија, Smart TV,Rechargable Литиум батеријаКарактеристики : Вграденво Русија англиски јазик за тастатурата, лесно ракување...

Bluetooth Тастатура За Apple iPad mini2 mini3 mini4 Таблет КОМПЈУТЕР Bluetooth Безжична тастатура За iPad mini 2 3 4 таблета Случај

1274.40 -5 % DEN 1211.00

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за да одговара на користење на врската, ако таблет уред нема вграден Bluetooth ве молиме не го купиЗа i Pad mini、i Pad mini2、i Pad mini3、i Pad mini4Може да бидат компатибилни со повеќе од Android системи и Windows, Windows8, Windows10 systenm、i OS systenmБезжична Bluetooth тастатура покрие , внесување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Поддршка заградата, СлучајУпотреба метод: 【1】; вклучување на прекинувач на задната страна на тастатурата [OFF / NO] 【2】; Притиснете го копчето за Bluetooth вклучете копчето за назад на тастатурата [Поврзете] 【3】; Погледне во долниот десен агол на Bluetooth тастатура, и Bluetooth индикаторот трепка еднаш 【4】; Потоа отворете го таблет или мобилен телефон, Bluetooth внатре, започнете со пребарување Bluetooth [Bluetooth тастатура] Кликнете на врската, внесете го мрежното prompt password на тастатурата, притиснете на тастатурата [Enter] врска ќе биде успешна Тастатура со кратенки на тастатурата : Shift+ space = Кинески на англиски јазик префрлување Shift + Enter= префрлување на текст метод

Пренослив Безжичен Bluetooth Тастатура Со Таблет Случај 10.1 инчен За Androis ios windows /ASUS/IPAD/Samsung PC Таблет Стојат Маска

DEN 1374.72

До 2015 Топла Продажба Отстранлив Безжична Bluetooth Тастатура Кожа Случај Покритие за ASТрансформатор Подлога Бесконечност TF700 T бесплатен превозот На keboard случај compain со овие таблет КОМПЈУТЕР : За ASТрансформатор Подлога Бесконечност TF700 T За AsMemo Pad 10 ME102 A За Lenovo Idea Tab S6000 10.1 За Lenovo idea Tab A2109 A За HUAWEI Media Pad 10 FHD За Asтрансформатор Подлога Infin За Sony Tablet Z 10.1 За Huawei Media Pad 10 FHD За Леново ЈОГА Таблета B8000 За Sony S1 9.4 За PIPO M6 За Samsung Galaxy Tab P5100 P5110 P7500 P7510 За Samsung Note 10.1 N8000 За Samsung Galaxy Note 10.1 2014 P600 P601 За Apple i Pad 2 / 3 / 4 За Apple i Pad Воздухот 5 ..и така натаму, особено одговара за ASТрансформатор Подлога Бесконечност TF700 T Bluetooth безжична далечински управувач shutter Земе далечинскиот управувач shutter bluetooth autodyne артефакт за Android и apple далечински парчеУниверзална 16800m Ah моќ банка Преносни надворешна батерија полнач за Батеријата Банка за ipnone5 HTC, samsung мобилен телефон Бесплатен Превозот САД$ 34.22 / парчеУниверзална Панда моќ банка 3000m Ah Преносни надворешна батерија полнач за Батеријата Банка за ipnone5 HTC, samsung Бесплатен Превозот САД$ 36.20 / парчевисок квалитет на оригиналниот екран заштитник за Jiayu G2 F G4 G4 S G5 S2 G5 S Андроид паметен телефон Екран заштитник НИ$ 9.77 / парче2 ПАРЧИЊА Силиконски Тастатура Заштитник филмот на Кожата за Леново G770, G580, G585, G710, G700, G780, Flex На 15, Flex 2 Серија 15.6 Инчен топла многупарчиња / многуДо 2015 НАС верзија на Силиконски Тастатура Кожата Покрие Филм За Apple Macbook Pro Ретината 13" 15" И 17"Заштитник Покритие за Mac книга Воздух 13.3 парче2 парчиња топла слатка Бонбони Шарени НАС верзија на Тастатурата на кожата Покритие за macbook air / pro / pro ретината 13.3 15.4 имаат песна бесплатен превозот САД$ 6.17 / многупарчиња / многу10pcs Нови САД верзија убави розова kitty тастатура KT мачка заштитник Покрива Кожата Заштитник за Apple Mac книга 13" 15" Macbook Air 13 многупарчиња / многу

Монтажни Отстранлив Bluetooth Безжична Тастатура Со Кожа Случај за Samsung ГАЛАКСИ Note8.0 N5100 Англиски /Руски Тастатура

DEN 1347.36

Монтажни Отстранлив Bluetooth Безжична Тастатура Со Кожа Случај за Samsung ГАЛАКСИ Note8.0 N5100 Англиски / Руски Тастатура1.2in1 : Wirel ess Bluetooth Тастатура + Виткање СТП Кожа Заштитни Случај.2.Монтажни и пластични безжична Bluetooth 3.0 тастатура во фах дизајн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.