• Ново
19.5 V 4.7 AC Адаптер Батерија Полнач Напојување за Sony Vaio PCG-71911L PCG-71912L SVE151D11L SVS131B11L,Сите 3А да 4.7 А

19.5 V 4.7 AC Адаптер Батерија Полнач Напојување за Sony Vaio PCG-71911L PCG-71912L SVE151D11L SVS131B11L,Сите 3А да 4.7 А

Оценка на клиентот:
DEN 668.64

Износ
Залиха


Драги пријатели,pls се знае дека : Овој адаптер може да го замени моќ за SONY било модели на 19.5 V-2.15 А ,3А ,3.3 ,СЕ 3.9 А, 4.1, СЕ 4.7 А.
Жица тип : 6.5 mm*4.4 мм и игли Жица должина : Околу. 1.2 M,може да се разликува,брод по случаен избор. Излез : 19.5 V-4.7 добра адаптер PCGA-AC19 V10,PCGA - Одговара лаптоп модел : За Sony Vaio FS93 G, PCG-6 C1 N, VFB-С1-XP, VFN-S90 PSY5 / VGN-AR, VGN-AR11, VGN-C, VGN-AR21, VGN-FE, VGN-FE21, VGN-FE28, VGN-FE31, VGN-FJ, VGN-FT, VGN-FS, VGN-FS515, VGN-FT, VGN-N, VGN-S, VGN-S240, VGN-S260, VGN-S270, VGN-SZ, VGN-Y Серија Оваа власт може да го замени моќ за SONY било модели на 19.5 V-2.15 А ,3А ,3.3 ,СЕ 3.9 А, 4.1, СЕ 4.7, Затоа што на истиот бренд, додека напонот и интерфејс се исти , поголем тековната може да го замени помала струја , во ист напон, струја е поголем, работи подобро. Детали за производот : Сосема нов и висок квалитет Име лаптоп адаптер : 19.5 V 4.7 А 90 W Боја црна, или соодветно за Употреба за sony лап-топ компјутери Quanity : 1 PCS конектор големина на(mm) : 6.5 mm*4.4 mmblack со pin внатре Сертификација CE, ROHS, CCC
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,реални објект може да биде малку различни во outlook или боја, но истата функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
Внимание : Сите производи доаѓа без својот мало пакување,ако треба,pls контактирајте со нас пред да го купите! 1. Yanwen Економски Воздух Mail и 4 PX Сингапур Пост НП Про не е trackable, Други превозот начин е trackable. ние ве советуваме да изберете Aliexpress Стандард или Премија на превозот . 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, 5. Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Карактеристики

Број На Модел На:
За sony
Бренд Име:
Qkens
Напон:
19.5V 4.7A
Компатибилен Бренд:
SONY
Пакет:
No

Производи во категоријата

Замена SGPUC2 USB Синхронизација Полнење Кабел за Sony Xperia Таблети SGPT121 SGPT122 SGPT131 SGPT132

526.08 -26 % DEN 389.00

Замена SGPUC2 USB Синхронизација Полнење Кабел за Sony Xperia Таблети SGPT121 SGPT122 SGPT131 SGPT132За sony Таблета SGPT121 SGPT122 SGPT132 SGPUC2 податоци линииспецификации : Load совет : посебни за Таблет Xperia SGPT121 SGPT 122 SGPT 132работа со 5 V 1.5 моќ конекторподатоци за синхронизација поддршкаДолжина : 1 m1*кабел за податоци1...

ЕУ / САД Двоен Приклучок USB Ѕид Адаптер за полнење за Sony Xperia Tablet Z C6 Z5 Z4 Z3 X Компактен / XZ XA X Перформанси Патување Полнач

DEN 191.52

Продавачот ПрепорачувамСовети Пред Цел : 1 Овој производ е слободен брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, можете да проверите само превозот во Кина, ако ви треба целосна следење, ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "epacket"или "Сингапур, хонг конг Пост Воздух Mail итн ", и да додадете дополнителни пари за следење.2...

19.5 V 3.33 4,5*3.0 mm AC Адаптер за Напојување Полнач за HP Лаптоп Envy4 Envy6 K001TX C8K20PA TPN-F112 F113 Павилјон 15 Серија

DEN 479.52

1.Влез : 100240 V ~1.5 А, 50 / 60 Hz 2.Излез : 19.5 V 3.33 3.Големина на Конектор : 4.5x3.0mm 4.Боја : Црна 5.Безбедност на Усогласеност : CCC / CE 6.Работна Температура : 0~40 C 7.Температура на чување : 20~60 C 8.Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензација 9...

15V 1.2 ЕДЕН 5V 2A ADP-18BW НА таблет компјутер USB ѕид полнач за Asus Eee Pad Трансформатор TF101 TF101G TF300 TF301 TF201 TF201G ЕУ Приклучок

DEN 829.92

15 V 1.2 ЕДЕН 5 V 2 A ADP18 BW НА таблет компјутер USB ѕид полнач за AsEee Pad Трансформатор TF101 TF101 G TF300 TF301 TF201 TF201 G ЕУ Plug Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за AsВлезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 18 W Излезен Напон : 15 V Излез Тековната : 1.2 Еден Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (ЕУ Приклучок) Слики :

10pcs 5V 3А 3.5x1.35mm / 3.5*1.35 mm Конектор за ЕУ НИ Приклучок Адаптер за Напојување Универзална Вистински 3А Висок Квалитет

DEN 2097.12

Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете : 1) Напон натпревар2) Исто конектори дијаметар3) Тековна е еднаков или над малкуТреба да имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да нарачате...

OOTDTY Висок Квалитет 15V 1.6 AC Power Ѕид Адаптер за полнење САД/ЕУ Plug 1.5 M За Microsoft Surface Pro 4 М3

464.16 -18 % DEN 381.00

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Спецификација : Влезен напон : AC100240 VВнесување на струјата : 1.5 АТекст фрекфенција : 50 / 60 HZИзлезен напон : 15 VИзлезна струја : 1.6 НаDC Совет : посебни за Microsoft Surface Pro 4 М3DC кабел Должина : Околу 1.5 МКомпатибилен Модел : Microsoft Surface Pro 4 М3 СеријаПриклучок тип за избор : САД / ЕУ Plug Количина : 1pc Забелешка : ве Молиме овозможи 13cm разликата се должи на рачно мерење...

10.5 V 2.9 НА 40W таблет компјутер, апарат за полнење за на Sony Tablet S Серијата Xperia S1 S2 SGPT111 SGPT112 ADP-30KB НА ADP-30KH САД ЕУ приклучок

DEN 671.52

10.5 V 2.9 AC Адаптер за Полнач SGPT113 SGPT114 SGPT113 CNS SGPT114 DES SGPAC10 V1 SGPAC10 V2 за Sony Tablet S Серија Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Sony Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 40 W Излезен Напон : 10.5 V Излез Тековната : 2.9 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер Слики :

UNIDOPRO Брзо Полнење КК 3.0 18W НИ ЕУ Plug AC Полнач за Леново TAB3 10 TB3-X70L X70N, ЈОГА Табот 3 Про, Miix 2 11 Брзо Chargeur

575.04 -15 % DEN 489.00

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредБрзо Полнење 3.0 Ѕид Полнач, 18 W КК 3.0 USB Пренослив Патнички Адаптер за Брзо Полнење за IOS Andriod ТаблетиКарактеристики : Компактна големина и меѓународна компатибилност (100240 V) направи овој пренослив кк полначот идеална патни и дневни придружник Користење На одделение висок квалитет на оган школка материјал и вградената Заштита, ...

100pcs 12V 2A 24W 5.5x2.5mm / 5.5 мм x 2,5 mm Напојување Адаптер за LED Светло Лента Полначот НИ ЕУ Приклучок

DEN 14784.00

Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете : 1) Напон натпревар2) Исто конектори дијаметар3) Тековна е повеќе од или еднакваТреба да имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да нарачате...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.