• Ново
Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer За YDT1443-AO Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран на Допир Панел

Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer За YDT1443-AO Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран на Допир Панел

Оценка на клиентот:
DEN 623.52
DEN 592.00 -5 %

Износ
Залиха


100% Нови 8" Инчен Екран на Допир Digitizer За YDT1443-AO Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена
Оваа точка се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи Таблета екран на Допир Панел.
Драги Пријатели На :
Ве молиме потврдете го вашиот таблет модел пред да го купите!
Ве молиме потврдете дали сликата е производ што треба!
Ве молиме потврдете го боја она што ви треба!
Ве молиме да го потврдите верзија она што ви треба!
Ако сакате да одберете DHL, EMS, итн., што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето!
Нови и не се користи Стаклена Леќа Екран на Допир Digitizer Со Кодот на Производот, YDT1443-AO 100% тестирани од страна на КК персоналот пред брод Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакување
Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со демонтирање или со составување на вашиот мобилен телефони,па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате или некој може да ви препорачуваме професионална инсталација.Ве молиме тест пред инсталација , ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот таблети/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. Ве молиме проверете дали верзијата на вашиот мобилен телефон е исто како стаклена леќа екран на допир digitizer пред да се направи нарачка.Ние не се одговорни за афера која предизвика страна верзија Ако ви треба брзо и безбедно превозот,ве молиме изберете го изразат shippin g ( DHL, или ЕМС ) ќе треба Ако се избере DHL, EMS, итн.,што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето Ако имате било какви прашање и проблем , можете да не контактирате во прв пат.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши до сте задоволни со ова purchace.Тоа е многу важно да се остави позитивни повратни информации со нас,се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг,целта на нас за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери.

Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од цел ако е можно. Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Aliexpress, ако сакате да го промените , вие само известување m e на тоа. Ние го прифатат плаќање преку aliexpress. Ако имате било какви прашања или проблеми за начинот на плаќање,ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис на лице слободно за детали. Вкупниот износ што се должи, не содржи било какви давачки,локалните даноци и други неочекувани трошоци.
Answer : ___________________________ NOTE : Откако објектот е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени,враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел.Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара,се должи на недостаток или недостапноста.

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по вашата исплата. Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме испраќаат нив, бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.

Карактеристики

Број На Модел На:
За 0393-V01 E3 TPC10101
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
За 0393-V01 E3 TPC10101
Големина На Екранот:
8 инчен
боја:
Црна
квалитет:
Висок квалитет
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
превозот:
брза испорака
превозот време:
По уплатата во рок од 1-2 дена
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Тип:
Компјутер & Office/Таблет Додатоци/Таблет Екраните & Панели

Производи во категоријата

Witblue Нови За 7 Таблет P031FN10685A F02 Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

7inch lcd екран за Irbis TZ70 irbis хит tz49 TZ45 TZ56 7 додатоци Замена Бесплатен Превозот

DEN 781.92

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Witblue Нов екран на допир За 7 digma оптима 7300 TT7045RW Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

skylarpu Нови 2.6 инчен DF1624X FPC-1 ОДГ:V LCD екран За GARMIN GPSMAP 96C (Без осветлување) LCD екран Бесплатен превозот

3064.32 -9 % DEN 2788.00

skylarpu Нови 2.6" инчен DF1624 X FPC1 ОДГ : V LCD екран За GARMIN GPSMAP 96 C (Без осветлување) LCD екран Бесплатен превозотГолемина : 2.6 " инчиБрој на модел : GPSMAP 96 C LCD МодулСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

10pcs/многу Нови За 7 teXet ТМ-7059 3G Таблет компјутер Осетлив на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 1425.12

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нова За POV гледна Точка 9 ТАБОТ-P925 V1.0 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

DEN 774.72

Ова е со 50 Pins Кабел,ако треба екранот на допир кабел со 12pins.ве молиме контактирајте wtih нас.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и кабел позиција е исто како слика.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на сликата,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато.Ако не може да се прифати, ве молиме да не купи.

Новата замена Капацитивни екран на допир digitizer панел сензор За 10.1 инчен Таблет VTCP101A56-FPC-2.0 Бесплатен Превозот

DEN 426.24

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

оригинални нови Caska РТС-1907J навигација со Автомобил допир ракопис надворешен екран четири-жица отпор универзална екран чувствителен здраво

762.24 -29 % DEN 541.00

Caska РТС1907 J навигација со Автомобил допир ракопис надворешен екран четирижица отпор универзална екран чувствителен на високо

Висок Квалитет на 7 Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна

288.00 -15 % DEN 245.00

Висок Квалитет на 7" Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3 G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови ЦрнаОпис 1...

А+ 10.1 Екран на Допир ZP9193-101 ZP9193-101 Вер.01 МФ-669-101F HXD-1014 HXD-1014A2 за сексуално и репродуктивно екран на Допир панел digitizer замена

DEN 393.60

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

7.0 инчен TFT LCD дисплеј 7300101343 E242868 екран панел

1824.00 -8 % DEN 1678.00

6.1" TFT индустриски LCD екран панел A061 VW03 V 0Опис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Нови Капацитивни екран на Допир digitizer сензор за Irulu eXpro X1s 8 инчи Таблет КОМПЈУТЕР Панел Бесплатен превозот

DEN 631.20

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

6 инчен екран на допир 140*82mm BD/BF298C П.Н.Е./BD362A ББ/BC300B четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панел

DEN 480.00

6 инчен екран на допир 140*82mm BD / 298 C П.Н.Е. / BD362 A ББ / BC300 B четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панелОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.