• Ново
Нов 8.1 Инчен Екран на Допир Digitizer За MGLCTP-801056 Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран на Допир Панел

Нов 8.1 Инчен Екран на Допир Digitizer За MGLCTP-801056 Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран на Допир Панел

Оценка на клиентот:
DEN 672.00
DEN 638.00 -5 %

Износ
Залиха


100% Нов 8.1" Инчен Екран на Допир Digitizer За MGLCTP-801056 Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена
Оваа точка се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи Таблета екран на Допир Панел.
Драги Пријатели На :
Ве молиме потврдете го вашиот таблет модел пред да го купите!
Ве молиме потврдете дали сликата е производ што треба!
Ве молиме потврдете го боја она што ви треба!
Ве молиме да го потврдите верзија она што ви треба!
Ако сакате да одберете DHL, EMS, итн., што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето!
Нови и не се користи Стаклена Леќа Екран на Допир Digitizer Со Кодот на Производот, MGLCTP-801056 100% тестирани од страна на КК персоналот пред брод Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакување
Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со демонтирање или со составување на вашиот мобилен телефони,па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате или некој може да ви препорачуваме професионална инсталација.Ве молиме тест пред инсталација , ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот таблети/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. Ве молиме проверете дали верзијата на вашиот мобилен телефон е исто како стаклена леќа екран на допир digitizer пред да се направи нарачка.Ние не се одговорни за афера која предизвика страна верзија Ако ви треба брзо и безбедно превозот,ве молиме изберете го изразат shippin g ( DHL, или ЕМС ) ќе треба Ако се избере DHL, EMS, итн.,што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето Ако имате било какви прашање и проблем , можете да не контактирате во прв пат.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши до сте задоволни со ова purchace.Тоа е многу важно да се остави позитивни повратни информации со нас,се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг,целта на нас за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери.

Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од цел ако е можно. Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Aliexpress, ако сакате да го промените , вие само известување m e на тоа. Ние го прифатат плаќање преку aliexpress. Ако имате било какви прашања или проблеми за начинот на плаќање,ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис на лице слободно за детали. Вкупниот износ што се должи, не содржи било какви давачки,локалните даноци и други неочекувани трошоци.
Answer : ___________________________ NOTE : Откако објектот е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени,враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел.Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара,се должи на недостаток или недостапноста.

Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по вашата исплата. Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме испраќаат нив, бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола.

Карактеристики

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За MGLCTP-801056
Компатибилен Бренд:
За MGLCTP-801056
Големина На Екранот:
8.1 Инчен
боја:
Црна
квалитет:
Висок квалитет
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
превозот:
брза испорака
превозот време:
По уплатата во рок од 1-2 дена
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Производи во категоријата

За HXD-1059 FHX Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран 10.1 инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот

DEN 451.68

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

skylarpu 3.5 - инчен LCD Екран панел за Satlink WS 6909 за Satlink WS-6909 сателитски Пронаоѓач Метар lcd екран

652.80 -9 % DEN 594.00

skylarpu 3.5 инчен HD TFT LCD дисплеј за Satlink WS 6909 за Satlink WS6909 сателитски Пронаоѓач Метар lcd екранГолемина : 3,5инченБрој на модел : 6909 LCD ЕкранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer За YDT1443-AO Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло замена Таблета екран на Допир Панел

623.52 -5 % DEN 592.00

100% Нови 8" Инчен Екран на Допир Digitizer За YDT1443AO Црна Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло заменаОваа точка се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи Таблета екран на Допир Панел.Драги Пријатели На : Ве молиме потврдете го вашиот таблет модел пред да го купите!Ве молиме потврдете дали сликата е производ што треба!Ве молиме потврдете го боја она што ви треба!Ве молиме да го потврдите верзија она што ви треба!Ако сакате да одберете DHL, EMS, итн., што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето!Нови и не се користи Стаклена Леќа Екран на Допир Digitizer Со Кодот на Производот, YDT1443AO 100% тестирани од страна на КК персоналот пред брод Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакувањеAnswer : ___________________________ NOTE : Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со демонтирање или со составување на вашиот мобилен телефони,па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате или некој може да ви препорачуваме професионална инсталација.Ве молиме тест пред инсталација , ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот таблети / мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови...

skylarpu 3.5 - инчен HD TFT LCD дисплеј за Satlink WS-6908 Satlink WS 6908 lcd панел сателитски Пронаоѓач Метар

667.20 -9 % DEN 607.00

skylarpu 3.5 инчен HD TFT LCD дисплеј за Satlink WS6908 Satlink WS 6908 lcd панел сателитски Пронаоѓач МетарГолемина : 3,5инченБрој на модел : WS6908 LCD ЕкранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Witblue Екран Заштитник Филм / Ново За 7 инчен Odys Intellitab 7 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 431.52

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир...

10pcs/многу Нови За 7 teXet ТМ-7059 3G Таблет компјутер Осетлив на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 1425.12

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Новата замена Капацитивни екран на допир digitizer панел сензор За 10.1 инчен Таблет VTCP101A56-FPC-2.0 Бесплатен Превозот

DEN 426.24

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

оригинални 6-инчен HD ED060XG3 ED060XG3(РС)Т1-00 LCD за Е-книга читателите LCD дисплеј(Не користите pocketbook)

DEN 1440.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Висок Квалитет на 7 Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна

288.00 -15 % DEN 245.00

Висок Квалитет на 7" Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3 G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови ЦрнаОпис 1...

Witblue Нов екран на допир За 7 digma оптима 7300 TT7045RW Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

Witblue Нови За 7 Таблет P031FN10685A F02 Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

7inch lcd екран за Irbis TZ70 irbis хит tz49 TZ45 TZ56 7 додатоци Замена Бесплатен Превозот

DEN 781.92

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нови Капацитивни екран на Допир digitizer сензор за Irulu eXpro X1s 8 инчи Таблет КОМПЈУТЕР Панел Бесплатен превозот

DEN 631.20

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

оригинални нови Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

810.24 -29 % DEN 575.00

Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

skylarpu Нови 2.6 инчен DF1624X FPC-1 ОДГ:V LCD екран За GARMIN GPSMAP 96C (Без осветлување) LCD екран Бесплатен превозот

3064.32 -9 % DEN 2788.00

skylarpu Нови 2.6" инчен DF1624 X FPC1 ОДГ : V LCD екран За GARMIN GPSMAP 96 C (Без осветлување) LCD екран Бесплатен превозотГолемина : 2.6 " инчиБрој на модел : GPSMAP 96 C LCD МодулСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

10pcs/многу Нови За 7 инчен Irbis TZ42 3G екран на допир за таблет компјутер, мулти-допир капацитивни панел ракопис екран Слободен Брод

DEN 1248.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.