• Ново
Висок Квалитет на 7 Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна

Висок Квалитет на 7 Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна

Оценка на клиентот:
DEN 288.00
DEN 245.00 -15 %

Износ
Залиха


Висок Квалитет на 7" Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3 G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна
Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
за DEXP Урсус G170 допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
Статус :
Висок квалитет
Боја :
Црна
Големина :
7 инчи
Број На Модел На:
за DEXP Урсус G170 допир
Користи:
за DEXP Урсус G170 екран на допир
За:
за DEXP Урсус G170 допир digitizer сензор стакло
Време На Испорака :
2-3 работни дена
Гаранција:
3 месеци

Производи во категоријата

Оригинални Нови 6 ED060SCN(РС) Т1 LCD Екран За Амазон поттикне 5 Е-книга читателот lcd Дисплеј

DEN 1104.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

2.6 инчен МД-F1624W-7FLWH TFT LCD Екран за Garmin Дакота 20 GPS LCD екран панел замена на делови

1200.00 -8 % DEN 1104.00

2.6" инчен МДF1624 W7 FLWH TFT LCD Екран за Garmin Дакота 20 GPS LCD екран панел замена на деловиОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

оригиналниот нов 7 инчен со Tianma TM070RDH24 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири-жица отпор оригинални aut

911.52 -29 % DEN 647.00

7 инчен со Tianma TM070 RDH24 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четирижица отпор оригинални автентични

Нова За 8 инчен RP-512A-8.0-FPC-А1-K708 RP-519A-8.0-CFLQ-MQ808ME рамен компјутерски екран на допир digitizer сензор панел замена

DEN 623.04

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

DEN 686.40

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

Новите 7 инчен ТАБЛЕТ SL007DC105FPC-V0 TFT LCD Екран Панел Рамка замена Резолуција 1024*600 Бесплатен Превозот 163*97mm

DEN 696.00

Оригинални 7" инчен ТАБЛЕТ SL007 DC105 FPCV0 TFT LCD Екран Панел Рамка замена Бесплатен Превозот 163*97mmве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите LCD дисплеј конектор кабел и кодексот број...

Новите 7 инчен LCD Дисплеј Матрица За KR070IE6T ТАБЛЕТА 30Pins 163*97mm внатрешна LCD Екран Леќа Модул замена Бесплатен Превозот

DEN 672.00

Новите 7"инчен LCD Дисплеј Матрица За KR070 IE6 T ТАБЛЕТА 30 Pins 163*97mm внатрешна LCD Екран Панел Леќа Модул замена Бесплатен Превозот

За HXD-1059 FHX Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран 10.1 инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот

DEN 451.68

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Нови 8 инчен капацитивни екран на допир 04-0800-0753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозот

DEN 576.00

Нови 8" инчен капацитивни екран на допир 0408000753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

ZhiYuSun 6inch екран на допир за дигитални 149mm*83mm играч ракопис екран надворешната периферија димензија 149*83General екран на допир

DEN 906.24

Општи Спецификации : компатибилен Производ Линија : универзалнаЗемја на Производство : КинаЕкран Тип : 4wire resistiveГолемина На Екранот : 6"Компатибилен Бренд : универзалнаДимензионални Outline149*83Компанијата продава производи за обезбедување на квалитетот, во добра верба,врз основа на , ве молиме да бидат сигурни да се купи !Фабриката места, големи позитивно

Бесплатен Превозот LP156WF6 SPL1 SPC1 SPK1 SPM1 SPA1 SPH1 B156HAN01.2 LP156WF4 SPB1 IPS 30PIN EDP 1920X1080 LCD ЕКРАН ПАНЕЛ

DEN 3120.00

Бесплатен Превозот LP156 WF6 SPL1 SPC1 SPK1 SPM1 SPA1 SPH1 B156 HAN01.2 LP156 WF4 SPB1 IPS 30 PIN EDP 1920 X1080 LCD ЕКРАН ПАНЕЛЗабелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

бесплатен превозот оригинални нов 7 инчен LCD екран група хит AT070TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екран lengt

2016.00 -23 % DEN 1552.00

7 инчен LCD екран група хит AT070 TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екранот должина на кабел

8.4 инчен LQ9D03B Индустриски екран LCD Дисплеј

4492.80 -8 % DEN 4133.00

8.4" инчен LQ9 D03 B Индустриски екран LCD Дисплеј панелОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

оригинални нови Caska РТС-1907J навигација со Автомобил допир ракопис надворешен екран четири-жица отпор универзална екран чувствителен здраво

762.24 -29 % DEN 541.00

Caska РТС1907 J навигација со Автомобил допир ракопис надворешен екран четирижица отпор универзална екран чувствителен на високо

Witblue Нови За 7 LOGICOM L-EMENT ТАБОТ 744P Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел стакло сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

623.52 -5 % DEN 592.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

оригинални нови Jie Ченг AVH-108 Автомобил DVD навигација допир ракопис надворешен екран 6.2 инчен екран со висока чувствителност

767.52 -29 % DEN 545.00

Jie Ченг AVH108 Автомобил DVD навигација допир ракопис надворешен екран 6.2 инчен екран со висока чувствителност

Srjtek 8 За Samsung Galaxy Note 8 GT-N5100 N5100 LCD Дисплеј LCD Матрица Екран Таблета Замена на Делови Висок Квалитет

1561.44 -15 % DEN 1327.00

Srjtek 8" За Samsung Galaxy Note 8 GTN5100 N5100 LCD Дисплеј LCD Матрица Екран Таблета Замена на Делови Висок КвалитетОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

Witblue Нови За 7 Таблет P031FN10685A F02 Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

7inch за DEXP УРСУС 7E 3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел vtc5070a54

DEN 336.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.