• Ново
Оригинални Нови 10.1 4GOOD T100M 3G Таблет на Допир Екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Оригинални Нови 10.1 4GOOD T100M 3G Таблет на Допир Екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 566.40

Износ
Залиха


Карактеристики

Број На Модел На:
4GOOD T100M 3G 10.1 инчен таблет екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
NINJACASE
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За 4GOOD T100M 3G

Производи во категоријата

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

DEN 686.40

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

Witblue Екран Заштитник Филм / Ново За 7 инчен Odys Intellitab 7 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 431.52

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир...

оригинални нови Caska РТС-1907J навигација со Автомобил допир ракопис надворешен екран четири-жица отпор универзална екран чувствителен здраво

762.24 -29 % DEN 541.00

Caska РТС1907 J навигација со Автомобил допир ракопис надворешен екран четирижица отпор универзална екран чувствителен на високо

бесплатен превозот оригинални нов 7 инчен LCD екран група хит AT070TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екран lengt

2016.00 -23 % DEN 1552.00

7 инчен LCD екран група хит AT070 TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екранот должина на кабел

оригинални нови Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

810.24 -29 % DEN 575.00

Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

Нова За 8 инчен RP-512A-8.0-FPC-А1-K708 RP-519A-8.0-CFLQ-MQ808ME рамен компјутерски екран на допир digitizer сензор панел замена

DEN 623.04

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

оригиналниот нов 7 инчен со Tianma TM070RDH24 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири-жица отпор оригинални aut

911.52 -29 % DEN 647.00

7 инчен со Tianma TM070 RDH24 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четирижица отпор оригинални автентични

7inch за DEXP УРСУС 7E 3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел vtc5070a54

DEN 336.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

5.5 LCD Екран на Допир Панел Екран Digitizer Стакло Собранието За Asus Zenfone ОДИ ZB552KL Црна Боја Бесплатен Превозот

1248.00 -5 % DEN 1186.00

Опис : За Zenfone ОДИ ZB552 KL Црна Боја Собранието Бесплатен Превозот; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични попродажба на услуги.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 57 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 57 денаТНТ : 57 денаFedex : 57 денаRegisterd Воздухопловната : 1525 денаЗа НаплатаАко најдете да купите не е како што е опишано, или има функционални дефекти во рок од 7 дена од денот сте го добиле на производи, може да ги испратите назад кон нас, и ние ќе им даде на наплата за вас (не вклучувајќи и ракување полнење и надоместокот за пратката ќе се плаќа кога ќе го купи)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.