• Ново
7.0 инчен TFT LCD дисплеј 7300101343 E242868 екран панел

7.0 инчен TFT LCD дисплеј 7300101343 E242868 екран панел

Оценка на клиентот:
DEN 1824.00
DEN 1678.00 -8 %

Износ
Залиха

6.1" TFT индустриски LCD екран панел A061 VW03 V. 0
Опис На Производот
Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба. Ви благодариме
Добредојдовте на С. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 10-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Веб за некои времиња,ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Гаранција Услови& Политика На Враќање :
Ние не provid Гаранција за таа стока
1. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.
2. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 .Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки.
4. Ако стоките примени имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да ги преземат слика со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото
( S. MITA )
Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
1. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната . Времето за испорака е прибл. 10 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации. Некои од земјата ќе чини многу денови.
2. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
3. Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Ви благодарам многу!
Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите .

Карактеристики

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
A061VW03 V. 0
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:

Производи во категоријата

Висок Квалитет на 7 Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна

288.00 -15 % DEN 245.00

Висок Квалитет на 7" Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3 G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови ЦрнаОпис 1...

Новите 7 инчен ТАБЛЕТ SL007DC105FPC-V0 TFT LCD Екран Панел Рамка замена Резолуција 1024*600 Бесплатен Превозот 163*97mm

DEN 696.00

Оригинални 7" инчен ТАБЛЕТ SL007 DC105 FPCV0 TFT LCD Екран Панел Рамка замена Бесплатен Превозот 163*97mmве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите LCD дисплеј конектор кабел и кодексот број...

Новата замена Капацитивни екран на допир digitizer панел сензор За 10.1 инчен Таблет VTCP101A56-FPC-2.0 Бесплатен Превозот

DEN 426.24

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

7inch lcd екран за Irbis TZ70 irbis хит tz49 TZ45 TZ56 7 додатоци Замена Бесплатен Превозот

DEN 781.92

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Сет 15 инчен 322 * 247 4-жица екран на допир за четири-wire resistive ПОС точка оброк зеленчук машина индустриски вклучувајќи сет

4320.00 -29 % DEN 3067.00

15 инчен 322 * 247 4жица екран на допир 15инчен четириwire resistive ПОС точка оброк зеленчук машина индустриски компјутер ракопис

Нови 8 инчен капацитивни екран на допир 04-0800-0753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозот

DEN 576.00

Нови 8" инчен капацитивни екран на допир 0408000753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

8.4 инчен LQ9D03B Индустриски екран LCD Дисплеј

4492.80 -8 % DEN 4133.00

8.4" инчен LQ9 D03 B Индустриски екран LCD Дисплеј панелОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Новите 7 инчен LCD Дисплеј Матрица За KR070IE6T ТАБЛЕТА 30Pins 163*97mm внатрешна LCD Екран Леќа Модул замена Бесплатен Превозот

DEN 672.00

Новите 7"инчен LCD Дисплеј Матрица За KR070 IE6 T ТАБЛЕТА 30 Pins 163*97mm внатрешна LCD Екран Панел Леќа Модул замена Бесплатен Превозот

оригинални нови Jie Ченг AVH-108 Автомобил DVD навигација допир ракопис надворешен екран 6.2 инчен екран со висока чувствителност

767.52 -29 % DEN 545.00

Jie Ченг AVH108 Автомобил DVD навигација допир ракопис надворешен екран 6.2 инчен екран со висока чувствителност

Witblue Нови За 7 LOGICOM L-EMENT ТАБОТ 744P Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел стакло сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

623.52 -5 % DEN 592.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Новите 7 инчен Екран на Допир За Prestigio MultiPad Wize 3137 3G Таблет на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 211.20

Новите 7" инчен Екран на Допир За Prestigio Multi Pad Wize 3137 3 G Таблет на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 8 инчен RP-512A-8.0-FPC-А1-K708 RP-519A-8.0-CFLQ-MQ808ME рамен компјутерски екран на допир digitizer сензор панел замена

DEN 623.04

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.