• Ново
6 инчен екран на допир 140*82mm BD/BF298C П.Н.Е./BD362A ББ/BC300B четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панел

6 инчен екран на допир 140*82mm BD/BF298C П.Н.Е./BD362A ББ/BC300B четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панел

Оценка на клиентот:
DEN 480.00

Износ
Залиха


6 инчен екран на допир 140*82mm BD/298 C П.Н.Е./BD362 A ББ/BC300 B четири жица екран на допир за отпор оригинални универзална екран панел
Опис На Производот
Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба. Ви благодариме
Добредојдовте на С. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 25-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Web, ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Гаранција Услови& Политика На Враќање :
Ние не provid Гаранција за таа стока
1. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.
2. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 .Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки.
4. Ако Поднесе спор, фотографијата мора со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото ( S. MITA )
Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
1. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната/HK Пост Mail . Времето за испорака е прибл. 7 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации.
2. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
3. Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси.
Услуги На Клиентите :
*Ние сме сигурни дека сите се продаваат merchandises се нови и предмети. ние ќе ги провери сите производи пред да се испрати.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута.

Карактеристики

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
140*82mm BD/BF298C П.Н.Е./BD362A ББ/BC300B

Производи во категоријата

Нови Капацитивни екран на Допир digitizer сензор за Irulu eXpro X1s 8 инчи Таблет КОМПЈУТЕР Панел Бесплатен превозот

DEN 631.20

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Witblue Нови За 7 Таблет P031FN10685A F02 Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

ZhiYuSun 6inch екран на допир за дигитални 149mm*83mm играч ракопис екран надворешната периферија димензија 149*83General екран на допир

DEN 906.24

Општи Спецификации : компатибилен Производ Линија : универзалнаЗемја на Производство : КинаЕкран Тип : 4wire resistiveГолемина На Екранот : 6"Компатибилен Бренд : универзалнаДимензионални Outline149*83Компанијата продава производи за обезбедување на квалитетот, во добра верба,врз основа на , ве молиме да бидат сигурни да се купи !Фабриката места, големи позитивно

7inch lcd екран за Irbis TZ70 irbis хит tz49 TZ45 TZ56 7 додатоци Замена Бесплатен Превозот

DEN 781.92

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

А+ 9.6 Оригиналната Нов Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на Допир За Ginzzu GT-X870 Digitizer Glass екран на Допир Панел на Допир

DEN 417.60

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Новите 7 инчен LCD Дисплеј Матрица За KR070IE6T ТАБЛЕТА 30Pins 163*97mm внатрешна LCD Екран Леќа Модул замена Бесплатен Превозот

DEN 672.00

Новите 7"инчен LCD Дисплеј Матрица За KR070 IE6 T ТАБЛЕТА 30 Pins 163*97mm внатрешна LCD Екран Панел Леќа Модул замена Бесплатен Превозот

8.4 инчен LQ9D03B Индустриски екран LCD Дисплеј

4492.80 -8 % DEN 4133.00

8.4" инчен LQ9 D03 B Индустриски екран LCD Дисплеј панелОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

DEN 686.40

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

оригиналниот нов 7 инчен со Tianma TM070RDH24 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири-жица отпор оригинални aut

911.52 -29 % DEN 647.00

7 инчен со Tianma TM070 RDH24 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четирижица отпор оригинални автентични

Witblue Екран Заштитник Филм / Ново За 7 инчен Odys Intellitab 7 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 431.52

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир...

Srjtek 8 За Samsung Galaxy Note 8 GT-N5100 N5100 LCD Дисплеј LCD Матрица Екран Таблета Замена на Делови Висок Квалитет

1561.44 -15 % DEN 1327.00

Srjtek 8" За Samsung Galaxy Note 8 GTN5100 N5100 LCD Дисплеј LCD Матрица Екран Таблета Замена на Делови Висок КвалитетОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...

Witblue Нови За 7 LOGICOM L-EMENT ТАБОТ 744P Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел стакло сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

623.52 -5 % DEN 592.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

7inch за DEXP УРСУС 7E 3G таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел vtc5070a54

DEN 336.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

10pcs/многу Нови За 7 инчен Irbis TZ42 3G екран на допир за таблет компјутер, мулти-допир капацитивни панел ракопис екран Слободен Брод

DEN 1248.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нови 8 инчен капацитивни екран на допир 04-0800-0753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозот

DEN 576.00

Нови 8" инчен капацитивни екран на допир 0408000753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

2.6 инчен МД-F1624W-7FLWH TFT LCD Екран за Garmin Дакота 20 GPS LCD екран панел замена на делови

1200.00 -8 % DEN 1104.00

2.6" инчен МДF1624 W7 FLWH TFT LCD Екран за Garmin Дакота 20 GPS LCD екран панел замена на деловиОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Witblue Нов екран на Допир За 7 xc-pg0700-197-fpc-a0 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло замена на Сензор

DEN 239.52

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

За HXD-1059 FHX Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран 10.1 инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот

DEN 451.68

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, туку на оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Висок Квалитет на 7 Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Црна

288.00 -15 % DEN 245.00

Висок Квалитет на 7" Инчен За DEXP Урсус G170 / A470 3 G Екран на Допир Таблета Панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови ЦрнаОпис 1...

5.5 LCD Екран на Допир Панел Екран Digitizer Стакло Собранието За Asus Zenfone ОДИ ZB552KL Црна Боја Бесплатен Превозот

1248.00 -5 % DEN 1186.00

Опис : За Zenfone ОДИ ZB552 KL Црна Боја Собранието Бесплатен Превозот; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични попродажба на услуги.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 57 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 57 денаТНТ : 57 денаFedex : 57 денаRegisterd Воздухопловната : 1525 денаЗа НаплатаАко најдете да купите не е како што е опишано, или има функционални дефекти во рок од 7 дена од денот сте го добиле на производи, може да ги испратите назад кон нас, и ние ќе им даде на наплата за вас (не вклучувајќи и ракување полнење и надоместокот за пратката ќе се плаќа кога ќе го купи)...

Новите 7 инчен за хаиер g700 3G Таблет на Допир Екран на Допир Панел digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 206.40

Новите 7" инчен за хаиер g700 3 G Таблет на Допир Екран на Допир Панел digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.