• Ново
оригинални нови Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

оригинални нови Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

Оценка на клиентот:
DEN 810.24
DEN 575.00 -29 %

Износ
Залиха


Huayang CN4911 навигација со автомобил допир ракопис надвор од екранот четири до осум оригинални автентични plug and play

Карактеристики

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
lanjuu

Производи во категоријата

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

DEN 686.40

Новиот 7 инчен LCD Екран Панел 7300101466 E231732 за Таблет КОМПЈУТЕР 800*480 Резолуција на Екранот големина 164*103mm LCD Дисплеј Бесплатен превозот

6 ED060XD4(РС)С1 за амазон поттикне PAPERWHITE2 PAPERWHITE 2 ebook eink lcd дисплеј на допир digitizer

DEN 2808.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

ZhiYuSun 6inch екран на допир за дигитални 149mm*83mm играч ракопис екран надворешната периферија димензија 149*83General екран на допир

DEN 906.24

Општи Спецификации : компатибилен Производ Линија : универзалнаЗемја на Производство : КинаЕкран Тип : 4wire resistiveГолемина На Екранот : 6"Компатибилен Бренд : универзалнаДимензионални Outline149*83Компанијата продава производи за обезбедување на квалитетот, во добра верба,врз основа на , ве молиме да бидат сигурни да се купи !Фабриката места, големи позитивно

Новите 7 инчен ТАБЛЕТ SL007DC105FPC-V0 TFT LCD Екран Панел Рамка замена Резолуција 1024*600 Бесплатен Превозот 163*97mm

DEN 696.00

Оригинални 7" инчен ТАБЛЕТ SL007 DC105 FPCV0 TFT LCD Екран Панел Рамка замена Бесплатен Превозот 163*97mmве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите LCD дисплеј конектор кабел и кодексот број...

Witblue Нови За 7 LOGICOM L-EMENT ТАБОТ 744P Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел стакло сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

623.52 -5 % DEN 592.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Нови 8 инчен капацитивни екран на допир 04-0800-0753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозот

DEN 576.00

Нови 8" инчен капацитивни екран на допир 0408000753 V2 ракопис екран на допир за таблет КОМПЈУТЕР додатоци Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.