• Ново
5pcs Ултра Јасно Екран Заштитник Заштитна Фолија за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50L X50M X50F YT3-X50F Таблета Нема Мало Пакет

5pcs Ултра Јасно Екран Заштитник Заштитна Фолија за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50L X50M X50F YT3-X50F Таблета Нема Мало Пакет

Оценка на клиентот:
DEN 359.52

Износ
Залиха


1. Анти-прашина, 3 слоеви
2. УВ заштита
3. Ултра-транспарентно
4. Висока јачина на домашно МИЛЕНИЧЕ Материјал
5. Големина : 249.2*157.3 mm
6. Одговара за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50 L X50 M X50 F YT3-X50 F YT3-X50 M само, не одговара за другите
Пакетот вклучува :
5 компјутери x Кристал Екран protetors без мало пакет
Едноставни Чекори :
Чекор 1 : Чистење на екранот (screen без прашина)
Чекор 2 : Усогласување на екранот, етикетата искинати малку за да го усогласи екран, кант и солза.
Чекор 3 : налепници, подготвени да се биде внимателен, солза овој слој на етикетата 2. На неа.
Филмски техники :
1. Првиот исчисти чисти раце на прашина и маст, прво измијте со рака sanitizer.
2. Очила крпа или lint-слободен крпа натопена во мала количина на детергент и вода за да го избришете екранот површина, чиста површина
3. Кинење отворите страната на заштитна фолија, а потоа се усогласат екран, насочете го врвот на страната и околу ставете филм.
4. Во фолија, колку што е можно да се одржи униформа, изворот, итн., помалку се повлечат за да се осигура дека филмот површина без меурчиња. Потоа користете го овци чувствува scraper, или перница scraper класа, за да се избегне гребење. Ќе филм малку, полека, со притискање на површината на екранот, во кој случај непосреден ефект на меурот ќе биде многу мал.
5. Објавено по дел од регионалниот воздушни меури поправка. Тешко картички, кредитни картички, живеат кредитна картичка, користете мека крпа само избришете го екранот, а потоа полека да се придонесе, меурчиња беа добиеше надвор од работ.
6. Ако површината како што се мали честички на прашина, да најдеш каде блокови со пластични листови и други честички лепак, и потоа филм паста.
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики

Употреба:
PDA
Карактеристики:
Ултра Јасно
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Пакет:
NO
Количина:
5 Пакети
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50L X50M X50F YT3-X50F

Производи во категоријата

Калено Стакло За Леново ЈОГА Табот 3 8.0 10 10.1 X50F X50M Плус Про X90F YT3 850F YT3-850F X703F Таблета Екран Заштитник Филм

DEN 191.52

Ве молиме одберете го точниот моделLenovo YOGA Табот 3 X50 F X50 X50 M Големина : 24.9x15.7cmLenovo YOGA Табот 3 X90 X90 F X703 F Големина : 24.3x14.9cmВисок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Irbis TZ709 3G / TZ707 3G Таблет

DEN 297.12

Функција Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна Калено Стакло Тежина : 184*104mmВе молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес...

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Леново Јога Таблета 2 1050F 10.1 Ултра Тенкиот Таблет Заштитна Guard

1255.20 -20 % DEN 1004.00

XSKEMP 10 Pcs / Многу 9 H Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Леново Јога Таблета 2 1050 F 10.1" Ултра Тенкиот Таблет Заштитна Guard Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Вистински Калено Стакло HD Екран Заштитник Филм За Samsung ГАЛАКСИ TabPro S W700 N Само 11,6 Инчен Clear Таблета Guard

2167.20 -20 % DEN 1734.00

XSKEMP 10 Pcs / Многу 9 H Вистински Калено Стакло HD Екран Заштитник Филм За Samsung ГАЛАКСИ Tab Pro S W700 N Само 11,6 Инчен Clear Таблета Guard Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

JETTING 1 КОМПЈУТЕР HD Екран Заштита на Кожата Покрие Филм За Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 Каприз Ултра Јасно Екран Заштитници

151.20 -20 % DEN 121.00

1 КОМПЈУТЕР HD Екран Заштита на Кожата Покрие Филм За Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 КапризОпис : 100% сосема нов и висок квалитетИм овозможи на екран на допир за технологија без пречкиВо 99% UV Заштита : се Намалува замор на очите предизвикани од страна на LCD екранот.Придава без проблеми со автопочитуваат површинаНе остава остатоци кога отстранетиПретходно се Сечат за да одговараат на вашиот екран точноОтпорен на гребење на кожата.Компатибилна со следниве модели : Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530Пакетот вклучува : 1x Ултра Јасно Екран ЗаштитнициЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Висок јасно калено стакло филм За Nokia N1 7.9 таблета пред Анти-да се загрози HD LCD Екран Заштитник Заштитна Фолија + чисто платно

191.52 -17 % DEN 159.00

QCC ВО ТАИ WANВисок јасно калено стакло филм За Nokia N1 7.9" таблета пред Антида се загрози HD LCD Екран Заштитник Заштитна Фолија + чисто платноПродажба На Поени : Премиум Калено стакло Стакло Антида се загрози Екран Заштитник ФилмНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

3* Clear LCD PET) Филм Анти-Нула / Анти-Балон / Допир Поделен Екран Заштитник Покритие за Garmin Forerunner 610 FR610

239.52 -5 % DEN 228.00

Опис на производот : АнтиНула, штит и го спречува оштетување од повторувачки пишување, прислушување, или несакани гребнатини...

Калено Стакло За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 8.0 9.7 10.1 Година T280 T285 T350 T355 T550 T580 T585 A6 P580 Таблета Екран Заштитник

DEN 191.52

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

9H Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-W09 KOB-L09 Таблета Зајакнато Стакло Филм за Чест Игра Рампа 2 8

239.52 -22 % DEN 187.00

9 H Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Media Pad T3 8.0 KOBW09 KOBL09 Таблета Зајакнато Стакло Филм за Huawei Чест Игра Рампа 2 8.0 За руски Пријатели ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име...

XSKEMP Shockproof 9H Цврстина Таблета Вистински Калено Стакло За Huawei Чест Т1-701u 7.0 Нула Доказ Екран Заштитник, Чувар Филм

145.92 -20 % DEN 117.00

XSKEMP Shockproof 9 H Цврстина Таблета Вистински Калено Стакло За Huawei Чест Т1701u 7.0" Нула Доказ Екран Заштитник, Чувар Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Калено Стакло За Леново Phab 1 / Плус PB1-750M PB1-750N PB1-770N PB1 750 770 750M 770N Екран Заштитник Таблета Филм Guard

DEN 191.52

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Елита x2 Калено Стакло Заштитник За 12 инчен HP елити x2 1012 G1 стакло заштитник 2.5 D експлозија доказ стакло заштитна фолија

667.20 -21 % DEN 527.00

Производите се опише : Калено Стакло Scree n Заштитници ЗА HP Елити x2 1012 G1 12 инченСодржи : 1pc стакло екран заштитници1pc чисто платноМатеријал : стакло екранот стражаБесплатен Превозот кина пост се регистрирате воздух mail со онлајн превозот imformation.Карактеристики : Површинска цврстина : 9 HНежен ДопирПреносот го оценувате до 99%2.5 D sapphire ТехнологииАвтоматско адсорпцијаЕкран Антида се загрозиСамо предава : 1 ЧЕКОР : Се чисти со прашина на платно,алкохол памук и електростатско прашина чистење на состојба .2 ЧЕКОР : Откине калено стакло заштитник заштита слој исклучите екранот страна .ЧЕКОР 3 : Усогласување на екранот заштитникот на екранот ,правилно andslowly покрие екран со тоа.4 ЧЕКОР : Нежно со прстите од средината на околните притиснете зајакнато стакло мембрана,додека на екранот заштитник е целосно во прилог на екранот.Навистина производи Фото Покаже : Превозот Пакет : За Клиентите Почитувани Купувачи : Износ од помалку од 5.00 ДОЛАРИ, Ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Калено Стакло мембрана За Huawei Mediapad Т1-701u 7 Челик филм Таблета Екран Заштита Зајакнато Т1 7 7.0 Т1-701w 701U Случај

428.64 -5 % DEN 407.00

Експлозија доказ зајакнато стакло филм за Таблети ( За Huawei Media Pad Т1 7.0 、Т1701 U、Т1701 W、 )7.0 инчен, Друга Таблета модели не им е дозволено да ги користитеЕксплозија доказ и отпорен на гребење、HD、 Ultrathin2 парчиња од зајакнато филм еден пакет (вклучувајќи слободно, за да се спречат несреќи, почетниците се држи лоша) многу прифатлива евтини опцијаПакување ×1pcs、Калено стакло филм ×2 парчиња、Користат алатки ×1pcs

Myslc калено стакло за 7 инчен MTK6572 MTK8382 MTK6577 таблета

DEN 235.20

Пакет inlcue : 1pcs калено стакло+ екран чистење на хартијаФункција Калено стакло Екран заштита филм за 7 инчен таблет MTK6572 MTK8382 MTK6577 Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Материјал : Калено стакло Ригидност : 3 H4 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентнаимаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

2 Пакет Екран Заштитник за Samsung Galaxy Tab 10.1 СМ-T585 T580/T580N, 0.33 mm 9H Анти-Нула Меур-Слободен Калено Стакло Филм

623.52 -10 % DEN 561.00

9 H Цврстина Површинска Антинула 0.33 mm ултра тенок Заоблени Работ дизајн со Висока Дефиниција Јасност до 99.9% светлина транспарентност...

2 парчиња Врвен квалитет 2.5 D Калено Стакло За Apple iPad mini 2 3 7.9 9H 0.3 Екран Заштитник Филм Хард Корица За iPad mini2 Стакло

456.00 -16 % DEN 383.00

2 парчиња Врвен квалитет 2.5 D Калено Стакло За Apple i Pad mini 2 3 7.9" 9 H 0.3 Екран Заштитник Филм Хард Корица За i Pad mini2 СтаклоДобредојдовте на Шенжен Alido Co.,LtdПосакуваме да имате пријатен шопинг!!!Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!Продажба на поени : 1...

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Вистински Калено Стакло За Samsung GALAXY Tab S3 8.0 T719 Спречи Нула Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Екран Заштитник Филм

899.52 -20 % DEN 720.00

XSKEMP 10 Pcs / Многу 9 H Вистински Калено Стакло За Samsung GALAXY Tab S3 8.0 T719 Спречи Нула Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Екран Заштитник Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

5pcs Clear LCD Екран Заштитник Заштитна Фолија за Microsoft Surface 3 Таблет КОМПЈУТЕР 10.8 инчен Нема Мало Пакет Големина 264x183.5mm

DEN 484.80

Внимание : Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник...

Калено Стакло За Леново Табот 2 A8 50 / A8-50 A5500 / A8-50F / A8-50LC / Tab2 / 8.0 инчен Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија

DEN 191.52

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

10pcs Калено Стакло Филм за Леново ЈОГА Табот 3 Про 10 X90 X90L X90F YT3-X90L YT3-X90F Таблета Screen Protector + Чистење Брише

DEN 1775.52

Внимание : 1) Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија и Калено Стакло Екран Заштитник за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник...

НАЈДОБРИТЕ Анти-Отсјај Мат заштитник заштитна Фолија За HP Чеша 6 VoiceTab 6.0 Екран Заштитник пред Стража панел со чиста крпа

100.32 -17 % DEN 83.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат заштитник заштитна Фолија За HP Чеша 6 Voice Tab 6.0" Екран Заштитник пред Стража панел со чиста крпаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.