• Ново
Кинески Стил Флорални Табела Ткаенина, Памук, Маса Покрие Toalha Де Меса Mantel Nappe Свадба Tablecloths За Градина Маси ZB-76

Кинески Стил Флорални Табела Ткаенина, Памук, Маса Покрие Toalha Де Меса Mantel Nappe Свадба Tablecloths За Градина Маси ZB-76

Оценка на клиентот:
DEN 633.60
DEN 494.00 -22 %

Износ
Залиха


* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/valance
* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).
* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.
* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди.
*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)
Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец.
*Завеса Height =B/C/D (До вас)
Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m
[xlmodel]-[custom]-[34075]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис
Карактеристики :
Материјал : 80% Лен +20% Памук
Цената е само за 1pcs tablecloth,перница покрие не е вклучена.^_^
мултифункционален висок квалитет на платно,може да се користи за Микробранова печка,фрижидер,компјутер,биро за осигурување.
Предложи Мерење на Tablecloth
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle. Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/ valance * ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере). * ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стилот 3 ПОВЛЕЧЕ PLEATED ЛЕНТА за вас. * ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. * Curtian Width = A * 2 (два Пати на пол или песната ширина) Доколку вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец. * Завеса Height =B/C/D (До вас) Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m

Карактеристики

Спецификација:
60*60cm, 90*90cm, 100x140cm, 140*140cm, 140*160cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 140x250cm, 140*250cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
БАВНО ДУШАТА
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
ZB-76
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Функција:
Dustproof

Производи во категоријата

Класичен свадба зголеми круг tarpaulins табела покривање ткаенини tablecloth памук цвет лен флорални водоотпорен многу голема

474.24 -0 % DEN 474.00

Опис На ПроизводотКласичен свадба Европската зголеми круг oilskin tarpaulins табела покривање ткаенини tablecloth памук цвет лен флорални водоотпорен100% Сосема Нов...

Пастирски Памук & Лен Маса Крпа Правоаголна Маса Покрие Чипка Работ Tablecloth Сини и бели порцелански Печатени

201.60 -17 % DEN 168.00

Ирачката крпа unadornedТкаенини : Памучен материјалГолемина на : 60*60см 90*90cm 100*140cm 140*140cm 140*160cm 140*180cm 140*200cm 140*220cm 140*250cm(стандардна големина вклучувајќи чипка)максимална тежина на 600g / Мала големина е погоден за микробранови печка, фрижидер, ноќни кабинети, компјутер покривајте ТВ, софа потпирач и backrest крпаГолеми димензии за на маса, маса, компјутер биро, конференциска маса, троседот ткаенинаСтил : Сини и бели порцелански на класичен Кинески стил, свежи IKEA ткаенина, памук материјал, четири годишни времиња може да се користиПерење за одржување : може да се користат различни сапун и детергент за перење...

Луксузно Црвено Платно Tablecloth Везени Флорални Шупливи Табела Покрие Правоаголна Домот Дома Партија Свадба Декорација

3019.20 -35 % DEN 1963.00

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни...

25*25CM Бренд Памук Хеклани Табела Мат Луксузни рачно изработени Место душеци Маса Крпа За Свадба Кујна Додатоци Оркестарот 2 ПАРЧИЊА/многу

DEN 306.24

Употреба : оброк подлога, декоративни душеци, камера реквизити, и така било каде што сакате да се стави на место Процес : рака капчиња кука цвет, тоа е колекција на Бутик Функција Сосема нов и висок квалитет...

2017 Нови PASAYIONE Флорални Јасно Круг Транспарентен ПВЦ Tablecloth 1.5 мм Дебел Водоотпорен Пластични Душеци За Маси Дома Текстил Декември

965.28 -12 % DEN 850.00

Опис На ПроизводотМатеријал : ПВЦБоја : ТранспарентнаДебелина : 1.5 mm дебелиСтр ackage : Пакување КесиДетални ИнформацииНапомена : Бидејќи на материјалот,производ ќе имаат некои мирис.Ве молиме да се стави тоа во балкон за еден или два дена, така што производот може да биде корисно.Ви благодариме однапред.За превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Кориснички Круг Плоштадот Луксузни Фудбал печати Декоративни 3D Кабинет покрие Вечера Маса Крпа Покрие Полиестер ткаенини

1440.00 -36 % DEN 922.00

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема : градба Големина : 60 X60cm / 80 X80cm / 100 X100cm / 50 X120cm / 70 X150cm / 90 X150cm / 120 X150cm / 130 X180cm / 150 X220cm / 150 X260cm / 180 X270cm / 200 X200cm / 220 X330cm / Круг со дијаметар 180cm / Круг со дијаметар 270cm Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Потсетување : 1) Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 2530cm...

Senisaihon 3D Tablecloth Пурпурна Јоргованот Цвеќиња Шема Полиестер Dustproof Маса крпа Божиќна Вечера Декорација Табела Маска

408.00 -40 % DEN 245.00

1.Спецификации : Tablecloth Бренд : SenisaihonПроцес На Производство : Прилагодено Серија TableclothМатеријал : Задебелена ПолиестерБоја Шема : Разни моделиПечатење Процес : Дигитално ПечатењеМоделот Печатење : ЕденДвострано ПечатењеTablecloth Ефект : Водоотпорен OilproofЗа Големина : Прирачник за Мерење Намали Околу ± 3cm2...

Цврста Маса Крпа Правоаголник Мултифункционален Лен Памук, Маса Покрие Прашина-poof Кујна Декоративни Tablecloth Домашен Текстил

DEN 292.80

modname=ckeditor Куршум точка : Име : Квалитет лен tablecloth Материјал : Памук и лен Стил : Модерна Технологија : животната средина печатење и боење Едноставна и креативна, уникатен стил на игра, tablecloths мода убавина, се сече картичка заштита на животната средина, топлинаотпорни на нечистотијаотпорни, антикорозија, анти Дише и така натаму...

tablecloth toalha де меса дома декор табела стол покрие поставите toalhas де меса bordada плоштадот tablecloths свадби везени

DEN 892.80

tablecloth toalha де меса дома декорација на маса стол покрие поставите toalhas де меса bordada плоштадот tablecloths свадби везенинова година, Божиќ Дома Decoration Supplies arvore де натални enfeites де натални трпезарија Стол Покрие парчеtablecloth toalha де меса дома декор табела стол покрие сет (4pcs стол + 1 buc tablecloths) toalhas де меса bordada tablecloths

Нордиските едноставност памук и лен стил крпа tablecloth геометриски модел мали tablecloth плоштадот чај маса крпа мали tablec

1386.24 -8 % DEN 1275.00

Нордиските едноставност памук и лен стил крпа tablecloth геометриски модел мали tablecloth плоштадот чај маса крпа мали tablecloth​Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Единбург памук plaid tablecloth маса крпа салфетки трговија на големо серија покрие крпи фабрика за директна продажба

DEN 201.60

Ткаенини : чиста памучен материјалГолемина на : 60*60см 90*90cm 100*140cm 140*140cm 140*160cm 140*180cm 140*200cm 140*220cm 140*250cm(стандардна големина вклучувајќи чипка)Табела тежина (140*250cm тежина општо во 0.6 кг)Перница тежина (40*40*2cm дебелина во општата тежина на 230g)Перница опфаќа (45*45см во општиот тежина на 150g)Табела Тркач (30*200cm тежина за 350g / подарок без уво главата о, потребите на клиентите може да го контактирате овластениот сервисОброк подлога (32*45см за 100g / )Перформанси : мали димензии погодни за микробранова печка, фрижидер, ноќни кабинети, компјутер покривајте ТВ, софа потпирач и backrest крпаГолеми димензии за на маса, маса, компјутер биро, конференциска маса, троседот ткаенинаСтил : Домот Европски стил, боја, дизајн, дома и во странство се многу популарни елементи, иновативен дизајн, немаат шарм

3D Tablecloth Сонце Велосипед Модел Среќен Божиќ Перат Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба

336.00 -40 % DEN 202.00

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)>>Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нови Квалификувани Круг Плажа, Базен Дома Туш Крпа Ќебе Маса Крпа Јога Мат Levert Dropship dig6711

352.32 -25 % DEN 264.00

Круг На Плажа, Базен Дома Туш Крпа Ќебе Маса Крпа Јога МатФункција : 100% Нов и висок квалитетМатеријал : ChiffonГо прави голем ѕид виси, tablecloth, плажа cover up, ученичкиот дом, каучот маска или прозорец завеса другиДома Декор целиДијаметар : 150cm / 59.0"Сложена ДизајнПакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Круг Плажа, Базен Дома Туш Крпа Ќебе Маса Крпа Јога Мат

XYZLS Гроздобер Флорални Птици Памук Tablecloth Toalha Де Меса Табела ги Опфаќа Дома Партија Свадба Маса Крпа Правоаголник Tafelkleed 1PC

420.48 -0 % DEN 420.00

XYZLS Гроздобер Флорални Птици Памук Tablecloth Toalha Де Меса Табела ги Опфаќа Дома Партија Свадба Маса Крпа Правоаголник TafelkleedAnswer : ___________________________ Note : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

Кориснички Круг Плоштадот Коњ печати Модерна Луксузна 3D Декоративни Маса Крпа Вечера Маса Крпа Покрие Полиестер ткаенини

1440.00 -40 % DEN 864.00

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема : градба Големина : 60 X60cm / 80 X80cm / 100 X100cm / 50 X120cm / 70 X150cm / 90 X150cm / 120 X150cm / 130 X180cm / 150 X220cm / 150 X260cm / 180 X270cm / 200 X200cm / 220 X330cm / Круг со дијаметар 180cm / Круг со дијаметар 270cm Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Потсетување : 1) Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 2530cm...

Зелени Тропски Лист Tablecloths Европски Стил Пикник Партија Полиестер Табела Покрие Водоотпорен Правоаголна Дома Декор Табела Облека

581.76 -33 % DEN 390.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Зелени Тропски Лист Tablecloths Европски Стил Пикник Партија Полиестер Табела Покрие Водоотпорен Правоаголна Дома Декор Табела ОблекаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов Стил : Европската Материјал : Полиестер / Памук Функција : Дома Декорација,Водоотпорен Шема : Остава Т во можност Крпа Големина : Приближно 6 0 CM*60СМ(За 24in*24in) / 90 CM*90 CM(За 36in*36in) / 100 CM*140 CM(За 40in*56in) / 140 CM*140 CM(За 56in*56in) / 140 CM*160 CM(За 56in*64in) / 140 CM*180 CM(За 56in*72in) / 140 CM*200 CM(За 56in*80in) / 140 CM*220 CM(За 56in*88in) / 140 CM*250 CM(За 56in*100in)...

hotsale квалитет жакард полиестер ресторан, хотел тркалезна маса крпа за свадби партии хотели ресторан

1915.20 -0 % DEN 1915.00

Опис : жакард квалитет полиестер ресторан, хотел тркалезна маса крпаГолемина : 280 D cm(110inch)Големина на располагање(cm) : Круг 140 D cm; 160 D cm; 180 D cm; 200 D cm; 220 D cm;240 D cm; 260 D cm; 280 D cm; 300 D cm;315 D cm,320 D cm;340 D cm;360 D cmние може да се направи кориснички големина врз основа на барање,цената ќе биде преработил врз основа на големина и количина.ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека маса крпа ќе имаат споеви кога маса крпа е biger од 280 D cm.Дизајн : обична полиестер ткаениниДетални фотографии : биг цвет работ мал цвет работ тркалаат работ

Топла Продажба Кристал Сакам Чипка везени tablecloths quilted стол покрие правоаголна домот дома партија свадба декорација

2203.20 -35 % DEN 1432.00

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.