• Ново
Фабрика Остава Печатени Памук, Лен Ткаенини Tablecloth Опфаќа за Домашна Декорација Отворено Пастирски Маса Крпа toalha де меса

Фабрика Остава Печатени Памук, Лен Ткаенини Tablecloth Опфаќа за Домашна Декорација Отворено Пастирски Маса Крпа toalha де меса

Оценка на клиентот:
DEN 1380.96
DEN 1118.00 -19 %

Износ
Залиха

Пакет се вклучени : 1 парче маса крпа Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. ве молиме да се разбере нас , ви благодарам многу.

Карактеристики

Спецификација:
85x85cm, 100x140cm, 140x140cm, 170x110cm, 180x140cm, 200x140cm, 220x140cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Број На Модел На:
Остава Маса Крпа
Бренд Име:
NYYBXFKDD
Стил:
Пастирски
Големина:
Multiple Sizes
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
лисја
Функција:
Декорација
Обликот:
Квадрат и Правоаголник
Материјал:
Памук, Лен
Употреба:
decoratio

Производи во категоријата

Нордиските едноставност памук и лен стил крпа tablecloth геометриски модел мали tablecloth плоштадот чај маса крпа мали tablec

1386.24 -8 % DEN 1275.00

Нордиските едноставност памук и лен стил крпа tablecloth геометриски модел мали tablecloth плоштадот чај маса крпа мали tablecloth​Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Кинески Стил Флорални Табела Ткаенина, Памук, Маса Покрие Toalha Де Меса Mantel Nappe Свадба Tablecloths За Градина Маси ZB-76

633.60 -22 % DEN 494.00

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / valance* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 510 cm пократок од ширината ќе нареди.*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец...

Луксузни модни Пастирски Маса Крпа со Чипка Памук Европски стил Правоаголна 2 стилови Dinning Tablecloths Катедрата Покрива

2107.20 -35 % DEN 1370.00

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни...

Градина со Висока-одделение Везени Tablecloths Кафе на Маса Крпа Табела Тркач Покрие Крпа Placemat 2 Бои Е-112

DEN 998.40

Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.Слики на ПроизводТопло Совети : ако ви треба повеќе фотографии, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

56/85/110cm Маса Крпа табела мат маска Европа везови цвет дома Декември биро вечера фрижидер троседот се сретна трговија на големо FG216

431.52 -8 % DEN 397.00

56 / 85 / 110cm Маса Крпа табела мат маска Европа везови цвет дома Декември биро вечера фрижидер троседот се сретна трговија на големо FG216Пакет : 1pcs маса крпаМатеријал : полиестер1 CM= 0.393 ИНЧЕН56*56 CM=22*22inch85*85 CM=33.4*33.4 инчен110*110 CM=43.2*43.2 инченСите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)во 3%...

Meijuner Топла Продажба 2018 Божиќ Украси Правоаголна Tablecloth Отпечатоци Креативни Божиќ Ресторан Tablecloths табела маска

816.00 -30 % DEN 571.00

Опис На ПроизводотMeijuner Топла Продажба 2018 Божиќ Украси Правоаголна Tablecloth Отпечатоци Креативни Божиќ Ресторан Tablecloths табела маскаВе молиме Осигура оваа големина одговара на вашиот demanМазна површина и трајни производи за било dinning маса амбиент дали неформални или формалниБрише се чистат со влажна крпа (се препорачува),* Материјал : Било која боја е достапен во боја шема* Shinny и Романтични.* Оваа свежи shinny sequin ткаенина е совршен за свадбена церемонија декорација, облека, завеса, дома декорација , Партија декорација, нови роден фото Итн...

Убава црвена роза 3D Tablecloth полиестер Вечера Маса Крпа Ресни Декорација Табела Маска

1008.00 -10 % DEN 907.00

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема : градба Големина : 60cmx60cm, 90cmx90cm, 100cmx140cm, 140cmx140cm, 140cmx160cm,140cmx180cm, 140cmx200cm, 140cmx220cm, 140cmx250cm Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 2530cm...

Цврста Маса Крпа Правоаголник Мултифункционален Лен Памук, Маса Покрие Прашина-poof Кујна Декоративни Tablecloth Домашен Текстил

DEN 292.80

modname=ckeditor Куршум точка : Име : Квалитет лен tablecloth Материјал : Памук и лен Стил : Модерна Технологија : животната средина печатење и боење Едноставна и креативна, уникатен стил на игра, tablecloths мода убавина, се сече картичка заштита на животната средина, топлинаотпорни на нечистотијаотпорни, антикорозија, анти Дише и така натаму...

10PCS Полиестер Жакард Цврста Маса Лен Плоштад Црвена Бело Злато Табела Облека Хотел Банкет Свадба Маса Покрие Круг Tablecloth

5759.52 -5 % DEN 5472.00

• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат.• Голем број на позитивно! Контактирајте со нас пред да се поднесе цел.• Ние го прифаќаме Alipay и Кредитна Картичка.• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.• Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена.• Ние ќе брод пратката во рок од 3 дена по уплатата проверка од страна на Aliexpress...

хотел tablecloth Коктел antependium висока маса Кафе еластична маса крпа бар табела водат покрие spandex маска

DEN 480.00

бела spandex коктел табела покрие маса крпаГолемина : 600 Dx1100 H мм,нарачана големина е прифаќаат врз основа на барање,цената ќе биде преработил врз основа на големината / количинаБоја : Бела,другиУпотреба : добро за коктел бар табела табела табела кафе

Кориснички Круг Плоштадот Луксузни Фудбал печати Декоративни 3D Кабинет покрие Вечера Маса Крпа Покрие Полиестер ткаенини

1440.00 -36 % DEN 922.00

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема : градба Големина : 60 X60cm / 80 X80cm / 100 X100cm / 50 X120cm / 70 X150cm / 90 X150cm / 120 X150cm / 130 X180cm / 150 X220cm / 150 X260cm / 180 X270cm / 200 X200cm / 220 X330cm / Круг со дијаметар 180cm / Круг со дијаметар 270cm Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Потсетување : 1) Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 2530cm...

Модерната едноставна tablecloth зелен венец од трње цвет полиестер - памук, маса крпа висок квалитет на текстилни заврши tablecloths

709.44 -35 % DEN 461.00

Материјал : памук и ПолиестерТкаенина Состојки : ПамукТкаенина главна компонента на содржината : 80Ткаенина подсостав : ПолиестерТкаенина subcomponent содржина : 20Производот Категорија : WallpaperСтил : модернаОблик : правоаголниПрименливи сцени : дома и така натамуКарактеристики : Избрана висококвалитетни лен ткаенини, обезбедување на квалитет, позадина мода убава, здрава и еколошки, топлина и нечистотија, влага и други дише Пријателски Совети : (1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 15cm грешка на мерењето...

2017 Нови PASAYIONE Флорални Јасно Круг Транспарентен ПВЦ Tablecloth 1.5 мм Дебел Водоотпорен Пластични Душеци За Маси Дома Текстил Декември

965.28 -12 % DEN 850.00

Опис На ПроизводотМатеријал : ПВЦБоја : ТранспарентнаДебелина : 1.5 mm дебелиСтр ackage : Пакување КесиДетални ИнформацииНапомена : Бидејќи на материјалот,производ ќе имаат некои мирис.Ве молиме да се стави тоа во балкон за еден или два дена, така што производот може да биде корисно.Ви благодариме однапред.За превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Едноставна платно tartan маса крпа Ресторан Дома Хотел состанок маса крпа покрие крпа

157.92 -5 % DEN 150.00

Материјал : платноМали димензии одговара : микробранови печки фрижидер кревет кабинетот ТВ компјутер покрива троседот потпирач и backrest крпаПогоден за големи димензии : маса, маса, компјутер биро, конференциска маса, троседот ткаенина

2017 Нови Домот цвеќиња 3D Tablecloth полиестер Вечера Маса Крпа Ресни Декорација Табела Маска

1008.00 -10 % DEN 907.00

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема : градба Големина : 60cmx60cm, 90cmx90cm, 100cmx140cm, 140cmx140cm, 140cmx160cm,140cmx180cm, 140cmx200cm, 140cmx220cm, 140cmx250cm Пакет : 1 Компјутер / PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 2530cm...

Мека Божиќ Маса Крпа Табела Покрие Снешко Божиќ Дрво Печатени Tablecloth Водоотпорен Материјал Партија Нова Година Дома Декор

DEN 401.76

modname=ckeditorКуршум точка : Име : Квалитет лен tableclothМатеријал : Памук и ленСтил : СелоТехнологија : животната средина печатење и боењеКарактеристики : Одберете висок квалитет на памук и лен ткаенини, таписерии изработка, обезбедување на квалитет, ова село стил да се пробие на повеќе традиционални елементи за да јакората жито шема за креативни, уникатен стил на игра, убава мода, се сече картичка заштита на животната средина, се Носат, влага пропустливост и други карактеристики.Опис : Пакет се вклучени : 1 BUC Маса КрпаЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

Горди се Зголеми Најдобри Продавачот Европски Стил Чипка Тркалезна Маса крпа Високо-одделение Чај Маса Крпа Табела Тркачи Модерен Декор Tablecloth

984.00 -32 % DEN 669.00

Опис на производот : Чипка како елегантна жена суптилни нежно introverted, зрачи со смиреност и елегантен здив на животот,нискоклуч и елегантна, со единствена мали чувства тивко декорирани вашиот живот, е добар партнерза заштита на маси и столови.Посебни совети : Производи се направени во вид, поради светлината, за да се прикаже различни, може да се појави малку надвор боја.Производи се рачно мерење, не може да биде 35 см грешка, ве молиме секој да разбере.​Мерни точки : * Табела (Чај маса) нето димензии : должина * ширина / cm* Чаирназад висина, стол назад ширина, стол назад дебелина, чаир перница пред ширина,стол назад перница ширина, чаир перница длабочина / cmГолемина изберете : * Маса крпа големинаКрпа должина = табела должина + (50~60cm, што е, четири страни droop 25~30cm)Платно width = табела ширина + (50~60cm, што е, четири страни droop 25~30cm)* Чај маса крпа големинаКрпа должина = табела должина + (30~40cm, што е, четири страни droop 15~20cm)Платно width = табела ширина + (30~40cm, што е, четири страни droop 15~20cm)* Табела тркач должина изберетеТабела тркач должина = табела должина + (50~60cm, што е, два страна droop 25~30cm)Чај маса тркач должина = табела должина + (40~50cm, што е, два страна droop 20~25cm)

Сопствени 3D Tablecloth Слон Коњ Животинско Серија на Моделот Водоотпорен крпа Згусне Правоаголна Свадба маса крпа Домашен Текстил

408.00 -39 % DEN 249.00

1.Спецификации : Tablecloth Бренд : SenisaihonПроцес На Производство : Прилагодено Серија TableclothМатеријал : Задебелена ПолиестерБоја Шема : Разни моделиПечатење Процес : Дигитално ПечатењеМоделот Печатење : ЕденДвострано ПечатењеTablecloth Ефект : Водоотпорен OilproofЗа Големина : Прирачник за Мерење Намали Околу ± 3cm2...

Солидна Боја, Памук, Лен Tablecloths Јапонија Стил Пастирски Tablecloth Обична Табела Покритие За Биро Партија Трпезариска Маса Дома Декор

539.04 -33 % DEN 361.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Солидна Боја, Памук, Лен Tablecloths Јапонија Стил Пастирски Tablecloth Обична Табела Покритие За Биро Партија Трпезариска Маса Дома ДекорОпис : Состојба : 100% Сосема Нов Стил : Јапонски стил Материјал : Лен Боја : Беж сина, кафена и сива Функција : Класичен солидна боја Т во можност Крпа Големина : Приближно 6 0 CM*60СМ(За 24in*24in) / 90 CM*90 CM(За 36in*36in) / 90 CM*150 CM(За 36in*60in) / 100 CM*130 CM(За 40in*52in) / 120 CM*120 CM(За 48in*48in) / 120 CM*160 CM(About48in*64in) / 130 CM*130 CM(За 52in*52in) / 130 CM*180 CM(За 52in*72in) / 130 CM*200 CM(За 52in*80in) / 130 CM*220 CM(За 52in*88in) / 130 CM*250 CM(За 52in*100in)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.