• Ново
6 Цврсти Бои Модерни Едноставен Стил На Табела Тркач Мека И Висок Квалитет На Кафе Кабинет Покрие Маса Крпа За Хотел & Свадба Оркестарот

6 Цврсти Бои Модерни Едноставен Стил На Табела Тркач Мека И Висок Квалитет На Кафе Кабинет Покрие Маса Крпа За Хотел & Свадба Оркестарот

Оценка на клиентот:
DEN 653.76

Износ
Залиха


Купување Белешки 1.Големината На големината на стоки беше прирачник мери,а потоа да се пресмета просек,можно е да има грешка,грешка големина во рок од 3%. 2.Бојата Сите слики се направени во вид, но поради снимање вештини,светлина или други причини, може да се појават мали боја разлика. 3.На дефекти Поради сложеноста на процесот на производство,може да има некои мали недостаток (како перат дамки итн.) Тешко е да се избегне,но квалитетот на стоката е совршен.Може да се реши недостатокот од себе. Конечно ви благодариме за вашето разбирање.Желбата ќе ви се допадне мојот стоки На мојот купувачот Почитувани купувачот, ако 1. добиете добра и задоволни : дај ми 5 ѕвезди повратни информации 2. добиете добар, но не се задоволни : contact me 3. не се примените стоки : ме контактирате 4. било друг проблем : контактирајте ме
спор или негативна повратна информација не е најдобар начин да се реши вашиот проблем,јас ќе го решите вашиот проблем јас ќе одговори на вашата порака во рок од 24 часа(Не е џет заостануваат помеѓу нас,понекогаш не можам да ти одговорам наскоро,немојте да се грижите и да чекаат трпеливо. Ви благодариме за вашето разбирање.
10120

Карактеристики

Големина:
30X160cm, 30X180cm, 30X200cm, 30X220cm, 20X90cm, 20X100cm, 25X120cm, 25X140cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома,Хотел
Број На Модел На:
HH04064
is_customized:
Yes
Шема:
Цврста
Шаблон Тип:
Цврста
Употреба:
Свадба
Стил:
Едноставен модерен

Производи во категоријата

Топла Продажба Врвен Квалитет Нов Стил Burlap Hessian Бела Чипка Бенд Табела Тркач Свадба Дома Декорација Hotle Tablecloths Табела Линии

662.40 -10 % DEN 596.00

4.50 / дворот метар Ставка Опис : *Предмет Тип : Табела тркач *Материјал : Природни Burlap,Чипка *Боја : Како на сликата *Големина : Околу 30cm(W) X180cm(L) *Пакет : 1 Парче во opp вреќа *Висок Квалитет на природен hessian и чипка табела тркачи се overlocked по сите рабови, неговото континуирано за вашите посебни фестивал дома, плажи, градини,свадба,забава и така натаму...

Европската Маса Крпа Поставите Плетени Пеперутки Беа Цвеќиња Табела Rnner Табела Мат И Табела Перница Дома Декорација

DEN 287.52

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Материјал : Полиестер ПамукШаблон Тип : 6 Новогодишни ЕлкиТабела ТркачГолемина : 33*145m 33*180cm 33*240cm 33*290cm 33*48cmТежина : 160g 200g 300g 390g 50gТабела МатГолемина : 33*46 CMСтол Перница : Пренослив и Со PP Памук Внатре44*44 CMЗа миење : 40 степени топла вода да се измијат, не кајгана, не дехидрација сушење, сушење директно, може да ironingwith умерена температура.Не сува чиста!

2018 Нова Буква Табела Тркач Луксузни Weding Декорација Табела Тркач chemin de табела anniversaire tovaglia тркач da tavola

862.08 -20 % DEN 690.00

2018 Нова Буква Табела Тркач Луксузни Weding Декорација Табела Тркач chemin de табела anniversaire tovaglia тркач da tavolaКарактеристики : Материјал : Памук + ЛенГолемина : 30 X180 CM 30 X200 CM 30 X220 CM(1 инч=2.54 см)Цената е само за 1pcs табела тркач.^_^мултифункционален висок квалитет на платно,може да се користи за Микробранова печка,фрижидер,компјутер,биро за осигурување.Предложи Мерење на маса тркачЛесно Нега, може да се Мијат со Рака или со МашинаДетали за производот слика : Љубезно Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Го Купите!За акции ОдАко купите нешто што е надвор од акциите.ние ќе ве контактираме без 48 часа со некои совети.Можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува.Ако не одговори ми во рок од 3 дена...

Топла Продажба 50pcs/многу 30*275cm Црвено Мулти Боја Сатен Табела Тркач За Хотел Свадба Партија Банкет Фестивал Декорација Стол Sash

2150.40 -20 % DEN 1720.00

Име : Сатен Табела Тркачи Материјал : Сатен Големина : 30*275cm Боја : Црвена, Црвена Роза, Вино Црвено, ВиолетовоЦрвена, Светло Розева боја, Светло Виолетова, Трева Зелена, Светло Сина, Езеро Сино, Небото Сино, Кралска Сина,Тифани, Злато, Шампањ,Темно Кафе, Бела 15color...

Најновите Жакард Мода Табела Тркач Европската Американски стил Трпезариска Маса Заштитна Душеци Висок Крајот Кафе Маса Крпа

DEN 2640.00

Режимот на транспорт> = 5pcs Слободни ЕМС express, време : 8 10days.СпецификацијаМатеријал : ЖакардМерки : 180 x 33 см ,200 x 33 см 230 x 33 см 300 x 33 см (не се вклучени должина на tassels)Количина : 1pcs Пакување : Едноставен пластична амбалажаПредлог купување големинаТрпезариска Маса : Вистинската должина, плус 40 до 60 cmКафе маса : вистинската должина плус 30 до 50 смТВ кабинет : Вистинската должина плус 30 до 60 cmЧевли кабинет : Вистинската должина, плус 40 до 60 cmДруги предмети за домаќинството : Вистинската должина, плус 40 до 60 см или такаКориснички услугиможе да го прилагодите различни стилови и големини;Политика На ВраќањеАко Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.Објаснување1...

1pcs Високо квалитетни Црвени 3D Rosette Embrodiery Табела Тркачи 30x270cmFor Свадби Настани &Партија &Банкет Декорација

147.36 -0 % DEN 147.00

Почитувани Купувачи,Добредојдовте На Нашата Продавница.Тука е Високо Квалитетна 3 D Бела Rosette Табела Тркач , тоа ќе го направи вашиот настани повеќе мода и елеганција .Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x170cmПакување : 2 парчиња по торба,Испорака : Меѓународни Курир ( Fedex,ТНТ, DHL ,UPSот и други курир линии)Време на испорака : Ние ќе Брод нарачката во рок од 34business дена по вашата плаќања завршен1x 3 D Rosette Везови ТАБЕЛА ТРКАЧИДодадете елеганција на вашиот прием на овие високо квалитетни Rosette Табела Тркачи 1 Индивидуални Тркач 3 D Сатен Rosette Везови Рабови се Overlocked Рака мие & Висат сува самоИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест...

Проширам Продолжување Комбинација Табела Тркач Трпезариска Маса Заштитна Душеци Кинески стил Свила Brocade Кафе Маса Крпа Кревет Тркачи

DEN 1872.00

Режимот на транспорт> = 5pcs Слободни ЕМС express, време : 8 10days.СпецификацијаМатеријали : СВИЛА BrocadeDamask е повеќе од два вида обоени свила жакард ткаенина испреплетени, тоа густа текстура, фина текстура, прекрасна боја, сложен процес, претставува највисок степен на ткаење свила.Обвивка : Rayon Свила (100% полиестер) Мерки за : 230 х 50 смКоличина : 1pcsПакување : Едноставен пластична амбалажаПредлог купување големинаТрпезариска Маса : Вистинската должина, плус 40 до 60 cmКафе маса : вистинската должина плус 30 до 50 смТВ кабинет : Вистинската должина плус 30 до 60 cmЧевли кабинет : Вистинската должина, плус 40 до 60 cmДруги предмети за домаќинството : Вистинската должина, плус 40 до 60 см или такаКориснички услугиможе да го прилагодите различни стилови и големини;Политика На ВраќањеАко Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.Објаснување1...

промет на големо со 10pcs/многу 30*275cm 15 боја Свила Сатен Табела Тркач За Хотел, Ресторан Свадба Партија Банкет Фестивал Декорација

1178.40 -26 % DEN 872.00

Тежина : околу 65g / pc Име : Сатен Табела Тркачи Материјал : Сатен Големина : 30*275cm Боја : Црвена, Црвена Роза, Вино Црвено, ВиолетовоЦрвена, Светло Розева боја, Светло Виолетова, Трева Зелена, Светло Сина, Езеро Сино, Небото Сино, Кралска Сина,Тифани, Злато, Шампањ,Темно Кафе, Бела 15color...

1/5/10PCS Гроздобер Burlap Чипка Природни Јута Hessian Burlap Табела Тркач оригинални екологија стил Партија Свадба Селски Оркестарот

585.12 -20 % DEN 468.00

1 / 5 / 10pcs 2.75 М Гроздобер Burlap Бела Чипка Природни Јута Hessian Табела Тркач оригинални екологија стил Партија Свадба Маса Оркестарот Селски Оркестарот Материјал : Природни Hessian burlap и ЧипкаКвалитет : Со Врвен КвалитетБренд : Нови,Никогаш Не Се Користат ВоБоја : Khiki Burlap и бела чипкаДимензии : 40cm x 275cm / Прибл...

Custom Size Европската Американски Стил Класичен Луксузни Табела Тркач Рачно Изработени Жакард Домот, Свадба Дома Декоративни Табела Тркачи

1627.20 -5 % DEN 1546.00

Custom Size Европската Американски Стил Класичен Луксузни Табела Тркач Рачно Изработени Жакард Домот, Свадба Дома Декоративни Табела ТркачиЛесни Чекори за Цел Обичај Големината на Производот : 1...

Новите Royal / Кобалт / Темно / Deep Blue 12x108 Сатен Табела Тркачи Свадба Партија Снабдување Декорација Многу Топли Бои

1392.00 -7 % DEN 1295.00

Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитетБоја : Многу Бои, Можете Да Изберете! Ве молиме оставете порака за нас(Како што се Покаже во Фотографии) (Постојат Многу Colorsin нашата Продавница)Големина : 12 инчи (широк) x 108 инчи (долго) (750px x6875px) години,Тежина : Околу 75g Секој Еден.Рабовите : Заврши рабови е пораби со ракаМатеријал : 100% висок квалитет блескава СатенскиНега : Рака мие само...

Модерен минималистички стил Sequins нето оркестарот маса крпа тркач чиста црна, сива маса знаме Sequin маса крпа хотел кревет крпа знаме

DEN 911.52

Ве молиме Забелешка : Ако не марк перници, цената е за перница опфаќа само !1 Сите pillowcases / табела тркач во нашата продавница може да се прилагоди, вие би можеле да додадете или change image (смени слика, цитат, боја на неа, ако сакате...

Дома Класичен Британски Tablecloth Декоративни Подарок Табела Тркач Памучна Подлога Топла Продажба На Модели Tablewear

950.40 -17 % DEN 789.00

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА 30% OFF ПОПУСТ СЕГА !!! Големина информации : 38*180 (cm) 13*71 (инчи) Материјал : Рака прилагодени Чист 100% Памук ткаенини работи во двете неформални и формални settings.Се мијат во Вода & Не Исчезнат Намали

1-Лен Парче Памук Мешавина Бохемија Табела Тркач Свадба Партија Табела Декорација Памук, Лен Табела Тркачи 6 Големина На Располагање

507.84 -9 % DEN 462.00

1Лен Парче Памук Мешавина Бохемија Табела Тркач Свадба Партија Табела Декорација Памук, Лен Табела Тркачи 6 Големина на Располагање ве Молиме прочитајте производот внимателно пред ставање редДоколку големината не одговара за вашата маса, ве молиме контактирајте со нас за нарачана цитатДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : · 1 Парче по пакет· Направен од % висок квалитет памук, лен мешавина ткаенина· Тежина : Околу.160g / 200g по парче· Достапна во шест големина30x180cm / 11.8x70.8inch30x200cm / 11.8x78.7inch30x220cm / 11.8x86.6inch32x180cm / 12.6x70.8inch32x200cm / 12.6x78.7inch32x220cm / 12.6x86.6inch· Машина за перење инструкции : Рака мие со ладна вода, не спин, не кајгана,сува во сенкаГолемина можеби 12 см грешка поради рака мерка, боја можеби отпадоци различни, поради монитор.Ви благодариме за разбирањето.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, ве молиме контактирајте со нас.Ние, исто така, имаат иста боја tablecloths и декоративни перница случај, добредојдовте да ја посетите нашата продавница

Пеперутка Стр Лен Маса Крпа со Чипка Работ Печати Правоаголник Кујна Кафе на Маса Покрие Дома Табела Тркач

508.80 -17 % DEN 422.00

Како да се избере големина?Ако должината на вашата маса е 120cm, ќе треба да се купи барем 150cm.Триаголник дел од нашата маса тркач е 15см, и тоа треба да биде под маса.И 180cm ќе биде најдобар избор.Состојки : памук, ленОвој дар доаѓа со две по глава.Опис на производот : lotдизајн на Кинески класичната, материјал е памук, во текот на годината се достапни.Перење за одржување : памук и силна алкално отпор, можете да го користите сите видови на сапун и детергент...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.