• Ново
XiYing 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

XiYing 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

Оценка на клиентот:
DEN 398.88
DEN 343.00 -14 %

Износ
Залиха


Xi Ying 979 Долго Pips-Out Тенис На Маса Гума Без Сунѓерот
Гума само, Без сунѓер, OX
Гума боја : Црвена или Црна
Оваа цена е само за ЕДНА гума без сунѓер.

Карактеристики

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Долго Мозолчиња
Број На Модел На:
979
Baseboard Слој Број:
Само Topsheet
дното:
Само Topsheet
Контрола Средства:
Само Topsheet
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Продавница број:
CX0005008

Производи во категоријата

Пријателство 729 ФОКУС 3 (Фокус III, Јапонски Сунѓерот Верзија) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во Пинг-Понг Гума

DEN 1199.52

Пријателство 729 ФОКУС 3 (Фокус III, Јапонски Сунѓерот Верзија) Тенис на Маса Гума Мозолчиња Во ПингПонг Гума 729 Фокус III е првиот домашниот претставник на невулгарен гума...

Оригиналниот Galaxy Yinhe Т-11 тенис на маса сечилото многу светлина брз напад со јамка табела тениски рекет рекети спортски pingpong

2121.60 -47 % DEN 1125.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Галакси / Yinhe Т11Се справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSPly : 5 (Дрвени) + 2 (Јаглерод)Брзина : 10Контрола : 10Тежина : 70g±3g(FL) / 63g±3g(CS)Дебелина : 7.3 mm±0.2 мм1 x Тенис на Маса сечилотоОдговараат за : НавредливаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Оригиналниот Galaxy Yinhe чиста дрво N-8 N8S професионалниот тенис на маса ножот за почетник

1105.44 -47 % DEN 586.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Галакси / Yinhe N8 или N8 SСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSPly : 5Брзина : 7Контрола : 7Тежина : околу 80+ / 3gДебелина : 8.0+ / 0.2 mm1 x Тенис на Маса сечилотоОдговараат за : брз напад / јамка за почетникБидејќи yinhe компанија ажурирање некои N8 до N8 S, па ние ќе брод како случајни според yinhe компанија, се надевам дека ќе можат да го разберат.Answer : ___________________________ Note : 1...

Галакси ЈУПИТЕР II ВУЛГАРЕН Pips-во Тенис на Маса Гума со Портокал Сунѓерот

DEN 807.84

Галакси ЈУПИТЕР II ВУЛГАРЕН Pipsво Тенис на Маса Гума со Портокал СунѓеротЈупитер II — моќта гума — фондацијата на еден моќен forehand играЈупитер II е Yinhe најновиот моќ гума...

Оригиналниот Пријателство 729 C5 C-5 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Рекет Лилјак рекети спортски јаглерод сечилото брз напад со јамка

1248.00 -10 % DEN 1123.00

Објектот Модел : 729 C5 тенис на маса сечилотоСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSPly : 5+2Материјал : Површината материјал : ayoob, Сила дрво, basswood, бреза и ароматични јаглерод, Големо јадро : пауловнијаПросечната Дебелина : за 6.3 mmПросечната Тежина : околу 75+ / 3gТип : OFF+1 x Тенис на Маса сечилото

Оригиналниот DHS UT Ди-UT тенис на маса сечилото тиково дрво DHS ножот за тенис на маса рекет затворен спортски рекети спорт

3673.44 -33 % DEN 2461.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS UT ДиUTСе справи со : shakehands(долга рачка)FL и penhold(краток рачка)CSPly : 7 tesk чиста дрвоТежина : околу 8595gДебелина : 6.3 mm1 x Тенис на Маса сечилотоОдговараат за : брз напад со јамкаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Yinhe / Млечниот Пат / Галакси Уран.1 (U-1, U1, U 1) тенис на маса / pingpong сечилото

DEN 1204.80

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe / Галакси Уран.1 Тенис На Маса СечилотоТип : Напад / ЈамкаБрзина : 10Контрола : 7Ply : 7 дрвоДебелина : за 6.6 mm±0.2 ммТежина : околу 87g±5gСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Shakehand (долга рачка) ST , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН ножВе молиме имајте во предвид за origional сандак : 1...

DHS Ураганот 3 Национален СИНА СУНЃЕР (Ma Долго Forehand Гума) Тенис на Маса Гума Pips-во Пинг-Понг Сунѓерот

DEN 4536.00

DHS се менува пакување за национална гума Подолу е најновиот пакување (еднократна печат). Во моментов ние испрати стари / нови пакување случајно. DHS се менува пакување за национална гума...

RITC 729 Пријателство FX-729 Pips-Во Тенис на Маса (PingPong) Гума Без Сунѓер (Topsheet, OX) рекети спорт

DEN 466.08

RITC FX729 PipsВо Тенис на Маса Гума Без СунѓеротНе Сунѓер, гума самоВо преписката на Националната Кампања на Јавниот Простор, Јавната "729" контрапочитуваат тенис на маса туп гума е ново реновиран од страна на Тијанџин Гума Индустриски Институтот за Истражување на сите љубители на тенис на маса...

Оригиналниот Palio КА чиста дрво тенис на маса сечилото 40mm голема топка сечилото табела тениски рекети јамка напад

1146.24 -47 % DEN 608.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Palio КА чиста дрво тенис на маса сечилото 40mm голема топка на ножотСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSPly : 5 дрвоДебелина : за 7,1 милиметриБрзина : 8Контрола : 81 x Тенис на Маса сечилотоAnswer : ___________________________ Note : 1...

DHS Провинциски Ураганот 3 НЕО ПРО LUND Pips-во Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот Tenis Де Меса

DEN 2144.64

DHS Провинциски Ураганот 3 НЕО PipsВо Тенис на Маса Гума ПингПонг Сунѓерот Tenis Де Меса Моќен "НЕО" сунѓерот и Ураганот 3 гума со посебни glutinosity може да се создаде стабилна и високабрзина лак, подобрување на оценување на способноста на играчите...

Оригиналниот Palio скриен змеј пијан змеј царот змеј wildish змеј тенис на маса гума табела тениски рекети рекети sprot

938.40 -47 % DEN 497.00

детали за производотОваа цена е за едно парче од гумаОригиналниот Palio скриен змеј тенис на маса гумамозолчиња воСунѓерот 2.2 mmцврстина 3638 3941 брод како случаен избордвете страни јамкаПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеНекои мислења внатрешна енергија тип, супер еластичноста и спин.2...

Dawei 388D Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

DEN 537.60

Dawei 388 D Долго мозолчиња Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 D Долго Pips Гума : Им помага на амортизирање на напаѓање на брзина и одбрана со mistrial и лебдат траектории...

Оригиналниот Palio ACN чиста дрво тенис на маса сечилото сите тркалезна маса тениски рекети рекети спортски затворен спортски брз напад јамка

1399.20 -47 % DEN 742.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Palio ACN чиста дрво тенис на маса сечилотоСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSPly : 5Дебелина : за 6.8 mmТежина : околу 79gБрзина : 8Контрола : 7Тип : сите круг1 x Тенис на Маса сечилотоAnswer : ___________________________ Note : 1...

Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 986 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС

DEN 1499.04

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 986 Ножот со 61second LM ST ГумаСобрани ! само еден црвено гумени веќе биле залепени на овој сечилото foreside...

Оригиналниот Palio Скриен Змеј чиста дрво тенис на маса сечилото табела тениски рекети јамка за двете страни рекети спорт

2188.32 -47 % DEN 1160.00

Добредојдовте на нашиот магазинPalio Скриен змеј тенис на маса сечилотоPly : 7 чиста дрвоСе справи со : shakehands(долга рачка)FL или penhold(краток рачка)CSДебелина : 5.8 mmТежина : CS за ≤ 84 g, FL за ≤ 85gЈамка за двете страниAnswer : ___________________________ Note : 1...

Оригиналниот yinhe Уран Поли 40+ тенис на маса гума со сунѓер мозолчиња од табела тениски рекети рекети спортски 9046

957.12 -47 % DEN 507.00

Добредојдовте на нашиот магазинОригиналниот yinhe Уран Поли 40+ тенис на маса гума со сунѓерМозолчиња надворсунѓерот дебелина МАКС (околу 1.5 мм)тврдоста за 38брз напад со јамкаПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеUramis Уран, грчкиот збор што значи "волшебник"...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.