• Ново
Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки

Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки

Оценка на клиентот:
DEN 1296.00

Износ
Залиха


започнете
крајот Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки Дојде во 3pcs
Производот Се Покаже

Карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
5500K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Bi-Xenon Светлина
Автомобил модел:
Универзална
Автомобил Марка:
Сите автомобил тип

Производи во категоријата

BOAOSI 2x H8 H11 Samsung ДОВЕДОА Автомобил Светла за Магла светилки drl Сијалица 10W Бели + Canbus Decoders Грешка Слободни За BMW E71 X6 M E70 Х5 E83 F25 x3

1152.00 -30 % DEN 806.00

Спецификација : Приклучок : H11 H8Боја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција : 1 годинаБрој на LED : 45 SMD 4014 ЧипОптоварување Отпорник жици се подигнат адаптер ќе работат како предупредување canceller, декодер, capacitor, или blinker брза Флеш Еквалајзер за да се обезбеди нема порака за грешка за LED Светло или Ксенон HID Осветлување да се инсталира на Магла Светлина (високо / ниско зрак) со H11 H8 домување адаптерФункција : Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%Посветла светлина; Ниска потрошувачка на енергија; Ниска температураУбав изглед и ShockproofВграденво Тековната Ограничување ОтпорнициЗаштеда на енергија и заштита на животната срединаЛесна инсталација, само plug & playДиректна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Долг живот, теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часаБрзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мераВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 2 buc H11 H8 45 SMD 4014 висока моќност сијалица+ 2 парчиња Грешка Слободни Оптоварување Отпорник жици се подигнат адаптер

10PCS 3157-А 3157-Б LED Сијалицата Моќност 8W Грешка Слободни Canbus Canceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал Анти-Хипер Трепка Трепка

2399.52 -5 % DEN 2280.00

LED Светилки Висока Моќност 8 W Грешка Слободни CanbCanceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал АнтиХипер Трепка ТрепкачкиLED предупредување canceller 100% нов Поправки брзо трепка кога LED индикатори се опремени Спецификации : Тип : 1156 1157 3156 3157 7440 7443Агол : 135 °Влезен напон : 916 VНоминална напон : 12 V DCМоќност : 8 WДолг животен векНето тежина : околу 77g Plug and Play Боја, а повеќе детали се прикажани во сликиПостои иста цена за Сите Достапни LED светилки Штекер(покажа подолу) се вклучени 1156 1157 3156А 3156Б 3157А 3157Б 7440 7443.Ве молиме да ни остават порака на која точно сијалица контактот што треба откако ќе го постави цел...

2 парчиња 1200Lm 9006 HB4 ДОВЕДОА Автомобил Светла Авто LED Светилки 3030 Бела Дење Работи Светла светилки drl Магла Светлина 6000K 12V Led диоди за Возење Светилка

527.52 -5 % DEN 501.00

Карактеристики : 1.Постојана IC Контролер ќе impove led светилки' животен век за тоа ќе се задржи тековната стабилна, иако на работниот напон се менува додека работат.2.Светилки опремени со постојанотековната возење IC и Алуминиум Коло...

2018 Нови Пристигнување Продажба 60V E10 Индикатор Светлината Led T4w Автомобил Светилки Ba9s 48v 3014 12 Smd Sourse AMYWNTER

665.76 -10 % DEN 599.00

amywnter Специјалност дизајн Автомобилската LED светилки Фабриката за директна продажба платформа ODM & OEM наредби се добредојдени...

7 Led Светлата Сијалица Конверзија Комплет 9012 80W 8000Lm 6500K Кул Бело Led Автомобил Светла Светилки 12V Замени за HalogenHID Светилки

3456.00 -20 % DEN 2765.00

Опис на производот Боја : 7 HL9012Спецификација за производ : Прозрачна : 8000 LM / set(секој еден 4000 LM)Напон : DC12 V24 VВнесување на струјата : H : 1.8 А+0.2 A(DC12 V)LED Количина : 8 PCS (Секоја сијалица)Зрак Агол : 360 степениМоќност : 80 W / set(секој еден 40 W)ИП Стапка : IP65Извор на светлина Модел : LUXEON ZESТемпература на бојата : 6500kТоплина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063Оперативен Живот : >30000hrsМатеријал Предност : Извор на светлина вовед : посебни LED извор на светлина за автомобилската.Супер осветленост led чип со врвот технологија извор на светлина бренд.6063 авиони одделение алуминиум : применета чист алуминиум ingot,чиста магнезиум,мешање со алуминиум и силициум метал,лесно сечење, во добра отпорност на корозија, супер дисипација на топлина и притисок отпор...

2017 Универзална Висока Моќност Бел Автомобил Авто Флексибилни LED Дневни Работи Светлина Автомобили КОЧАН Ден Мека светилки drl Магла Светлина DC12V

398.40 -20 % DEN 319.00

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа...

FEELDO 30pcs BAU15S 1156 S25 12V 21W Автомобил чисто Стакло Светилка Пак Опашка Сијалица Авто Индикатор Халоген Светилка AM4297

847.20 -16 % DEN 712.00

Опис : Модел : 1156 S25 12 V21 W BAU15 S Пак Светлина Категорија : Блескавоминијатурни светилки База : BAU15 S Стакло : S25 светла боја : Жолто Напон : 12 V Моќност : 21 W Филамент : C6 / C6 Fil.оие...

2X Грешка Слободни 80W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип

2016.00 -20 % DEN 1613.00

2 X Грешка Слободни 80 W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип2 Години ГаранцијаСпецификација : Вистински оригинални 3*ФлипЧип X Две страни Секоја Сијалица Флип Чип ултрасветли 4000lm / сијалица Долг животен век (>50000 часа) за Апликација : Супер Светло на еден зрак или Hi / Lo Зрак LED Светлата Вистински Лумен : 4000 LM / ЕЕЗ X 2= 8000 LM / SET Реалната потрошувачка на Енергија : 40 W / еез X 2= 80 W / SET Зрак Агол : 360 степени со Проекција леќи Материјал : 6063 heatsink алуминиум Ладење : Вграден Вентилатор Напон : DC11 V30 V постојан струја возачот Боја температура : 6000 K Операција температура : 40°C ~ +90°CФункција : За ноќта на возењето побезбедно...

1 Пар Универзална 9004 КОЧАН LED Автомобил Светла Авто 6500K 5000LM Бела светодиодни Диоди Headlamp Главата Крушка Светилка Вграден Вентилатор

1476.48 -45 % DEN 812.00

Карактеристики : 1 300% посветла отколку традиционалните светилки халоген2 Бела извор на светлина, да не се чувствувате уморни човечки очи3...

24-СМД-4014 H3 6500K КРИЕШЕ Бела LED Светилки за Светла за Магла или Возење Светилки

60.96 -18 % DEN 50.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја(Сина&White) случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои можат да бидат различни или исти Овој вид на висока моќност H3 24СМД4014 светилки ќе го замени 55 W акции халоген светилки да ви даде премија КРИЕШЕ изглед без да плаќаат висока цена за КРИЕШЕ Конверзија Комплет Напон : 12 V DC Приклучок Тип : H3 LED Type : 24 парчиња супер посветла 4014СМД LED светло(12 парчиња секоја страна) светла Боја : Ксенон Бела 6500 K Неверојатно супер светла за осветлување излез Пониска потрошувачка на енергија, зачувување целата многу енергија Големина : Прибл...

4 X T10 68-СМД RV Супер Светло Автомобил Обратна Топло Бела LED Светла Светилки - W5W 2825 168 194 175 921 912

1056.00 -20 % DEN 845.00

4 X T10 68СМД RV Супер Светло Автомобил Обратна Топло Бела LED Светла Светилки W5 W 2825 168 194 175 921 912 Опис на Производот 1.Број на Светилки : 4 ПАРЧИЊА2.LED Боја : Топло Бела3.LED Type : 68 Висок Квалитет 1206 Диоди (супер светло)4.Глава Дијаметар : 10мм5.Висина : 42mm6.Тежина : 3.79 g7.Лумен : 272 LumensОваа листа карактеристики 4 парчиња на Сосема Нов, суперсветли Топло Бела T10 68SMD LED светилки.Секој LED сијалица содржи 68 Убава Висок Квалитет SMD Led диоди , кои се многу посветла одакции ОЕМ традиционалните светилки и ист тип на LED светилки се продаваат од страна на други амазон продавачи.Answer : ___________________________ Note : Пред да го купите,ве молиме бидете сигурни дека вашата светилки е T10 Оптоварување Приклучок и доволно слободно во вашиотавтомобил домување, бидејќи на должината (42mm долг / 1.68 инчен ); Becuase LED светилки имаат помала моќ cosumption,Европски бренд име на автомобили може да ви требаза да допрете на Оптоварување Отпорници за да се отстрани грешка во кодот на табла; Ако тие не светло по вметнување во штекер,вметнете oppositely;Ако не сте сигурни за compatability / fitment, ве молиме слободно да ни email...

XENCN Супер Светла Бела Магла Халоген сијалица надворешен извор на Светлина Автомобил стил 12V H3 H4 H7 H1 9003 УВ Xenon авто Светилка

DEN 619.20

*Други Надградба Автомобил Светлина Споредуваат со Стандардна СијалицаОсветленоста + 20% Осветленост + 100% Растојание + 40 M Светлината + 80%Растојание + 35 M 5300 K Супер Бела 3800 K 2300 K Супер ЖолтаОПИС на ПРОИЗВОДОТ Напојување : 12 V 100 W Xenon Бела...

2X 7440 7443 33 SMD 5630 Автомобил Led Пак Магла Дење Работи Светлина 33SMD Авто Задните Обратна Светилки Бела Црвена Сина

470.40 -20 % DEN 376.00

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа...

Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bi-xenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор Покровот

DEN 1919.52

Напомена : Емитуваат Боја значи Ангелот Очи во Боја.Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bixenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор ПокровотСпецификација : 1.Светлината водич LED ангел очи проектор покровот 3.0".2...

Совршен Без Грешка За BMW 120W Вкупно Бела КРИ Чип Ореол Ангел Очи H8 Прстен LED Светилки E70 E71 E87 E93 x2

2640.00 -20 % DEN 2112.00

Совршен Без Грешка За BMW 120 W Вкупно Бела КРИ Чип Ореол Ангел Очи H8 Прстен LED Светилки E70 E71 E87 E93 x2Количина : 2 PC Висока излезна сооднос...

2x 9005/9006 HB3 HB4 100W ДОВЕДЕ 20-СМД Кри Чипови Проектор Магла Возење светилки drl Светилки Бела

1440.00 -20 % DEN 1152.00

2x 9005 / 9006 HB3 HB4 100 W ДОВЕДЕ 20СМД Кри Чипови Проектор Магла Возење светилки drl Светилки БелаSpecifictions : Сосема нов Напон : 12 V Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%. За замена на Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.Домување Материјал : Алуминиум Легура , Го Прави Сијалица Работа Под Ниска Топлина Леќа Дизајн : Речиси Нераскинливо ПММА Леќа , Со Функцијата На Фокусирање Светла LED Моќ : 100 W(една светлина)= 20pcs x 5 W КРИ Chip The Работи Wattage : 15 W Осветлување Боја : 6000 K Чиста White LED Тип : 20СМД КРИ XBD чипови LEDLumen : 1800 LM По Light Light Ангел : 360 степени Оперативен Напон : DC 12 V24 V Животен век : >50,000 часаAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Оваа сијалица може да не биде доволно светол настан за светлата.Пакетот Вклучува : 2 x 9005 / 9006 100 W Автомобил LED СијалицаИспорака : 1>.Воздухот mail : Генерално, 715 работни денови на светот.2>.Експрес : Генерално 38 работни дена до 90% земји3>...

Tonewan Нови H7 Ксенон HID Комплет 55W H1 H3 H4 H8 H9 H11 9005 HB3 9006 HB4 881 H27 светилка за во автомобил светла автомобил стил xenon H7

DEN 661.92

Опис : Што се КРИЕШЕ светилки?Се КРИЕШЕ светилки се најсветлиот автоматски светла околу денес Се КРИЕШЕ се залага за Висок Интензитет Отпуштање од работа и го заменува со вжарено во сијалица со Ксенон гас...

Eseastar 2 парчиња T10 T15 9 LED SMD3030 Canbus OBC Грешка Слободни Светилки Оптоварување Сијалица 921 912 W16W LED Canbus Запре Автомобилот светилка

718.08 -10 % DEN 646.00

Answer : ___________________________ NOTE : Нашите предмети се со супер квалитет.Супер Светло T15 9 LED SMD3030 Висока Power LED Светилки за Chrysler Внатрешни Instrumnet Табла за Предупредување Светлина Табличка Светлина Xenon Бела Боја на Точка Име : T15 9 LED SMD3030База : T10 T15LED Чип : CSPБренд : HSUN / EseastarОперативен Напон : 9 VDC 32 VDCОперативен Струја : 450 мПотрошувачка На Енергија : 4.5 WЗрак Шема : 360°Прозрачна Флукс : 500 LMТемпературата На Работа Опсег : 30°C + 85°CБоја : БелаПакување Спецификација : АнтиЕлектростатско PolybagГаранција : 24monthsУпотреба : Дење Работи Светлина,Автомобил Табла за Предупредување Светлина, Авто LED Табличка Светлина, Внатрешни Инструмент Индикатор LED Сијалица1.G3 Canbповеде со Моќ Постојан Струја дизајн , кога оперативен напон промени, моќта comsumption не се менува, па 100% никогаш не се изгорени на автомобилот, под услов 17 V, и моментален оперативен напон може да се стигне до 20 V.Во меѓувреме, G3 CanbLED canlight да ви остане мирна кога оперативен напон е 6 V...

XENCN H11 Teleeye Интензивна Светлина Автомобил Светилки Замени Надградба 12V 70W Магла Халоген Светилка за Сатурн Џип Кадилак GMC Buick

1242.72 -28 % DEN 895.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНапојување : 12 V 70 W TELEEYE ИНТЕНЗИВНО ОСВЕТЛУВАЊЕ Модел : H11 Сертификација : EMARK, ISO9001...

1pcs 27W 4.4 Инчен LED Работа Светлина За SUV АТВ Место Поплава Автомобил Камион со Приколка Чамец Риболов Лов за Магла Водоотпорен IP67

DEN 1119.84

Интересно Поврзани ПроизводиМожете да ја користите светлината за Теренски Возила, Камиони, Трактори, ЏИП, АТВ, мотоцикл, Кранови, Forklifts ,оган мотори, спасување и возила за комуникации возила, воена команда возила, возови, резервоари и др.Име на производ : LED Работи СветлинаОПИС : 1...

Wotefusi За Kawasaki ZX-9R ZX9R ZX 9R ZX9 1998 98 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD74]

11999.52 -8 % DEN 11040.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на Мувла Одговара : За Kawasaki ZX9 R 1998 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Светла ( без светилки ) Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10X Светла за Магла Auto Автомобили Предводена H1 Светлата Крушка Светилка 12V 55W Супер 6000K Белата Халоген Автомобил Стајлинг за Форд

455.52 -21 % DEN 360.00

100% Сосема Нов!УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!!100% Водоотпорни и 100% dustproof Отпорност на топлина и стареење!!!Приклучок : H1 / P14.5 SБоја : белаНапон : 12vТемпература на бојата : 50006000 KWattage : 55 WНапојување : 12 V Цртање на текстЛесен за инсталација : го Замени оригиналниот светилки и приклучок во.Пакет Се Вклучени : 10 X H1 55 W LED СВЕТЛО1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

H11 55W Халоген со Пакување Кутија Магла Светлина Висока Моќност Авто Светилки 6000K 12V Светлата за Ford Автомобил Паркинг Стил

383.52 -21 % DEN 303.00

Торба содржи 2 парчиња H11 55 W халоген светилки 100% Сосема Нов во Оригинална Кутија! УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!! 100% водоотпорни и 100% dustproof...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.