• Ново
Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bi-xenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор Покровот

Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bi-xenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор Покровот

Оценка на клиентот:
DEN 1919.52

Износ
Залиха


Напомена : Емитуваат Боја значи Ангелот Очи во Боја.
Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bi-xenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор Покровот
Спецификација :
1.Светлината водич LED ангел очи проектор покровот 3.0".
2. Светлината водич LED ангел очи ќе го објави помалку топлина отколку другите нормално ангел очи.
3 . Постојат три боја за опција : Сина, Црвена Бела .
4.LED чип е за 3w.
5.Од Германија impor материјал,повеќе добро светло водич боја.
6.Интеграција дизајн,направен.Се избегнат високите температури,повеќе долго време, живот-век.
Пакетот вклучува : 1 пар на LED проектор shrond со возачот Детални Слики Превозот Ние брод на светот, освен некои оддалечени области.Ако сте во оваа област, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени во рок од 3-5 дена на плаќање проверка. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашето име и вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ако не сте добиле нашите пратката во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери испорака за вас и се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашите Услуги
1.Нашите напредни објекти и технологија се осигура дека ние може да обезбеди добар сервис за вашиот ОЕМ и ODM проекти.
2.Гаранција период е 12months.
3.Задоволни пред-продажба,на продажба,по - продажба.
Повратни информации
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
4. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето. Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со 100% задоволство.
Гаранција :
Отворете и проверка на производи,бидете сигурни дека тоа е непроменети пред употреба.
Тогаш ние ќе ја испрати на замена на вас како е можно поскоро.
12 месеци Производителот, купи со доверба.
Ако не сте задоволни кога ќе го примените вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за нова или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Компанијата Imformation
Гуангжу Синди Електронски и Technology Co.,Ltd компанијата има две бренд : Визија и IPHCAR.Визија и IPHCAR се специјализирани во Криеше Проектор Леќа,Магла Светилка,LED светилки drl,Ангел Очите и се Сокри за 6 години. Ние сме професионален тим во производство и продажба на hid xenon проектор леќа. Со добар квалитет и услуга се задоволни од целиот свет клиенти.Ние сме големо кина снабдувач нудиме OEM ODM,помагајќи ти да расте вашиот бизнис и да добиете повеќе профит е нашата крајна цел.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Црвена, Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
35W
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил Марка:
H1 H4 H7 H11 9005 9006 Светлата
Напон:
12V
Бренд Име:
IPHCAR
Автомобил модел:
Универзална
Име на производ:
LED Bi-xenon Проектор Shrond
Ангел Очи Тип:
led ангел очи
Ангел очи во боја:
бело, сино, црвено
Ангел Очи Моќ:
3W
Гаранција:
12 месеци
Покровот Материјал:
Најлон Fiberglass
Функција:
Го Издржат Високи Температури
Led Чип Квалитет:
4 парчиња
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Led Чип Производител:
Кри

Производи во категоријата

PANYUE Супер светло 360 H1 H3 H4 H7 H8 H9 H11 H4 9005 9006 80W 8000LM Автомобил КОЧАН LED Светлата Комплет Зрак Светилки 6000K БЕЛАТА ОСВЕТЛУВАЊЕ

863.04 -15 % DEN 733.00

Оваа цена вклучува 2 ПАРЧИЊА LED фарови.Спецификација : Приклучок : H1,H3,H4(HB2,9003),H7,H11(H8,H9)9005(HB3,H10)9006(HB4)Температура на бојата : 6000kМоќност : 40 W / Сијалица 80 W / setЛумен : 4000 LM / Сијалица 8000 LM / SetНапон : DC1236 VLED Чипови : Супер светло Моќ КОЧАН ЧипЗрак Агол : 360 ЗракУпотреба : HeadhightЖивотниот век : Над 50000hrsЗаштеда На Енергија : 80% Заштеда НаМатеријал : Алуминиум Легура

Wotefusi ТОПЛА За Suzuki GSF1250S GSF 1250 GSF650 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD78]

14687.52 -8 % DEN 13512.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на МувлаОдговара За Suzuki GSF1250 S 20072008За GSF1250 20072010За GSF650 20052008 годинаПакетот Вклучува : 1 X Светла ( без светилки )Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бесплатен Превозот 2 парчиња Висока Моќност Бела H11 H8 КРИ Чип LED Светилки За во Автомобил Светла за Магла Нема Грешка во Кодот Порака Со H11 Оптоварување Отпорник

1728.00 -20 % DEN 1382.00

Бесплатен Превозот 2 парчиња Висока Моќност КРИЕШЕ Бела H11 H8 КРИ Чипови LED Светилки За во Автомобил Светла за Магла Нема Грешка во Кодот Порака Со H11 Оптоварување ОтпорникНие ќе испрати еден пар на Високо квалитетни H11 грешка слободни Оптоварување Отпорник ***Plug and play***H11 LED светилки drl Магла Светлина Canb W 6 Ohm Оптоварување Отпорник Жици Canceller ДекодерОперативниот тековната можат да стигнат до 2.5,па тоа ќе не нема порака за грешка за сите автомобили,може да ги собере сите автомобили!S pecifications Име на Производ : 80 W H11 LED Магла Светлина (1224 V DC)...

Tcart 55W HID xenon комплет 12V 55W canbus Тенок Баласт +35W H4 Hi/Lo комплет КРИЕШЕ светлата H13 9004 9007 КРИЕШЕ hi/lo xenon комплет

2943.84 -5 % DEN 2796.00

(Pls ни остави порака за модел и боја температура на вашиот светилки кога ќе заврши цел)Боја Температура Thoise : 3,000 К 4,300 К 6,000 К 8,000 К 10,000 К 12,000 К 15,000 К 20,000 К 30,000 К Функција : 1) Моќност : 35 W2) животниот век : 3000hours3) Влезен Напон : 12 V4) Боја температура : 3,000 К30,000 к( Pls ни остави порака за модел и боја температура на вашиот светилки кога ќе заврши цел )5) Прозрачна : 4500lm~ 5, 500lm6) Работна температура : 40°C~ + 105°C7) Опфаќа : Кристално стакло цевка за УВМАЧКА антиултравиолетови8) Luminescence начин : се Произведува прозрачна од страна на гасови судир9) инсталации : Висока температураотпорни, висок напонотпорен наТемпература на бојаСветлината боиксенон светилки : Златна светлина,сончева светлина, боја,небо сина,светло сина,темно сина,Розова,Виолетова,Зелена,бела,златен 3,000 КЗЛАТНА 4,300 КЖОЛТО БЕЛА 6,000 КСВЕТЛА БЕЛА 8,000 ККЕМБРИЏ СИНА 10,000 КСИНА 12,000 КТЕМНО СИНА 15,000 К ОДЛИЧНО СИНА 20,000 КРОЗОВА 30,000 КВИОЛЕТОВА.Карактеристики на HID xenon светилкиДолг животЗаштеда на енергијаСупер осветленостДобра боја температураЛесна инсталацијаБезбедностПакетот Вклучува : 2 x H4 HI / LO сијалица2x 55w тенок баласт1x wire кабел1 x наставаПроизводот Се Покажебаласт шоуИнсталација ЕфектБоја како следи : Инсталација начин

Urbanroad 2 парчиња/многу H3 Светилки 3000K Халоген Xenon H3 12V 55W Златно Жолта Магла Фабрика Цена Автомобил Стил Паркинг

95.04 -10 % DEN 86.00

Urbanroad 2 парчиња / многу H3 Светилки 3000 K Халоген Xenon H3 12 V 55 W Златно Жолта Магла Фабрика Цена Автомобил Стил ПаркингПриклучок : H3 Wattage : 55 W Напојување : DC 12 V Количина : 2 ПАРЧИЊА Белешки : ве Молиме проверете со вашиот сијалица приклучок пред да го купите Лесен за Инсталација : го Замени оригиналниот светилки и приклучок во Пакет Вклучува : 2 buc x H3 55 W Халоген

2 x чисто Стакло Супер Светло Жолта 3000K HB4 9006 Халоген Светилки 12V 55W P22d Автомобил Главата Светилка 12V сијалица

223.68 -5 % DEN 213.00

2 x чисто Стакло Супер Светло Жолта 4300 K HB4 9006 Халоген Светилки 12 V 55 W P22d Автомобил Главата Светилка Светлината led сијалица 12 VСпецификација : На халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот, за производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата...

Топла 2x H11 Автомобил Магла Светлина, Крушка Светилка Супер Бела 12V 55W 6000K Халоген Xenon Автомобил Стил Светлата за форд фокус 2

350.40 -31 % DEN 242.00

100% Сосема Нов во Оригинална Кутија! УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!! 100% водоотпорни и 100% dustproof...

10X Светла за Магла Auto Автомобили Предводена H1 Светлата Крушка Светилка 12V 55W Супер 6000K Белата Халоген Автомобил Стајлинг за Форд

455.52 -21 % DEN 360.00

100% Сосема Нов!УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!!100% Водоотпорни и 100% dustproof Отпорност на топлина и стареење!!!Приклучок : H1 / P14.5 SБоја : белаНапон : 12vТемпература на бојата : 50006000 KWattage : 55 WНапојување : 12 V Цртање на текстЛесен за инсталација : го Замени оригиналниот светилки и приклучок во.Пакет Се Вклучени : 10 X H1 55 W LED СВЕТЛО1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатен Превозот 2 парчиња 80W Јапонски H16 Адаптер Epistar Led Магла Сијалица Автомобил Возење светилки drl Светилка Бела 12V 24V

1497.60 -20 % DEN 1198.00

Бесплатен Превозот 2 парчиња 80 W Јапонски H16 Адаптер Epistar Led Магла Сијалица Автомобил Возење светилки drl Светилка Xenon Бела 12 V 24 VКарактеристики : Гаранција : Да...

55W Брзо Светла HID Xenon Конверзија Комплет H1,H7,H3,HB3,HB4 Еден зрак xenon комплет,H4,H13,9007 Bi-xenon зрак КРИЕШЕ комплет за во автомобил headlamp

1866.24 -5 % DEN 1773.00

Се КРИЕШЕ Конверзија Комплет XenonНашите КРИЕШЕ Конверзија Колекции се наменети да ги надмине вашите очекувања! Надградите вашиот возило со брилијантен КРИЕШЕ осветлување дека супериорна вашиот досадна халоген светилки...

2017 Универзална Висока Моќност Бел Автомобил Авто Флексибилни LED Дневни Работи Светлина Автомобили КОЧАН Ден Мека светилки drl Магла Светлина DC12V

398.40 -20 % DEN 319.00

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа...

Вечера Светлината H9 H4 2 ПАРЧИЊА КОЧАН C6 7600LM 6000K белата магла светлина светилка водоотпорен LED комплет За Тојота За ФОЛКСВАГЕН За Audi За BMW

DEN 1151.52

Вечера Светлината H9 H4 2 ПАРЧИЊА КОЧАН C6 3800 LM 6000 K белата магла светлина светилка водоотпорен LED комплет За Тојота За "ФОЛКСВАГЕН" За Audi За BMWспецификација за производC6 светлата светилки, со авион одделение за Воздухопловство 6063 алуминиум и најновите КОЧАН чип (САД) извор на светлина,фрли супер светлина на патот еднакво на ригорозни агол, без темни дамки / магла светлина...

FStuning S1 H7 Led Светлата за Benz E класа со H7 led адаптер приклучок држачот за Benz B класа 8000LM CSP led светлата светилки

1104.00 -8 % DEN 1016.00

FStuning S1 H7 Led Светлата за Benz E класа со H7 led адаптер приклучок држачот за Benz B класа 8000 LM CSP led светлата светилкиОпис на С1 CSP h7 led headlamp фаровиТочка име : S1 CSP H7 led фаровиПредмет тип : LED конверзија комплетИП Стапка : IP65Зрак Агол : 360 СтепениОперативен Живот : > 50.000 ЧасаТемпература на бојата : 6000 K БелатаМатеријал : Авијација Алуминиум 6063Моќност : 50 W / Set (Hi / 25 W, Lo / 25 W)Прозрачна Флукс : 8000lm / Set (4000lm / сијалица)Оперативен Напон : DC 932 V (одговара 12 V / 24 V возило)Оперативен Температура : 40~+80 степен целзиусови степениОпис на H7 led адаптер : Точка име : H7 led светлата светилки адаптери sockets носители прскалки светилка базаПредмет тип : H7 сијалица носителот адаптер приклучок retainer конвертор клиповиКомпатибилен Светилки : H7 автомобил led светлата светилкиМатеријал : Металвисоко отпорни на топлинаИнсталација : Директни Plug and PlayСе користи за : H7 LED светилки HeadlampПакет : 1set =2 парчиња S1 CSP H7 LED светилки со 2pcs H7 сијалица носители на едно мало полеFittment на led H7 сијалица адаптер : За Benz E класа / ML350 / Б Класа / ML Класаза "Фолксваген" Touareза "Опел"Фотографии од S2 КОЧАН h7 led фарови и сијалица адаптерПрофил на компанијата : Ние прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, PAYPAL , итн.Ние одберете Express, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.Сите предмети носат 12 месеци гаранција .Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.

MAXGTRS 1Set (2*80W), ПРЕДВОДЕНА Ореол Прстен Маркер Ангел Очи Сијалица Canbus Грешка Слободни За BMW E90 E91 325i 328i 316i 318i 320i 330i

2275.20 -20 % DEN 1820.00

MAXGTRS 1 Set (2*80 W), ПРЕДВОДЕНА Ореол Прстен Маркер Ангел Очи Сијалица CanbГрешка Слободни За BMW E90 E91 325i 328i 316i 318i 320i 330i Истакна : E90 / E91 LED ангел око користете оригинални XBD чипови, 8 компјутери XBD чипови на секоја сијалица...

360 H8 H11 H9 60W 4400LM Автомобил КОЧАН LED Светлата Комплет Зрак Светилки 6000K БЕЛАТА ОСВЕТЛУВАЊЕ

859.20 -20 % DEN 687.00

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа...

10PCS 3157-А 3157-Б LED Сијалицата Моќност 8W Грешка Слободни Canbus Canceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал Анти-Хипер Трепка Трепка

2399.52 -5 % DEN 2280.00

LED Светилки Висока Моќност 8 W Грешка Слободни CanbCanceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал АнтиХипер Трепка ТрепкачкиLED предупредување canceller 100% нов Поправки брзо трепка кога LED индикатори се опремени Спецификации : Тип : 1156 1157 3156 3157 7440 7443Агол : 135 °Влезен напон : 916 VНоминална напон : 12 V DCМоќност : 8 WДолг животен векНето тежина : околу 77g Plug and Play Боја, а повеќе детали се прикажани во сликиПостои иста цена за Сите Достапни LED светилки Штекер(покажа подолу) се вклучени 1156 1157 3156А 3156Б 3157А 3157Б 7440 7443.Ве молиме да ни остават порака на која точно сијалица контактот што треба откако ќе го постави цел...

1Pair Јасно Предниот Браник Светла за Магла Светла w/Светилки За Hyundai Tucson 2005-2009

2399.52 -9 % DEN 2184.00

1 Pair Јасно Предниот Браник Светла за Магла Светла w / Светилки За Hyundai Tucson 2005200 9ОДГОВАРА за Hyundai Tucson 2005200 9Пакет : 1 Pair светла за маглаОЕМ ЗАМЕНА ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ!Ве молиме проверете ја вашата објект од иста како и нашата слика се прикажува пред купување!!!Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка...

2X Грешка Слободни 80W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип

2016.00 -20 % DEN 1613.00

2 X Грешка Слободни 80 W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип2 Години ГаранцијаСпецификација : Вистински оригинални 3*ФлипЧип X Две страни Секоја Сијалица Флип Чип ултрасветли 4000lm / сијалица Долг животен век (>50000 часа) за Апликација : Супер Светло на еден зрак или Hi / Lo Зрак LED Светлата Вистински Лумен : 4000 LM / ЕЕЗ X 2= 8000 LM / SET Реалната потрошувачка на Енергија : 40 W / еез X 2= 80 W / SET Зрак Агол : 360 степени со Проекција леќи Материјал : 6063 heatsink алуминиум Ладење : Вграден Вентилатор Напон : DC11 V30 V постојан струја возачот Боја температура : 6000 K Операција температура : 40°C ~ +90°CФункција : За ноќта на возењето побезбедно...

2-Pack Бела PW24W PWY24W 6*5W Кри Чипови 30W Led Магла Светлина Автомобил Замена Светилки Дење Работи Светла

1296.00 -20 % DEN 1037.00

2Pack Бела PW24 W 6*5 W Кри Чипови 30 W Led Магла Светлина Автомобил Замена Светилки Дење Работи СветлаОва ново надградба дизајн директно ќе го замени акции PWY24 W PW24 W халоген крушка, едноставно plug and play.КарактеристикиКсенон Бела бојаЗаменете PWY24 W или PW24 W халоген светилкиДвапати побрзо да реагира време од акцииClean & Clear пред крајот, без да гледаат на килибар "пржени јајца"Заврши без грешки и неполарните дизајнНаправени со 30 W (6 парчиња 5 W) КРИ LED ЧиповиМногу посветла од акции сијалица1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

KELIMI Метал H7 55W Ксенон HID Комплет 4300K 6000K 8000K Висок Интензитет на Испуштање на светилки

950.40 -10 % DEN 855.00

HID xenon светилка 12 V 55 W Метал H7 4300 K 6000 K 8000 K криеше сијалица еден зрак криеше сијалицаФункција : *100% Сосема Нов!50% заштеда на енергија!*Оваа КРИЕШЕ комплет содржи 2x H...

1 Пар Универзална 9004 КОЧАН LED Автомобил Светла Авто 6500K 5000LM Бела светодиодни Диоди Headlamp Главата Крушка Светилка Вграден Вентилатор

1476.48 -45 % DEN 812.00

Карактеристики : 1 300% посветла отколку традиционалните светилки халоген2 Бела извор на светлина, да не се чувствувате уморни човечки очи3...

XENCN Супер Светла Бела Магла Халоген сијалица надворешен извор на Светлина Автомобил стил 12V H3 H4 H7 H1 9003 УВ Xenon авто Светилка

DEN 619.20

*Други Надградба Автомобил Светлина Споредуваат со Стандардна СијалицаОсветленоста + 20% Осветленост + 100% Растојание + 40 M Светлината + 80%Растојание + 35 M 5300 K Супер Бела 3800 K 2300 K Супер ЖолтаОПИС на ПРОИЗВОДОТ Напојување : 12 V 100 W Xenon Бела...

2018 Нови Пристигнување Продажба 60V E10 Индикатор Светлината Led T4w Автомобил Светилки Ba9s 48v 3014 12 Smd Sourse AMYWNTER

665.76 -10 % DEN 599.00

amywnter Специјалност дизајн Автомобилската LED светилки Фабриката за директна продажба платформа ODM & OEM наредби се добредојдени...

Wotefusi За Kawasaki ZX-9R ZX9R ZX 9R ZX9 1998 98 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD74]

11999.52 -8 % DEN 11040.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на Мувла Одговара : За Kawasaki ZX9 R 1998 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Светла ( без светилки ) Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Urbanroad 2 ПАРЧИЊА H1 Светилки 3000K Халоген Xenon H1 12V 55W Златно Жолта Магла Фабрика Цена Автомобил Стил Паркинг

94.08 -5 % DEN 89.00

Urbanroad 2 ПАРЧИЊА H1 Светилки 3000 K Халоген Xenon H1 12 V 55 W Златно Жолта Магла Фабрика Цена Автомобил Стил ПаркингПриклучок : H1 Wattage : 55 W Напојување : DC 12 V Количина : 2 ПАРЧИЊА Белешки : ве Молиме проверете со вашиот сијалица приклучок пред да го купите Лесен за Инсталација : го Замени оригиналниот светилки и приклучок во Пакет Вклучува : 2 buc x H1 55 W Халоген

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.