• Ново
iPobooTech Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла За Chevy Malibu

iPobooTech Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла За Chevy Malibu

Оценка на клиентот:
DEN 4127.52
DEN 3921.00 -5 %

Износ
Залиха


2 парчиња Висок Квалитет на Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла + Придушници За Chevrolet Malibu
Бесплатен превозот во светот!Ние превозот пратката до НАС,АУ,велика БРИТАНИЈА,CA,RU,FR со ЕМС Пакет Воздухопловната ,тоа ќе потрае околу 7-12 дена превозот време.
Бродот на парцела во други земји со Сингапур Регистрирани Воздухопловната ,превозот време ќе биде 15-21 дена .
Ако не може да се прифати долго превозот време,ве молиме да не го купите оваа точка и изберете локален трговец .
Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Карактеристики :
1.Ожичување темперамент е направен од силика гел која е мека и со трајни карактеристики на анти-корозија, анти-мешање, може да трае за околу 10 години.
2.Оригиналниот водоотпорен и dustproof структура не ќе бидат погодени по Сите Во Еден комплет инсталиран. Запечатени ефект е, како и онаа на собранието од фабричките.
3.Увезени компоненти донесен, со hest спроведување во школка.
4.Сијалица животен век е 3000hours, баласт животен век е 6000hours.
5.Посветен водоотпорен прстени се користи за да се поправи сијалица и баласт, добра водоотпорен сопственост, силна стегање.
6.Лесна инсталација, крушка и баласт се во едно, помалку чекор на поврзување на жици се подигнат и баласт за одредување без оштетување на оригинални делови.
Пакет се вклучени :
2 * Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни Intergrated H7 HID Xenon Светла
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака!
Бидејќи постојат различни модел во секоја држава.
Please double-check и да бидете сигурни дека компатибилност пред купување,ви благодариме!!
Детали :
Инсталација :
1,ја Отстраните правта капа 2,ја Заменува оригиналната халоген светилки да се КРИЕШЕ Светилки 3,Поврзете баласт со сијалица и автомобил моќ 4,Завртка во баласт 5,Заврши

Карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Ксенон Светлина Модел:
H7
Автомобил модел:
За Chevy Malibu
Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Бренд Име:
iPobooTech
Тип На Сијалица:
H7
Wattage:
35W
Автомобил Марка:
За Chevy Серија
Напон:
12V
Автомобил Производител:
Chevrolet

Производи во категоријата

55W Брзо Светла HID Xenon Конверзија Комплет H1,H7,H3,HB3,HB4 Еден зрак xenon комплет,H4,H13,9007 Bi-xenon зрак КРИЕШЕ комплет за во автомобил headlamp

1866.24 -5 % DEN 1773.00

Се КРИЕШЕ Конверзија Комплет XenonНашите КРИЕШЕ Конверзија Колекции се наменети да ги надмине вашите очекувања! Надградите вашиот возило со брилијантен КРИЕШЕ осветлување дека супериорна вашиот досадна халоген светилки...

2x 9005/9006 HB3 HB4 100W ДОВЕДЕ 20-СМД Кри Чипови Проектор Магла Возење светилки drl Светилки Бела

1440.00 -20 % DEN 1152.00

2x 9005 / 9006 HB3 HB4 100 W ДОВЕДЕ 20СМД Кри Чипови Проектор Магла Возење светилки drl Светилки БелаSpecifictions : Сосема нов Напон : 12 V Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%. За замена на Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.Домување Материјал : Алуминиум Легура , Го Прави Сијалица Работа Под Ниска Топлина Леќа Дизајн : Речиси Нераскинливо ПММА Леќа , Со Функцијата На Фокусирање Светла LED Моќ : 100 W(една светлина)= 20pcs x 5 W КРИ Chip The Работи Wattage : 15 W Осветлување Боја : 6000 K Чиста White LED Тип : 20СМД КРИ XBD чипови LEDLumen : 1800 LM По Light Light Ангел : 360 степени Оперативен Напон : DC 12 V24 V Животен век : >50,000 часаAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Оваа сијалица може да не биде доволно светол настан за светлата.Пакетот Вклучува : 2 x 9005 / 9006 100 W Автомобил LED СијалицаИспорака : 1>.Воздухот mail : Генерално, 715 работни денови на светот.2>.Експрес : Генерално 38 работни дена до 90% земји3>...

XENCN H4 P43t 12V 60/55W 3200K Јасно Серија Оригинални Повеќе од Светлината Автомобил Светла ОЕМ Квалитет Халоген Сијалица Авто Сијалици 2 парчиња

DEN 407.04

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ Напојување : 12 V 60 / 55 W P43t Стандард Серија Температура на бојата : 3200 K Модел : H4 Другиот Дел Број : 8411...

FUGSAME FREESHIPPING Дење работи светлина светилки drl Автомобил Додатоци LED дневни 1LED*2

DEN 479.52

Производи вклучуваат : 1 LED светлина група два (со цинк легура рамка), на линијаотпор (осигурување) а, пакет на завртки.Производи кои се користат во 12 V модел, супер компатибилност.Земете една мала светлина жица, што значи дека производите на мали светилкиосветлена;Потоа магла линија, што значи дека магла светлина производи;Потоа моторот линија, која го започне нејзиниот работи светла се запалени.Производ параметри : 1...

1 Пар 35W Д3 D3S D3R D3C Метална База HID Xenon ОЕМ Замена AC Резервни Светилки Светлина Без Приклучок за Кабли 4.3 К 6K 8K 10000K 12000K

1007.52 -5 % DEN 957.00

12 V 35 W Д3 D3 S D3 R D3 C Метална База(Држење на Шасија) HID Xenon ОЕМ Замена AC Резервни Сијалица Светлина Без Приклучок за Кабли 4300 K 6000 K 8000 K 10000 K 12000 K Достапни За ИзборHID Xenon Сијалица Карактеристики : 1...

7 Инчен LED Daymaker Светла + 4.5 Инчен Додавање Помошни Светла за Магла со Планината Заградата Прстен за Харли Дејвидсон Мотор

DEN 6192.00

7 Инчен LED Daymaker Светла + 4.5 Инчен Додавање Помошни Светла за Магла со Планината Заградата Прстен за Харли Дејвидсон МоторСпецификација : 7inch СветлатаГолемина : 7inch(178*178*100mm)Моќност : 30 WОперативен Напон : 1030 V DCLumens : 2600 LM на високо зрак, 1300 LM на ниски зракТемпература на бојата : 6000 KДомување Материјал : Diecast алуминиум домувањеЛеќи на камерата : PCВодоотпорен Стапка : IP67Векот на траење : До 50.000 ЧасаБоја : Црна4.5 инчен Светла за Магла Големина : 4.5 инчен(115*115*60mm) Моќност : 30 W / сијалица Напон : 9 V32 V DC LED Чип : Висока лумен LED чипови Прозрачна Флукс : 1440 LM Боја Температура : 6500 K7000 K (Бела) Домување Материјал : Diecast Алуминиумски Домување Водоотпорен стапка : IP67 животниот век : 50.000 часови Боја : Црна 7inch Монтажа Заградата за Светлата Надворешен Прстен Дијаметар : 8.2 инчен(212mm) Внатрешен Прстен Дијаметар : 7inch(180mm) Точка Ширина : 2.5 инчен(60mm) Боја : Црна Лесни, помогне да се поправи LED светлата цврсто на обтекател или nacelle Изграден во изворите за ублажување на возење вибрации Fitment : Направен специјално за Харли Дејвидсон модели...

2017 Универзална Висока Моќност Бел Автомобил Авто Флексибилни LED Дневни Работи Светлина Автомобили КОЧАН Ден Мека светилки drl Магла Светлина DC12V

398.40 -20 % DEN 319.00

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа...

2 парчиња 6000LM LED-светла база се 9005 LED светлата 30W 6500K Бело може да се магла светилка DC12

1137.60 -50 % DEN 569.00

Напомена : Нашите пакување методи се да не се земе пакување кутија.Ако постои експрес испорака трошоци треба да се спакуваат кутија ние дополнително ќе се прифати 2.Ако е потребно да ве молиме да контактирате со нас за даизмените единечна цена пред ставање на ред, во исто време додека на ставање на ред забелешки добра.Ви благодаримеАко имате било какви порака од правам не разбирам, добредојде на овој магазин стока, ние ќе ви одговоривие во рок од 24 часа.Благодарение на вашата undПриклучок Тип : H13,HiLo Зрак ( 60 [email protected]висока зрак, 60 [email protected] ниска зрак ) H4,HiLo Зрак ( 60 [email protected]висока зрак, 60 [email protected] ниска зрак ) 9004,HiLo Зрак ( 60 [email protected]висока зрак, 60 [email protected] ниска зрак ) 9007,HiLo Зрак ( 60 [email protected]висока зрак, 60 [email protected] ниска зрак ) 9006(HB4),еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица ) 9005(HB3),еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица ) H11,еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица ) H7,еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица ) H1,еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица ) H3,еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица ) 9012,еден Зрак ( 60 W / set,30 W / сијалица )Моќност : 60 W / setПрозрачна Флукс : 6000lm / set(3000lm / сијалица)Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V,24 V возила)Температура на бојата : Чиста Бела 6500 KIP65 оценет вода и прашина печат,360 степени зрак аголМатеријал : Авијација 6063 алуминиум профилТемпературата на работа : 4080 степен целзиусови степениВо текот 30000hrs животУпотреба : светла,светло за маглаДвонасочна топлина дисипација канал1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот (12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапкаПакет Се Вклучени : 2x LED светлата светилки1x англиски инсталација упатствоAnswer : ___________________________ Note : H4 / H13 / 9004 / 9007 се hilo зрак, 3 прозрачна лица(270 / 360 степен),3pcs Bridgelux CSP чиповиH1 / H3 / H7 / 9005 / 9006 / 9007 / 9012 се единствен зрак, 2 прозрачна лица(360 степени),2 парчиња Bridgelux ПАРЧЕ чипс.

XENCN H11 Teleeye Интензивна Светлина Автомобил Светилки Замени Надградба 12V 70W Магла Халоген Светилка за Сатурн Џип Кадилак GMC Buick

1242.72 -28 % DEN 895.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНапојување : 12 V 70 W TELEEYE ИНТЕНЗИВНО ОСВЕТЛУВАЊЕ Модел : H11 Сертификација : EMARK, ISO9001...

1Set Пред Магла Светлина Со Магла Светилка Опфаќа колекции Замена За TOYOTA Land CRUISER PRADO FJ150 2010-2014

3839.52 -9 % DEN 3494.00

1 Set Пред Магла Светлина Со Магла Светилка Опфаќа колекции Замена За TOYOTA Land CRUISER PRADO FJ150 20102014Способен ДА : TOYOTA Land CRUISER PRADO FJ150 20102014Пакет : 2 парчиња за Магла(без светилки)+2 парчиња магла светилка маскаБез светилки!Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Топла 2x H11 Автомобил Магла Светлина, Крушка Светилка Супер Бела 12V 55W 6000K Халоген Xenon Автомобил Стил Светлата за форд фокус 2

350.40 -31 % DEN 242.00

100% Сосема Нов во Оригинална Кутија! УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!! 100% водоотпорни и 100% dustproof...

Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки

DEN 1296.00

започнетекрајот Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки Дојде во 3pcsПроизводот Се Покаже

Eseastar 2 парчиња T10 T15 9 LED SMD3030 Canbus OBC Грешка Слободни Светилки Оптоварување Сијалица 921 912 W16W LED Canbus Запре Автомобилот светилка

718.08 -10 % DEN 646.00

Answer : ___________________________ NOTE : Нашите предмети се со супер квалитет.Супер Светло T15 9 LED SMD3030 Висока Power LED Светилки за Chrysler Внатрешни Instrumnet Табла за Предупредување Светлина Табличка Светлина Xenon Бела Боја на Точка Име : T15 9 LED SMD3030База : T10 T15LED Чип : CSPБренд : HSUN / EseastarОперативен Напон : 9 VDC 32 VDCОперативен Струја : 450 мПотрошувачка На Енергија : 4.5 WЗрак Шема : 360°Прозрачна Флукс : 500 LMТемпературата На Работа Опсег : 30°C + 85°CБоја : БелаПакување Спецификација : АнтиЕлектростатско PolybagГаранција : 24monthsУпотреба : Дење Работи Светлина,Автомобил Табла за Предупредување Светлина, Авто LED Табличка Светлина, Внатрешни Инструмент Индикатор LED Сијалица1.G3 Canbповеде со Моќ Постојан Струја дизајн , кога оперативен напон промени, моќта comsumption не се менува, па 100% никогаш не се изгорени на автомобилот, под услов 17 V, и моментален оперативен напон може да се стигне до 20 V.Во меѓувреме, G3 CanbLED canlight да ви остане мирна кога оперативен напон е 6 V...

CARLITS H4 H7 ДОВЕДОА Автомобил Светла H1 H3 H8 H9 H11 9005 9006 9007 9008 HB5 HB3 HB4 Светилка За Авто Магла 12V Сијалица 50W 6500K 2 парчиња

1973.76 -49 % DEN 1007.00

Карактеристики и Спецификации : Plug Тип : H13 : HiLo Зрак(50 W / висока зрак,50 W / низок зрак) 9007 : HiLo Зрак(50 W / висока зрак,50 W / низок зрак) 9004(HB1) : HiLo Зрак( 50 W / висока зрак,50 W / низок зрак) 9003 / H4(HB2) : HiLo Зрак(50 W / висока зрак,50 W / низок зрак) H11 : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) H7 : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) H1 : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) H3 : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) H27(880) : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) 9006(HB4) : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) 9005(HB3) : еден Зрак(50 W / set,25 W / сијалица) Опис на Производот : двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот (12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Основна Спецификација : Прозрачна Флукс : 8000lm / set(4000lm / сијалица) Моќност : 50 W / Set Оперативен Напон : DC 916 V Боја Температура : Чиста Бела 6500 K IP65 оценет вода и прашина печат,360 степени зрак агол Материјал : Авијација 6063 алуминиум профил Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Над 30000hrs живот Употреба : светлата,магла light Пакет се Вклучени : 2 парчиња Авто светилки+ 1 Кутија ЗАБЕЛЕШКА : Не Suitebale за 24 V Возило Производот мора да биде професионална инсталација персонал за инсталација...

Wotefusi За Kawasaki Ninja 250 2008 2009 08 09 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD70]

11039.52 -8 % DEN 10156.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на Мувла Одговара : За Kawasaki Ninja250 20082009 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Светла (без светилки) Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

H7 LED Комплет 110W 10400LM Авто Замена на Светилки Автомобил 12V Сијалица 5000K 6000K Осветлување Canbus Автомобил LED Светло за Магла

4127.52 -10 % DEN 3715.00

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот, И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество,Како што 3000 / 5000 / 10000 или повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена, БлагодарениеСпецификации : Тип : H7Материјал : P6 Серија ДОВЕДОА Автомобил СветлаНапон : DC1130 VLED Type : Филип s Luxeon MZ LED ZESТемпература на бојата : 5000 K / 6000 KWattage : 55 W по сијалица; 110 W по парЛумен : 5200 LM по сијалица; 10400 LM по парЖивотен Век : До 30.000 часаЗабелешка : Овој тип е малку поголем,ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни дека тоа е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме!Оваа led светла може да се избегне грешка за повеќето модели на автомобили,но не за сите,како БМВ мини.Пакетот Вклучува : 1 Сет H7 55 W 5200 LM Автомобил LED СветлаПревозотНие ќе брод на светот.Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата .Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 1025 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја воСАД / Канада / велика БРИТАНИЈА / AU / Isreal / Норвешка / Франција / руски / Германија / Украина / Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично се околу 515 дена ,Excepting виша сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа narmal дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .ПлаќањеНие прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay .Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање .Враќање политикиЗадоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети .Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво , ви Благодариме !Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како е можно поскоро .Во случај дека враќањето е барање , Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени , Во реsaleable состојба , Ако објектот е неисправен или онработа ,Ве молиме дозволете ни да знаат детали проблем и да се обезбеди некои фотографија или видео за да ги поддржи вашата жалба , Ние ќе ви помогнат да се поправи или ќе ви испрати нова за замена илипарите назад откако ќе се примени на неисправни предмети , Брод и ракување со такси не се враќа , Купувачот е одговор за брод трошоци брод производ назад.

Wotefusi За Kawasaki ZX-9R ZX9R ZX 9R ZX9 1998 98 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD74]

11999.52 -8 % DEN 11040.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на Мувла Одговара : За Kawasaki ZX9 R 1998 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Светла ( без светилки ) Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1Pair Јасно Предниот Браник Светла за Магла Светла w/Светилки За Hyundai Tucson 2005-2009

2399.52 -9 % DEN 2184.00

1 Pair Јасно Предниот Браник Светла за Магла Светла w / Светилки За Hyundai Tucson 2005200 9ОДГОВАРА за Hyundai Tucson 2005200 9Пакет : 1 Pair светла за маглаОЕМ ЗАМЕНА ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ!Ве молиме проверете ја вашата објект од иста како и нашата слика се прикажува пред купување!!!Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка...

7 Led Светлата Сијалица Конверзија Комплет 9012 80W 8000Lm 6500K Кул Бело Led Автомобил Светла Светилки 12V Замени за HalogenHID Светилки

3456.00 -20 % DEN 2765.00

Опис на производот Боја : 7 HL9012Спецификација за производ : Прозрачна : 8000 LM / set(секој еден 4000 LM)Напон : DC12 V24 VВнесување на струјата : H : 1.8 А+0.2 A(DC12 V)LED Количина : 8 PCS (Секоја сијалица)Зрак Агол : 360 степениМоќност : 80 W / set(секој еден 40 W)ИП Стапка : IP65Извор на светлина Модел : LUXEON ZESТемпература на бојата : 6500kТоплина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063Оперативен Живот : >30000hrsМатеријал Предност : Извор на светлина вовед : посебни LED извор на светлина за автомобилската.Супер осветленост led чип со врвот технологија извор на светлина бренд.6063 авиони одделение алуминиум : применета чист алуминиум ingot,чиста магнезиум,мешање со алуминиум и силициум метал,лесно сечење, во добра отпорност на корозија, супер дисипација на топлина и притисок отпор...

Wotefusi ТОПЛА За Suzuki GSF1250S GSF 1250 GSF650 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD78]

14687.52 -8 % DEN 13512.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на МувлаОдговара За Suzuki GSF1250 S 20072008За GSF1250 20072010За GSF650 20052008 годинаПакетот Вклучува : 1 X Светла ( без светилки )Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Hi/Низок Зрак 35/35W 1157 BA20D Сијалица Мотоцикл Светлата Халоген Blubs Мотоцикл Светлата Светилка DC12V

DEN 108.96

Спецификации : Модел : 1157 BA20 DМоќност : HI / слаба Светлина 35 / 35 WРаботен Напон : DC12 VАгол на гледање : Стандард одделни Висока Ниска зракЖивотниот век : 50000hrsПакет содржина : 1x Мотоцикл Светлина

2X Грешка Слободни 80W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип

2016.00 -20 % DEN 1613.00

2 X Грешка Слободни 80 W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип2 Години ГаранцијаСпецификација : Вистински оригинални 3*ФлипЧип X Две страни Секоја Сијалица Флип Чип ултрасветли 4000lm / сијалица Долг животен век (>50000 часа) за Апликација : Супер Светло на еден зрак или Hi / Lo Зрак LED Светлата Вистински Лумен : 4000 LM / ЕЕЗ X 2= 8000 LM / SET Реалната потрошувачка на Енергија : 40 W / еез X 2= 80 W / SET Зрак Агол : 360 степени со Проекција леќи Материјал : 6063 heatsink алуминиум Ладење : Вграден Вентилатор Напон : DC11 V30 V постојан струја возачот Боја температура : 6000 K Операција температура : 40°C ~ +90°CФункција : За ноќта на возењето побезбедно...

2 x чисто Стакло Супер Светло Жолта 3000K HB4 9006 Халоген Светилки 12V 55W P22d Автомобил Главата Светилка 12V сијалица

223.68 -5 % DEN 213.00

2 x чисто Стакло Супер Светло Жолта 4300 K HB4 9006 Халоген Светилки 12 V 55 W P22d Автомобил Главата Светилка Светлината led сијалица 12 VСпецификација : На халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот, за производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата...

BOAOSI 2x H8 H11 Samsung ДОВЕДОА Автомобил Светла за Магла светилки drl Сијалица 10W Бели + Canbus Decoders Грешка Слободни За BMW E71 X6 M E70 Х5 E83 F25 x3

1152.00 -30 % DEN 806.00

Спецификација : Приклучок : H11 H8Боја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција : 1 годинаБрој на LED : 45 SMD 4014 ЧипОптоварување Отпорник жици се подигнат адаптер ќе работат како предупредување canceller, декодер, capacitor, или blinker брза Флеш Еквалајзер за да се обезбеди нема порака за грешка за LED Светло или Ксенон HID Осветлување да се инсталира на Магла Светлина (високо / ниско зрак) со H11 H8 домување адаптерФункција : Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%Посветла светлина; Ниска потрошувачка на енергија; Ниска температураУбав изглед и ShockproofВграденво Тековната Ограничување ОтпорнициЗаштеда на енергија и заштита на животната срединаЛесна инсталација, само plug & playДиректна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Долг живот, теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часаБрзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мераВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 2 buc H11 H8 45 SMD 4014 висока моќност сијалица+ 2 парчиња Грешка Слободни Оптоварување Отпорник жици се подигнат адаптер

Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bi-xenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор Покровот

DEN 1919.52

Напомена : Емитуваат Боја значи Ангелот Очи во Боја.Бесплатен Превозот IPHCAR Универзална Bixenon Проектор Леќа Покровот Издржи Високите Температури LED Светло Водич Прстен Проектор ПокровотСпецификација : 1.Светлината водич LED ангел очи проектор покровот 3.0".2...

Бесплатен Превозот H4 100W Халоген со Пакување Кутија Ниска Зрак Светлина Авто Светлата Светилки Светилка 6000K 12V за Ford Автомобил Паркинг Стил

349.92 -11 % DEN 312.00

Торба содржи 2 парчиња H4 100 W халоген светилкиМодел : H4Боја : Супер бела6000 K Боја температураГлава Светилка Зрак : Ниска ЗракWattage : 100 WНапојување : 12 V Цртање на текстProngs : 3(ве Молиме проверете со вашиот сијалица приклучок пред да го купите)Лесен за Инсталација : Plug и да го Замени Акции СветилкиПакет содржи : 1 кеса X H4 100 W LED СВЕТЛО (2 парчиња H4 Светилка)

MAXGTRS 1Set (2*80W), ПРЕДВОДЕНА Ореол Прстен Маркер Ангел Очи Сијалица Canbus Грешка Слободни За BMW E90 E91 325i 328i 316i 318i 320i 330i

2275.20 -20 % DEN 1820.00

MAXGTRS 1 Set (2*80 W), ПРЕДВОДЕНА Ореол Прстен Маркер Ангел Очи Сијалица CanbГрешка Слободни За BMW E90 E91 325i 328i 316i 318i 320i 330i Истакна : E90 / E91 LED ангел око користете оригинални XBD чипови, 8 компјутери XBD чипови на секоја сијалица...

2-Pack Бела PW24W PWY24W 6*5W Кри Чипови 30W Led Магла Светлина Автомобил Замена Светилки Дење Работи Светла

1296.00 -20 % DEN 1037.00

2Pack Бела PW24 W 6*5 W Кри Чипови 30 W Led Магла Светлина Автомобил Замена Светилки Дење Работи СветлаОва ново надградба дизајн директно ќе го замени акции PWY24 W PW24 W халоген крушка, едноставно plug and play.КарактеристикиКсенон Бела бојаЗаменете PWY24 W или PW24 W халоген светилкиДвапати побрзо да реагира време од акцииClean & Clear пред крајот, без да гледаат на килибар "пржени јајца"Заврши без грешки и неполарните дизајнНаправени со 30 W (6 парчиња 5 W) КРИ LED ЧиповиМногу посветла од акции сијалица1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

Вечера Светлината H9 H4 2 ПАРЧИЊА КОЧАН C6 7600LM 6000K белата магла светлина светилка водоотпорен LED комплет За Тојота За ФОЛКСВАГЕН За Audi За BMW

DEN 1151.52

Вечера Светлината H9 H4 2 ПАРЧИЊА КОЧАН C6 3800 LM 6000 K белата магла светлина светилка водоотпорен LED комплет За Тојота За "ФОЛКСВАГЕН" За Audi За BMWспецификација за производC6 светлата светилки, со авион одделение за Воздухопловство 6063 алуминиум и најновите КОЧАН чип (САД) извор на светлина,фрли супер светлина на патот еднакво на ригорозни агол, без темни дамки / магла светлина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.