• Ново
iPobooTech Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла За Hyundai IX35

iPobooTech Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла За Hyundai IX35

Оценка на клиентот:
DEN 4319.52
DEN 4104.00 -5 %

Износ
Залиха


2 парчиња Висок Квалитет на Новата Генерација на Сите Во Еден Висок Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла + Придушници За Hyundai IX35
Бесплатен превозот во светот!Ние превозот пратката до НАС,АУ,велика БРИТАНИЈА,CA,RU,FR со ЕМС Пакет Воздухопловната ,тоа ќе потрае околу 7-12 дена превозот време.
Бродот на парцела во други земји со Сингапур Регистрирани Воздухопловната ,превозот време ќе биде 15-21 дена .
Ако не може да се прифати долго превозот време,ве молиме да не го купите оваа точка и изберете локален трговец .
Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Карактеристики :
1.Ожичување темперамент е направен од силика гел која е мека и со трајни карактеристики на анти-корозија, анти-мешање, може да трае за околу 10 години.
2.Оригиналниот водоотпорен и dustproof структура не ќе бидат погодени по Сите Во Еден комплет инсталиран. Запечатени ефект е, како и онаа на собранието од фабричките.
3.Увезени компоненти донесен, со hest спроведување во школка.
4.Сијалица животен век е 3000hours, баласт животен век е 6000hours.
5.Посветен водоотпорен прстени се користи за да се поправи сијалица и баласт, добра водоотпорен сопственост, силна стегање.
6.Лесна инсталација, крушка и баласт се во едно, помалку чекор на поврзување на жици се подигнат и баласт за одредување без оштетување на оригинални делови.
Пакет се вклучени :
2 * Сите Во Еден Висок Зрак Грешка Слободни Intergrated H7 HID Xenon Светла
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака!
Бидејќи постојат различни модел во секоја држава.
Please double-check и да бидете сигурни дека компатибилност пред купување,ви благодариме!!
Детали :
Инсталација :
1,ја Отстраните правта капа 2,ја Заменува оригиналната халоген светилки да се КРИЕШЕ Светилки 3,Поврзете баласт со сијалица и автомобил моќ 4,Завртка во баласт 5,Заврши

Карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Ксенон Светлина Модел:
H7
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Hyundai Серија
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Бренд Име:
iPobooTech
Тип На Сијалица:
H7
Wattage:
35W
Автомобил модел:
Светлата
Напон:
12V
Автомобил Производител:
Hyundai

Производи во категоријата

Топла 2x H11 Автомобил Магла Светлина, Крушка Светилка Супер Бела 12V 55W 6000K Халоген Xenon Автомобил Стил Светлата за форд фокус 2

350.40 -31 % DEN 242.00

100% Сосема Нов во Оригинална Кутија! УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!! 100% водоотпорни и 100% dustproof...

2 парчиња 1200Lm 9006 HB4 ДОВЕДОА Автомобил Светла Авто LED Светилки 3030 Бела Дење Работи Светла светилки drl Магла Светлина 6000K 12V Led диоди за Возење Светилка

527.52 -5 % DEN 501.00

Карактеристики : 1.Постојана IC Контролер ќе impove led светилки' животен век за тоа ќе се задржи тековната стабилна, иако на работниот напон се менува додека работат.2.Светилки опремени со постојанотековната возење IC и Алуминиум Коло...

2 ПАРЧИЊА Супер Бела H11 140W 6000K Белата 28LEDs 1000LM Магла Светилка Светилки Возење светилки drl за Форд Ренџер 2015 facelift ниска зрак

1612.80 -20 % DEN 1290.00

2 ПАРЧИЊА Супер Бела H11 140 W 6000 K Белата 28 LEDs 1000 LM Магла Светилка Светилки Возење светилки drl за Форд Ренџер 2015 facelift ниска зракСупер силна бела LED сијалица H11 за Форд Ренџер 2015 facelift ниска зракЦелосна SMD LED чип наоколу со проектор објективот на врвот да се направи тоа трае долго и супер бела.Доаѓа како парНеполаризирана за лесна инсталација.Директно замени со една фабрика халоген свет без каква било грешка во кодот.Излезна моќност 80 W!12 месеци гаранцијаНаправете вашиот автомобил standout! Опис на производот Големина : H8 / H11 100% Сосема нов & висок квалитет.Долг животен век, до 50.000 часа.Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија(помалку од 10% од стандардната халоген светилки).Се применуваат за : светла за магла, дење работи светла, итн...

10x T5 Пресврт Заклучување Штекер Оптоварување База 3/8 Табла Инструмент-Таблата Кластер Приклучок за Цртичка Сијалица 37 74 73

95.52 -15 % DEN 81.00

T5 пресвртво инструменттаблата сијалица приклучоци за да ги собере многу автомобили 1990up.Ќе се купуваат на помали приклучок до T5 Оптоварување сијалица( НЕ T10 СИЈАЛИЦА ).Ве молиме проверете ја вашата оригинална контактот големина пред купување.Ова е помал мини оптоварување светилка приклучок кој Одговара 3 / 8" или 9mm дијаметар дупка.За Оптоварување Светилки T5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721НЕ се Збуни овие приклучоци со поголеми T10 194 оптоварување приклучок кој одговара 1 / 2" дупка.Изградена на строга контрола на квалитетот стандардиПакетот вклучува : 10x T5 пресврт сијалица приклучоци (не вклучуваат сијалица)

бесплатен превозот 2x 9006 3200lm 32W MTG2 Led Светла Бела Глава Магла Светлина Светилка Светилки за Полнење

4795.20 -5 % DEN 4556.00

2x 9006 3200lm 32 W КриMTG2 Led Светла Бела Глава Магла Светлина Светилка Светилки Комплет Директно замени 9006 халоген или КРИЕШЕ светлата сијалица за заштеда на Енергија,со над напон,фаннеуспех setup заштита 115 степен сферични леќи на камерата се концентрира светлина за високи Оптички ефикасноста(до 100lm / W) Водоотпорен возачот со внатрешно постојан струја ПРОЦЕСОРОТ Иновативни двонасочна топлина дисипација канал за забрзување на перформанси Директен plugNигра за инсталација,без дополнителни инсталации потребните Технички Спецификации Приклучок Тип : 9006 Моќ : 64 W / set(32 W / сијалица) Работен Напон : DC12 V~24 V LED Кол(секоја сијалица) : 2*висока моќност Кри МТG2 Прозрачна Флукс(секоја сијалица) : 3200lm Текст на струјата : 2.6±0.2 Осветлување Агол : 180 степен светла боја : кул Бело 6500 K се Применуваат За : светлата,магла светлина Заверена од CE & Ro Hs,Околу 50000 часа живот време Пакет се Вклучени : 2x 9006 Кри LED светлата светилки,2x постојана возачи Спакувани во црна подарок кутија

1 Пар Универзална 9004 КОЧАН LED Автомобил Светла Авто 6500K 5000LM Бела светодиодни Диоди Headlamp Главата Крушка Светилка Вграден Вентилатор

1476.48 -45 % DEN 812.00

Карактеристики : 1 300% посветла отколку традиционалните светилки халоген2 Бела извор на светлина, да не се чувствувате уморни човечки очи3...

H7 LED Комплет 110W 10400LM Авто Замена на Светилки Автомобил 12V Сијалица 5000K 6000K Осветлување Canbus Автомобил LED Светло за Магла

4127.52 -10 % DEN 3715.00

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот, И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество,Како што 3000 / 5000 / 10000 или повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена, БлагодарениеСпецификации : Тип : H7Материјал : P6 Серија ДОВЕДОА Автомобил СветлаНапон : DC1130 VLED Type : Филип s Luxeon MZ LED ZESТемпература на бојата : 5000 K / 6000 KWattage : 55 W по сијалица; 110 W по парЛумен : 5200 LM по сијалица; 10400 LM по парЖивотен Век : До 30.000 часаЗабелешка : Овој тип е малку поголем,ве молиме проверете ја големината за да бидете сигурни дека тоа е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме!Оваа led светла може да се избегне грешка за повеќето модели на автомобили,но не за сите,како БМВ мини.Пакетот Вклучува : 1 Сет H7 55 W 5200 LM Автомобил LED СветлаПревозотНие ќе брод на светот.Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата .Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 1025 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја воСАД / Канада / велика БРИТАНИЈА / AU / Isreal / Норвешка / Франција / руски / Германија / Украина / Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично се околу 515 дена ,Excepting виша сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа narmal дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .ПлаќањеНие прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay .Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање .Враќање политикиЗадоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети .Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво , ви Благодариме !Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како е можно поскоро .Во случај дека враќањето е барање , Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени , Во реsaleable состојба , Ако објектот е неисправен или онработа ,Ве молиме дозволете ни да знаат детали проблем и да се обезбеди некои фотографија или видео за да ги поддржи вашата жалба , Ние ќе ви помогнат да се поправи или ќе ви испрати нова за замена илипарите назад откако ќе се примени на неисправни предмети , Брод и ракување со такси не се враќа , Купувачот е одговор за брод трошоци брод производ назад.

2018 Нови Пристигнување Продажба 60V E10 Индикатор Светлината Led T4w Автомобил Светилки Ba9s 48v 3014 12 Smd Sourse AMYWNTER

665.76 -10 % DEN 599.00

amywnter Специјалност дизајн Автомобилската LED светилки Фабриката за директна продажба платформа ODM & OEM наредби се добредојдени...

7 Инчен LED Daymaker Светла + 4.5 Инчен Додавање Помошни Светла за Магла со Планината Заградата Прстен за Харли Дејвидсон Мотор

DEN 6192.00

7 Инчен LED Daymaker Светла + 4.5 Инчен Додавање Помошни Светла за Магла со Планината Заградата Прстен за Харли Дејвидсон МоторСпецификација : 7inch СветлатаГолемина : 7inch(178*178*100mm)Моќност : 30 WОперативен Напон : 1030 V DCLumens : 2600 LM на високо зрак, 1300 LM на ниски зракТемпература на бојата : 6000 KДомување Материјал : Diecast алуминиум домувањеЛеќи на камерата : PCВодоотпорен Стапка : IP67Векот на траење : До 50.000 ЧасаБоја : Црна4.5 инчен Светла за Магла Големина : 4.5 инчен(115*115*60mm) Моќност : 30 W / сијалица Напон : 9 V32 V DC LED Чип : Висока лумен LED чипови Прозрачна Флукс : 1440 LM Боја Температура : 6500 K7000 K (Бела) Домување Материјал : Diecast Алуминиумски Домување Водоотпорен стапка : IP67 животниот век : 50.000 часови Боја : Црна 7inch Монтажа Заградата за Светлата Надворешен Прстен Дијаметар : 8.2 инчен(212mm) Внатрешен Прстен Дијаметар : 7inch(180mm) Точка Ширина : 2.5 инчен(60mm) Боја : Црна Лесни, помогне да се поправи LED светлата цврсто на обтекател или nacelle Изграден во изворите за ублажување на возење вибрации Fitment : Направен специјално за Харли Дејвидсон модели...

Wotefusi За Kawasaki ZX-9R ZX9R ZX 9R ZX9 1998 98 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD74]

11999.52 -8 % DEN 11040.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на Мувла Одговара : За Kawasaki ZX9 R 1998 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Светла ( без светилки ) Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки

DEN 1296.00

започнетекрајот Лепак за Инсталирате Ангел Очи Halos Фарови Измена Додатоци Автоматски светла конверзија комплет алатки Дојде во 3pcsПроизводот Се Покаже

Tonewan Нови H7 Ксенон HID Комплет 55W H1 H3 H4 H8 H9 H11 9005 HB3 9006 HB4 881 H27 светилка за во автомобил светла автомобил стил xenon H7

DEN 661.92

Опис : Што се КРИЕШЕ светилки?Се КРИЕШЕ светилки се најсветлиот автоматски светла околу денес Се КРИЕШЕ се залага за Висок Интензитет Отпуштање од работа и го заменува со вжарено во сијалица со Ксенон гас...

55W Брзо Светла HID Xenon Конверзија Комплет H1,H7,H3,HB3,HB4 Еден зрак xenon комплет,H4,H13,9007 Bi-xenon зрак КРИЕШЕ комплет за во автомобил headlamp

1866.24 -5 % DEN 1773.00

Се КРИЕШЕ Конверзија Комплет XenonНашите КРИЕШЕ Конверзија Колекции се наменети да ги надмине вашите очекувања! Надградите вашиот возило со брилијантен КРИЕШЕ осветлување дека супериорна вашиот досадна халоген светилки...

1Set Пред Магла Светлина Со Магла Светилка Опфаќа колекции Замена За TOYOTA Land CRUISER PRADO FJ150 2010-2014

3839.52 -9 % DEN 3494.00

1 Set Пред Магла Светлина Со Магла Светилка Опфаќа колекции Замена За TOYOTA Land CRUISER PRADO FJ150 20102014Способен ДА : TOYOTA Land CRUISER PRADO FJ150 20102014Пакет : 2 парчиња за Магла(без светилки)+2 парчиња магла светилка маскаБез светилки!Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

24-СМД-4014 H3 6500K КРИЕШЕ Бела LED Светилки за Светла за Магла или Возење Светилки

60.96 -18 % DEN 50.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја(Сина&White) случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои можат да бидат различни или исти Овој вид на висока моќност H3 24СМД4014 светилки ќе го замени 55 W акции халоген светилки да ви даде премија КРИЕШЕ изглед без да плаќаат висока цена за КРИЕШЕ Конверзија Комплет Напон : 12 V DC Приклучок Тип : H3 LED Type : 24 парчиња супер посветла 4014СМД LED светло(12 парчиња секоја страна) светла Боја : Ксенон Бела 6500 K Неверојатно супер светла за осветлување излез Пониска потрошувачка на енергија, зачувување целата многу енергија Големина : Прибл...

Wotefusi За Kawasaki Ninja 250 2008 2009 08 09 Пред Главата светлина Headlamp Собрание [DD70]

11039.52 -8 % DEN 10156.00

Опис : Материјал : ABS Вбризгување на Мувла Одговара : За Kawasaki Ninja250 20082009 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Светла (без светилки) Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10X Светла за Магла Auto Автомобили Предводена H1 Светлата Крушка Светилка 12V 55W Супер 6000K Белата Халоген Автомобил Стајлинг за Форд

455.52 -21 % DEN 360.00

100% Сосема Нов!УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла заштита!!100% Водоотпорни и 100% dustproof Отпорност на топлина и стареење!!!Приклучок : H1 / P14.5 SБоја : белаНапон : 12vТемпература на бојата : 50006000 KWattage : 55 WНапојување : 12 V Цртање на текстЛесен за инсталација : го Замени оригиналниот светилки и приклучок во.Пакет Се Вклучени : 10 X H1 55 W LED СВЕТЛО1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

10PCS 3157-А 3157-Б LED Сијалицата Моќност 8W Грешка Слободни Canbus Canceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал Анти-Хипер Трепка Трепка

2399.52 -5 % DEN 2280.00

LED Светилки Висока Моќност 8 W Грешка Слободни CanbCanceler Адаптер Декодер Магла Пак Кочница Сигнал АнтиХипер Трепка ТрепкачкиLED предупредување canceller 100% нов Поправки брзо трепка кога LED индикатори се опремени Спецификации : Тип : 1156 1157 3156 3157 7440 7443Агол : 135 °Влезен напон : 916 VНоминална напон : 12 V DCМоќност : 8 WДолг животен векНето тежина : околу 77g Plug and Play Боја, а повеќе детали се прикажани во сликиПостои иста цена за Сите Достапни LED светилки Штекер(покажа подолу) се вклучени 1156 1157 3156А 3156Б 3157А 3157Б 7440 7443.Ве молиме да ни остават порака на која точно сијалица контактот што треба откако ќе го постави цел...

iPobooTech Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла За Chevy Malibu

4127.52 -5 % DEN 3921.00

2 парчиња Висок Квалитет на Новата Генерација на Сите Во Еден Помал Зрак Грешка Слободни H7 КРИЕШЕ Светла + Придушници За Chevrolet MalibuБесплатен превозот во светот!Ние превозот пратката до НАС,АУ,велика БРИТАНИЈА,CA,RU,FR со ЕМС Пакет Воздухопловната ,тоа ќе потрае околу 712 дена превозот време.Бродот на парцела во други земји со Сингапур Регистрирани Воздухопловната ,превозот време ќе биде 1521 дена .Ако не може да се прифати долго превозот време,ве молиме да не го купите оваа точка и изберете локален трговец .Ви благодарам многу за вашето разбирање.Карактеристики : 1.Ожичување темперамент е направен од силика гел која е мека и со трајни карактеристики на антикорозија, антимешање, може да трае за околу 10 години.2.Оригиналниот водоотпорен и dustproof структура не ќе бидат погодени по Сите Во Еден комплет инсталиран...

2X Грешка Слободни 80W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип

2016.00 -20 % DEN 1613.00

2 X Грешка Слободни 80 W Бела H7 LED Кит За BMW E46 3 Висок Зрак Дење Работи Светла Фарови Напојува Со 1860 CSP ZES Чип2 Години ГаранцијаСпецификација : Вистински оригинални 3*ФлипЧип X Две страни Секоја Сијалица Флип Чип ултрасветли 4000lm / сијалица Долг животен век (>50000 часа) за Апликација : Супер Светло на еден зрак или Hi / Lo Зрак LED Светлата Вистински Лумен : 4000 LM / ЕЕЗ X 2= 8000 LM / SET Реалната потрошувачка на Енергија : 40 W / еез X 2= 80 W / SET Зрак Агол : 360 степени со Проекција леќи Материјал : 6063 heatsink алуминиум Ладење : Вграден Вентилатор Напон : DC11 V30 V постојан струја возачот Боја температура : 6000 K Операција температура : 40°C ~ +90°CФункција : За ноќта на возењето побезбедно...

2 x чисто Стакло Супер Светло Жолта 3000K HB4 9006 Халоген Светилки 12V 55W P22d Автомобил Главата Светилка 12V сијалица

223.68 -5 % DEN 213.00

2 x чисто Стакло Супер Светло Жолта 4300 K HB4 9006 Халоген Светилки 12 V 55 W P22d Автомобил Главата Светилка Светлината led сијалица 12 VСпецификација : На халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот, за производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата...

1pcs 27W 4.4 Инчен LED Работа Светлина За SUV АТВ Место Поплава Автомобил Камион со Приколка Чамец Риболов Лов за Магла Водоотпорен IP67

DEN 1119.84

Интересно Поврзани ПроизводиМожете да ја користите светлината за Теренски Возила, Камиони, Трактори, ЏИП, АТВ, мотоцикл, Кранови, Forklifts ,оган мотори, спасување и возила за комуникации возила, воена команда возила, возови, резервоари и др.Име на производ : LED Работи СветлинаОПИС : 1...

2017 Универзална Висока Моќност Бел Автомобил Авто Флексибилни LED Дневни Работи Светлина Автомобили КОЧАН Ден Мека светилки drl Магла Светлина DC12V

398.40 -20 % DEN 319.00

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.