• Ново
10x бела E27 завртка светилка база сијалица штекер светлина држачот за дома

10x бела E27 завртка светилка база сијалица штекер светлина држачот за дома

Оценка на клиентот:
DEN 418.56
DEN 397.00 -5 %

Износ
Залиха


ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.
1. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект.
2.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Карактеристики

База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
MengJay
Број На Модел На:
Ж-E27DZ
База Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

FNT 24V 275W G6.35 Проектор Мултимедијални осветлување 24v275w проекција на халоген светилка светилки бесплатен превозот-10pcs

DEN 6480.00

FNT 24 V 275 W G6.35 Проектор Мултимедијални осветлување 24v275w проекција на халоген светилка светилки бесплатен превозот10pcsVolts : 24vW : 275wБаза : G6.35Главната примена : ПроекторЖивот време : 75hrsКрстот референца : 13700 FCD,64656 HLXние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Директни Фабрика Снабдување ПРЕДВОДЕНА од Собата за Итни случаи shadowless светилка Оперативен Театар Светлина Кат Тип бесплатен превозот-1set

DEN 273072.00

Директни Фабрика Снабдување ПРЕДВОДЕНА од Собата за Итни случаи shadowless светилка Оперативен Театар Светлина Кат Тип бесплатен превозот1setНапон : AC100 / 240 V±10% 50 HZ / 60 HZМоќност : 40wСијалица Живот : 50000hrsТемпература на бојата : 4500~5500kЛукс : 83000~16000luxБојаrending Индекс : >96Facula Дијаметар : 90260mmТемпературата на хирургот глава : Халоген : Само 1 КРИ led сијалицаГаранција : 1 годинаКуполата големина : 500mmАко имате било какви прашања треба да се преговара со мене,само оставете порака до мене,јас сум секогаш на линија : (whatsapp&Skype&Wechat : +8618070072730)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

led флуоресцентни цевки T4 T5 светлина капа поврзување линија приклучок за кабелот светилка носителот светилка рог линија T4 T5 Цевка капа линија.

408.00 -5 % DEN 388.00

Опис : име на Производ : T4 T5 светлина капа conneting линија Dimention : 30cm долго и 120cm долго Ве молиме наведете кој тип ќе треба кога местото цел...

Гроздобер Светилка База Штекер Светилка База На Држачот За Сијалица Светлина Ретро Lumiled Светлина Антички Таванот Се Зголеми Кука Фитинг Лустерот Сијалица

81.12 -20 % DEN 65.00

Информација За Производот : Боја : Хром / Античкиот месинг / Red / Дамка никел / Gold / Имитација на злато / француски злато / Црна / БелаВисина : 37mm(прибл.)Дијаметар 55мм(приближно)Тежина : околу 19g(по еден)Поправање на дупки : Дупка со дијаметар : прибл 9mmПојавување на завртки предвидено...

Bayer RA50 РА-50 полу-автоматски биохемиски сијалица бесплатен превозот-10pcs

DEN 37248.00

Халоген светилка 6 V 10 W Bayer РА50 Полу автоматски biochemistrey аналитичар RA50 бесплатен превозотvolts : 6vw : 10wглавната примена : Биохемиски анализаторживот време : 100hrsкрстот референца : Bayer Ra50ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress : whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)Пратката&Плаќање· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T / T,L / C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.Со DHL / ФЕДЕКС, испорака обично трае 710 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат наСо ЕМС, нормално земе 1215 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолгСИТЕ предмети што имаат бесплатен превозотДаноци И ДавачкиРазлични земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорностПовратни информацииКако тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Стареењето T4 T5 цевка осветлување светилка носителот led флуоресцентни светилки носителот

374.40 -5 % DEN 356.00

Опис : име на Производ : T5 цевка светлина Стареење светилка носителот Димензии : Висина 28 ММ Дијаметар 22 MM Материјал : Висока температура PBT материјал Боја : бела+ зелена Инсталирате стил : Код завртка стационарни Употреба : Овој производ се користи за сите видови на стареење и фиксна цевка.

E27 Sockets Светилка Носителот УЛ Electroplating Алуминиум Лофт Таванот Завртка Lumiled Сијалица Штекер Гроздобер Pendant Светлина База Фитинг 250V

521.76 -23 % DEN 402.00

Добредојдовте На Пролет Продавницаза вашите шарени животОпис : Точка Име : E27 Алуминиум Светилка База Завртка Крушка Светилка Носителот УЛ Светлина Штекер 1 PC / Многу100% бренд и висок квалитетФункција : Максимален напон : 250 VMax моќност : 660 WМатеријал : Железо Позлата База+ Алуминиумски Штекер.Големина : 105*118mm.Тежина : 145g.Погоден за E27 Завртка Сијалица.Забелешка : За вашата безбедност, ве молиме овозможи стручен електричар за да го инсталирате и да се спречи електричен шок.Применливи жица : 0.5mm21.5mm2...

Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна

DEN 84.96

Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Black Product Име : LED Држач;Одговара LED Дијаметар : 3мм Навој Дијаметар : 5.5 мм / 0.22";Вкупна Должина : 11.8 mm / 0.46" Материјал : Пластика,Метал;Боја : Црна Нето Тежина : 35g Пакет Содржина : 50(±2) Компјутери x LED Носителот

AC 110V 220V Инфраред ПИР Сензор за Движење LED E27 Крушка Светилка Носителот Вклучите Ново S08 Капка брод

288.00 -17 % DEN 239.00

Материјал : Пластични и Метални Боја : Бела и Зелена Работен напон : AC 110 V240 V,50 / 60 Hz 360 степени сите насока на откривање Вертикална инсталација Соодветна инсталација висина : 2.83.5 M Откривање спектар : Околу 5м Време копчето : Прилагодлив одложување на време од 20 до 120 S ЛАЈТ копчето : Прилагодлив работен амбиент светлината, корисниците може да се прилагоди кога светилка ќе почне осветлување со прилагодување на светлината копчето Max оптеретување моќност : 60 W (Блескаво светилка) / 20 W (заштеда на Енергија светилка) Компатибилен со други светилка со E27 конектор Одлична за дом, канцеларија, хотел, итн Приклучок тип : E27...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.