• Ново
Вистински Примерок Сирена Секси Чипка Везови Капа Ракави Патент Бела vestidos де novia Формално Свадба се Облекуваат(WDSB-2024)

Вистински Примерок Сирена Секси Чипка Везови Капа Ракави Патент Бела vestidos де novia Формално Свадба се Облекуваат(WDSB-2024)

Оценка на клиентот:
DEN 21600.00

Износ
Залиха


100% Вистински Примерок Сирена Секси Чипка Везови Капа Ракави Патент Бела vestidos де novia Формално Свадба се Облекуваат(WDSB-2024)
Бренд Име Ас Стил Број WDSB-2024 Ткаенина Organza Разубавувањето Бисер Целосно Наредени Да се Изгради-во Градник Да Fishbones 13 Затворање YKK Патент или чипка Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-20 дена MOQ 1 Парче Примерок Време 7-8 дена Сопствени направени Да Пратката DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/Aramex/ПАТАРИНА/Equick
Мерка Водич&Големина На Табелата
Боја Шема
За Ас
Превозот Метод
Се изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.fedex.com UPS-от Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 4-7 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 6-8 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 3-5 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.
Продавачот Ветување
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Нема Враќање : во Текот на 7 Дена се уште не се враќаат. 2 Производот мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина. 3 Не одговара за вас(со погрешна големина), квалитетот проблем. 4 Нема Враќање : Сопствени-направи Мал или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација 5 Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Доколку сакате да знаете повеќе информации, ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
WDSB-2023
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Ruolai
Деколте:
Душо
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Прикажи Боја:
Слонова коска/Сопствени направени
Fishbone:
Yes
Поседувате фабрика:
Yes
реалната слика:
Yes
Деколте:
Исклучување на Рамо
Стил:
арапски свадба облечи
Слика Тип:
Вистински Слики
Силуета:
Сирена

Производи во категоријата

Линија Вистинската венчаница 2017 Нов Стил мала Тежина Чипка Beaded

DEN 8400.00

Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.Оваа реална фотографија се облекуваат не се вметнете градник и надеж, малку малку се види преку, ако ви треба обвивка и вметнете градник, ве молам дозволете ми да знам.EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Околу 2530 дена стигнат до Аргентина & Бразил.DHL : Околу 37 дена да повеќето Земјата.Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.

Liyuke Луксузни Домот Сатен Scalloped А-Линија Венчаница Beading Нови Пристигнување Свадба Се Облекуваат Сопствени Направени

DEN 10089.60

започнетекрајотСвадба Се Облекуваат Топло Совети : 1 Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени,Ве молиме видете подолу мерење на настава.1) Целосна Биста = (инчи или сантиметри)2) Половината =3) Колковите =4) Ширина од рамо до рамо =5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)6) Height= (од врвот на главата кон подот со обувки)7) Фустан во боја = бела или боја на слонова коска2...

Евтини Vestido Noiva Долго Висок Квалитет Свадба Фустани Чипка Исклучување на Рамо Брод Деколте Кат Должина Булчински Gown Акции

2347.20 -6 % DEN 2207.00

Евтини Vestido Noiva Долго Висок Квалитет Свадба Фустани Чипка Исклучување на Рамо Брод Деколте Кат Должина Булчински Gown АкцииГолемина На ТабелатаТопло потсетник 1 : кога ќе го одберете овој фустан, ве молиме да ги споредите со големина под големината внимателно...

Backless венчаница 2018 Нов Стил Шпагети Ремени Сирена Свадба Наметки Издржам Воз vestido де novia

11472.00 -10 % DEN 10325.00

Добредојдовте на нашата продавницаAnswer : ___________________________ Note : Сите фустани во сајтот се нашите вистински примерок фотографии,ние прифаќаме сопствени направени.и ние си имаме свој бутикМодел Шоу : ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМАКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

Сон Ангел Модерен Длабоко V Вратот Линија Свадба Фустани 2017 Кралската Воз Appliques V Вратот Гроздобер Vestido Де Noiva Плус Големина

13439.52 -13 % DEN 11692.00

започнетекрајотСон Ангел Модерен Длабоко V Вратот Линија Свадба Фустани 2017 Кралската Воз Appliques V Вратот Гроздобер Vestido Де Noiva Плус ГолеминаБелешки пред да ги купите предмети1...

E JUE SHUNG Црвена Чипка Appliques Сирена Долго Свадба Фустани Долги Ракави Романтична арапски Свадба Наметки

7632.00 -20 % DEN 6106.00

PLS ЉУБЕЗНО СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА БРОЈ 412390Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Сите материјали се избрани строго.(Како што се zip, биста на подлога , ткаенина , поставата и beading и сл.)Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга.Детални услови како што е подолу : .Состојба : ОЕМ и ODM наредби се прифатливи, конкурентна цена со висок квалитет.Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.Исто така, со користење на висококвалитетни материјалиако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук...

QQ Љубовник 2018 Нов Брод-Вратот Organza Возбудува Африкански Сирена Свадба Фустани Нарачана Vestido Де Novia

7872.00 -19 % DEN 6376.00

ЗабелешкаФустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.Ако ви се допаѓа повеќе подуени,треба да се купи petticoat.Цената не вклучувајќи царина.во оригиналната слика...

Бела Strapless Душо Ракави Appliques Tulle Кат-Должина Сирена Свадба се облекуваат со Капела Воз

DEN 7199.52

Прилагодено Дизајн : Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

Bealegantom Бела Chiffon Плажа Свадба Фустани 2017 Beaded Шпагети Ремени Плус Големина Свадба Наметки Vestido Де Novia QA1128

5395.20 -20 % DEN 4316.00

Добредојдовте на Нашата Продавница Bealegantom Свадба Flagships ПродавницаИзвестување1.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2.Ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете...

Бал Свадба Фустани 2018 Strapless Ракави Чипка-Up Издржам Воз Tulle и Organza 2018 Свадба Наметки Vestido Де Noiva

3350.40 -7 % DEN 3116.00

кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу : 1...

Новата А-Линија Шпагети Ремени Плажа Свадба Фустани Chiffon Суд Воз Backless Свадба Фустани

5760.00 -14 % DEN 4954.00

Новата АЛинија Шпагети Ремени Плажа Свадба Фустани Chiffon Суд Воз Backless Свадба ФустаниДеколте : ДушоSleeve Lengt : Шпагети РемениФустан Должина / Воз : Судот Воз Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Beaded Ткаенини : Chiffon Назад : Патентве молиме имајте во предвид : 1) цел е само за еден дел од венчаница...

Топката Наметки Свадба Фустани 2017 Оригинални Слики Бели Бисери Градина Ремени со Душо Tulle Чипка Корсет Свадба Наметки

9072.00 -10 % DEN 8165.00

започнетекрајотве молиме не заборавајте напишете го следново детали откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела непречено 1 .Биста _____Инчи или ___cm 2 .Половината _____Inchesor___cm 3 .Колковите _____Инчи или ___4 cm...

wuzhiyi Нови пристигнување Чипка Appliques Сирена seelveless Гроздобер Свадба фустани Свадба Наметки венчаница 2017 vestidos де noiva

8064.00 -30 % DEN 5645.00

Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу : 1...

Роуз Moda Резервоарот Врвот Сирена Свадба Се Облекуваат Илузија Назад Чипка Свадба Фустани Сопствени Направени

14208.00 -40 % DEN 8525.00

П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

Vestidos Де Novia Сирена Свадба Се Облекуваат 2018 Душо Деколте Шпагети Ремени Чипка Beaded Сопствени Направени Невестата Gown

13046.40 -21 % DEN 10307.00

Добредојдовте на нашиот сон се облекуваат продавницаКога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу : 1...

2018 Износени Свилен Сатен Невестата Домот Бал Венчаница Со Лак Sashes Vestido Де Noiva

DEN 11030.40

започнетекрајотСвадба ФустанКога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно како подолу : 1...

vestido де noiva Одлична Елегантна Бела Свадба Фустани Душо Гроздобер Чипка Сирена Свадба Gown

16123.20 -10 % DEN 14511.00

Добредојдовте на нашата продавницаAnswer : ___________________________ Note : Сите фустани во сајтот се нашите вистински примерок фотографии,ние прифаќаме сопствени направени.и ние си имаме свој бутикМодел Шоу : ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМАКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

Сирена Кавга Долг Воз Backless Секси Луксузни Свадба Формално Свадба Фустан Наметка Де Mariee Vestidos Де Noiva 2018 Нови WD14

20976.00 -26 % DEN 15522.00

Зошто да Изберете КРАЛИЦАТА СВАДБА?1.Обичај Големина и Боја за Слободни!2.Сервисот За 24 Часа *7 Дена!3.Брзо се Изразат,само 37 Дена!ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ДОБРА ЦЕНА,НЕ ПОСТОИ РИЗИК ШОПИНГ!!!1.Фотографии2.Производство, Обработка3.Големина4.Најчесто поставувани ПРАШАЊАQ : 1.What's вашиот предност?A : Excelelnt Квалитетот+Добра Услуга+Добра ЦенаQ : 2.Can ќе обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики?A : Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики.Q : 3.Can јас custom size? A : Да,ние може да custom size за вас слободно...

Вистински Фото Boho Свадба Фустани 2017 Секси Сирена Свадба Gown Долги Монтажни Воз Appliqued Врвот Облека де Соаре FW60

9034.56 -20 % DEN 7228.00

Внимание Ве Молиме : 1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Forevergracedress Нов Дизајн Сирена Долго Венчаница V Вратот Beaded Tulle Ракави Со Чипка Назад Булчински Gown Плус Големина

10800.00 -34 % DEN 7128.00

Напомена : Доколку сакате да нарачате овој фустан во custom size и прилагодено боја,можете да изберете по случаен избор на големина и боја кога ќе го поставите цел ,а потоа оставете порака за да нè на вашиот сопствен големина и боја .Па ние може да се види бојата и мерења сакате кога ќе се дојде на ред.Ако треба да обичај се направи фустан, ве молиме да ни ги испратите на мерење на листата што следи : 1.Биста =___cm2.Половината =___cm3.Колковите =___cm4.Половината до подот со чевлите =___cm5.Lenght=___cm( Рамо до Подот со потпетици на)6.Висина =___ cm (од врвот на главата до подот без чевли)7.Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја.Можеби како што се : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред да купите...

Favordear 2017 Топла Продажба Лажичка Отворени Врати Без Ракави Благородна Чипка Краток Свадба Фустани Нови Убаво Чипка Резервоарот Краток Свадба Фустани

2352.00 -10 % DEN 2117.00

КО Е Булчински Куќа е меѓународен бренд на венчаница, која основана во 2006 година.Секоја година неколку милиони фустани се продаваат во глобалната продажба.Ние сами и контрола на сите аспекти на бизнис,од производство на дизајн / контрола на квалитет и продажба,овозможувајќи ни да enture дека сите производи се со висок квалитет.Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail,Која време на испорака е секогаш за 3060 дена, исто така е нестабилен,понекогаш е брз, но понекогаш е бавна...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.