• Ново
JewelryPalace Бесконечност Јазол Кубни Циркони Годишнината Ветување Свадба Бенд Прстен 925 Sterling Silver Жените Накит На Продажба

JewelryPalace Бесконечност Јазол Кубни Циркони Годишнината Ветување Свадба Бенд Прстен 925 Sterling Silver Жените Накит На Продажба

Оценка на клиентот:
DEN 737.76
DEN 480.00 -35 %

Износ
Залиха


Бренд : Jewelry Palace Гем Тип : Синтетички Кубни Циркони Минимум вкупно гем тежина : 0.05 carats Поставка : Prongs Должина : 0.83 инчи(21mm) Ширина : 0.24 инчи(6mm) Вкупна тежина : 2.32 g Број на камења : 11 број на Модел : BR116599 Метал : Sterling Silver Метал печат : S925 Метал Тежина : 2.31 Грама Камен Тежина, Големина : 0.05-каратно (1mm*1mm) Број на камења : 11 Камен облик : Тркалезна форма Камен Јасност и Боја : VVS бел Камен Создавање Метод : Лабораторија Создадени Камен Методот на Третман : Не се Третира Камен Потекло : Кина Дел од : Ring

Карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JewelryPalace
Површината Ширина:
2.5 mm
Број На Модел На:
BR116599
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Тип На Објект:
прстен
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
s925
превозот:
Бесплатен превозот
Стил:
Тренди
Пакет:
Меур плик
боја:
бела зелена
Парична казна или Моден:
Парична казна
Земја на Производство:
Кина

Производи во категоријата

Моден прстен 316L не ' рѓосувачки челик Кубни Циркони прстен мажи жени двојки свадба прстен

144.00 -35 % DEN 94.00

Опис : Неколку прстен, cz дијамантски прстен, од не ' рѓосувачки челик прстенМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челикНето тежина : 5.5 g / 4.7 gПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот бесплатноМоден прстен 316 L не ' рѓосувачки челик Кубни Циркони прстен мажи жени двојки свадба прстен

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Златна Bevel Лов Buck&Елени Песни Дизајн Волфрам Удобност Одговара Прстен

959.52 -5 % DEN 912.00

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Легендата на Zelda Господ на Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Две Тон Легендата на Zelda Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Врвот Сребрен Раб Легендата на Zelda Mens Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Легендата на Zelda Нови Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Цевка Star Wars Галактички Империја Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Star Wars Черепот Булчински Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Star Wars Царска Империја / Бунтовнички Алијансата / Jedi Со CZ Mens Волфрам Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сребро Bevel Сатен Центар Star Wars Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парче

До 2015 убава адвокатско и женска злато боја на титаниум челик свадба бендови ветување прстени поставува рачно изработени обичај сојузи

8155.20 -15 % DEN 6932.00

Фото референца , тоа е 100% рачно изработени прстени, секој на прстените е единствен, вистински прстен може да се малку различни со слики поради рефлексија ; ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!*********************************************************************************************************Глобалната Накит веледрогерија & Професионален Свадба Прстени ФабрикаВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , Ако сте накит продавачот...

Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378

239.04 -25 % DEN 180.00

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Симулирани Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,Симулирани SapphireНакит,Симулирани Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро Позлатен ,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,Симулирани РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрени Позлатен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато Позлатен ,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребро Позлатен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Прибор,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребро Позлатен Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Создадени Аметист,Anel Luminoso,Череп Прстен,Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378

Чендлер Пресврт Исус Крстот Прстени За Жените Религиозна Етика Накит Турски Прст Bagues Свадба Бенд Fahsion Луксузни Accessaries

90.72 -49 % DEN 46.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ33543354 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЧендлер Пресврт Исус Крстот Прстени За Жените Религиозна Етика Накит Турски Прст Bagues Свадба Бенд Fahsion Луксузни AccessariesМатеријал : Алуминиум МеталЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Сребрениот Прстен Препорачувам3354Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!3354

Годишнината сојузи anel розово злато боја на титаниум челик накит свадба бендови ветување прстени се поставува за парови

8159.52 -15 % DEN 6936.00

Фото референца , тоа е 100% рачно изработени прстени, секој на прстените е единствен, вистински прстен може да се малку различни со слики поради рефлексија ; ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!*********************************************************************************************************Глобалната Накит веледрогерија & Професионален Свадба Прстени ФабрикаВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , Ако сте накит продавачот...

Перница 2 Карат Имитација Дијаманти Ангажман Прстен Принцеза Намали Ореол Свадба Прстени За Жените ААА Одделение Кубни Циркони

190.56 -20 % DEN 153.00

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

Роуз Златен Прстен Неколку Прстен Свадба Свадба Ангажман CZ Циркон Прстени За Жените Ветување Накит Големина 4-13 Евтини

105.12 -15 % DEN 89.00

Име : Злато / Сребрена Позлатен Прстен Материјал : Легури на Бакар,Злато / Сребрена Позлатен Овој накит договор со животната средина барање· Носење Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок / Денот на Вљубените Подарок за : Девојка / Сопруга / Mum / БабаПревозот 1.Продавачот за Испорака Метод,ДРУГИТЕ(руски) : Цел>=7, со следење на број и Меѓународниот превозот информации Цел 2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД) Со следење на број и Меѓународниот превозот информации 3.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) може да се јавите до мене за повеќе информации...

JEXXI Висок Квалитет S925 Печат Фунта Сребрен Накит Романтично Срце Облик Мода Жените Партија Свадба Прстени Роденден Подароци

203.04 -34 % DEN 134.00

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Розово Злато CZ Боја Класичен Дизајн Невеста, Свадба Прстен Ангажман Anillo Bijoux CC1011

135.84 -30 % DEN 95.00

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Розово Злато CZ Боја Класичен Дизајн Невеста, Свадба Прстен Ангажман Anillo Bijoux CC1011USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

USTAR Четири Ноктот 7mm Циркон Свадба Прстени за жените парична казна Накит Зголеми Златна боја Ангажман женски прстени Anel подарок врвот qaulity

239.52 -15 % DEN 204.00

Бренд : USTARПредмет Тип : Четири Clow Симулирани Дијамантски Прстени за жениГлавниот Камен : ААА+ Австрија Кубни ЦиркониПозлата : Роза Злато Позлатен & Platinum ПозлатенПрилики : Свадбена / Матурска / Годишнината / Shopping / Office / Секојдневно носење

JEXXI Слатка Розова Свадба Прстени Класичен Плоштадот Кристал Форма за Жените Едноставно 925 Сребрен Висок Квалитет Накит Ангажман Anel

280.80 -34 % DEN 185.00

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

CiNily Создадени Син Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен Прстен трговија на Големо и Мало Домот за Жените Накит Прстен Големина 5-10 OJ8075

425.28 -49 % DEN 217.00

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Син Оган Опал 19x1mmДодаток Камен & Големина : Кубни Циркони 1mmПрстен Големина : #5 #6 #7 #8 #9 #10Тежина : 2.44 gПрстен Врвот Димензија : 8mmКоличина : 1 buc ПрстенКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS009-027

DEN 321.12

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS009027ПРЕВОЗОТ МЕТОДИ1 стандардно превозот метод е 'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус', проценето време на пристигнување не е загарантирана, пратката не може да се следи еднаш ја напушти Кина копното.2 Купувачи исто така, може да изберете 'e Packet' или 'Кина Пост Воздух Mail', проценето време на пристигнување 1040days ако не е исклучок, можете да ги пратите и следење на секоја парцела статус...

DIANSHANGKAITUOZHE Златна Боја Полна Месечина Прстени Пријател Подароци Монета во Облик на Накит од Нерѓосувачки Челик Круг Диск Signet Прстени За Жени

47.52 -20 % DEN 38.00

Item Type Прстени парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Пол Мажи Метали Тип Титаниум Материјал Метал Повод Свадба Стил Трендовски Формашема Геометриски Модел Број LTTJZ335 Прстени Тип Свадба Бендови Поставување Тип Ниту еден Површината Ширина 2mm, 8mm Функција Други Компатибилност Други is_customized Да Боја на Злато / Сребрена / Црна Прилагодливи / Rotatable Не / Yes големина 8# / 9# / 10# / 11 Поддршка на големо / dropshopping Yes Поголеми Цел Повеќе Попуст Контакт пакување opp вреќа is_engrave НЕМААТ Пол Мажи / Жени Фабрика / Yes ве молиме да се на почетната страница од пребарувачот да ја видите трговија на големо цена Класа Висок Квалитет

PATICO Мода Едноставна Прстени 925 Sterling Silver Со Зелен Плоштад Кубни Циркон Камен Свадба Прстени За Жени со Полно работно Циркони Anel

334.56 -34 % DEN 221.00

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

2015 година нови сојузи anel Обичај титаниум челик бело злато боја парови свадба ветување прстени поставува

6719.52 -15 % DEN 5712.00

Фото референца , тоа е 100% рачно изработени прстени, секој на прстените е единствен, вистински прстен може да се малку различни со слики поради рефлексија ; ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!*********************************************************************************************************Глобалната Накит веледрогерија & Професионален Свадба Прстени ФабрикаВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , Ако сте накит продавачот...

JEXXI Партија Накит Љубовник Сладок Подарок 925 Sterling Silver Шупливи Широк Прстени за Жените Прилагодливи Сребро Ангажман Прстен трговија на Големо

129.60 -33 % DEN 87.00

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.