• Ново
Годишнината сојузи anel розово злато боја на титаниум челик накит свадба бендови ветување прстени се поставува за парови

Годишнината сојузи anel розово злато боја на титаниум челик накит свадба бендови ветување прстени се поставува за парови

Оценка на клиентот:
DEN 8159.52
DEN 6936.00 -15 %

Износ
Залиха


Фото референца , тоа е 100% рачно изработени прстени, секој на прстените е единствен, вистински прстен може да се малку различни со слики поради рефлексија ; ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Предупредување :
Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеат-акција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!
*********************************************************************************************************
Глобалната Накит веледрогерија & Професионален Свадба Прстени Фабрика
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , Ако сте накит продавачот. ние може да ви понуди поевтина трговија на големо цена.
Спецификација и Термини
Модел Бр.
P1419 R
Накит Тип
Титаниум челик свадба прстени комплети за мажи и жени
Ширина & Дебелина
6mm *1.8 mm (Прибл.)
Камен
Срцата и Стрели Кубни Циркони
Изработка на нашиот чист титаниум челик свадба прстени поставува
Ова е нашиот lastest класичен 2015 новиот дизајн се зголеми злато позлатен титаниум челик накит свадба бендови ветување прстени се поставува за парови ; нашите рачно изработени титаниум челик Прстени се со врвен квалитет рачно изработени ремек, Фино полирање на Изработка , нула неисправни на површината , заоблени внатре & огледало полирање , многу удобност одговара ;
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) на овој прстен не треба акции . Тоа е високо-крај обичај се прилагоди на свадба прстени . Производство на времето ќе биде околу 29 дена , вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети.
2) Сопствени Достапни Големини : САД Прстен Големина : #4.5 да #13 ; 3) Цена за 1 пар : ве Молиме кажете ни два прстени големина по плаќање, На пример, "здраво продавачот, ве молиме бидете женски прстен големина 7, машки прстен големина 10" *********************************************************************************************************
Пријателски Потсетување : ве Молиме мерка вашиот прст внимателно, и бидете сигурни дека ќе се избере точниот големини. Замена или враќање може да не е прифатливо доколку купувачот изберете погрешен големини. Вашиот љубезно разбирање ќе бидат високо ценети .
Профил На Компанијата :

Карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен,Титаниум Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
P1419
Накит Функција 1:
свадба бендови ветување прстени се поставува за парови
Накит Функција 2:
ветувањето прстени
Накит Функција 3:
титаниум челик свадба прстени
Накит Функција 4:
сојузи

Производи во категоријата

Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378

239.04 -25 % DEN 180.00

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Симулирани Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,Симулирани SapphireНакит,Симулирани Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро Позлатен ,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,Симулирани РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрени Позлатен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато Позлатен ,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребро Позлатен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Прибор,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребро Позлатен Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Создадени Аметист,Anel Luminoso,Череп Прстен,Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378Ексклузивно за Денот на Вљубените Подароци Bague En или Mariage Накит, Прстени за Жените Женски Прстен Прст Подароци за Жените Камен Прстен, G378

2017 15mm Ширина Јазол Прстен За Жените уникатен pendant Прстени 316L не ' Рѓосувачки Челик & Метал Сребро Прстен Жените Накит R10041

427.20 -23 % DEN 329.00

52017 15mm Ширина Јазол Прстен За Жените уникатен pendant Прстени 316 L не ' Рѓосувачки Челик & Метал Сребро Прстен Жените Накит R100411...

До 2015 убава адвокатско и женска злато боја на титаниум челик свадба бендови ветување прстени поставува рачно изработени обичај сојузи

8155.20 -15 % DEN 6932.00

Фото референца , тоа е 100% рачно изработени прстени, секој на прстените е единствен, вистински прстен може да се малку различни со слики поради рефлексија ; ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!*********************************************************************************************************Глобалната Накит веледрогерија & Професионален Свадба Прстени ФабрикаВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , Ако сте накит продавачот...

Сјајна 925 Сребрена Плоча Јасно Кристал Крило Прстен

239.52 -10 % DEN 216.00

МОДЕН ВИДИ ПРСТ ПРСТЕНОПИС : ГОЛЕМИНА на : НИ Прстен Големина 6.5 (Внатрешна Големина 16.8 mm),Полн Крилја 19x11mmМАТЕРИЈАЛ : Кристал и 925 Сребрен Плоча База на Бакар MeterialКОЛИЧИНА : ВКУПНО 1 PCSБОЈА : Сребрена и ЈасноПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

рачно изработени обичај класичен титаниум челик свадба накит бенд парови прстени комплети за мажи и жени до 2015 сојузи

7679.52 -15 % DEN 6528.00

Фото референца , тоа е 100% рачно изработени прстени, секој на прстените е единствен, вистински прстен може да се малку различни со слики поради рефлексија ; ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Предупредување : Приватна Дизајн на Накит, Прстени, Живеатакција на Снимање ; Сите Права се Задржани Слики ! Пиратите ќе биде обвинет!*********************************************************************************************************Глобалната Накит веледрогерија & Професионален Свадба Прстени ФабрикаВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , Ако сте накит продавачот...

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Златна Bevel Лов Buck&Елени Песни Дизајн Волфрам Удобност Одговара Прстен

959.52 -5 % DEN 912.00

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Легендата на Zelda Господ на Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Две Тон Легендата на Zelda Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Врвот Сребрен Раб Легендата на Zelda Mens Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Легендата на Zelda Нови Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Цевка Star Wars Галактички Империја Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Star Wars Черепот Булчински Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Star Wars Царска Империја / Бунтовнички Алијансата / Jedi Со CZ Mens Волфрам Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сребро Bevel Сатен Центар Star Wars Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парче

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Високи полски Црна/Сребрена Купола Куќи за Отпечатоци Мажите Волфрам Свадба Прс?

959.52 -5 % DEN 912.00

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Легендата на Zelda Господ на Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Две Тон Легендата на Zelda Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Врвот Сребрен Раб Легендата на Zelda Mens Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Легендата на Zelda Нови Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Цевка Star Wars Галактички Империја Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Star Wars Черепот Булчински Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Star Wars Царска Империја / Бунтовнички Алијансата / Jedi Со CZ Mens Волфрам Прстен парчеБесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сребро Bevel Сатен Центар Star Wars Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен парче

Чендлер Пресврт Исус Крстот Прстени За Жените Религиозна Етика Накит Турски Прст Bagues Свадба Бенд Fahsion Луксузни Accessaries

90.72 -49 % DEN 46.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ33543354 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЧендлер Пресврт Исус Крстот Прстени За Жените Религиозна Етика Накит Турски Прст Bagues Свадба Бенд Fahsion Луксузни AccessariesМатеријал : Алуминиум МеталЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Сребрениот Прстен Препорачувам3354Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!3354

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.