• Ново
Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци перач на Автомобили Чистење Мека Волна Микрофибер Автомобил-стил

Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци перач на Автомобили Чистење Мека Волна Микрофибер Автомобил-стил

Оценка на клиентот:
DEN 96.48
DEN 75.00 -22 %

Износ
Залиха


Карактеристики : Високо квалитетна волна прави исклучителна пена Mitten дизајн да обезбедува подобра пропадна отпор Погоден за чистење на автомобил, мебел, стакло и др. Материјал : Вештачка Волна Боја : Беж Големина : Како на Сликата
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Перење Ракавици
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
ASMILE(清洁)
Материјал Тип:
вештачка волна
Објектот Тежина:
37g
Специјални Функции:
Автомобил Перење Ракавици
Име На Модел:
12722

Производи во категоријата

1pc SEEYULE Силна Вода, се Апсорбира Автомобил Мие Сунѓерот Дома Чистење Саќе Стил Прашина Отстрани

161.76 -5 % DEN 154.00

1pc SEEYULE Силна Вода, се Апсорбира Автомобил Мие Сунѓерот Дома Чистење Саќе Стил Прашина ОтстраниАвтомобил Мие Сунѓерот Големина : 20cm x 10cm x 9cm за автомобил чистење, дома чисти...

6/7 150/180mm Авион во Облик на Јагниња Волнени Полирање Подлога За Автомобил Полирач Миење Детали Огледало Заврши Полирање Дебелина 18mm

496.80 -19 % DEN 402.00

Функција : 100% сосема нов.За полирање на автомобил.Поединечно полиран директна употреба.Со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобро полирање ефект.Полирање пред постапката може да се справи со трагите.Лесно може да го замени.Напредни производна технологија, одличен избор, волна е мека и еластична, природно крзно крзно во полирање процес,не се пролева, е природен екопријателски материјал.Волна топката полирање на серија во промет, како и огромното мнозинство на пневматски, електрични полирање машина натпревар.Може да се мијат, повторна употреба, за да се намалат трошоците, економски Забелешка : 1...

92 x 56cm Големи Димензии Микрофибер Мултифункционален Автомобил Чистење со Крпа Автомобили Грижа Microfibre Восок Полирање Миење Текстил Избрише

383.52 -12 % DEN 337.00

92 x 56cm Големи Димензии Микрофибер Мултифункционален Автомобил Чистење со Крпа ПлатноКарактеристики : 92 x 56cm големи димензии, за да се исуши повеќе простор побрзо.Чисти како што се суши, безбедно на сите површини.Не остава нула во процес на чистење.Мултиулога, преносни, мека, трајни и практични.Лесно да се мијат, чистат, се носат и сува.Спецификации : Боја : ЖолтаМатеријал : Полиестер & PolyamideОбјектот Големина : Прибл...

4 инчен Прозорец Багра Алатка Мека Автомобил Магнет Squeegee со Волна Работ Винил Wrap Film Алатки Авто Стакло средства за Чистење Алатката се Мијат Scraper A09

239.52 -19 % DEN 194.00

Модел : A09Големина : 9.8*7cmН Ж : 30g / pcМатеријал : пластични, магнетБоја : црнаИме на производ : Proбагра Автомобил Заврши Магнет SqueegeeКарактеристики : Пренослив, Професионална...

10Pcs 5inch Автомобил Микрофибер Восок Апликатори Влошки W/ Џеб Полирање Подлога Сунѓери за Полнење За Примена Полирање на Восоци Пломби Автомобил Мие

327.84 -5 % DEN 312.00

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

1PC Супер Дебела Кадифен Микрофибер Автомобил Ткаенина за Чистење Двојно Страна Auto Car Care Восок Полирање Детали owel Чистење Прашина 45x38cm

236.64 -6 % DEN 222.00

Микрофибер Авто Прозорец Почиста Долго Се Справи Со Автомобил Мие Со Четка Автомобил Прозорец Шофершајбната Wiper Ткаенина За Чистење Алатки Перат Сјај За РакаКарактеристики : 2 двострано крпа за ентериер и екстериер со деталиНула, lint, & редеа слободни микрофиберДржете 7 пати својата тежина во водаБез хемикалии потребниСатенски работ освои't snag Made на супер рака мие микрофибер, меки и удобни рака чувство.Не lint падна, тоа може да се отстрани прашина, нечистотија и lint ефикасно без гребење ќе автомобил.Одлична апсорпција на вода, ги апсорбира и до 8 пати вода како своја тежина, најдобри за сушење на влажна површина.Машина за перење пријателски, тоа може да се користи стотици пати! Исплакнете и повторна употреба, заштеда на вашите дури и повеќе пари.Големина : 45*38cm / 17.7*15".Спецификации : Тип Автомобил Микрофибер Крпа за Чистење Материјал Микрофибер Количина 1 buc Објект Боја Жолта+сива,зелена+сива,портокалова+сива Големина од 45*38cm / 17.7*15" (L*W) Нето Тежина 0.15 kg / 5.3 озПакет Се Вклучени : 1* Автомобил Микрофибер Алишта1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

1pc SEEYULE Трајни Користите Автомобил Гума Тркала Мие со Четка за Чистење на Rim Центар Жица Возило Шасија Перење Алатка за Полнење TPR зафат се справи со

386.40 -5 % DEN 367.00

1pc SEEYULE Трајни Користите Автомобил Гума Тркала Мие со Четка за Чистење на Rim Центар Жица Возило Шасија Перење Алатка за Полнење TPR зафат се справи со Функција : Силна Чисти Нечистотијата Прашина, Без гребнатинка и штета на тркала...

6inch/7inch 150,170 mm Вафли Сунѓерот Полирање Пена за Чистење Влошки Комплет За Автомобил Полирач Мека Бран Пена Вафли Подлога Автомобил Мие

642.72 -47 % DEN 341.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Поединечно полиран директна употреба.Со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобар ефект полирањеполирање пред постапката може да се справи со трагите.Лесно може да го замени.Црна (Дополнителна парична Казна) Полирање, а по Завршувањето Подлога ,Обезбедува богат вртатбесплатно високо сјаен финиш.Сина (Среден) Светло Cut & Полирање Подлога, Конечна сечење, полирање или застаклување јасно грб површини.Портокал Цврста Пена полски Подлога Стандардна одделение за сечење подлога ,Одличен за емајли,acrylics и уретан.Црвено (Екстра Груб) Aggresive Сечење.Зелена парична Казна Пена полски Подлога Конечната cut, полски, завршувајќи подлога...

2 парчиња/многу 160*60СМ Мултифункционален Микрофибер Крпа Автомобил Чистење со Крпа Microfibre Детали Полирање Scrubing Шанса Крпа

685.92 -10 % DEN 617.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Користи за нега, чистење и миење на вашиот автомобил, Голема вода, се апсорбира способност не Би имало носи или оштетување во процес на чистење Многу лесен и пренослив да го донесе каде било Одлично да се користи во миење, сушење, шанса / полирање на вашиот автомобил, брод, мотоцикл, перење ТВ екранот / компјутерски екран итн...

12Pc 3 4 5 Чистење Шанса Влошки Диск Волна Автомобил Полирање Сунѓерот Тркала Подлога за Полнење M10 Вежба Адаптер За Автомобил Мие Чистење Детали

589.44 -36 % DEN 377.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Професионални сунѓерот и волнени влошки за полнење директно се користат за полирање на автомобил чистење и шанса, може да се исчисти и да се подобри нивната леснотија полесно и побрзо.Напредни производна технологија, мека и парична казна изработка, не ја оштетат површината.Тоа е перат, еднократно, економски и практични.Лесно да се замени и да се соберат, совршен натпревар за вашата машина за полирање...

5PCS Пластична Рачка Автомобил Четки За Внатрешни работи Детали Табла Прирабници Тркала Климатизација Мотор Автомобил Мие Чистење Додаток

753.12 -24 % DEN 572.00

Климатизација,Мотор,Агол Пенкало тело етикета : 6# 10мм 10# 20mm 14# 28mm 16# 30мм 20# 40mm 1 Автомобил детали четки спецификации : Материјал : Мека наежвам четка и пластична рачка Употреба : Автомобил чистење,грижа,со детали, се мијат четки Функција : 1.Четки За Внатрешни Работи,Табла,Венчиња,Воланот,Климатизација,Мотор,Агол...

Бесплатен Превозот,1pc, 12 Широк Прозорец за Перење Squeegee,Дизајниран w/ Felxi Wiper,Црни Рамни Рачка,индикатор За Автомобил за Перење,Гаража,Куќа

465.60 -20 % DEN 372.00

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи...

Микрофибер Авто Автомобил Прозорец Почиста Долго Се Справи Со Автомобил Мие Со Четка Автомобил За Нега На Шофершајбната Перат Крпа Автомобил Чистење Алатка

168.48 -16 % DEN 142.00

Овој прозорец почиста има долга рачка и pivoting микрофибер главата Автоматско чистење може да биде вистински hassel, но овој автомобил почисто ќе се направи полесно...

2 парчиња Мека Волна Сунѓерот Покрие Автомобил Полирач Шанса Полирање Бафер Хаубата Подлога Јагниња Волна Бела 9inch 10inch Автомобил Мие Автоматско Чистење

192.48 -28 % DEN 139.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Волна се користи за полски, крпа групи се користат да се игра восок! Главно се користи за сите видови на мебел, автомобилски производство, метал, бронза,дрво боја, внатрешен дизајн, напредна кујнски прибор, музички инструменти, како што се крајно полирање постапка, посебно на површината и делови од полирање...

Нови Гуми Rim Чистење Со Четка Тркала Центар Се Справи Со Миење Чистење Алатката Се Вклопува Автомобил Камион Мото Велосипед

129.60 -29 % DEN 92.00

Нови Гуми Rim Чистење Со Четка Тркала Центар Се Справи Со Миење Чистење Алатката Се Вклопува Автомобил Камион Мото ВелосипедГолемина : 32*3cm"1...

19Pcs 3 Инчен Сунѓерот Чистење Полирање Подлога Сет За Автомобил Полирач Шанса +М14 Вежба Адаптер за во Автомобил Полирање Сунѓерот Тркала Комплет за во Автомобил Мие

705.12 -36 % DEN 451.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади со цел заштита на мебел и возила.Добра цврстина, отпорност на абење, можете да го користите за долго време.Круг сунѓерот има фина порозност, супер еластичен, и водата апсорбираат способност, можете да додадете полирање течност (паста, прав) за да се постигне подобро полирање ефект.Полирање и вежба адаптер, обезбедува богат вртатбесплатно високо сјаен финиш, може да се користи за да се пневматски или електрични полирање машина.Полирање и шанса од овие сунѓерот влошки ќе не боли автомобил боја, и можете да ги користите без никакви грижи.Спецификации : Боја : Покаже како слика.Материјал : Сунѓер.Димензија : 3inch / 8cm.Вежба адаптер : М14.Количина : 19pcs / set.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 0.11cm грешка поради прирачник за мерење...

Перач На Автомобили Brusher Висок Квалитет Микрофибер Автомобил Возилото Се Грижи За Перење Четка За Чистење На Сунѓерот Алатки

671.52 -18 % DEN 551.00

Функција : Нова технологија мултифункционален автомобил чистење со четка 360° на Ротација : не треба електрична енергија...

beler Нови 7pcs 6 150mm Автомобил Полирање Шанса Чистење Волна Сунѓерот Влошки за Полнење Max 8500RPM одговара за Возило Полирач Баферот

DEN 719.52

7pcs 6" 150mm Автомобил Полирање Шанса Чистење Волна Сунѓерот Влошки за Полнење одговара за Возило Полирач БаферотСостојба : 100% нови Боја : Портокалова, Зелена, Сина, Црна, Црвена Материјал : Сунѓер со парична казна коса на грб & волна Подлога Дијаметар : прибл.15cm / 6" Рампа Дебелина : прибл.3cm Цврстина : Портокал>Зелена>Сина>Црна>Red Облик : заобленоста & Бран Ротирачка Брзина : max 8500 RPM Погоден за : се Користи за сите видови на грб бои е шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија...

Meetrock 5pcs авто клеј бар автомобил нега, чистење, миење четка магија чисти кал ' рѓа смена чистење алатки автомобил-чистење-производи

1344.00 -45 % DEN 739.00

Карактеристики супер одличен прашина отстрани способност, espeically лесно да брзо ги отстрани тврдоглав загадувачи...

5pcs Мини Мали Жилет Scraper Пластични од 1,5 инчен Двојно остро Scraper Ножеви Филм Лепак Смена Прозорец Боја Чистење Scraper 5E19

325.92 -21 % DEN 257.00

Модел : 5 E19Пакување, вклучувајќи : 5pcs / многуМатеријал : пластикаН Ж : 40g / многусечилото Големина : од 1,5 инчиScraper големина : 54cmКарактеристики : стручни, преносни, универзал промет на големо, фабриката штекер, издржливи...

Marflo Автомобил Мие Дрво Долга Коса Четка Прозорец Остава Ролетни Чистење Алатки За Чистење Тастатура Прашина Колектор Авто Клима

DEN 127.68

Овој производ е продаден многу, а некои клиенти повратни информации превозот времето е премногу долго...

2 парчиња 2/3/4/5 Инчен Јагниња Волнени Полирање Подлога За Автомобил Полирач Детали Огледало Заврши полски Кол. 50/80/100/125mm

117.12 -29 % DEN 83.00

Функција : 100% сосема нов.За полирање на автомобил.Поединечно полиран директна употреба.Со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобро полирање ефект.Полирање пред постапката може да се справи со трагите.Лесно може да го замени.Напредни производна технологија, одличен избор, волна е мека и еластична, природно крзно крзно во полирање процес,не се пролева, е природен екопријателски материјал.Волна топката полирање на серија во промет, како и огромното мнозинство на пневматски, електрични полирање машина натпревар.Може да се мијат, повторна употреба, за да се намалат трошоците, економски Забелешка : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.