• Ново
Инсталации Loom Подигнат Лепило Ткаенина Ткаенина лента 19mm/25m - Класичен Автомобил & Мотоцикл

Инсталации Loom Подигнат Лепило Ткаенина Ткаенина лента 19mm/25m - Класичен Автомобил & Мотоцикл

Оценка на клиентот:
DEN 216.00

Износ
Залиха

Произведени во Германија Која е посебно дизајниран за кабел ангажира во автомобилската индустрија. Со помош на специјално дизајнирани мазна полиран лента на површината на почвата отвратителен и трајно флексибилен кабел подигнат е добиен кој, во споредба со многу други лента материјали, е многу добро заштитени од надворешни механички стрес (на пр. остри рабови).Поради неговата висока температура стабилност, исклучително стабилна подлога, а своите добри медиуми отпор, Тоа исто така може да се користи во моторот за замрзнување.
Висок лепило сила
без критичко супстанции (halogens, softeners, итн.)
стабилна против скапува
не абразивни
флексибилни и лесно да се справи со
висока механичка стабилност во машина за обработка на
температурата стабилност 3000 h / +125 o C(краток рок 150 о В)
отпорни против дизел, масло, гориво, и сл.
пламен отпор одговара на "ФОЛКСВАГЕН" TL1010, FMVSS 302, УЛ 510, DBL 5307 и BMW ГШ 95008-3

Карактеристики

Тип:
Sunshade Складирање Торба
Материјал Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
SUNSINE АВТО

Производи во категоријата

2 парчиња Пластични столче Јазот Пукнатина Складирање Организатор Џеб Мулти-функција Автомобил Складирање Кутија Јазот Додатен Торба Автомобили Додатоци

DEN 331.20

Функција : Сосема нов и висок квалитет на Фаќа предмети пред тие да се откажат помеѓу седиштата се Запре предмети капка под седиштето Создава екстра складирање во рамките лесно стигнат до Помага спречува опасни одвлекување на вниманието Држи тешко да се постигне места чисти Инсталира во секунди само слајд во позиција на Една големина одговара на сите флексибилни ракав се прилагодува за да ги собере Останува во место кога места се пресели назад или напред Речиси невидливи за да одговара на било какви боја за внатрешни работи Може да се Мијат со сапун и вода Може да се користи како Џеб да ги зачувате мапи, очила за сонце, пенкала и сл.Карактеристики : Материјал : ПП Боја : Црна Димензии : прибл...

СКАРА@FUKA Црн Автомобил Камион Погодно 2in1 купот на мобилен телефон носителот & Седиште Пукнатина Складирање на Остатоци Одговара За Ауди Chevrolet Chrysler

609.12 -5 % DEN 579.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетЛесна и брза ИнсталацијаСтоп на предмети капка под седиштетоСедиштемонтирани пукнатина, зголемување внатрешни работи простор за складирањеУпотреба : 1.Може да бидат поставени пијат чаши, на која дијаметар не е повеќе од 70mm2.Може да бидат поставени место објекти како што се мобилни телефони бургер помфрит и грицкиСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1 PC BoxleЗабелешка : листата на возила само за референца...

Универзална Патување Авто Автомобил Корпата За Ѓубре За Отпадоци Кеса Ѓубре Ѓубре Носителот Алатка Мини Мрежи Stowing

211.68 -28 % DEN 153.00

Спецификации : Овој автомобил ѓубре може да е добро направен од премиум квалитет на материјали за да се обезбеди максимална издржливост и долговечност.Мора да имаат за возачите & патници слично...

Автомобил Складирање Нето-Авто мотив Џеб Организатор Торба За Мобилен Телефон Носителот автомобил стап торба за дребулии Автомобил Додатоци

DEN 543.36

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Име :Автомобил стил складирање торбичкаБоја : Црна / црна, црвенаГолемина : 24.5 X 14.5 ( cm)Материјал : СТППримена : Универзален моделdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Универзална столче Покрие Мека Кожа Авто Центар Потпирач Конзола Кутија Потпирач за Фолксваген поло tiguan голф 7 4 6 passat b6 b7 touran

541.92 -5 % DEN 515.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

Возилото ѓубре за отпадоци складирање кутија Собирање и доработка автомобил-стил, за KIA sportage рио sorento cerato к2 к3 Душата ceed k5

781.92 -5 % DEN 743.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

Универзална топ бренд Автомобил Мобилен Телефон Торба СТП Кожа Автомобил Авто Штекер Воздухот се Пропустливи Ѓубре Случај Мобилен Телефон Носителот Торба Торбич?

118.08 -15 % DEN 100.00

Опис : Возило складирање кофа мобилен телефон рек остатоци торба Може да се заштити вашиот телефони отпорни на Абење, ладно отпорни и анти стареењето Мала, но функционална може да се одржи вашата цигари случај, очила, пенкала итн Лесно да се инсталира и да ги тргнеме, само висат на автомобил воздух излезот се Задржи вашиот автомобил уредна и чиста и чувајте возење essentials во лесно стигнат до Исклучителна изработка роман дизајн Спецификација : Материјал : СТП Кожа Тип : Возило складирање кофа Применливи со автомобил воздух излезот на хоризонтална дизајн см : 9*8.5*4.5 CMБоја : Црна / Беж / сива / кафе бојаПакет се Вклучени : 1 x Автомобил складирање кофа

кожа Автомобил Воздухот се Пропустливи Штекер Внатрешни работи Оркестарот Складирање Кутија Телефон Џеб Торба Носителот на Mini Cooper S Една JCW Автомобил Стил Додатоц?

479.52 -20 % DEN 384.00

Ние Сме Професионални Производителот за МиниИзберете од страна на Моделкожа Автомобил Воздухот се Пропустливи Штекер Внатрешни работи Оркестарот Складирање Кутија Телефон Џеб Торба Носителот на Mini Cooper S Една JCW Автомобил Стил ДодатоциКарактеристики : Висок квалитет на СТП материјалГолем капацитет, тоа може да се сместат на пенкала, мобилен телефон, очила, цигари, картички и други предмети, да ги задржи вашиот автомобил уреднатаЛесно да се инсталира, само висат на автомобил воздух излезотМатеријал : Кожа СТПБоја : Како на сликатаГолемина : 12.5x8.5x5cmПакет Содржина : 1 x Автомобил Складирање Носителот

DWCX 2 парчиња Автомобил Предниот Ред Вратата Страна Складирање Кутија се Справи со Потпирач Контејнер за Внатрешни Декорации Одговара За Ford Mustang 2015 2017

882.72 -6 % DEN 830.00

2 парчиња Предниот Ред Вратата Страна Складирање Кутија се Справи со Потпирач Сад Одговара За Ford Mustang 20152017Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични Големина : прибл.15x4.8x7.3cm(5.91x1.89x2.87inch)(Dxšxv) Точка се вклучени : 2 x Вратата Страна Складирање Кутија(Лево и Десно) Компатибилен Со : одговара за Ford Mustang 20152017Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Производ Димензија : Функција : 1) сет од 2 парчиња за предниот ред лево и десно,по кутија доаѓаат со гума.2) Директно одговара,без модификација е потребно.3) одличен начин да ги зачувате вашите картичка,телефон,џеб пари и други мали нешта.4) Чувајте ги вашите складирање во повеќе организирана форма.

12 Компјутери Професионални Бучава Отстранување Алатки Аудио Автомобил Панел Модифицирани Авто Расклопување Алатки Авто Комплет за Рено / Peugeot / Citroen

383.04 -35 % DEN 249.00

1 сет за во автомобил панел за отстранување алатка(вклучуваат 12pcs)Корисни pry алатка за безбедно отстранување и инсталирате автомобил аудио, екстериер и ентериер, цртичка, на врата завртување на избегнувајте гребење на вашиот автомобилАлатката може ефикасно да се намали конкавна и испакнати лузни лево со користење на завртката нож за да се отстраниТоа може да се намали на триење можноста за внатрешна автомобил декорацијаОвие алатки се дизајнирани за да се вклопи во било кој автомобил моделБоја : Портокал и сребро.Материјал : Пластични и железоПакет Се Вклучени : 1 x Автомобил Панел за Отстранување Алатка сет(12 PCS / set)

JEAZEA Мода Мини СТП Кожа Автомобил Складирање на Воздухот се Пропустливи Штекер Виси Торба Џеб Мобилен Телефон Копчето Phone Држач Случај Организаторот Кутии

215.52 -23 % DEN 166.00

СТП Кожа Автомобил Складирање на Воздухот се Пропустливи Штекер Виси Дребулии Торба ЏебСостојба : Нова Боја : Сива зелена / Црна, црвена / Браун кафе / Беж кафе / Црно бела Материјал : СТП Кожа Објект се вклучени : складирање кутија 1 Pc x 1 Компатибилност:Одговара за сите автомобили, камиони и моторцикли итн..Карактеристики Лесна инсталација Организира разни видови на торба, повикување и џеб итн.Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фотографии

2 парчиња Универзален Автомобил Организатор Авто Камион Столб Складирање Кутија Организаторите Торба Цигара Телефон Очила IC Држачот на Автомобил Додатоци

191.52 -19 % DEN 155.00

Со овој удобен столб џеб, ќе веќе не мора да се грижите за тоа како да се стави некои мали предмети во вашиот автомобил...

СКАРА@FUKA ABS Конзола Потпирач за Складирање Кутија Носителот Ракавица Фах Корпа За 2017 ФОЛКСВАГЕН Tiguan L Mk2 Внатрешни работи, Автомобил Tidying Стил Додатоци

623.52 -5 % DEN 592.00

СКАРА@FUKA ABS Конзола Потпирач за Складирање Кутија Носителот Ракавица Фах Корпа За 2017 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan L Mk2 Внатрешни работи, Автомобил Tidying Стил ДодатоциВнимание : Бидејќи истиот модел на автомобил може да биде различно произведени во различни држави...

JEAZEA Автомобил Авто Канцеларијата за Домашна Употреба Сива 2M Метри Дијаметар 8мм 10мм 16mm Плик Цевка Жица Цевка за Кабелска Врски Организатор Складирање

138.72 -13 % DEN 120.00

Универзален Автомобил Авто Канцеларијата за Домашна Употреба Сива 2 M Метри Дијаметар 8мм 10мм 16mm Плик Цевка Жица Цевка за Кабелска Врски Организатор СкладирањеСостојба : Нова Боја : сива Материјал : Пластични Големина : 8mm / 10мм / 16mm Објект се вклучени : Плик Цевка x 2 M Компатибилност:Погоден за автомобил, дом, канцеларија...КарактеристикиОрганизирање на различни жици, Лесно да го инсталиратеAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фото

2018 Нов Автомобил седиште складирање торба Виси кеси столче назад торба за во Автомобил за безбедност на децата седиште за во автомобил steat назад торба Мултифункцио

955.20 -32 % DEN 649.00

ДОЛАРИ 68.30 2018 Нов Автомобил седиште складирање торба Виси кеси столче назад торба за во Автомобил производ Мултифункционален возило складирањескладирање кутија freeshippingОваа складирање торба погоден за 99 % автомобил , Тоа има 6 џебови и 1 хартиена кеса .ви благодарам многу m uch да ја користите.Црна бојаЦрвена бојаЖолта бојаБеж бојаКафеава бојаНОВА КОЖА ЗА НАЈДОБАР МАТЕРИЈАЛОтпорен на гребењеВодоотпоренОтпорни на нечистотија за деца УдарНАЈДОБАР КВАЛИТЕТИнсталирајте ЧекорДел од повратни информации од корисниците и убави фотографии,ви Благодарам многу !!!!Најдобар квалитет31.99

НОВО столче Организатор Кулер Мулти Џеб Торба За Chevrolet Aveo Палто Camaro Каприз Captiva Cavalier Celta Класичен Кобалт

DEN 297.60

Автомобил Задното Седиште Организатор Кулер Мулти Џеб Торба За Во Автомобил Стајлинг За Chevrolet Aveo Палто Camaro Каприз Captiva Cavalier Celta Класичен Кобалт

Автомобил Складирање Нето за Шишиња,Намирници Складирање Додадете За ФОЛКСВАГЕН Голф 5 6 7 GOLF MK6 MK7 Шкода octavia О7 РС СЕДИШТЕ Леон Ibiza CUPTRA

192.00 -10 % DEN 173.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Лесен, едноставен, непопречувана форма Силна магија лента, можете да го користите за долго време да те Направи автомобил уредни и чисти, Лесно да го инсталирате, цврста и сигурна Одговара на телефон, цигари , шише и други мали остатоци...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.