• Ново
2018 Накит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци

2018 Накит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 312.00
DEN 250.00 -20 %

Износ
Залиха


Нови Стомак Танц Костим Монистра Кристал Градник Топ Вест Блуза 9 Бои US$ 12.08 /парче
Нови Стомак Танц костим choli Одблесокот врвот Блуза 9 Бои US$ 8.53 /парче
Нова Секси Стомак Танц Костим Јога Блуза градник Врвот 9 бои US$ 6.89 /парче
Нова Секси Стомак Танц Костим Фенер Блуза Градник Врвот 13 бои US$ 7.93 /парче
Секси Транспарентен Предиво Стил Вест Врвот Стомак Танц Јога пракса облека 9 бои US$ 8.59 /парче
Нова Секси Стомак Танц Костим Чипка Пеперутка Ракав Врвот Градник 11 Бои US$ 9.99 /парче
Нови Стомак Танц Костим Целосен Сет Градник&Здолниште&Пливање 34 A/Б 36 A/Б 38 A/Б 7 Бои US$ 77.02 /парче
Нови Стомак Танц Костим 3 Слики Градник&Појас&Здолниште 34 B/C 36 B/C 38 B/C 8 Бои US$ 79.03 /парче
Накит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци Опис на Производот
Вклучува : 1 пар Златни Обетки, не со другите !!
Состојба : 100% Сосема Нов
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Големината или да Одговара на Прашања
Повеќето облека големина употреба Азија големина како S,M,L,XL.

Карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Број На Модел На:
BD-ADPS01
Материјал:
Lycra

Производи во категоријата

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89

1057.92 -43 % DEN 603.00

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89Answer : ___________________________ NOTE : само вклучуваат хип шамија , да не се вклучат и други додатоци

2018 Стомак Танц Облека на Жените Танц 2 парчиња Облека Врвот и Здолниште Модални Тај-обоена Костим за Bellydance Врвот Здолништа

1050.24 -5 % DEN 998.00

ГОЛЕМИНА Биста Половината Колковите Здолниште Должина Препорачува висина М 76 92cm 60 76cm 80 90cm 44 55cm 155 160cm L 80 94cm 64 80см 90 96cm 44 55cm 160 165cm XL 85 98cm 70 86cm 95 100 см, 45 56cm 165 170cm XXL 90 106cm 76 90cm 98 110cm 45 56cm 170 175cmСовети : на облека вклучуваат само врвот и здолниште, НЕ вклучуваат стомакот синџир.ако ви треба метални синџир, ве молиме да нарачате тука : На кратко со подпанталони внатре.

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розова

1243.20 -0 % DEN 1243.00

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розоваСтр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Стомакот Танцување Костими chiffon предиво шамија Цврст Стомак Танц Превези Фаза Перформанси Реквизити SH98

381.60 -24 % DEN 290.00

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : јас mitated СвилаБоја : Искачување БојаГолемина : Една ГолеминаKerchief Должина : 220cm / 86.61" / инченKerchief Ширина : 120cm / 47.24' инчен (најширока место)Пакет Тежина : 102 g (Приближно)Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

2017 Нови Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Rhinestones сите натпревар P-9097

676.80 -10 % DEN 609.00

2017 Нови Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Рајна ситенатпревар​една големина за повеќето должина од 110cm ширина 4cm за половината 6595cmБоја : AB Обоени дијаманти Материја l : Rhinestones

нова Монета Стомак Танц Костим Bollywood Костим Индискиот Фустан Bellydance се Облекува Женска Стомакот Танцување Костим Поставува 5pcs/set 6 Боја

2248.80 -5 % DEN 2136.00

Производи вклучуваат : Sequined јакна + здолниште + метал половината синџир + сјае метал ѓердан + Headdress Featuers : 1...

BELLYQUEEN Нов Висок Квалитет на Нови Bellydancing Здолништа Обука Фустан Или Перформансите на Индискиот Фустан Стомак Танц Здолниште Костим

1020.48 -30 % DEN 714.00

BELLYQUEEN Нов Висок Квалитет на Нови Bellydancing Здолништа Обука Фустан Или Перформансите на Индискиот Фустан Стомак Танц Здолниште Костим Материјал : 100 D Најлон Вклучуваат : Само Фустан,Нема Појас Големина : Тоа одговараат за 4565kg Тежина,материјалот имаат Еластичен Фустан Должина : Околу 96 CM јас CM=0.39 ИНЧЕН

Нови Жените beaded стомак танц ноќта на вештерките костим носат Бар+Појас 2pc поставен дами стомакот танцување костими bellydance карневал облека

DEN 1872.00

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ стомак танц костим носат Бар+Појас 2piece / set прифати било која големина дами стомак танц носии жените носат танцувањемодел : # tf1406 Вклучувајќи : градник+појас (вкупно : 2 парчиња) Боја е ЗЛАТО , ЦРВЕН (Ние може да се направи во многу бои) можеби има малку боја различни бидејќи на светлината ефект Тежина : 1 килограмиЗборуваме : Ако ви треба специјален Појас Големина , како 40" ,42",44",46",48" , ве Молиме контактирајте со нас,ние може да custmomize за вас .Исто така, ако вие не може да се најде големина во последната форма , ве молиме оставете го вашиот големина до нас, ние може да се направи тоа и да го изберат различни градник и појас големина за васДетали За ПроизводотЗЛАТОЦРВЕНАДЕТАЛНА СЛИКА ~ ГРАДНИК ВРВОТДЕТАЛНА СЛИКА ~ УБАВО BEADED ПОЈАСАКО САКАТЕ ДА се КУПИ ОВОЈ ОБЈЕКТ ,PLSМЕЈЛ КОИ БОИ И ГОЛЕМИНА САКАТЕ, Ако сакате ова здолниште, ве молиме проверете во друг линк во мојата продавница, Ние сме фабриката на стомакот танц cotumes, ние може да се направи во многу модел...

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Додатоци

748.80 -35 % DEN 487.00

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Accessories >>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Танцување & Вршење Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Внимание ве Молам : Оваа понуда е само за хип шамија , без облека вклучени.Карактеристики : Достапни Бои : Модел Шоу : ​

Нови пристигнување памук стомак танц врвот momen половина ракави стомак танц блузи 9 бои секси блузи

DEN 315.84

започнетекрајотЗа стомак танц врвот : материјал : памук, боја : црна,темно сина,езеро сино,црвено,розово,жолта,портокалова,виолетова,бела Големина : слободен големина број : FM5023За брендотFEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.За материјал за кожата?На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.За превозотБесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 510 дена задоцнување.Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените ценаЗа Трговија На ГолемоЗдраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете email на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!За услугатаНие се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Понудата Со Доверба!

Жените стомак танц облека стомак танц врвот+здолниште одговара за стомак танц перформанси

1826.88 -10 % DEN 1644.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитет2 Материјал : млеко свилаГолемина S M L XL 2 XL 3 XLЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само врвот +здолниште +рака со гаќи (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

Жените стомак танц облечи Ballroom танцува облека се облекуваат градник+појас+фустан стомак танц одговара девојки латинска танц облека S,M,L

DEN 9157.44

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Зелена+Тиркизна+Зелена

1243.20 -0 % DEN 1243.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,ве молиме падна слободни да контакт со нас!)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои, ве молиме падна слободни да контакт со нас !)големина на : 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите ТанчериПревозот1...

Жените Професионални Стомак Танц Костим Племенски Практикуваат Јога 2 слики Блуза Врвот & Панталони 4 Бои Големина M/L /XL

1248.00 -6 % DEN 1173.00

Жените Професионални Стомак Танц Костим Племенски Практикуваат Јога 2 слики Блуза Врвот & Панталони 4 Бои Големина M / L / XL Опис на ПроизводотИмајте на ум : Тоа е само за Блуза Блузи и Панталони , а не со другите !!М : Топ должина : 4664cm ракав Должина :32cm Биста : 104cm Половината : 68 113cm Хип : 108cm L : Топ должина : 4866cm ракав Должина :34cm Биста : 106cm Половината : 68 113cm Хип : 108cm XL : Топ должина : 5068cm ракав Должина :36cm Биста : 108cm Половината : 68 113cm Хип : 108cmНие не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

2018 дизајн реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm Црна Роза црвен Портокал

1099.20 -0 % DEN 1099.00

2018 дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm Црна Роза црвен ПортокалN ew тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големиниБоја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

5 КОМПЈУТЕРИ/ГРУПИ Деца Стомак Танц Костим за Конкуренција Девојки Стомак Танц Носат Облека Дете Bollywood Танц Носии Деца 89

2122.08 -43 % DEN 1210.00

5 КОМПЈУТЕРИ / ГРУПИ Деца Стомак Танц Костим за Конкуренција Девојки Стомак Танц Носат Облека Дете Bollywood Танц Носии Деца 89Костимот вклучуваат блузи+панталони+половината синџир+хривнија+превезТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табелаНа пример : деца висина : 115cmако тенок или нормално,pls изберете големина : M ";Ако масти,pls изберете големина" L"Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)Големина(cm) / ЕтикетатаSПанталони должина е 65cm ,Укажуваат на тоа висина 95100cmМПанталони должина е 70cm ,Укажуваат на тоа висина на 100115cmLПанталони должина е 75см ,Укажуваат на тоа висина од 120 135cmXLПанталони должина е 83cm ,Укажуваат на тоа висина 135145cmAnswer : ___________________________ Note : Одделение : 1 cm =0.39 инчи, На пример : 10cm*0.39=3.9 инченОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големинаКако различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 12cm

2018 Висок пласман Вистинска Природна Свила Превези 1 Пар рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Фанови Танц Виолетова, светло виолетова, роуз

1051.20 -15 % DEN 894.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24" * 35.43")M 150cm *90 см (59.05" * 35.43")L 180 CM *90 см (70.86" * 35.43")XL 230 CM *90 см (90.55" * 35.43")XXL 280 CM *90 см (110.24" * 35.43")(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Сваровски стомак танц градник врвот+долго здолниште 2 парчиња стомак танц set/одговараат за жените стомак танц облека девојки ballroom танцува облека

DEN 13799.04

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

Децата танц пакет девојки танц ранец бебе буриња пакет балет корејската верзија на танц пакет козметички торба чанта

DEN 571.20

Проприлагодено печатење е посебен обичај влијание Нема средно проблеми со квалитетот, не се враќа враќа.Тибет, Xinjiang, ве молиме да контактирате со услуга за0123456789

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.