• Ново
2017 Деца Стомак Танц Носии Девојки Индискиот Облека Децата Индискиот Облека Танц Носии Евтини Tenue Danse Orientale

2017 Деца Стомак Танц Носии Девојки Индискиот Облека Децата Индискиот Облека Танц Носии Евтини Tenue Danse Orientale

Оценка на клиентот:
DEN 907.20
DEN 907.00 -0 %

Износ
Залиха


2 Парчиња : Блузи&Панталони
6 Компјутери : Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија
8 Компјутери : Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија&Обетки&Ѓердан
S код за висина 105 за да 118 см М код за висина од 119 до 135 см L кодови за висина 136 150 см

Карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
Танц Кралица
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
DQ12239
Пол:
Девојки
Стил:
Девојка Стомак Танц Носии
6 Компјутери Вклучуваат:
Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија
8 Компјутери Вклучуваат:
Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија&Обетки&Ѓердан
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
Материјал:
Chiffon

Производи во категоријата

Свила стомак танц стомак танц превез shawl шамија Црвена+Портокал+Зелена+Бел стомак танц пракса перформанси свила превез 250/270 * 114 см

1099.20 -0 % DEN 1099.00

Свила Стомак Танц Превез Стомак Танц Превез Shawl Црвена+Портокал+Зелена+Бел Стомак Танц Пракса Перформанси Свила Превези 250*114cmБоја : Црвено+Портокал+Зелена+Бела (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен (Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Децата танц пакет девојки танц ранец бебе буриња пакет балет корејската верзија на танц пакет козметички торба чанта

DEN 571.20

Проприлагодено печатење е посебен обичај влијание Нема средно проблеми со квалитетот, не се враќа враќа.Тибет, Xinjiang, ве молиме да контактирате со услуга за0123456789

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розова

1243.20 -0 % DEN 1243.00

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розоваСтр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Ориенталниот Танц Носии BellyDance Костим Женски Индискиот Танц Се Облекуваат Секси Жени Bollydancer Носат Bollywood Танц Сет

2268.00 -45 % DEN 1248.00

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

2018 Висок пласман Вистинска Природна Свила Превези 1 Пар рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Фанови Танц Виолетова, светло виолетова, роуз

1051.20 -15 % DEN 894.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24" * 35.43")M 150cm *90 см (59.05" * 35.43")L 180 CM *90 см (70.86" * 35.43")XL 230 CM *90 см (90.55" * 35.43")XXL 280 CM *90 см (110.24" * 35.43")(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dancewear Додатоци 89

1557.12 -43 % DEN 888.00

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dancewear Додатоци 89Note L само вклучуваат половината синџир , не се вклучат и други додатоци

2017 5 Нови Бои Choffin Деца Стомак Танц Костим Поставите Перформанси Индискиот Bollywood Крпа Деца Танцување Облека Костим

763.20 -10 % DEN 687.00

Ова е една прекрасна костум кој можете да го носите во изведба или пракса Тоа е толку убава Модерен стил мора да се фати вашите очи...

Жените Танц Панталони Бели Еластичен Појас Чипка spandex Стомакот Танчер Панталони Широк Нога Лабава Долги Панталони Bloomers Циганска Панталони

1368.00 -10 % DEN 1231.00

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Панталони должина 60 M 103cm 90cm L 70 112cm 106cm Она што е во пакет? 1 x панталони

Индискиот Sari жена Индискиот Танц 4-парче Костим Сет (Врвот, Појас,панталони и превез за главата) Стомак дрво Танц Носии за дама

1392.00 -10 % DEN 1253.00

Тип на производ : жена стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : возрасни Функција : АнтиБактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : една големина Објект Вклучуваат : : 4pcs=top+ панталони +појас+ превез на главата Рамо биста половината панталони должина 45 7990 7090 90ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

Жените стомак танц облека стомак танц врвот+здолниште одговара за стомак танц перформанси

1826.88 -10 % DEN 1644.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитет2 Материјал : млеко свилаГолемина S M L XL 2 XL 3 XLЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само врвот +здолниште +рака со гаќи (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89

1057.92 -43 % DEN 603.00

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89Answer : ___________________________ NOTE : само вклучуваат хип шамија , да не се вклучат и други додатоци

20set/многу Ladygaga Бонбони Флуоресцентни Бои Заковки Акрилик Rhinestones Градник долна облека Пол Стомакот Танцување Партија Танчерка ДС Носии

DEN 8640.00

D escriptionИме На Производ : Ladygaga Бонбони Флуоресцентни Бои Заковки Акрилик Rhinestones ГрадникСостојба : 100% сосема новМатеријали : најлон lycra + занитвамБоја : роуз , sliver , жолта , зелена , злато ( наведете боја, инаку боја случаен избор )Големина : S(32 / 70 B), M(34 / 75 B), L(36 / 80 B) ( наведете големина, инаку големина случаен избор )Тежина : околу 300gПакување : OPP вреќа ( само градник )

Жените Професионални Стомак Танц Костим Племенски Практикуваат Јога 2 слики Блуза Врвот & Панталони 4 Бои Големина M/L /XL

1248.00 -6 % DEN 1173.00

Жените Професионални Стомак Танц Костим Племенски Практикуваат Јога 2 слики Блуза Врвот & Панталони 4 Бои Големина M / L / XL Опис на ПроизводотИмајте на ум : Тоа е само за Блуза Блузи и Панталони , а не со другите !!М : Топ должина : 4664cm ракав Должина :32cm Биста : 104cm Половината : 68 113cm Хип : 108cm L : Топ должина : 4866cm ракав Должина :34cm Биста : 106cm Половината : 68 113cm Хип : 108cm XL : Топ должина : 5068cm ракав Должина :36cm Биста : 108cm Половината : 68 113cm Хип : 108cmНие не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

2018 Жените Професионални Стомак Танц Костим Поставите Луксузни Bellydance Костими Фаза Перформанси Дијамант Декорација Градници & Постави Здолниште

3981.60 -6 % DEN 3743.00

2018 Жените Професионални Стомак Танц Костим Поставите Луксузни Bellydance Костими Фаза Перформанси Дијамант Декорација Градници & Здолниште Поставите Опис : Вклучувајќи : Градници и Здолниште само(2 парчиња сет), не се вклучат и други.1,Големина : Една големина2,Градник првенство : Б / В3,Здолниште Половината : 7288cm (2834.5 инчи) 4,Здолниште Должина : 94cm (37 инчи)5,Укажуваат на телесната тежина : 42kgs65kgs6,Материјал : Spandex+chiffon, рачно изработени монистра и sequinsДржава : Сосема нов објектДетали : Вистински Поместена Градник осигурува добра Echoes.Изобилство извезена со многу мали и големи монистра и sequins.Идеален за стомак танц, карневал или Bollywood ...Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

2018 Висок Квалитет Свила Стомак Танц Фан Танц Реално Свила Превези Лево+правото сини Бои ПРОДАЖБА кралска сина роза жолто црвено црн

1243.20 -30 % DEN 870.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Стомакот Танцување Костими chiffon предиво шамија Цврст Стомак Танц Превези Фаза Перформанси Реквизити SH98

381.60 -24 % DEN 290.00

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : јас mitated СвилаБоја : Искачување БојаГолемина : Една ГолеминаKerchief Должина : 220cm / 86.61" / инченKerchief Ширина : 120cm / 47.24' инчен (најширока место)Пакет Тежина : 102 g (Приближно)Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Нови Стомакот Танцување Кошула Градник За Жените Сексот Стомак Градник Индискиот Танц Градник Монета Стомак Градник 8 Боја Bellydance Костим Врвот Кошула

DEN 431.04

Големина Информации Слободни Големина на Градите СМ 68~100 cm Инчен 26.7"~37.4" Оваа Вест Градник Може да се приспособат ,Така Што Одговара на повеќето Луѓе Количина : 1 Парче Танц Само ГрадникКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод , бидете сигурни дека вашата адреса и информации за контакт .Ние ќеиспраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1)Ние испрати објект од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет или Други (Fedex,EMS,DHL)2)Кина Пост Воздух Mail Време На Испорака .Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот навашиот приемот на предмети за било каква причина...

2017 Дизајн Реално Евтини Тебе Боја Стомак Танц Превези Рака Фрли Шамија Shawl Стомакот Танчер Додаток Возрасни Мулти Боја

786.24 -0 % DEN 786.00

Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез Од Тебе Шарени Имитација На Свила Мека Shawl Превез Шамија ShawlМатеријал : 100% СвилаБои : како сликиГолемина : S,M,L,XLS : 90*200cm (35.4" * 78.7" ) За ДецаМ : 114*250 см (44.8" * 98.4") За Висина : 150160 ДамаL : 114*270 см (44.8" * 106.2") За Висина : 160170 ДамаXL : 140*270 см (55.1" * 106.2") За Висина : 170 Дама1 инч=2.54 см

Свила Фаза Перформанси Dancewear Додатоци Вратоврска Боја Светлината Текстура Превез Shawls Стомак Танц Превези пурпурна бела роза

DEN 1084.80

100% Свила Фаза Перформанси Dancewear Додатоци Вратоврска Боја Светлината Текстура Превез Shawls Стомак Танц Превези пурпурна бела розаНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големини Боја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.